Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ależ tutaj dzisiaj gwaaarno 🙂 Ja dopiero na dupsku usiadłam i z wielką chęcią oddałabym komuś cały kręgosłup :/ a spać tak bardzo mi się chce, że nawet nie wiem jak to opisać ... ale przemęcze sie zeby w nocy spac lepie . Jutro pewnie znowu nie będę mogła spać do 13 😞 bo wkracza ekipa remontowa i będą hałasować 😠
Właśnie czytałam o tym ultrasonografie i mi sie wydaje,ze to nie jest zdrowe 🙂 a na pewno nie za czesto to tak jakby gin. robil ci czesto USG - za duzo czegos tam ... Ale jeżeli z głową to ok 🙂 w koncu tyle rzeczy jest nie zdrowych ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Co do butelek to wydaje mi się że wygląd butelki nie ma najmniejszego znaczenia dla dziecka.. istotniejszy jest kształt smoczka, ja chyba pójdę w Lovi - tam są te smoczki imitujące prawdziwe ssanie i niezapowietrzanie się dziecka ( antykolkowe, choć jak ma mieć kolki to będzie miał :/ i trza przeżyć). A i Pani an pierwszych zajęciach Szkoły , Pani od Laktacji, że jeśli się na zmianę używa cycka i butelki to istotna kwestia to właśnie aby smoczek nie rozleniwiał czyli taki najbardziej imitujący ssanie oraz aby trzon smoczka był na tyle "gruby" aby dziecko nie oduczało się szeroko otwierać buźkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata a próbowałaś ciepłego mleka albo jogurt naturalny? Mi np pomaga bardzo sam ten jogurt od fantazji, kupuje z jakimiś kuleczkami oddaje je rodzeństwu i ratuje się jogsem. A jak nie to rennie podobno w ciąży można i pomaga..
Anieszka bidulko wracaj szybko do zdrowia :* i nie waz sie jeszcze rodzic nu nu 🙂 zaciskaj nogi hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uhuhu jak mało pisałyście.
Agatko jestem jestem tylko że w szpitalu. Zachciało mi się wyniki zrobić z moczu to teraz mam, okazało się że mam białko w moczu i mega dużo bakterii i leukocytów> Tak więc leżymy w szpitalu i czekamy co dalej, w poniedziałek usg jamy brzusznej i nerek co by zobaczyć co się dzieje, a dzisiaj jeszcze rano skurcze jakieś nie z tej ziemi są na KTG więc już sama nie wiem co mam myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny na zgage to polecam Wam migdały zajadać, naprawdę pomaga...ja miałam zawsze w gotowości i jak tylko się zgaga pojawiała to chrupałam kilka i spokój. No a jak nie pomoże to Rennie i bodajże Manti można brać w ciąży w zalecanych dawkach...no ale wiadomo że lepiej naturalnie.

Pozdrawiam,
Lutówka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania kciuki trzymam za szybkie wyjscie ze szpitala.
Gunia zdrowia!
Zjadlam sernik i batona do kawy pekne.
Mlody chyba wierci mi dziure w brzuchu 😮
Dzisiaj nocuje u nas mojego meza brata cora-4 latka, ciekawe jak ja ogarne te dwie lobuziary 🤪
Ide prasowac-chyba standardowo przed sobota 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Moja Anna ... 😞 te bliźniaki 😜 zabierają Tobie jak Mi Larisa żelazo 😞
Oh niech kaczka weźmie tą zgage właśnie Moja Siostra zawsze piła na nią mleko i działało a ze mną dupa ... spróbuje z tymi migdałami i jogurtem 🙂 tyle, że Ja fantazje zjem z kulkami i nikomu nie dam 😁
Dzisiaj idę po wyniki z morfo mam nadzieje,ze będzie lepiej z żelazem niż do tej pory . A jutro w końcu zobaczę się z Moją Malutką !!! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Ania ja tez slyszlam ze blizniaki nosze.Moja tesciowa sie przy tym upiera bo jej zdaniem mam ogromny brzuch.Mowie ze lekarz od poczatku powiedzial ze jedno jest ale ona wie swoje, mowi ze pewnie posladkowo leza to nie widac jednego 😮o losie... Ona jak byla w ciazy to dopiero przy porodzie okazalo sie ze dwojka jest 🤪 no ale to bylo 35 lat temu i nie robili wtedy USG 😜 i tym sposobem moj maz ma swojego klona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...