Skocz do zawartości

Gratulację dla naszej drugiej sierpniowej mamusi Strzauki i jej synka Damianka! | Forum o ciąży


pampinka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dnia 20.07 o godzinie 10.27 przyszedł na świat wyjątkowo dzisiaj wyczekiwany Damianek
Waży 2 950g i ma 55cm! 🙂

Gratulujemy dzielnej mamusi i czekamy na was z niecierpliwością! 😘 😘

A tutaj zdjęcie naszego małego Damianka 🤪
[IMG]http://i49.tinypic.com/23jrfxt.jpg[/IMG]

Buziaki od każdej sierpniowej cioci 😘

A tutaj mamy coś świeższego 😉 co drugie to ładniejsze 😘
[IMG]http://i49.tinypic.com/xfrtx4.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂

Jestem Przyjaciółka Strzauki 🙂 gratulowałam jej już tyle razy ale co tam KOCHANA MOJA JESZCZE RAZ DUŻO ZDRÓWKA DLA DAMIANKA A DLA WAS RADOŚCI Z BYCIA RODZICEM BO TO NAPRAWDĘ COŚ CUDOWNEGO!!!pisałam z nią smsami i też się wzruszyłam jak dostałam info że Damian już po drugiej stronie 😁 jutro idę do szpitala ich odwiedzić! i nie mogę się doczekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lajsoka napisał(a):
Hej 🙂

Jestem Przyjaciółka Strzauki 🙂 gratulowałam jej już tyle razy ale co tam KOCHANA MOJA JESZCZE RAZ DUŻO ZDRÓWKA DLA DAMIANKA A DLA WAS RADOŚCI Z BYCIA RODZICEM BO TO NAPRAWDĘ COŚ CUDOWNEGO!!!pisałam z nią smsami i też się wzruszyłam jak dostałam info że Damian już po drugiej stronie 😁 jutro idę do szpitala ich odwiedzić! i nie mogę się doczekać 😁


lajsoka to pozdrow ja od nas i niech wysle jakies zdjecie komus albo ty zrob 😁 i niech napisze co tam wiecej jak poszlo jak sie czuje itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dostałam zdjęcie od strzaueczki- Damianek śliczny, włoski chyba ciemniejsze ( wystają pod czapeczką) broda taka męska, wyraźnie zarysowana, od razu widac że będzie przystojny mężczyzna.
Niestety nie mogę wgrać na forum zdjęcia, nie mam przejściówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...