Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moja czuczu to dama. Jak na nia nakrzyczysz to pozniej jak ja wolasz to glowe w druga strone 😉 dzis jest niesforna chodzi lasi sie jak nigdy po mialkuje i lezac na grzbiecie tylko przwkreca z boku na bok. Mam nadzieje ze nie jest chora... musze jechac z nia do weterynarza bo nie wiem jak ma brzuszek to taki jak by wiekszy... przepuklina czy otylosc a moze co innego ? :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O to Ty tydz. dłużej niż Ja 😮 nie bój się sram po kostki razem z Tobą !!! 🥴
Z jednej str. nie mogę się doczekać aż przytulę tą Moją kruszynkę a z drugiej jak mam pomyslec co mnie czeka to trzęsę się jak galareta 🙃 zazdroszcze Ani, Agnieszce, Adzie,że chociaż wiedzą co je czeka po mimo tego iz każdy porod przebiega inaczej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki.

Byłam w UM się zameldować ale zrezygnowałam 🙂. Zameldował się tylko mąż.
Jakoś średnio się dziś czuje.

Chyba część kosmetyków kupie na allegro, bo coś mi się wydaje że ciężko będzie wydrzeć męża do rossmana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dostałam własnie od siostrzenca Kuby karte podarunkową z rossmana zasiloną na 150 zł 🙂 i nie wiem co kupić bo kosmetyki już dostałam od siostry pampersy jedynki mam 3 paczki wiecej nie chce 2 mam jedna pake ale mysle czy jest cos jeszcze czego potrzebuje 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
No Ja pojadę w ten weekend albo następny 🙂
No wiem,wiem Ilonko ale samo powieszenie tych malutkich ciuszków zajmuje czasu :/ cała micha ciuszków aż się wysypuje a jedna jeszcze suszarka wisi i zaraz drugą powiesze bo pranie sie zaraz konczy 😞 teraz tylko szukam jelenia do prasowania ale nikt nie wykazuje checi hehe 🙂 Ja mam zwykłego kotka europejskiego tak wiec nie wiem 🙂 wiem tylko tyle,ze jest fajtłapą najgorszą na swiecie 🙂 wasze koty tez sa takie złosliwe ? ;/

rzeczywiście wieszania jest ogrom ale powiem, że dosyć szybko się je prasuje. ja się zbierałam od środy albo od czwartku i dopiero wczoraj się zabrałam i dzisiaj skończyłam 😉 obniżylam sobie deskę do prasowania i normalnie na krzesełku żelazkiem w prawo, w lewo...
co do kota to ja mam brytyjczyka i nie jest złośliwy. jutro chyba przyjdzie łóżeczko więc trzeba będzie złożyć. słyszałam żeby w przypadku kota do łóżeczka właśnie włożyć nadmuchane balony. Koty podobno boją się ich i na pewno zniechęci to je do ewentualnego zwiedzania tego terenu, chociaż czy ja wiem.... mój kot jest strasznym ciekawskim jajem i mam wrażenie, że wszędzie musi zostawić swoje 5 groszy w postaci paru włosków. tego w sumie obawiam się najbardziej... sierść, sierść, sierść... jak myślicie sobie z tym poradzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klk1509 napisał(a):
Ja dostałam własnie od siostrzenca Kuby karte podarunkową z rossmana zasiloną na 150 zł 🙂 i nie wiem co kupić bo kosmetyki już dostałam od siostry pampersy jedynki mam 3 paczki wiecej nie chce 2 mam jedna pake ale mysle czy jest cos jeszcze czego potrzebuje 😮

pampersów nigdy za mało 😜 wiem, ze w rosmanie jest dobra cena za sztuke za "2" bo chyba jakas promocja. ja mam 2 paki "2" i dzisiaj kupiłam jedną "1" bo tez jakaś promocja w realu.. za chwile utonę w tych pieluchach. chociaż lepiej w takich niż w tych, które potem będa z wkładką Bobasa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello hello dostałam opierdziel, ze się nie odzywam.. Przepraszam bardzo ale zabiegana ostatnio jestem strasznie. Jak się czujecie ciezaroweczki? 🙂 man nadzieje, ze wszystko dobrze u każdej z Was. Ja jutro mam wizytę u gina i USG, brzucho troszkę podrosl ale nie za dużo. Ale w końcu widać, ze jestem w ciąży 🙂 buziam was wszystkie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia widzę że podziałało 🙂
Siedzę sobie i się zastanawiam ak ja w tym roku ogarnę warzywnki który jest obowiązkowy tym bardziej że od 4-5 miesiąca będę wprowadzać swoje potrawy dla maluszka a własne warzywa to duży plus.... W kwietniu urodzę a w maju już muszę wyruszać na ogród tylko czy dam radę?? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania fajnie, że masz ogródek 🙂 to duża zaleta mieć swoje warzywa - zagoń Męża do roboty z motyczką 🙂
Ilonka a Ty nie miałaś czasem leżeć ? Byłam u gina, ale zbadała mnie paluchem i głupio jakoś było mi zapytać jaką mam długość szyjki 🙂 ale jest długa 🥴
Byłam na ćwiczeniach i czuję się super 🙂
A jutro zaczynam 5 dniowe szkolenie z PARPu i zastanawiam się jak wysiedzę 5 dni po 8 h na dupie... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu miałam leżeć ale myślałam że się przemelduje i załatwię tą formalność przed narodzinami Dzidzi aby już Małą zameldować pod ostatecznym adresem, lecz pani w urzędzie powiedziała abym poczekała do porodu, bo muszę mieć ważny dowód osobisty 🙂. Na nowy (jak nawet dziś bym zrobiła zdjęcie i złożyła wniosek) czekałabym miesiąc.


Kupiłam sobie szlafrok- mogę rodzić:P.

Aniu ja planuje wielką aranżacje ogrodu w na przełomie kwietnia/maja i nawet nie myślę o tym że nie będę miała siły. Musze mieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...