Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To nawilżaj skórę intensywnie aby nie wyskoczyło więcej 🙂.
Jest szansa że jak są płytkie, to ładnie znikną po ciąży wraz ze stabilizacją wagi.
Mojej koleżance tak zniknęły.
Najgorsze są takie głębokie aż fioletowe, bo tego niczym nie zlikwiduje jedynie co to rozjaśni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do wystającego pępka bo przypomniało mi się ,ze pisalyscie o tym 🙂 Ja mam juz od dawna a teraz to mam takiego naprawde sporego siusiaka jak to Kuba mówi 🙂 Najlepszy jest jak się smieje 🙂 brzuch zamienia sie z pilki na trojkat i odstaje wiekszy siusiak 🙂 a moja linia na pępku jest jakaś kosmiczna bo zamiast iść po prostej to leci slalomem 🤪 Mój pępek przypomina mi dupe mojego kota hahah 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam nadzieje bo szczerze to już nie moge na siebie patrzeć :P nie dosc ze musze chodzić w łachach bo w nic się prawie nie mieszczę to jeszcze rozstepy, o tym okropnym cellulicie nie wspomnę a cycki ? dobrze, że mam brzuch pod spodem bo tak to nie wiem dokąd by je grawitacja poniosła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka dziewczyny... Agata tez mam wystajacy pepek tylko ze ja mam malutki i taki dziwny... jak brzuch twardnieje to sie chowa. Ja mowie na nieho io io jak kogut w policji ha ha.Co do lini to tez mi slalomem leci, tez sie w nic nie mieszcze. Agato powiem Ci tyle ze przed ciaza wazac 48kg a obecnie ok 60,5 jest naprawde CIEZKO niewyobrazam sobie ze moglabym w ogole non stop tyle wazyc. Po mimo tego ze TYLE przytylam tez mam rozstepy i ja mowi do mojego z kad one skoro ja naprawde sporo przytylam :/// Mam na piersiach kilka doslownie.z 5 na tylku na samej gorze i w kroku jak wspominalam.... ale bledna po malu... w pepku mam 96 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na poczatku ciazy do swojego ciala podchodzilam tak teraz mysle inaczej smaruje wszystko co popadnie. Teraz najwazniejszy jest nasz skarb zeby byl zdrowy a po porodzie zapowiedzialam ze biore sie ostro za siebie. !!! Zmienilam zdanie bo przeciez dla kazdej matki najwazniejszy jest jej maluch (albo przynajmniej powinien). Mojemu kuzynowi dwa lata temu jak urodzil sie syn pierwsze dziecko to powiedzial ze jest to nieopisane szczescie zostac rodzicem i gdyby wiedzial wczesniej to wczesniej postaral by sie o dzidziusia dodam ze ma juz dwojke dzieciaczkow. I jak zostal ojcem mial 28 lat.Ja sie.smieje bo on i jego zona maja na imie tak jak ja i moj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będzie dobrze dziewczynki.


Zobaczycie jak po porodzie Wam zlecą kilogramy.

Ja sobie kupiłam taki krem, który zaraz po porodzie będę nakładać na brzuszek



Mam coś takiego jeszcze:

Ten najlepiej kosmetyczka m poradziła nakładać grubą warstwę na noc i owijać się folią aluminiową a zdziała cuda.
Jak tylko stwierdzę że będę wstanie przespać noc w czyś takim to będę to praktykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kilogramy zlecą migiem, wiem coś o tym - mam już dziecko 😜
Nawet chciałam troche zachować, ale spadłam do wagi sprzed ciąży.

Na 15.30 jadę do lekarza, ale jakos nie podnieca mnie tym razem ta wizyta. Dziwne bo zwykle nie mogłam się jej doczekać. Od wczoraj mam taki dupowaty humor, jakieś nyki mnie dopadły 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jasne, że będą !!! 🙂 Ja już zapowiedziałam sobie, że jak tylko wejdę w ten cały zmieniony świat z małą i będę mogła sobie pozwolić na 1h dla samej siebie to kupuje płytkę Ewy Chodakowskiej i ostro jade 🙂 bo tak naprawdę roztępy rozstepami i obwisłe skarpety z piaskiem to było do przewidzenia ale ten cellulit to Ja zabije do ostatniej dziurki !!! I na pewno muszę wrócić do starej Agaty nawet nieco lżejszej bo nie wyobrażam sobie siebie z brzuchem . To jest tragedia kiedy muszę ubrać skarpetki 🤨
A co do tego 2 kremu Ilonka to moim zdaniem na pewno się sprawdzi nawet w minimalnym stopniu 🙂 Moja Siostra odkąd pamietam używa kosmetyki firmy Pharmaceris i jest naprawdę zadowolona 🙂 za każdym razem jak do niej lece to muszę nakupowac tego wszystkiego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny pozytywne nastawienie i będzie dobrze.
Aguś rozstępami się nie przejmuj jak o nie zadbasz to znikną i to bardzo szybko tak samo brzuch i nadprogramowe kilogramy.
Ja już sobie teraz zapowiedziałam że po porodzie najpóźniej do 1 sierpnia muszę przynajmniej 15-20 kg schudnąć inaczej się podłamię. 17sierpnia mam wesele brata rodzonego więc wyglądać jakoś trzeba 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A poza tym trzeba jakoś do tego sierpnia wyglądać bo jak my wyjdziemy na plażę ? 😮 nie no bedzie dobrze MUSI BYC !!! Będziem karmiś cycem to i zejdzie nam ta zwała tłuszczu 😁 jezu czy Moje dziecko mogło by nie wiem poskakać na pępowinie ? Od 2 tyg. nic tylko robi sobie drabinki z moich żeberek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
musze was doczytac...
Agata- ja pewnie mam wiecej niz 97cm w pasie 😮 pepek= dupa kota haha 🤪 jak dla mnie bomba! mi tez pepek wyszedl, ale w tej ciazy linia mi sie nie pokazala.A cellulit to na uszach mi jzu wychodzi.
Hancia, Ty idziesz 17 sierpnia a ja juz pod koniec maja i mam zamiar ze do tego czasu bede wygladac jak ludz 🤔
Z tym cellulitem jest tak ze po porodzie organizm zacznie sie pozbywac wody wiec zacznie znikac to dziadostwo.Po pierwszej ciazy mialam 3 razy mniejszy cellulit niz przed 😁
Ja mialam dzisiaj wizyte.Z babelkiem wszystko ok, do porodu sie jeszcze nie szykuje.Za 5 tygodni lekarz wystawi mi skierowanie na CC.Ale to zleci szybciutko 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w nocy tez mam rewolucje ale juz nie na zebrach bardziej sie wypycha 🙂 chyba juz jest jej spieszno 🙂 ale niech poczeka jeszcze musi utyć 🙂 .... no Ja mam nadzieje ze zniknie bo teraz to jak przechodze obok Kuby z gołym dupskiem to staram sie bokiem albo przodem na wszelki wypadek jakby miał się porzygać :P ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała też w nocy raczej sypia. Dziś się obudziła, ale tato tak chrapał że sama się obudziłam :P

Ja w lipcu planuje wyjechać na urlop i chciałabym móc się ubrać w strój kąpielowy- chociaż jednoczęściowy bo o dwu to nie marze:P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mała też w nocy raczej sypia. Dziś się obudziła, ale tato tak chrapał że sama się obudziłam :P

Ja w lipcu planuje wyjechać na urlop i chciałabym móc się ubrać w strój kąpielowy- chociaż jednoczęściowy bo o dwu to nie marze:P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry....
nadrobienie ponad 20 stron zajęło mi trochę czasu. na szczęście nie musze się już nigdzie spieszyć bo od środy jestem na zwolnieniu - w końcu. ostatnie dni w pracy już doprowadzały mnie do szału...
pępek - mi nie wystaje, ale ja zawsze miałam jakiś taki schowany więc nie licze na to, ze się pokaże.
obwód brzuszka - ja startowałam chyba z zupełnie innej wagi i rozmiarów jak większość z Was więc o rozmiarach mówić nie będę. chyba się wstydzę :p
zaczęłam już zbierać rzeczy dla Malucha - muszę wyprać, posegregować wszystko i wtedy się okaże czego mi jeszcze brakuje. mam już komodę z przewijakiem (komoda z juska, mąż - bob budowniczy - dorobił przewijak i wyszło o połowe taniej - przyjemnie 😉, wczoraj zamówiliśmy łóżeczko więc białe mebelki niedlugo będą w komplecie. całą reszta zajmę się w przyszłym tygodniu. Jakoś w ogóle odczuwam lekkiego stresa, ze ten czas tak szybko leci i boję się, ze nie zdarzę ze wszystkim. obym się myliła...
zaczęliśmy chodzić do szkoły rodzenia, bardzo fajne zajęcia - również ćwiczenia. może zmienię zdanie na temat obecności Ł. przy porodzie. narazie jestem raczej na nie...
tymczasem trzeba zakręcić się wokół obiadziku - dzisiaj łosoś... teraz jak jestem w domu to już nie przejdzie odgrzewana pizza na obiad 😉 pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
. no Ja mam nadzieje ze zniknie bo teraz to jak przechodze obok Kuby z gołym dupskiem to staram sie bokiem albo przodem na wszelki wypadek jakby miał się porzygać :P ...


😁 hihihihihihihihi... mam tak samo! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatko mi też się pojawiła pomarańczowa skórka na udach 🙂 🙂 mała ale jest.

Ja raczej nie miałam z tym problemu, jak zaczęłam brać pigułki anty coś się pojawiało ale wzięłam się za siebie i zwyciężyłam, teraz też będę musiała się zmobilizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...