Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Laaf wiem wiem, że nadrobi. Jest ruchowo do tyłu bo to zrozumiałe. Ale jest bystry także...

Oj to jutro wielki bioderkowy dzień. My idziemy na 13.00. Dziewczyny trzymam kciuki.

Byliśmy dzisiaj u księdza. Okazuje się, że chrzest bez problemu, także 28 listopada czeka nas uroczystość. No i gdyby ktoś był zainteresowany to do chrztu mogą być 2 kobiety lub 2 mężczyzn. Mały będzie miał 2 chrzestne, bo tak jakoś nawet na siłę ciężko było znaleźć jakiegoś mężczyznę. Oj dobrze, że mama mi pomoże, bo przyjęcie robimy kameralnie w domku na 12 osób, także czeka nas małe zamieszanie 🙂

Natka oj jaka złośliwość... trzymaj się dzielnie.

Kwasiek spoczko 🙂 Mi się nie śpieszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dalej na tropie słoiczków 😉 Byłam w Rossmannie i mają ciekawe ceny: była promocja BoboVity (3 obiadki w cenie 2, wychodzi 1,86 za słoiczek) i promocja BabyDream (marka Rossmanna, w promocji słoiczki 0,19 po 2,49 zamiast 2,99zł). Generalnie ceny nawet bez promocji niższe niż w innych sklepach w których sprawdzałam, nie znam jeszcze cen z Tesco i z Biedronki. A Wy gdzie kupujecie?
Zastanawiam się nad tymi słoiczkami BabyDream - są niemieckiej produkcji i są BIO, skład wygląda dobrze, a w tej serii jest sporo ciekawych kompozycji smakowych których nie ma u innych producentów. Na razie spróbowaliśmy dwóch (my tzn. mama i dziadkowie). Marchewka jest ok, ma smak prawdziwej marchewki, dosyć słodkiej ale nie aż tak jak marchewka Hippa. Obrzydliwa jest natomiast kaszka manna o smaku waniliowym, na którą się skusiłam bo niby bez cukru. Słodka jak nie wiem, ciekawe skąd ta słodycz skoro w składzie nie ma nic z czego mogłaby się brać? Słyszałyście coś o tych słoiczkach Rossmanna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 😉 wróciłam 🙂 oczywiście nie nadrobie 26 stron przynajmniej dzisiaj 🙂 ale Zuzia dziękuje wszystkim ciotką i dzieciaczką za życzonka 🙂 i całuje wszystkich ;*

powiem wam że moja Zuza została upasiona przez prababcie 🤔 i chyba rozepchała jej żołądek bo w nocy budzi mi się ok. 4 i spać nie może nie wiem czy to że jest głodna czy to że zmiana miejsca i chrapanie mojej babci ale jak ją sie przytuli to śpi dalej... powklejam kilka zdjęć jutro jak się ogarne 🙂 a i jeden news Zuzia je tylko z łyżki 😮 Zupki kaszki nawet flipsy kukurydziane (paluchy) sobie ciumka wszystko tylko nie butla daje jej mleko dwa razy na dzień 100ml ale pocycka i wyrzuci...

do tego skrzeczy na cały głos z rana z 30min. aż spać się nie da :P hehe to taki budzik 😉
zobaczymy dzisiejszą nocke ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia zrobiłam przed chwilą przelew. Ale nie mogę się nigdzie dogrzebać do tego formularza opcji dostawy 🤢 więc szczegóły poszły na maila podanego w Allegro.
Konicznka maila masz 😉

Ja przed momentem uśpiłam Agę - mam nadzieję, że trochę pośpi, a nie tak jak ostatnio - godzinkę i w ryk. Jutro przez cały dzień mnie nie będzie w domu - wybywamy do moich rodziców. Wizytę u ortopedy mamy na 18-19, więc wpadnę na forum po tej wizycie.

Konicznka, Madalena
- trzymam kciuki za dobry stan bioderek! 🙂

Spokojnej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki 🙂
Mój mały nie śpi dziś już od 6, w nocy też trochę się kręcił, także nie wyspałam się nic a nic 😞 o 12 jedziemy na bioderka (oby wszystko było dobrze)
Bartuś już daje znać że znudziła mu się zabawa w łożeczku. AA i jaki postęp mały zrobił, juz do siadu bez problemu się podniesie i tak mu się to podoba że teraz wózek stał się poważnym zagrożeniem bo jak sobie siądzie to może wypaść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I od nas wszystkiego najlepszego dla Olci 🙂
Stasiek wstał znowu przed 6:00, niestety chyba mu się taka pora stabilizuje, a że poranna zabawa polega zasadniczo na okrzykach wojennych, to pewnie sąsiedzi lubią nas jeszcze bardziej niż dotychczas 😮
Z ciekawostek, znalazłam kaszki BIO, pełnoziarniste i bez dodatku cukru. Aaaaaale drogie 😞
http://www.ekozakupy24.pl/kategoria/82/mleka-i-kaszki-dla-dzieci
Trzymamy kciuki za wszystkie bioderka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, dla dziewczyn chustowych: wczoraj dostaliśmy od pana listonosza wspólny polarek i osłonkę na Stasia (te od Pentelki, na które namiar podała Kwasiek). Są bardzo fajne, polar wcale nie taki cienki, jak wynikałoby z odpowiedzi Pentelki. Mnie się podoba, ale Stasiek przywitał nowe ubranko donośnym rykiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Olcia dziękuje za życzenia i śle buziaczki 🙂

U nas nas nocka w miarę ok, ale była dodatkowa pobudka o 2.30, a potem już tradycyjnie mała obudziła się ok. 7.00.

Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ortopedyczne, fajnie jakby było wszystko ok.

Natka, kurcze, ale trafiło z tą nocką w wigilię. Miałaś nosa. A rozmawiałaś na ten temat czy sprawę pozostawiłaś swojemu biegowi, chociaż z drugiej strony w pracy mogli wziąźć pod uwagę, że masz małe dziecko. Niestety tak to jest z pracą zmianową w święta, każdy chciałby mieć wolne albo poranną zmianę. Pocieszające jest to, że pozostałe dni świąt będziesz miała wolne - prawda?

Ja Olci raz dałam trochę ze słoiczka marchewki Gerbera - małej nie podeszło, słoiczek kupiłam w Rossmanie, bo nawet bez promocji wydaje mi się, że mają atrakcyjne ceny. Co do innych marek to nie wypowiem się, ponieważ nie wypróbowałam. A jeżeli chodzi o Baby Dream to mają faktycznie spory wybór dań, deserków i chyba soczków. Natka pisała, że Antoś pije mleko Baby dream i bardzo mu smakuje.

Zmykam wyszykować się, czekają mnie zakupy, zrobienie pizzy i jak starczy czasu oraz chęci to może ogarnę trochę mieszkanie. Miałam dzisiaj iść do fryzjera, ale chyba przełożę na jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, uświadomiłam sobie jeszcze jedną różnicę między poszczególnymi producentami słoiczków: HIPP i BabyDream są w całości BIO, Gerber ma linię BIO, która jest droższa od Gerberów nie BIO, natomiast BoboVita o BIO nie wspomina. To może być tajemnica tego, że Hipp jest droższy od innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Wszystkiego dobrego dla Olci od cioci Waji i Juleczki :*

Juleczka dzisiaj zaliczyla jedna nocna pobudke wiec standard.Jak ja bym chciala, zeby spala sobie do 9, ale nie ma tak dobrze o 6.30 jestesmy juz na nogach.

Julka je deserki z gerbera i bobovity, wlasciwie wszystko jej podchodzi, chyba tylko troche mniej smakuje jablko z morela.Wlasnie tez sie zastanawialam nad sloiczkami z rossmana, bo faktycznie duzo taniej wychodza, ale jeszcze nie kupowalam.Musze w najblizszym czasie sprobowac.

Wczoraj bylam caly dzien sama w domu do 22 od 7.Myslalam, ze swira dostane, bo ja raczej stadna jestem.Jak sie kladlam spac kregoslup myslalam, ze rozerwie mi sie na pol.

Wlasnie wlazalam na wage i jest nie zafajnie.Po ciazy wlasciwie nic mi nie zostalo, ale na nowo przytylam, bo jem wlasciwie juz wszystko...kurde.Marne sznase, ze sie wezme za cwiczenia, chociaz sa podobno cwiczenia dla kobiet po porodzie ktore zamykaja rozciagniete miesnie brzucha.
We Wrocławiu super pogoda zaraz wybiore sie na spacer przy okazji zaniose sniadanie mezowi, bo sobie zrobil tylko zapomnial zapakowac i wziac ze soba.Faceci... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a nadrobiłam te wasze 26 stron i widze że miałyście ciężki temat... 😞 a i rady ciotki Ewci na temat fryzurek 🙂 hehe może i mi coś doradzi? 😁

Angela wielki dzień zbliża się dużymi krokami 🙂 ah aż sobie wspomniałam mój ślub 🙂 prawie 9 miesięcy temu :P

a zapomniałam na NK i na Facebook-u dodałam zdjęcia jak byście chciały zobaczyć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cos kojarze, ze Angela ma slub 6.11.

Zuzaiczkujuz ogladnelam Twoje zdjecia a raczej zdjecia Zuzi.Fajna dziewczynka i chyba podobnie jak moja Jula jest dluga.Podoba mi sie ta fota jak siedzi na kanapie.

My juz po spacerku, przygotowalam warzywa na salatke jarzynowa, bo cos za mna chodzi od wczoraj.Dzisiaj maz wraca o 15 wiec sie ciesze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I jestesmy juz po wizycie 🙂 Bioderka oki 🙂 ciesze sie ogromnie 🙂
i za kolejne 6 tyg kolejna wizyta.

Zuziaku jak tylko bede miala chwile to postaram sie cos doradzic (pewnie wieczorem jak maly bedzie juz spal)
Jakby jeszcze ktoras mamuska chciala to moge z checia cos doradzic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no długa jest cholerka mała :P i dzisiaj już wskoczyłyśmy w spacerówke bo niestety nogi jej sie uginają i ściśnięta leży w kurteczce... a chciałam chociaż do grudnia pochodzić... i stad moje pytanie do mam które już jeżdżą spacerówką co dajecie do wózka żeby nie było malucha zimno bo dzisiaj opatuliłam ja kocykiem tylko i miała takie zimniusie raczki... a jeszcze aż tak zimno nie ma....

Kicia nie śpiesz się na razie nic nie planuje zmieniać ale może na święta coś wymodze :P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kicia no to i ja sie pisze na fachowa porade 🙂

Zuziaku Dawidek juz jezdzi w kombineziku takiego z misia, w spiworku i przykryty kocykiem, raczki ma cieple bo schowane sa w rękawkach. Musze mu zamówić na allegro nowy kombinezon taki z rekawiczkami i bucikami bo z tego napewno nie dlugo wyrosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...