Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kwasiek, ja też używam podobny zestaw przypraw tylko zamiast majeranku używam tymianek, a jak nie te przyprawy 3 przyprawy to zawsze w zanadrzu mam zioła prowansalskie albo taką fajną przyprawę, w której jest bazylia, suszone wiórki pomidorów i czosnek.

później coś jeszcze napiszę, bo mala marudzi i chyba czas ją uśpić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A pitolę, za dużo mam do roboty w domu. Naczynia muszę umyć, lodówkę wyszorować. Jak nie teraz - to kiedy? I nici ze spania. Może jak moja mama przyjedzie (o ile przyjedzie), to się położę.

Idę kawę wypić.
Uporam się z tą kuchnią i zrobię Sylwia ten przelew i Ci napiszę, które wzorki chcę. Dałoby się to dzisiaj wysłać, czy nie bardzo? Nie wiem czy codziennie odwiedzacie pocztę, czy rzadziej 😉 więc nie wiem czy się spieszyć z wybraniem wzorów, czy może to poczekać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marudka uśpiona, o ile babcia stukaniem jej nie obudzi, bo słyszę, że czegoś szuka.

Olcia jeszcze nosi ubranka na 68, ale z niektórych już wyrasta, wiadomo różnie bywa z tą numeracją, a jeden bodziak to już nosi na 74, muszę znowu poszperać w siatach i wyszukać ciuszków na ten rozmiar, wyprać i niech czekają.

Ja dzisiaj nie sprzątam, może jutro, obiad na dzisiaj jeszcze mam, poza tym przyjedzie moja siostra to pójdziemy na spacer, a potem pobawimy się z małą, a właściwie ciocia niech się bawi, a mama trochę odetchnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, jak mnie trochę pobolewalo gardło to bralam tabletki do ssania Tymianek i podbiał, gdzieś przeczytałam że można, ale na pewno Tamtum Verde będzie ok, brało się go w ciąży to teraz można, szczególnie ten w spray'u.

Aleksandra, nieźle Adaś waży, chłop na schwał 🙂 ale duży się urodził, to nie ma co się dziwić, że już tyle waży. Jedne dzieciaczki są większe, a inne mniejsze. Mojej kuzynki córka jak miała pół roku to wymiarom odpowiadała rocznemu dziecku. A teraz poprostu wygląda na tę ponad 1,5 roczną dziewczynkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Juleczka na nowo przyzwyczaja sie do swojego lozeczka, bo przez ponad miesiac "tułałyśmy" sie po obcych landach znaczy dwa tyg u tesciow i 2 tyg u mojej mamy, ale nie jest zle.Gorzej ze zmaiana czasu mala zawsze spala do 7.30 a teraz pobudka o 6.30.
A z takich nowosci to Jula wreszcie skumala, ze posiada nogi zakonczone stopami i to teraz glownie zajmuje jej uwage 🙂.Przewraca sie we wszystkie strony i sama probuje siadac.


Ja juz jestem na dodatkowym macierzynskim, konczy mi sie 11.11 pozniej 15 dni urlopu i ide na wychowawczy gdzies tak do wrzesnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia nadal nie moge na CIebie glosowac 😞

Dawidek tez uwielbia swoje stopki i albo sie caly czas turla albo skupia na nozkach 😉 a i odkryl ze mama ma twarz tzn. nos usta oczy brode juz jestem mega podrapana bo te pazurska rosna w zastraszajacym tempie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj Kkasienko a co Ciebie zaniepokoilo, skoro Gerdzik nie mial goraczki???

a nie wiem czy Wam pisałam. Poniewaz wracam do pracy a polaczenie komunikacja miejska do mojej pracy jest masakryczne, postanowilismy naprawic to drugie autko 🙂 silnik zamowilam na allegro a jutro przyjezdza gosc z warsztatu i zabiera autko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kwasiek da się ale oczywiśćie nie za darmo taka wizyta kosztuje ok 5,50 za jeden dzień dlatego też nie wysyłamy codziennie tylko 3 razy w tygodniu

Laaf nie wiem czemy może automatycznie głos się oddaje poprzez otworzenie zdjęcia

http://pl.lennylamb.com/#chusta_do_noszenia_dziecka/konkurs/2456
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

wszystkiego najlepszego dla Zuzi 🙂

My od wczoraj zaczęliśmy podawać Małemu marcheweczkę 🙂 Trochę się krzywił ale jadł w sumie ładnie. Żołądek dobrze zareagował i wszystko przetrawił także łopotów z brzuszkiem nie mamy 🙂

Moje Słoneczko przez tą szynę jest daleko w tyle jeśli chodzi o sprawność ruchową. Ale potrafi chwytać rączką stópki, nawet w tej szynie, także czekać aż zacznie ją sobie wkładać do buźki.
Jutro idziemy do ortopedy także zobaczymy jak to będzie, bo już ma dość tej cholernej szyny.

A jeśli chodzi o schemat żywienia dzieci karmionych piersią, to ja mam taki z 2007 roku:
http://server.activeweb.pl/wwwpulsmedycyny/files/file/zalzyw1.pdf
a tu jakieś komentarz do niego ale jeszcze nie czytałam:
http://www.almamedia.com.pl/pliki/PW/2007/4/PW_2007_4_292.pdf

Kwasiek wysłałam Ci maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HeJ !

Wszystkiego naaaaaajjjj dla Zuzi na te 5 miesiączków 🙂

Laaf - ja lekko podgrzewam obiadki , ale naprawdę minimalnie bo odkryłam że mój Młody to raczej woli chłodne jedzonko ( bez względu czy jest nim mleko czy co innego)

Odebrałam dzisiaj grafik pracy na grudzień ;( ... nio i jest tak jakprzypuszczałam - 23 grudnia mam pierwszą dniówkę , a 24 - nockę .... WIEDZIALAM !!!! wrrrrrrrrr ....
ehhh - zła jestem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
Kilka dni mnie nie było a tu tyle stron do nadrobiebia ze hoho.... 😆
Maly wlasnie sobie dzemke zrobil 🙂 Kurcze ja tez mam taki problem ze mimo ciwczen i ograniczenia jedzenia to waga stoi, i jak nic 20 kg zostalo mi to zrzucenia....ehhhh....az mnie depresja z tego powodu ogarnia i mam w planie wybrac sie do dietetyka.

ja małemu tylko ciut podgrzewam bo cieplejszych nie chce jesc.

!9 listopada jestesmy na imprezie u dziadkow na 55leciu wiec mam chociaz 2 tyg na zrzuceniu chociaz by troszke kilo bo czuje sie jak slon w skladzie porcelany, naprawde dla mnie to tragedia wielka 😞 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...