Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A w takim razie jak Agulka ma imieniny to nasza Agniesia Kwaskowa tez 🤪

Przede wszystkim zyczonka dla Agniesi bo to forum dla naszych dzidziusiow 🙂 😘 😘 😘

Agulka ale i dla Ciebie rowniez, duzo zdrowka 🙂

lece do pracy, ufff jak dobrze ze to piatek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Laafiku,nie doszla,ale moja mama mowil, ze jak sie wysyla nie priorytetem, to tygodnia potrzebuje spokojnie. no zobaczymy, mam nadzeije ze nie zaginela gdzies w akcji... bo mogli pomyslec ze euro se...wiesz jak jest.... a tam zonk szampony.. no mysle ze jak nie dzis to w pon powinna dojsc juz na stowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Doszliśmy z Gigantem do porozumienia w sprawie łyżeczki 😉 Mamusia nabiera kaszki po czym oddaje łyżeczkę Staśkowi i lekko tylko pomaga w sterowaniu, kiedy Stasiek pakuje ją sobie SAM do dzioba 😉 W ten sposób dziś już w jakieś 40 minut w paszczy zniknęło ok. 70ml kaszki marchewkowej, no może 50ml jeśli uwzględnić straty 😉

Wszystkiego dobrego dla naszych Agnieszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*

Laaf porobiło sie to że czekam na wypłate męża bo karta sieciowa poszła w pizdu ;( i jak siedze u siostry to nie moge wejść na brzuszka bo jej chłopak nie pozwolił Mozilli zainstalowac 😠 wrrr... a do mojej mamy na kompa nie mam jak zejść teraz przyszłam życzenia dziadkom złożyć (rodzicom od Adama) i skorzystalam z okazji i weszłam do was ;*

Najlepsze życzenia dla naszych Agnieszek 😉

aaa i zapomniałam sie pochwalić moja Zuzka zasnęła wczoraj samodzielnie w łóżeczku chwila płaczu ale zasneła 😉 😉
miłego dnia kochane ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego w dniu imienin dla Agusi i Agulki!!!

Na wizycie doktorka zbadala, sprawdziła gardziołko i wszystko ok., coś tam jej czasem zacharczy w nosku, bo nawet rano frida była w użyciu, ale to może być od wszystkiego nawet alergiczne. Ogólnie ma brać tradycyjnie wit. D i Multicebion, 1 x 13 kropelek Cebionu i jeszcze Omega Med DHA te ostatnie 2 ma brać w takich dawkach przez 2 m-ce. Tego Omega nie kupiłam jeszcze, bo nie było w aptece, wiem tylko, że kosztuje ponad 30 zł, ale cóż na zdrowiu dziecka sie nie oszczędza, ale przedobrzyć też nie dobrze.
Za 10 dni mamy się pojawić na wizycie kontrolnej z mierzeniem i ważeniem.

Zabieram się za przed weekendowe sprzątanie, potem przygotuje rybki do smażenia i obiorę ziemniaczki, a potem to pobawię się z małą. No i jeszcze wieczorem zrobię sernik na zimno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i chwila relaksu na obiadek 🙂

Dzięki za życzonka 🙂

Dzisiaj jest pierwszy dzień od jakiegoś czasu kiedy Marysia bawi się sama i nie potrzebuje mojego wsparcia 🙂 uff bo ja mam czas na inne reczy 😉 Ciasteczko zjedzone i jogurcik też-huraaa 🙂

Acha właśnie moja teściowa obudziła mi dziecko więc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapraszam dziewczyny 🙂 Wiecie ja uwielbiam piec, mogłabym codziennie cos piec.
Z mężem już jest ok. Przeprosił mnie ze się tak zachowywał i za te wszystkie jego docinki typu ze siedzę w domu i nic nie robię. Stwierdził ze jak go w pracy zdenerwują to sie mnie potem trzepia bez powodu. Ważne ze zrozumiał i przeprosił 🙂 A dzisiaj był wyjątkowo miły 🙂
Może faktycznie miał gorsze dni.

Ale te dzieciaczki są zdolne i szybkie. Gratulacje dla Zuzi 🙂
Piotruś to jest daleko w tyle za dziewczynami. Ale chłopcy tak juz mają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czolem z wieczorka 🙂

Zuziaku powiedz Zuzce ze teciowka dumna jak ta lala 😁 synowka mi rosnie ze hej 🙂 zaraz razem z Igusią i Juleczką wystartują i nic je nie powstrzyma 😁 😁

Madalena tez bym poeiwdziala ze sie do Ciebie wprowadzam ale nie lubie slodkiego 😁 ale moje stadko pozeraczy slodyczy moge dostarczyc 😉 😜

Piec nie znosze i nie umie wiec Cie podziwiam 🙂

Zuziaku dzieki za 300 setny ale numer ja nawet nie wiem kiedy sie uzbieraly 🙃

Komsi nic sie nie martw, dzisiaj dzwonilam na poczte i jeszcze nie bylo to pewnie tak dlugo idzie...ale i tak Ci powiem ze strasznie u Was kosztuje....mnie paczka wyniosla 15 zl...

Ann gratulacje ze sposob na Staska znalazlas...ale fakt 50 min ja bym chyba jajo zniosla 😁 no ale kto wie jak by bylo gdybym tadka-niejadka miala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas sukcesów konsumpcyjnych c.d. 🙂 Stasiek wciągnął (od Babci) pół słoiczka jabłuszek z rozciapanymi dwoma Miśkoptami, a potem dopchnął przy stole z nami prawie dwoma klopsikami i sporym kawałkiem kalafiora 🙂 Więcej mu się bałam dawać, jednak wolę żeby się rozkręcał stopniowo. Tym bardziej, że wczoraj dwa razy porządnie ulał (nie rozróżniam za bardzo ulewania i wymiotów) i dziś też raz, przy czym wczoraj tak się zachowywał jakby mu coś leżało na żołądku.
Zastanawialiśmy się po czym to mogło być: oprócz rzeczy które jadł już wcześniej, wczoraj dostał skórkę od chleba żytniego (potem dociekłam że na maślance) oraz kilka drobinek pstrąga do spróbowania (nawet mu chyba smakowało). Bałam się już potem dać mu klopsiki rybne które zrobiłam, bo nie wiem czy to nie po tej rybie. No ale dziś ryby nie jadł i znowu ulał, może to np. po żółtku? W sumie wcześniej niby jadł, ale tyle co kot napłakał a dopiero w tych klopsikach zjadł porcję przepisową.

Madalena, ja też się przeprowadzam 🙂 Uwielbiam drożdżowe i uwielbiam bułeczki 🙂 W sumie dla dzieciaków już niedługo trzeba będzie zacząć piec takie frykasy 🙂

Komsi, zapodawaj jak się udały grykoklopsy i czy Maxymolowi smakowały 🙂 Ja jutro jeszcze będę kleić na kaszkę mannę bo już raczej dosyć ryżu (kupy znowu rzadko!), a z nowościami się przez to ulewanie chwilę wstrzymam, z żółtkiem też nie będę przesadzać. Tata mi poradził żeby wymieszać surowe mielone mięso z surową kaszką i razem ugotować, to się lepiej sklei - wypróbujemy i zapodam jakie efekty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też uwielbiam piec 🙂 A moja Babcia była absolutną mistrzynią świata w drożdżowym, nawet mam przepis ale nigdy mi się nie udało odtworzyć tego smaku. Tym bardziej że Babci przepisy są z serii "mąki ile się wgniecie, cukru do smaku". Trzeba mieć w palcach konsystencję ciasta, Babcia próbowała też drożdżowe na smak, a to wymaga praktyki po prostu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

a ja dziś nie widze na oczy Iga jest tak okropna dzisiaj że przechodzi sama siebie a do tego mam tyle towaru do wystawienie że szok i głowa mi pęka musze chyba apap zapodać
ja nie wiem czego to moje dziecko takie okropne sie zrobiło czy to po tej szczepionce wczorajszej jeszcze taka marudna ale gorączki nie miała

Ann ty to kobieto masz cierpliwość ja bym nerwowo nie wytrzymała u nas karmienie jak u kwasiek 5 minut i z głowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idę kapać młodą :P potem papu i pójdzie nyny to może posiedze o ile mi siostra nie weźmie laptopa 😜 ;*

kurcze ostatnio się zastanawiałam i do tego mi by Kasia była potrzebna... kiedy ona dostała miesiączke po odstawieniu zastrzyków... bo ja miałam mieć 5 stycznia zastrzyk ale nie miałam i niby mnie brzuch na okres boli od 2 tyg. a go nima... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann mi sie wydaje ze w tym wieku ciezko o ulanie to raczej to mu sie "serek" robi, co nie strawione to wraca...
Sylwia a menzol nie pomaga w allegro???

Zuziaku bralas hormony i nagle odstawilas...ze tak powim rozpieprzylas sobie gospodarke hormonalna...ja za kadzym razem jak odstawialam na jakis czas tabsy to tez mialam problem z miesiaczka..

ktos sie pytal o wkladke jak dobrze pamietam...ja mialam wkladke 5 lat i uwazam ze bylo super (fakt okres co 40-50 dni trwajacy tydzien) ale czulam sie dobrze....ale wiem ze wiele kobiet narzeka na bole w podbrzuszu zwlaszcza przy wysilku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...