Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Madzia też miałam twardy brzuchol wczesniej to dała mi nospe i magnez 🙂 bo to ponoc byly te skurcze jakiegos tam 😁 ... Ale tez zbadała mnie ze nie ma zadnego rozwarcia wszystko okej i juz nie chciala mnie w szpitalu 😁... Ciesze się bardzo, że jest duża bo wtedy jak powiedziała,ze za mała to się martwiłam 😁 więc jezeli teraz jest okej to moge sie odchudzac hihi^^ .
Ilonko a moze cos innego zamiast szpinaku proponujesz ? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie Twoja współlokatorka nie wyczuwała skurczy . ;/ Ja osobiście mam takie obawy, że nie będę wiedziała kiedy są a przecież one czasami drą się na ciężarne, że jak mogą nie wiedzieć co ile są :/

Jak nie będę wiedziała a wydrze się na mnie to chyba jej przyjebie czymś ciężkim !!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana sprawdziłam i nawet odpisałam 😜
Mój Kuba lubi szpinak Ja osobiście po ostatniej wizycie Kuby siostry nie mogę patrzec na nic zielonego bo ona nic nie je tylko te smuktis czy jak to się tam nazywa i pisze 🙂 wszystko mieli i wygląda jak zielone gówno 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuchatki.
pisze ze szpitala z męża telefonu. ją niestety nie mam internetu 😞
zgłosiłam się dzisiaj rano na pogotowie z okropnym bólem kręgosłupa i głowy. przez wirusa odwodnilam się do tego stopnia że ledwo stalam na nogach o własnych siłach. dali mi kroplówkę i zatrzymali na obserwacji. nie znoszę szpitali chce do domu 🤪 jeszcze weflon w zyle tak boli...
trzymajcie się ciepło .do uslyszenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gunia141 napisał(a):
witam brzuchatki.
pisze ze szpitala z męża telefonu. ją niestety nie mam internetu 😞
zgłosiłam się dzisiaj rano na pogotowie z okropnym bólem kręgosłupa i głowy. przez wirusa odwodnilam się do tego stopnia że ledwo stalam na nogach o własnych siłach. dali mi kroplówkę i zatrzymali na obserwacji. nie znoszę szpitali chce do domu 🤪 jeszcze weflon w zyle tak boli...
trzymajcie się ciepło .do uslyszenia

Gunia to Ty się trzymaj!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Kota to ma Kasia i to Ona miała go wozić w koło bloku :P
A Karola w koło stołu śmiga 😁
Byłam dzisiaj u gin . Wszystko jest okej z mała to najważniejsze 🙂 No i co ? Jestem szczęśliwa bo Larisa waży 1500 😁 a Ja ? 63.4 kg 😞 ... od dzisiaj sie odchudzam hi hi ^^ No i mam coraz gorsze wyniki z morfo ... ciągle z tym żelazem ;/ teraz przepisała mi jakieś tabletki mam nadzieje,ze pomoże . Dostałam skierowanie na mocz, mam nadzieje,ze w nim tez wszystko będzie okej . Jakoś nie spieszy mi się do szpitala ... no chyba, ze z Anną na oddziale 😜


narazie za zimno żeby mojego Kociaka wywalać na dwór ;p więc i wózek złożony czeka na lepszą pogodę. ale za to dzisiaj komoda zakupiona. Mąż Makgajwer :p dorobi przewijak i będzie jak znalazł 😉 Super, że Mała już taka Duża 😉 ciekawe jak Mój Rozpychacz... okaże się w piątek. i jak też muszę zrobić siusiu do kubełka. Oby już się wszystko unormowało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
Kasia się znalazła aaaaaaaaaaaaaaaaaa 😁
Nam mama kupiła komodę znaczy zapłaciła za nią i polecam szczerze http://allegro.pl/ikea-kullen-komoda-5-szuflad-i2964398332.html


ano. zarobiona byłam. sprzątanie, potem sernik, potem zrobiłam danie z Lidla i tak zleciało....
a komoda miała być pod przewijak więc ta, którą wskazałaś ciut za wysoka :p
Ania odpoczywaj a nie siedzisz przy kompie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pidi napisał(a):
Hancia napisał(a):
Kasia się znalazła aaaaaaaaaaaaaaaaaa 😁
Nam mama kupiła komodę znaczy zapłaciła za nią i polecam szczerze http://allegro.pl/ikea-kullen-komoda-5-szuflad-i2964398332.html


ano. zarobiona byłam. sprzątanie, potem sernik, potem zrobiłam danie z Lidla i tak zleciało....
a komoda miała być pod przewijak więc ta, którą wskazałaś ciut za wysoka :p
Ania odpoczywaj a nie siedzisz przy kompie 😉

Są i niższe 🙂 Daj kawałek. pół dnia spałam a pozatym jakaś rodzi i drze się co nie miara więc spać się nie da 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
pidi napisał(a):
Hancia napisał(a):
Kasia się znalazła aaaaaaaaaaaaaaaaaa 😁
Nam mama kupiła komodę znaczy zapłaciła za nią i polecam szczerze http://allegro.pl/ikea-kullen-komoda-5-szuflad-i2964398332.html


ano. zarobiona byłam. sprzątanie, potem sernik, potem zrobiłam danie z Lidla i tak zleciało....
a komoda miała być pod przewijak więc ta, którą wskazałaś ciut za wysoka :p
Ania odpoczywaj a nie siedzisz przy kompie 😉

Są i niższe 🙂 Daj kawałek. pół dnia spałam a pozatym jakaś rodzi i drze się co nie miara więc spać się nie da 🙂



http://www.jysk.pl/750/775/778/3612403/a/catalog - oto ona. tylko ewakuowałam nóżki bo za wysokie. kawałek czego chcesz? serniczek kurczaczek czy laysy solone? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...