Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No wiem,wiem Ania ale Ja jestem osrana po kostki i wydaje mi się, że one takie okropne i wścipskie, że nawet w dupe będą mi zaglądać :P hehe
Weź Madziu nic mi nie mów ... Ja mu powiedziałam, ze uważam to za dość infantylne posunięcie ale cóż On zarabia i niech wydaje gdzie chce ...
MOJE ZEBRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sorki, ze sie wtrące ze zmianą tematu. szukam całej reszty do łóżeczka i tak się natknęłam na pościel do wózka. czy do wózka kupujecie pościel czy poduszeczkę i np jakiś kocyk bo będzie to lato? zabrałam sie za wybieranie i juz serdecznie mam dość. za dużo tego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilona: Kurdupel ze mnie, bo 159 cm 😜
Agnieszka: Niby obawiać się nie ma czego, ale jeszcze w grudniu stan łożyska miałam na 0, a tu nagle II/III..Na dobrą sprawę torbę do szpitala chyba czas mi spakować.. 🤢 Nigdy nic nie wiadomo, a może za dwa tyg. po wizycie u gin wrócę ze skierowaniem do szpitala.. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie tylko Ty jedna 🙂 Ja naprawdę nie wiem jak osoby tęższe radzą sobie z ubieraniem skarpet 🙂
Ja do wózka to też się tak zastanawiałam ale będę chyba pod spód dawała kocyk na to poduszkę i będę przykrywała jakimś ciepłym kocykiem + okrycie na gondole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i chyba własnie też podaruje sobie pościel do wózka narazie i skupie się na zakupie kocyków. dzisiaj zakupiłam pampersy i chusteczki nawilżane tej firmy i nivea. ceny wydawały się ok bo 0,49 za pieluchę i 0,07 na chusteczki. któraś z Was mówiła, że czasem można na allegro dostać pampersy po 0,30 gr? dobrze pamiętam czy coś przesadziłam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nic na ten temat nie wiem aczkolwiek możliwe, że któraś coś takiego pisała 🙂 ale żeby nadążyć za naszym pisaniem musiałabym siedzieć tutaj 24/7 🙂
Ja to normalnie muszę podziękować Gawince bo dzięki tej szarlotce zmotywowała mnie do działania i zamiast siedzieć na dupsku i czekać aż mi się odleżyny zrobią to zrobiłam obiad, szarlotke i ciasto z truskawkami 😁 mmm ... brakowało mi zapachu ciasta w domu . A DUPA ROŚNIE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Ja nic na ten temat nie wiem aczkolwiek możliwe, że któraś coś takiego pisała 🙂 ale żeby nadążyć za naszym pisaniem musiałabym siedzieć tutaj 24/7 🙂
Ja to normalnie muszę podziękować Gawince bo dzięki tej szarlotce zmotywowała mnie do działania i zamiast siedzieć na dupsku i czekać aż mi się odleżyny zrobią to zrobiłam obiad, szarlotke i ciasto z truskawkami 😁 mmm ... brakowało mi zapachu ciasta w domu . A DUPA ROŚNIE 🤪

A zrobiłaś właśnie tą szarlotkę czy taką prawdziwą (ja nie umiem robić prawdziwej)

a co do kilogramów to właśnie dziś się załamałam ... zważyłam się w IKEI ( co prawda w butach ale co tam buty ważą) i mam 69,1 kg na budziku ☺️ +14 do mojej wagi .... MASAKRA, a już nawet nie porównuję się do Was, bo tu same ciążowe patyczaki piszą 😁 😎 zamykam się w sobie i jak jeszcze któraś napisze o wadze to wrrrr :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja miałam z TT antykolkowe i były takie sobie..... teraz kupuję aventa zwykłe aczkolwiek AVENT Natural są chyba antykolkowe wiec już sama nie wiem. Co do pampersów to czasami można trafić taką cenę lecz trzeba naprawdę dużo czasu spędzać na allegro żeby mieć tego farta.

Agata ja się dzisiaj też zmotywowałam i o 6 rano miałam praktycznie cały obiad zrobiony, zaczełam cierpieć na bezsenność w godzinach 1.00-7.00 i tym sposobem dziś był rosół, devolaje, surówka z kapusty czerwonej oraz druga z marchewki i na deser była właśnie szarlotka która tylko w połowie wytrwała do obiadu 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie taka jak podałaś w linku 🙂 Innej bym nie zrobiła nie jestem z tych co moga siedziec w kuchni 🙂
To ładnie się, żes Aniu popisała 😁 Mnie to by nawet srajce mury i pekajace sciany nie zabrały z łóżka tak wczesnie 🤪 Ja tez będę miała Aventa od siostry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez zrobilam ciasto z przepisu ponizej.Pycha i do tego jeszcze lody sobie dorzucilam, a co bede sobie zalowac 😜
Gawinka ja wagowo stoje bardzo podobnie do ciebie, tez dobijam do 70kg ale nie rozpaczam, trudno taki juz moj urok widocznie.
Narobilam sie dzisiaj... spadam spac powoli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Siostra powiedziała, ze gówno prawda butelka jak butelka ale Avent ma najlepsze 🙂
Nawet Pani w sklepie kiedys powiedziała,ze one niczym praktycznie sie od siebie nie roznia poza smoczkiem czy cos takiego 🙂
Widzę, że grubasy dzisiaj wypiekały 😁 Tez lece juz spac ... Buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata ja to jak mam bezsenną noc to już wolę coś robić niż leżeć i gnić. A wczoraj po telefonicznej konsultacji zaaplikowałam sobie tabletkę nasenną, Adam się ze mnie rano śmiał że spałam jak zabita i nawet wygibasy maleństwa mnie nie ruszały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A więc druga 🙂
Cieszę się, że rozpoczęłam szarlotkowe szaleństwo :P
Jeśli chodzi o butelki to ja chyba pójdę w LOVI. Mają smoczki które powodują aktywne ssanie ( że dziecko ponoć musi włożyć jakiś tam trud, więc się nie rozleniwia - ponoć, i eliminują zaciąganie powietrza, czyli antykolkowe) a LOVI dlatego, że mam dwie gratisowe ze szkoły rodzenia 🙂 i dwa smoczki takie właśnie z LOVI 🙂
Musze dokupić jedynie takie co można w mikrofali dezynfekować, bo tych akurat nie :/
A ja już po śniadanku 🙂 - mój to ma ze mną chyba za dobrze, śniadanko przed pracą lub do pracy ..ehh ale ja też podjadam razem z nim 😉 dzis były tosty 😁
Ania nie wiem co ja bym zrobiła jakbym spać nie mogła 🤔 😞 bidula

ps. sąsiad wierci od punkt 8:00 mi dziurę w mózgu 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...