Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dla nas plec nie jest taka wazna... wazne ze sie dobrze rozwija 🙂))tylko bylam po prostu pelna nadziei :/ aha i waga wykazala 3kg wiecej... a ja nie wiem gdzie to idzie :p no w brzuszek bo juz taki malutki okraglutki, i piersi wiadomo... a jesli nosilam rozm stanika sprzed ciazy d/e wiec... az nabrzmiewaja :p
Najbardziej obawiam sie wagi po porodzie. Ale jesli maluszek bd zdrowy to mi to nie bd przeszkadzac buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
I po wizycie już jestem. Jutro rano na oddział na dodatkowe badania i jeśli w szpitalu pokaże tak samo złe wyniki to będę miała krew przetaczaną, a tego bym chciała uniknąć.... 😞 Normalnie lekarz sam w szoku ponieważ dawno nie widział tak złych wyników, sprawę komplikuje dodatkowo konflikt serologiczny więc są zmartwienia.......

Ale jest i dobra wiadomość na 99% będzie dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia. Trzeba byc dobrej mysli, dobrze ze lekarz z tego co widac fachowiec i interesujacy sie Toba i dzidzia ! Gorzej jak by zle zdiagnozowal i nie daj boze za pozno by sie okazalo... w moim przypadku jest tak robilam badania na toxo... w chumed i dz z kursu powiedzialy mi zebym powtorzyla badania bo tam nigdy wiarygodne nie sa, a gin nic na temat badan nie powiedziala :/ za kilka dni ide do innego gin spr co inny mi powie... sama nie wiem komu wierzyc.
A co do plci to bedziesz miec \"parke\" 🙂D zdrowia zycze :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Hancia trzymam kciuki mocno, wszystko bedzie dobrze.Musi!!! Dobry lekarz to polowa sukcesu. No i oczywiscie gratki z powodu dziewczyny 😁
Ja mam wizyte dopiero 16.11 i bedzie USG polowkowe.
Czytam Was dzisiaj od rana ale mam takiego dola ze becze caly czas.Jeszcze do tego obejrzalam sobie film o Agacie Mroz, wiec dol x2 🤢
Buziaki i spokojnego wieczoru, sprobuje polozyc spac Maje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

w końcu w domu. Ciężki dzień dzisiaj był, dużo się działo. Jestem po wizycie, wyniki mam dobre ale maleństwo źle ułożone, maksymalnie w dole brzucha i w poprzek (płeć nie potwierdzona bo z racji złego ulożenia nie dało się podejrzeć). Mąż był ze mną ale niestety biedak niewiele zobaczył 😞 I łożysko mam bardzo nisko co grozi przedwczesnym porodem. Jeszcze miesiąc czekamy jak się nic nie zmieni to będzie leżanka i leki na podtrzymanie 😮 Kurcze bobas taki żywiołowy, ciągle się wierci, a ułożenie takie kijowe 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! Coś dawno mnie tutaj nie było, ale wiadomo święta praca i jakoś nie było czasu.
Święta szybko zleciały teraz czekamy do Bożego Narodzenia. Brzuszek już jest widoczny aż mi dzisiaj Pani w metrze miejsca chciała ustąpić 😁 I uwaga na wadze...plus 5 kg... ;( ale dobrze niech dzidzi rośnie 🙂 Wizyte mamy za tydzień czego się strasznie boję i oczywiście już ją przeżywam do tego muszę zrobić badania.. 😞 Mam straszne smaki na kwaśne..jem mase mandarynek, pomaranczy i ogórków kiszonych i chyba dzisiaj przesadziłam bo mnie brzuszek rozbolał.. i oczywiście panika bo to takie bolesne skurcze, a poza tym to bóle pleców i kości ogonowej to norma. Zastanawiam się czy to normalne, że moje piersi są coraz mniej tkliwe? Bolą ale już zdecydowanie mniej..co o tym sądzicie? Czekam na ruchy i czekam ale to moja pierwsza ciąża więc pewnie sobie jeszcze poczekam 😞

Pozdrawiam i 3mam kciuki za maluszki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem po szpitalu. Krew przetoczona, witaminy we mnie wtoczone co do bakterii w moczu muszę skontaktować się z urologiem i zobaczymy co on mi tam powie. Muszę też pod koniec tygodnia skontrolować morfologię i oczywiście zmiana diety mnie czeka, jedzenie dużej ilości buraczków i wszystkiego co bardzo dużo żelaza i innych zasobów witamowych.......

Jak tam dziewczyny po weekendzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia, czyli nie było tak źle? dobrze, że masz już wszystko czego potrzeba temu Maluchowi... weekend jak to weekend. szybko zleciał i dzisiaj znowu w robocie;/ już coraz mniej chce mi sie tutaj chodzić ;p 😉 ale jeszcze troszkę. sobota gospodarcza, w niedziele odpoczynek...
wyczekujemy ruchów 😉 czasem czuje w dole bąbelki. częściej czuje jakby ukłucia - czytałam gdzieś, że może to być ból od kopniaka ale czy czasem sobie czegoś nie dopowiadam? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,
mloda juz zdrowa i poslanana do zlobka, a ja dalej kisze sie w domu z kaszlem, zawalonymi zatokami i zatkanym uchem 😞 😞 😞
Brzuszek u mnie juz widoczny, jakos od dwoh tygodni.I jak na moje oko to wcale nie jest malej wielkosci...Mam tylko nadzieje, ze na wadze nie przybralam za duzo.Wszystko okaze sie na piatkowej wizycie.I bedzie w konu USG 🙃 🙃 🙃jupi!
Mlode w brzuhu szalalo, ale chyba od kilku dni lezy tylkiem odwrocone bo ruchy troszke slabsze sa 🙂
Macie jakis prosty pomysl na obiad???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o widze, że szanowne ciężarówki się rozkręciły 😉jak nie pisały tak nie pisały a teraz to i nawet mowa o obiedzie. papryka faszerowana? hm.... chyba też będę musiała spróbować tego cuda 😉 ja tymczasem w pracy o kanapkach 😉 pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha... i jeszcze jedno. jakoś tak powyżej pępka, no prawie pod piersiami czuje takie hm.... takie coś jakby skręt jelit czy cos? czy to możliwe, ze one już tak wysoko się przesunęły? rozumiem, ze bobas tak już od dołu do pępka pewnie dosięga... bo poczułam coś dziwnego pod poniżej pępka i tak się zastanawiam... 😉 wizyta dopiero za 1,5 tygodnia a ja już tupie nogami z niecierpliwości 😜 Szkoda,że nie można mieć takie domowego USG, zeby tam sobie Go podglądać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wstyd sie przyznac ale pojechalam po kebaba, bo od wczoraj mialam juz chec, a dla reszty rodzinki rozmrazam sandacza 😁 Nie jestem jakims specem w kuchni, naleze raczej do niejadkow wiec wszelkie faszerowane warzywa odpadaja 😜
Niewykluczone, ze nasze wnetrznosci wedruja ku gorze 😁
Obejrzalam dzisiaj "jak urodzic i nie zwariowac" 🙃 Przez te hormony to nawet komedii nie moge obejrzec bo sie wzruszam i placze 😁 szalenstwo!
Kompletujecie juz wyprawke dla malenstw? Mi sie ciagle wydaje, ze mam duzo czasu, ale pewnie po piatkowym USG jak bede miala pewnosc co do plci maluszka przejrze ubranka po Mai 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...