Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Konsultacja telefoniczna z ginem odbyta, mam leżeć jak najwięcej i jak najmniej robić. Nospa, luteina, magnez do łykania a jak nic nie pomoże to po 4dniach do szpitala mam się stawić.

Ja to jestem przeczucia i ogólnie na 1 kwietnia śmieje się ze wcześniej nie będę rodzić żeby w święta żurku się jeszcze najeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dziewczyny niestety tak jest że dopiero 6 miesięcznemu dziecku normuje się cykl dzień - noc. Także przeboje będziemy mieć i bedziemy zaglądać na forum żeby się pożalić i wesprzeć. Musimy sobie potem załozyć wątek - mamy kwietniowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Aniu wskakuj w pidzamę i leń się cały dzień i pamiętaj że to recepta lekarska 😁
Oj żurek to ja też uwielbiam, zawsze małżonek może Nam dostarczyć go do szpitala i zjemy sobie potajemnie, bo dieta szpitalna każdy wie jaka jest blee 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania to masz taki sam podział obowiazków jak u mnie, T zajmie się Helką a ja maleństwem. Przy pierwszym dziecku ma się o tyle łatwiej że mozna troszkę zdrzemnąc i odespać w dzień, a teraz starsze dzieci nam nie dadzą, tekże nie będzie lekko. Pół roku wycięte z życiorysu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gunia my na żurku, dzieciątko na cycuszku i potem brzuszek boli 😉
Ja tam szpitalnej diety się nie boję bo w tym szpitalu co będę rodziła jest w miarę smacznie, poza tym teść będzie dokarmiał słoiczkami z jedzonkiem domowym 🙂
Już w piżamie leże, ostatni dzień u teściów, młody zajmuje się małym wiec mam luz. Obiad się zrobi sam,tzn tylko podgrzać będzie trzeba zupę i mięso wrzucić do sosu, młody zrobi ziemniaki i obiad gotowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona tu nie chodzi o straszenie, my tylko stwierdzamy fakty, tak to niestety z doświadczenia mam wygląda.
Naważyło się piwa, trzeba będzie je wypić 😉 Każdy organizm ma też inną tolerancję na zmęczenie, ja wymiękam szybko, przy alkoholu zresztą też 😁

Idę z małą na spacerek, może rozruszam troche tą lewą szpyrę, jak nie to będą mnie z ulicy zbierać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
No jak to gdzie Agata 🙂 śpi a co moze robic .
A Syluś może masz ten typ, który nie zrozumie co tzn. rola ojca do póki nie zobaczy maluszka ? przykre bo pozniej ciezko bedzie odbudowac wam relacje bo wydaje mi sie,ze pozniej bedziesz mu to wypominac przy klotni bynajmniej tak było z Moją koleżanką i jej partnerem . Ale mimo wszystko trzeba byc dobrej mysli, cieszę się,że jesteś taką Osobą na którą czułe słówka przemyślenia i przeprosiny nie działają . To On ma zrozumieć jaki błąd popełnił i jak go naprawić, żeby było dobrze ...


No prosze weekend mnie nie było a tu tyyyyle napisane??
Do niego już to dociera ale powiedziałam mu, że troche sie pozno obudził. Oczywiscie zaczelo sie latanie, dogadzanie i tekstu ty sobie lez a ja pojde..
powiedziałam mu tylko, że mógłby sie za przeproszeniem zesrac na srodek pokoju i tak na mnie juz wrazenia nie zrobi :p kocham go i wiem ze ta ciaza spadla na nas jak grom z jasnego nieba a obydwoje jestesmy raczej typem ludzi wolnych duchem. Tez mi sie wydaje, że jak sie młody urodzi to On zwariuje bo juz mu mowia po zdjeciach 3d ze jest do niego podobny i chodzi jak paw po domu.. Ale bedzie sie musial baardzo napracowac... Zepsuc jest bardzo łatwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja pracuje u swoich rodziców to tez troche inaczej. to co miałam do zrobienia juz zrobiłam a musze tu do 14 kwitnac 😞 i to nie jest tak ze z nudy do was pisze.. Poprostu nie było mnie przez weekend i teraz nadrabiam zaległosci 🙂
Czytalam wczesniej ze popijasz cole, na mnie wszyscy w domu krzycza jak pije cole a ja tak lubieee....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...