Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Właśnie wszystkie moje przed ciążowe ubrania wierzchnie były dosyć dobrze dopasowane 🙂 nie lubiłam chodzić z nadmiarem materiału 🙂.
Myślałam o takim krótkim płaszczyku typu grzybek, potem może bym go gdzieś jeszcze założyła 🙂.

Zawsze mogę mocno wierzyć że marzec już będzie ciepły, bo z płaszczyków wiosennych znalazłabym coś w co bym się zmieściła 🙂:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzec musi byc cieply bo nie bede kupowac kurtki na ten jeden miesiac 😁 a tak serio to mysle ze przekulam sie w rozmiarze M do konca zimy, najwyzej bedzie gruby sweter i kurtka rozpieta.
Cola- mowie do T rano "kup mi w sklepie cos gazowanego do picia, moze byc Cola (bo mialam akurat ochote)" wrocil ze sklepu z sokiem pomaranczowym 😁
Wiecie z dziecmi to roznie bywa, nie ma reguly jak ze wszystkim.Sa tez takie malenstwa ktore od poczatku potrafia przespac cala noc i trzeba budzic na karmienie.
Mam ochote na cos slodkiego a w domu ze slodyczy mam slone paluszki, wafle ryzowe i cukier puder 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po spacerku, trochę to trwało, ale wybrałam sklep oddalony od domu o kilometr, a z dzieckiem wiadomo jeszcze pare przystanków na obserwacje przyrody było.
Dotleniłam sie bynajmniej i rozruszałam z zapasem 😁
A w domu dalej nic nie zrobione 🤪 I kot w garażu bleczy, zlitowałam się i wpuściłam trochę do środka.

Co do okryć wierzchnich to ja kupiłam sobie jakiś czas temu fajny plaszczyk w H&M z wyprzedaży. Jest szyty z 4 zaszewkami pod biustem, teraz na brzuszku fajnie się rozkloszuje, a po ciąży z pewnością też go bedę nosić. Krój grzybka, ale taki nieco dłuższy, sięga za tyłeczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daj Boże żeby był ciepły, bo już dość tego śniegu i zimna 🤔
Ja wydobyłam z szafy starą, grubą kurtkę, chyba z 5 lat tam leżała i o dziwo mieszczę się.
Na jesień kupiłam kurtkę pikowaną, ale pewnie jakbym się zapięła to ludziom guzikami oczy bym powybijała w razie rozprucia...więc jak będzie zimno to wywieszam białą flagę i prześpię marzec 😮
Ostatnio pączusia z kremem w czekoladzie opierdzieliłam w kolejce do tankowania, dzisiaj też trzeba sobie coś zaserwować 😆 Niekoniecznie cukier w kostkach 😆

Jak Wasze kilogramy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie niekoniecznie mam ochote na cukier w kostakch czy wafle ryzowe posypane cukrem pudrem 😁 ale mam plan ze w drodze do zlobka zajade do sklepu.
U mnie 11,5 kg na plusie i w takim tempie pewnie dobije do 20kg, trudno...
Mam fajny bialy plaszczyk i chodzilam w nim bedac w 1 ciazy, ale teraz przy Majce widze moj bialy plaszczyk w szarych barwach szczegolnie przy odwilzy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dyszkę na plusie i niczego sobie nie żałuję 🙂 także jeszcze spokojnie 4kg dojdą i mam to w nosie. Znam swój organizm, na bank wszystko zrzucę bez większego wysiłku.

Spięłam pośladki i pozmywałam naczynia, wstawiłam pranie. Teraz czas na kawę i cosik do kawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gawinka chyba obie jestesmy liderkami ;/ masakra uhh Co do snow to mam az nad... jak noe bylam w ciazy to czesto mialam sny ze rodze... ostatnio snilo mi sie ze rodzilam i dwa razy pchalam i urodzi... i snilo mi sie ze spalam a dziecko mi placze bo glodne a ja nie mam sily wstac katastrofa jakie uczucie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do kurtek to ja trzymam się tego ze jakby co będę w bezrękawniku i grubej bluzie chodzić żebym czegoś nowego nie musiała kupować.
Dom posprzątany, obiad zjedzony a teraz piję kawkę i jemy z młodym i małym tort bo wzięło nas i młody latał do sklepu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
adriana powinno sie karmić dzieci piersią do 3 roku życia, bo do tego wieku kształtuje się układ immunologiczny,a karmienie piersią uodparnia 🙂Tylko wiadomo ze ciężko z taką praktyką 🙂

Zapraszam na koktajl z buraczków ćwikłowych i bananów, może to nie jest kebab czy czekolada, ale jest tak słodziutki że jest wstanie zaspokoić ochotę na słodkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...