Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hahhhahhaahhaha przypomnialo mi się Kasie jak Ja w pdst. siedziałam w kółku i Pani czytalam nam lekture a Ja puściłam bąka 😜
Wydaje Mi się Aniu,ze On sie ucieszy poniewaz teraz na ta ciasnote nie narzeka 🙂
Powiem wam,ze modliłam się tylko,zeby Pani sprzedawczyni odeszła od przymierzalni bo troszkę nitki pekały hahaha 😁
Tak to prawda nie smuc sie 🙂 antybiotyki dostaniecie i wszystko będzie dobrze ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie śpię od 1:34 od pierwszego skurczu, jak narazie są nieregularne więc nie mam się czym przejmować lecz spać nie mogę i rodzić jeszcze tez nie 🙂
Rano jeszcze pranie powiesić muszę, zmyć podłogę i małego oddelegować na spokojnie do dziadków a potem mogę ruszać. Adamowi nic nie mówię bo biedak właśnie do roboty wyrusza więc lepiej żeby nie wiedział o skurczach 🙂 Będę się meldowała jak nie tu to dla którejś na kom 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. pytanie mam do dziewczyn, które przechodziły przeziębienie... jakie leki brałyście? na początku ciąży lekarz powiedział mi, że do nosa mogę tantum verde a na gardło syropy dla dzieci... czy któras z Was może leczyła się jakimiś specyfikami poza domowymi sposobami? niestety ostro mnie wczoraj wieczorem i w nocy rozłożyło 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pidi napisał(a):
hej. pytanie mam do dziewczyn, które przechodziły przeziębienie... jakie leki brałyście? na początku ciąży lekarz powiedział mi, że do nosa mogę tantum verde a na gardło syropy dla dzieci... czy któras z Was może leczyła się jakimiś specyfikami poza domowymi sposobami? niestety ostro mnie wczoraj wieczorem i w nocy rozłożyło 🤨



Kasiu syrop PRENALEN paracetamol, apap i to wszystko co można z leków.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia Tantum verde jest NA GARDŁO a nie do nosa 😁

Kasia ja aktualnie wychodzę z przeziębienia - nie miałam gorączki więc nie brałam apapu,
Brałam rutinoscorbin 3x1
na zatoki ( bo mam zapchane i katar mi nie schodzi lekarka dało mi bez recepty: SINUPRET
na kaszel syrop: STODAL

no i do tego sok malinowy, miód, cytryna, wiadomo że czosnek jest super -ale mnie zabija więc nie stosowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja też tak mam.
Skurcze się pojawiają i sobie myślę :"ooooo może już niedługo", a potem przechodzą i tak od kilku dni 😁.

Dziś przynajmniej się wyspałam.

Karolinko biorę przykład z naszej Agatki która się tak wzięła za sprzątanie.
Ale znając życie to bez sensu, bo jak wrócę do domu ze szpitala a w domu mąż zrobi bibe to będzie większy syf niż teraz 😁, ale przynajmniej mi nie powie że go z bałaganem zostawiłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hancia napisał(a):
Kasiu ja wg planu urodzę w kwietniu przynajmniej mam cichą nadzieje na to 😉

no u mnie cisza jak makiem zasiał... czasem coś zakuje na dole, często brzuch twardnieje ale bez żadnych większych boleści tak więc nie sądzę aby coś się wydarzyło do terminu... chociaż czy ja tam wiem... pewnie może być tak, że jak dopadnie, zacznie się to się nawet nie obejrzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonka nie bierz ze mnie nigdy przykładu 😜 tak mnie zabrało sprzątanie,ze kuchnia była w pn. a od tamtej pory dupa 🙂
Kuba się ze mnie śmieje i wysłał mi to : http://plcm.pl/19666-Swieta_ida_Umyj_okna_dla_Jezusa 🤪
Dzisiaj moze wezme sie za łazienki 😜 ale to tylko moze 🙂 wczoraj zrobiłam zurek bo mialam taka ochote na kwaszote 😁 a boje sie ze nia zdarze nic wszamac na swieta i dupson :/
Jedna ma skurcze druga tez a Ja nawet jak mam to nie wiem jak rozpoznać he 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiek syrop z cebuli ! Ciepłe mleko z miodem bądź czosnkiem ! Herbata z cytryną 🙂
Tantum verde u mnie nic nie dało a o kroplach do nosa nie wspomnę 🙂 każdy lekarz zreszta powie,ze katar leczony trwa 7 dni a nie leczony trwa 7 dni 😜



http://plcm.pl/33961-Zrobili_mu_numer 🙃 🙃 chyba zrobię go Kubie hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata, mleko z miodem i czosnkiem poszło już wczoraj, tantum verde psiknęłam i nawet przestało mnie aż tak bolec gardło... ja nie sprzątam aż tak na te święta. bez przesady...a co? chlew mam w domu, że sprzątać jeszcze dodatkowo. co sobotę chałupa czyszczona to ileż można. teraz to ja mam inne sprawy na głowie 😉wystarczy, że przygotuje święconkę i śniadanie wielkanocne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...