Skocz do zawartości

czerwiec 2010 :) czy ktoś dołączy ?? | Forum o ciąży


szalona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • zuziek

    2811

  • laaf

    3647

  • Anulka81

    2446

  • kwasiek_

    2548

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Angela przepieknie wygladasz no mąż tez niczego sobie 😁 nie to super wyglądaliscie . Jeszcze kuknę na nk.

Laaf
tata strasznie to przezywa nadal i nie moze zrozumiec dlaczego go tak potraktowała. Ostatnio mu powiedziała zeby sie do niej juz nie odzywał bo nic z tego. Strasznie mi go żal bo potraktowała go jaj śmiecia.

Ann na chałkę jest sposób dodaj mniej cukru bo i tak wyjdzie albo dodaj fruktozy ( ja na fruktozie piekę ciasto dla teściowej bo ma cukrzyce a lubi ciasta)

Dałam męzowi ten artykuł do poczytania co poleciła wczoraj Kwasiek. I pytam się go co wnioskuje a on :

- No prwadę tam piszą nic nie cyganią.
-: to co dalej sadzisze cały dzien SIEDZE w domu?
- nie oprócz tego ze siedzisz na brzuszku to opiekujesz się Piotrusiem 🙂

i pogadaj tu z facetem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Angela, fajne fotki 🙂

Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby napisać smsa do Zuziaka, że brzuszek nam działa? Bo dobijała się do mnie wczoraj wieczorem (po 23) ale ja mam konto zablokowane na kom i nie mam jak się z nią skontaktować 😞

u nas nocka pozostawiająca wiele do życzenia, ale nie najgorsza - łącznie było 6 pobudek i wstałyśmy o 8:30. Natomiast Młoda dziś strasznie marudna. Ciekawy może być ten dzień... ze spaceru nici, bo deszcz ze śniegiem pada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kwasiek u nas na chrzest bardzo sprawdził sie katering. Do domu przywiezli jedzenie w takich podgrzewanych garnkach tylko dalismy na stół. Bo sama bym sie nie zdecydowała na gotowanie. I mało nam wzieli bo 800 zł za 15 osób a było rosół 2 danie( na 15 osób było 40 porcji miesa) gulasz i barszcz z krokietami . Mysleliscie nad kateringiem?
A i dali nam zastawe na 20 osób od małych kieliszków do waz.
Nie mam numeru bo bym napisała do niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, suuuuper! 🙂 🙂 🙂 🙂 cudne zdjęcie! 🙂

Madalena, myślę o cateringu. Jeszcze o nic nie dopytywałam, bo nie bardzo wiem, gdzie tu dobry catering jest. Poza tym tak jak pisałam, nie do końca jestem w stanie wyobrazić sobie chrzciny u nas w domu. My nawet stołu nie mamy 🤢 a jak się wstawi jakiś stół, to nie będzie gdzie się ruszyć, pomijając szczegół, że i tak 25 osób przy jednym stole nie usiądzie. Więc myślę też o wynajęciu jakiejś salki w restauracji na obiad i później zaproszeniu gości na ciasto do nas. Zawsze to mniej zachodu ze zrobieniem herbaty/kawy i ukrojeniem ciasta, niż z podaniem tylu dań...

No nic, teściowie jutro przyjeżdżają, to może się pogada z nimi na ten temat. U mnie rodzinka już zapowiedziała, że się nie obrażą, jeżeli ich nie zaprosimy - czyli z mojej strony byliby moi rodzice, moja ciocia i mój brat cioteczny (chrzestny Agi). No i może moja babcia, ale wątpię w to, że by jej się chciało przyjechać. Natomiast od strony mojego męża jest 13 osób...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A, jeszcze jeden news. Adze lada moment przybędą dwa kolejne ząbki - tym razem górne jedynki... pod palcami czuję, że coś pod dziąsełkiem jest i na samym dole dziąsełka ma dwa 0,5 cm sine paski - czyli ząbki wyłażą. Będzie zając poziomka 🙂 🙂 jak ja ją będę karmić cycem, jak ona będzie miała wszystkie jedynki? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

Julka zasnela o 21.30 pierwsza pobudka o 5.45.Zeby tylko jej tak zostalo 🙂

Kwasiek jeszcze Julia nie jest ochrzczona, czekamy na wiosne.Stwierdzilismy, ze zrobimy poczestunek wylacznie dla rodziców chrzestnych, naszych rodziców i mojej babci.Jezeli bedzie kasa, jezeli nie to tylko kosciol, bo w koncu tam jest glowna uroczystosc.

Pokaze wam Julkowy debiut
Julia stoi

Buziaki:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agulka, ale Majka ślicznie roześmiana 🙂 Tak się jeszcze zastanawiałam co do jej niejedzenia. Nie pamiętam już, jak jest wagowo? Czy dobrze przybiera na wadze? Nie wygląda w każdym razie na zamorzoną, tak samo jak mój Stasiek. Uświadomiliśmy sobie wczoraj z mężem, że jednym z kluczy do sukcesu jest u nas to, żeby jedzenie nie było o stałych porach tylko wtedy kiedy widzimy, że Stasiek ma dobry nastrój. Czyli odrywam go od zabawy żeby wpakować do dzioba co nieco i wtedy wchodzi. Nie znosi też śliniaka, karmienie wychodzi znacznie lepiej jak wezmę go tak jak jest, bez szczególnych przygotowań. Oczywiście ubranko po jego jedzeniu nadaje się tylko do prania i to nie zawsze da się sprać takie np. śliweczki rozsmarowane po białym pajacyku. Machnęliśmy na to ręką, ważne żeby jadł, najwyżej będzie chodzić w poplamionych ubrankach, mamy zamiar tylko podzielić je na dwie kategorie: te gorsze w których jemy i wycieramy się po podłodze i te lepsze na wyjście i różne okazje.
Dziś był kleik kukurydziany, zaparłam się żeby karmić łyżeczką a nie palcem no i nawet zjadł prawie połowę tego co mu przygotowałam (zgodziłam się na przechwytywanie łyżeczki po drodze i razem prowadziliśmy ją do dzioba).
Przejrzałam jeszcze raz swój schemat i widzę że tam jest napisane, że już w 6. miesiącu można wprowadzać różne kasze (nie jest napisane dokładnie jakie). Myślę o tym, żeby pójść w tym kierunku i miksować mu zwykłe kasze zamiast dawać niemowlakowych. Czy któraś może próbowała już dawać np. gryczaną?
A dziś preparujemy pierwszą rybkę 🙂 🙂 🙂

Angela, śliczne zdjęcia 🙂

Kwasiek, myślę że to dobry pomysł z tym, żeby obiad zrobić w knajpie a deser w domu. Wilk będzie syty i owca cała 🙂 U nas rodzina podobnej liczności, moi rodzice najpierw trochę marudzili że w knajpie i że przecież by pomogli w organizacji, ale ostatecznie wszyscy byli zadowoleni. My robiliśmy w takiej małej lokalnej knajpce na naszym osiedlu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...