Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzien dobry. My szykujemy sie na szczepienia.
Kwasiek propozycje fryzur juz mam.
Więc jesli nie chcialabys az tak mocno ich skracac to proponyje Ci takie ściecie http://www.fryzury.ekobiety.net/index.php?gallery=Fryzury_z_grzywka&image=Fryzura_z_grzywka_11.jpg
dlugie włoski są mocno na całej długości a szczególnie góra, przy Twoich podatnych włosach na krecenia, moga fajnie sie ukladac, dlatego tez mysle ze fajnie by ci bylo z taka dluzsza grzywa, zawsze mozesz taka dlugosc wlosów sobie spiac 🙂

http://www.fryzury.ekobiety.net/index.php?gallery=Fryzury_dlugie_blond&image=Fryzura_dluga_blond_15.jpg
i również takie wycieniowanie bardzo by ci pasowało, przy Twoich długich włosach mozesz kombinowac z dlugoscia sciecia, i przede wszystkim jest tu fajne sciecie grzywki
a jesli chodzi o kolor włosków to pasował by ci taki cieply braz z delikatnymi refleksami blondu tak jak na tym zdjeciu
http://www.fryzury.ekobiety.net/index.php?gallery=Fryzury_dlugie_blond&image=Fryzura_dluga_blond_14.jpg
oczywiscie takie sciecie rózniez dla twojej fryzurki, a taki mkolor nada blasku twojej cerze i ozywi kolor wlosków.
To takie moje propozyjce, jesli nie spodobaly sie to mozemy jeszcze poszukac innych rozwian a najlepiej forme sciecia jesli mi wyjasnic na przykladowych zdjeciach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kicia, no ale najważniejsze w tym wszystkim jest to, że z nerkami nie jest źle. Też bym radziła Ci znaleźć innego lekarza, ale nie zakładałabym, że to on nie ma racji, bo może akurat rzeczywiście te leki nie są potrzebne i kolejny lekarz to potwierdzi.
Ja miałam tak ze swoimi lekami hormonalnymi - jedni lekarze przepisywali mi wagon silnych lekarstw a drudzy mówili że niepotrzebnie i że tylko załatwię sobie wątrobę. W końcu nie brałam ich i faktycznie okazało się, że nie były potrzebne. Znane mi jest w każdym razie to uczucie irytacji, kiedy nie wiesz komu wierzyć, no ale z dzieckiem to jeszcze gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski 🙂

Kicia brak słow na takiego sadyste!!!! jak on mogl Ci takie rzeczy naopowiadac???? przeciez na to sie nie umiera, ja sama mialam chore miedniczki nerkowe. Nie bede juz wiecej pisac bo kkasia bardzo dobrze wyrazila rowniez i moje odczycia do tego "lekarzyny".

Anulka Olcia zarabista i daleko Dawidkowi do niej 🙂 komentarz na youtube umieszczony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, najpierw sobie poczytalam ze 4 stronki, Kicia ja tez bralam długo furagin a pozatym lekarka wie co mowi, moze po jakims czasie sie poprawi i bedzie lepiej i nie bedzie musial brac lekow. gdyby byly takie szkodliwe to lekarka by Ci cos wspomniala czy cos, im nie chodzi o dobijanie tylko leczenie, a ten doktorek to taki typ, co najlepiej wszystko wie i takich znam nie jednych, głowa do góry bedzie dobrze, ja dzis wracam do domku, a jutro wielkie sprzatanie, maz w niedziele tak wieczorem bedzie 😉 nie moge sie juz doczekac;D A Olcia jak pieknie sie obraca, kubus potrafi z brzuszka na plecki na razie 😉 Kubus teraz spi a ja zjadłam kolo 8 sniadanie i posprzatalamw kuchni i usiadlam na kompa, bo tu nie mam kiedy, nastepny tydz bedzie duzo do zalatwiania, a we wtorek jeszcze Kubus ma szczepienie 😉 zobaczymy jak bedzie po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia, współczuję tej sytuacji. Teraz tylko nie wiadomo, który lekarz "wie lepiej" (swoją drogą to chore: uczą się tego samego, a gadają co innego 🤢). Masz rację, znajdźcie innego pediatrę - nefrologa i już tego się trzymajcie. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży 😘

U nas nocka standardowa: dwie pobudki na jedzonko i spanie niestandardowe, bo aż do 10:15 🤪

A tak w ogóle to cześć Mamuśki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia, kurcze wspólczuje, że musieliście tyle nasłuchać się od lekarza. Brak słów.Trzeba wierzyć, że wszystko będzie ok., bo przecież poza tymi bakteriami w moczu to Bartuś jest zdrowym, fajnym i dobrze rozwijającym się maluszkiem. Może faktycznie lepiej jeszcze odwiedzić ze 2 specjalistów i zobaczyć co powiedzą.
A jeszcze będę miała też do Ciebie pytanie o stylistyczną poradę. Przez to, że mnóstwo włosów mi wypada to chyba zdecyduję się na całkowite skrócenie fryzurki. Myślę coś w stylu Doroty Gardias.


Kwasiek, och Ci lekarze, że trzeba po kilku ganiać, bo co każdy to inna opinia. Mam jednak nadzieję, że już z bioderkami będzie ok.

Co do podawania półrocznemu dziecku jedzenia w kawałkach też jestem specyficznie nastawiona, ale jak już będzie miała Olcia więcej ząbków niż jeden czy dwa to napewno spróbujemy.

Dziewczyny, dziękujemy za miłe słowa 🙂 Czasami mam wrażenie, że Olcia wyprzedza to co napiszą w książkach odnośnie konkretnego miesiąca, ale przecież każde dzieciątko rozwija się w swoim czasie.

Idę przyszykować moją wiercipiętkę na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestesmy po szczepieniu, maly bardzo plakal 😞 az serce bolalo i tez 2 lekarzy potwierdzilo ze leczenie fuagina i tym syropem zamiennie jest dobrym leczeniem a dodatkowo moge podawac malemu probiotyki ochronnie 🙂

Anulka ja Cię widze w krótkiej fryzurce ale w miedzianych tonach 😉 np ta http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://lanature.pl/data/user_files/Image/po%2520ania.jpg&imgrefurl=http://www.instytut-urody.pl/g1252090367pol-Metamorfozy-masaze-szczecin.html&usg=__1st_Wcpp7pr5GKN49otFVukMNfc=&h=600&w=402&sz=94&hl=pl&start=18&zoom=1&tbnid=DBD5DuJzD20ZAM:&tbnh=135&tbnw=97&prev=/images%3Fq%3Dmetamorfoza%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26sa%3DX%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1280%26bih%3D592%26tbs%3Disch:10%2C478&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=125&vpy=74&dur=17&hovh=274&hovw=184&tx=93&ty=153&ei=Hp3KTIQTxLngBsnLpdwM&oei=DZ3KTJFKi7uMB7XIiKsN&esq=2&page=2&ndsp=22&ved=1t:429,r:0,s:18&biw=1280&bih=592
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia, fryzurka bardzo fajna i kolor też, ale jeszcze bardziej radykalne cięcie muszę zrobić, bo jak trochę ostatnio skróciłam włosy to na początku było ok, ale teraz to jest kiepsko. Najlepiej to obciełabym się na łyso, bo wtedy nic nie wypadałoby, ale aż taka odważna nie jestem. A koloru rudego czy miedzianego już dawno nie miałam, od kilku lat robię pół na pół ciemny brąz z blondem i przyzwyczaiłam się. Może czas na zmiany, ale jeszcze zobaczę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięki Kicia za propozycje 🙂 co do grzywki, to nie jestem przekonana - kiedyś miałam, ale jakoś niezbyt specjalnie się w niej czułam 🤨 i wyglądałam chyba też niezbyt specjalnie, bo mąż mówił "Kasia, proszę, nigdy więcej nie rób sobie grzywki" 😁 😁 😁 Mam ochotę walnąć sobie jakieś pasemka albo balejaż, żeby ciut te moje włosy ożywić. Ale na mojej długości włosów to będzie trochę kosztowało, więc sobie odpuszczę. Chyba je po prostu mocno wycieniuję z tyłu i po bokach. Czyli standard... Mam też ochotę je jakoś radykalnie obciąć, ale na to też mój mąż zgody nie wyraża 😉

dzwoniłam przed chwilą do sklepu ortopedycznego, zamówiłam "orto-gatki" wklęsłe (???) 20 cm szerokości - będą do odebrania we czwartek. Dużo nie kosztują, bo 55 zł, więc da się przeżyć. I nawet, jakby trzeci lekarz powiedział, że nie ma takiej potrzeby, to będę je zakładała Młodej na noc, chociaż na kilka godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek, ja nigdy włosów do pasa nie miałam, ale takie trochę za ramiona to były najdluższe jakie nosiłam, bo i włosów zbyt grubych nie miałam, żeby zapuszczać. Mój mąż też myśłi podobnie jak Twój, więcej grzywki nie robić, jedynie toleruje taką trochę wycieniowaną na ukos, włosy za dużo nie ścinać, ale czasami zdarzyło się mi zrobić psikusa. Kiedyś dzwoni do mnie jak byłam u fryzjera i pyta jak włosy, ja że no trochę ściełam, wyobraźcie sobie jego minę jak zobaczył mnie w krótkich włosach...hehe (wtedy mi też sporo ich wypadało). Ja zawsze go pocieszam, że włosy odrosną. Ale ostatnio przemógł się i sam zaproponował żebym na krótko obcięła się przez te wypadanie włosów 🙂 Pozwolenie mam...hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki

Kicia ja te poproszę o jakieś propozycje

mój mi się do włosów nie wtrąca raz tylko poiwedział że jak sobie zrobię zieloną grzywkę to będę chodzić 2 metry z tyłu he he a miałam już blond, czerwień i fiolet to nic nie mówił he he

Anulka mała super mojej nie wiele brakujne do olci bo tak samo ruchliwa tylko jeszcze nie bardzo jej wychodzi z plecków na brzuszek bo odwrotnie to śmiga aż się patrzy he he

Anulka moim zdaniem kicia Ci wybrała świetną fryzurę naprawdę myśle że byś w niej wyglądała super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO my wrucilismy ze spacerku tak fajnie było na dworze ze szkoda było do domu wracac ale jak głód woła to trzeba leciec 🙂
Moje dziecko dostało dzis pietke od chlebka i tak mu zasmakowała ze chyba z pół chleba opkroiłam ze skurki 😁 😁 😁 😁 sam cobie trzyma a ciamkania przy tym ze kupa smichu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja robie taka plastry ziemniaka , kiełbaske w kostke cebula w plastry pieczrki i to wrstwami w naczyniu przyprawiac jak kto uwarza ja daje wegeta pieprz i na koniec plasterki boczku i to zapiekac 30 min w dobrze naggrzanym piekarniku , bedzie widac ze boczek sie przypiekl to chwila i wył i niech dojdzie przez 15 min 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje tak już pierdzioszkuje buzią i robi wielki pfu, że przy nadmiarze ślinki dzisiaj opluła sobie czoło. Ja z moją mamą w śmiech, a Olcia najpierw popatrzyła się zdziwiono, a potem miała uśmiech od ucha do ucha 😁

Sylwia, Kicia wybrała mi super fryzurę, nawet miałam kiedyś coś podobnego, jeżeli chodzi o asymetryczność cięcia,ale boję, że przy moich obecnych smętnych sesołach będzie kiepsko z tym jednym dłuższym bokiem, dlatego pisałam o większym cięciu. A co do koloru to zastanowię się, bo i tak będę robić dopiero w grudniu, ale pod warunkiem, że włosy przestaną mi wypadać. A poza tym zielona grzywka to mogłoby być ciekawe 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulka81 napisał(a):
Moje tak już pierdzioszkuje buzią i robi wielki pfu, że przy nadmiarze ślinki dzisiaj opluła sobie czoło. Ja z moją mamą w śmiech, a Olcia najpierw popatrzyła się zdziwiono, a potem miała uśmiech od ucha do ucha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...