Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Agata jakby nie ciąża to bym stwierdziła że na pewno dziś masz te dni 🙂

No właśnie ja sobie tego oglądania na sali przy kilku lekarzach, położnych i reszcie pacjentek nie wyobrażam. 🙂


hehe 🙂 bo mnie ten cały NFZ irytujeeeeee !!! Sylwia wybacz 😘
najbardziej rozpierdala mnie hasło mojego szpitala jakie ma na str . " Przyjmować każdą osobę jak gdyby była jedyną na świecie ... " no prosze Was !!!
Dzisiaj mam jakiś dzien taki,ze chyba suchej nitki nie pozostawie w tym temacie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam możliwość rodzenia w prywatnym szpitalu, który ma podpisany kontrakt z NFZ i opieka tam jest podobno świetna. Pokoje jednoosobowe z dzieckiem u boku, znieczuleni wewnątrzoponowe w pakiecie (nie trzeba płacić).
Tyle że ten szpital ma podpisaną umowę z NFZ na same porody i jakby były jakieś komplikacje i zaszła potrzeba leczenia się bądź zostania dłużej w szpitalu to wystawiają rachunek, który należy pokryć ze swoich środków, a wiadomo takie usługi medyczne to koszt kilku tysięcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
atomota napisał(a):
Ja mam możliwość rodzenia w prywatnym szpitalu, który ma podpisany kontrakt z NFZ i opieka tam jest podobno świetna. Pokoje jednoosobowe z dzieckiem u boku, znieczuleni wewnątrzoponowe w pakiecie (nie trzeba płacić).
Tyle że ten szpital ma podpisaną umowę z NFZ na same porody i jakby były jakieś komplikacje i zaszła potrzeba leczenia się bądź zostania dłużej w szpitalu to wystawiają rachunek, który należy pokryć ze swoich środków, a wiadomo takie usługi medyczne to koszt kilku tysięcy...


Ile Ja bym dała, że rodzić w takiej klinice ... może któraś zapłaci ? Nie pogniewam się 😜
PS: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/379315_534565896573964_1496609915_n.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA wybieram szpital prawie 50km od siebie z względu na personel, swego lekarza, oraz całokształt oddziału. Tam gdzie chce rodzić jest tylko jedna sala porodowa ale za to super, można powiedzieć że rodzenie tam to przyjemność, położne są z powołania, pomogą, wytłumaczą, krzywo nie patrzą jak czegoś się nie rozumie ogólnie są super, nie ma tam chyba żadnej której by nie pasowało jakieś pytanie lub coś.Lekarze tak są super konkretni, opanowani a przede wszystkim normalni. Szpital malutki a atmosfera rodzinna. Porod rodzinny darmowy, znieczulenie darmowe.
Jedyny minus to dwie sale poporodowe jedna 2 osobowa po cc i druga 4 osobowa po naturalnym. Oraz brak inkubatorów w razie wcześniaków wiozą do innego szpitala, lecz to ma zmienić się w najbliższej przyszłości.

Za to szpital 10km ode mnie to jedno wielki bagno, poród naturalny 200zł, cc 500zł, znieczulenie 300zl 😞 personel chamski, wyrachowany i ogólnie cyrki się dzieją na oddziale.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata a zastanawialas sie nad szpitalem w Policach?Co prawda troche dalej niz do Zdroji.Kadra lekarska spoko, polozne wiadomo roznie mozna trafic, pojedyncze sale porodowe, porod rodzinny niby free (choc nam powiedzieli ze mamy zaplacic przy wypisie ze szpitala w kasie szpitalnej 50zl za fartuch dla os.towarzyszacej ale w koncu nie placilismy).Sale na pologu 2 osobowe.Rozne opinie kraza na temat poloznych na pologu, ale ja wyszlam ze szpitala zadowolona.
Wiecie co, faktycznie w czasie porodu co chwile przychodzi ktos i zaglada miedzy nogi zeby sprawdzic rozwarcie, jeszcze mi trafila sie studentka Kasia ktoraz wpadla o 7 do sali porodowej przepraszajac za spoznienie ale po calej nocy walki ze skurczami naprawde bylo mi wszystko jedno kto tam jest i co robi.Studentka sie przydala, wszystko dokladnie nam tlumaczyla,kawke mojej siostrze przyniosla, pomogla mi pod prysznicem czy na pilce.
Obzarlam sie jak bak i tez nie mam humoru, jakas cieta jestem dzisiaj na mojego meza chociaz biedny nic tak naprawde nie przeskrobal.To przez ta pogode...








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leże i czuję jak mi maleństwo w brzuchu odprawia dyskotekę....
Przyszło wczoraj łóżeczko jest cudne wg zdjęć, składać będziemy w marcu bo jakoś mi się nie śpieszy żeby już teraz stało i się kurzyło, komodę złożymy pewnie jutro jak Adam wróci z pracy i od jutra zaczynam prać i układać to co mam już dla maleństwa. Wanienkę którą przywiozła przyjaciółka wyniosłam na strych ale mogę ja sobie chwalić gdyż jest nastawiana na wannę wiec nie będę musiała jej nosić, przewijak leży w szafie muszę tylko uszyć na niego pokrowiec nowy gdyż obecny jest delikatnie naderwany....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla1988 napisał(a):
.... Po wózek musze jechac do Torunia bo mamy koleżanka mi oddaje swój..

o! 🙂 no to jak nic po wózek nie pojawiaj się wcześniej niż 15 luty bo już po tym czasie zapraszam na kawkę :P 😁 Będę już w domu i zapraszam serdecznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyłączam się do imprezki, ale żeby tak codziennie? 😁 😁 😁

Zdecydowaliśmy się w końcu 100% na imie dla małej, będzie Anielka.

Przeglądam na all wystrój okien, ale nie mam punktu zaczepienia poza kolorystyką którą wprowadzam w pokoik... do jutra może coś wybiorę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to jest pytanie :P nie no żartuje 🙂 dość wcześnie ponieważ idę zrobić od nowa morfologie żeby była świeża na sobotę po mimo tego iż gin. mnie o to nie prosiła 🙂 dzisiaj też wstałam o 7:40 bo byłam na lumpkach ale bez większego szału kupiłam z jakieś 6 rzeczy dla małej 🙂 a czemu Kochana pytasz ? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):

hehe 🙂 bo mnie ten cały NFZ irytujeeeeee !!! Sylwia wybacz 😘
najbardziej rozpierdala mnie hasło mojego szpitala jakie ma na str . " Przyjmować każdą osobę jak gdyby była jedyną na świecie ... " no prosze Was !!!
Dzisiaj mam jakiś dzien taki,ze chyba suchej nitki nie pozostawie w tym temacie :P

Luzik mnie tez wkurzają te stare torby jak to z moja przyjaciolka mowimy..
Ja zdecydowalam sie na ten zawod bo szczerze czuje to i uwazam, ze to nie pacjent jest dla mnie a ja dla pacjenta. Wiem, ze idzie sie wykończyc dzieki takiemu mysleniu bo chcesz jak najlepiej dla swoich pacjentow. A tak sie nie da. zwlaszcza, ze personelu jest za malo i nie kazdy ma powolanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pidi napisał(a):
Syla1988 napisał(a):
.... Po wózek musze jechac do Torunia bo mamy koleżanka mi oddaje swój..

o! 🙂 no to jak nic po wózek nie pojawiaj się wcześniej niż 15 luty bo już po tym czasie zapraszam na kawkę :P 😁 Będę już w domu i zapraszam serdecznie 😁

No problema. Myśle, ze i tak wczesniej nie uda nam się wyrwać, ostatnio sporo na głowie i w pracy i w domu 🙂 bede sie odzywac jak cos 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...