Skocz do zawartości

Witajcie | Forum o ciąży


dorcia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolcia ja właśnie na taki szoping się wybieram w najbliższym czasie. Mamy w mieście faceta który otworzył 3 sklepy właśnie z odzieżą z Anglii jeden z używaną rozmaitą, drugi z końcówkami kolekcji dla dorosłych gdzie w tamtym roku kupiłam kieckę na wesele kumpeli za 80zł u nas jak znajdziesz taką to za 300zł;/ i trzeci sklep z końcówkami kolekcji dla dzieciaczków ale tam mnie mąż nie wpuści bo mają cudowne rzeczy i boi się żeby na koncie zaraz nie było zera bo wie że przepuściłabym wszystko 😉


Agatko ja mogę pożyczyć ale ręce mojego męża które jak masują to działają cuda poprostu mmmmmmmmmm 😉
A pomysł na obiad? Ja dzisiaj mam mięso z warzywami - taki a\'la gulasz mąż robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata spac nie mozesz???
Tez mam brak pomyslu na obiad i chyba sprobuje te piersi i do tego jakas salatke.Ogolnie to slabo mi idzie ostanio w kuchni, brak weny albo wychodzi jak z dupy 😜
Mloda ma zapalenie krtani od wczoraj wiec lezymy w betach jeszcze.Dziwna ta choroba-tak nagle atakuje.
Mam wrazenie ze jak siedze to brzuch mi zwisa miedzy nogami 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Ania 😘 Dzielnie to znosi i lobuzi...
Ja jakos nie przepadam za zakupami, nie lubie tych ludzi ktorzy kreca sie po sklepach z koszykami bez mapy i wpadaja na innych... Z mezem jestesmy idealnie dobrani pod tym wzgledem.Jak musimy kupic jakies ciuchy to wchodzimy do sklepu doslownie na 10 min i sprawa zalatwiona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie jest pełno tych SH, ale ja mam swój ulubiony, właśnie z Londynu, który ma osobne pomieszczenie i osobne wieszaczki na dzieciaczki. Wczoraj oczywiście mnie pokusiło i kupiłam Hance 2 pary dżinsów na gumce, jedne trochę większe, drugie na 2-4mies. I dorwałam słodki, błękitno-biały kombinezonik, bo boję się, że jak się urodzi to będzie jeszcze zimno, a później będę musiała kupić na gwałt i wydać ful kasy.

Cd. piersi w papirusie- ona zawsze wychodzi soczysta, z tego względu, że trzeba ją smażyć na małym ogniu, jest zawinięta w ten papirus, więc w zasadzie smaży się w swoich sokach, a tłuszczu się tam nie dodaję 🙂

U mnie dzisiaj na obiad rosół z makaronem 🙂
A co do Twojego obiadu, Agatko, to mój P. bardzo lubi Pomysł na...pierś kurczaka w sosie orzechowym, pięknie pachnie i dobrze smakuje, do tego ryż i dziękuję, samo się robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam dzisiaj na obiad rosół, z kluseczkami własnej roboty i na swojskiej kurze. A Helenka zamówiła ogórkową i nie ma problemu bo z rosołu mozna zrobić wszystko. A ja pewnie skuszę się na obie zupki 😁 Na wagę nie wchodzę, ale ostatnio po ciuchach widzę że nie jest źle. tylko w pasie ciasno, pozostałe gabaryty wiele nie uległy zmianie.

Też obawiam się kwietniowej pogody bo to może być jeszcze zima na całego. Mam jeden kombinezon taki misiowy, ale postanowiłam odkupić jeszcze taki cieplejszy. Na nowy szkoda pieniędzy, a używany nawet jak nie będzie noszony to nie będzie żal tych 30 zł.
Czatuję na all na okazję, w koncu się coś trafi tym bardziej że czasu mam teraz dużo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mada trzeba by było ustać na wagę a tego się boję jak ognia 😉

Dom posprzątany, obiad się robi, dziecię z mężem wybyło gdzieś a ja mam chwilę dla siebie normalnie aż mi dobrze, w domu cisza spokój aż chwilami się zastanawiam kiedy mi gwaru w domu zabraknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tydzien temu w czwartek bylam u innej ginek... i maluch wtedy wazyl 767g. A moja gin nic nie chce mowic wczoraj jak robila usg to mowila ze maluch wierci sie jak opetany i nie da sie zmierzyc 🙂 Przez to ze ona nie skora do gadania zapisalam sie dodatkowo do innej... a ona jest profesjonalna itd...
Wiec ja z Was wszystkich przytylam najwiecej :/ a gdzie dalej. Bedzie co zrzucac :///
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ja tez w poprzedniej ciąży przytyłam 18 kg, ale po trzech miesiącach po porodzie nie było po tym śladu. Bez żadnych ćwiczeń i wysilków samo rozeszło się po kościach, dziecko z mlekiem ze mnie wszystko wyssało. O i taka prawda że kobieta która karmi piersią szybciej wraca do starej wagi 😜
Nosiłam majtki uciskowe, wg małżonka bardzo sexy 😁 ale to było prowizorka, brzuszek szybko był płaski.

A teraz mam 8 kg na plusie i uważam że to bardzo dobry wynik.

Żebyśmy w poszukiwaniu kombinezonu dla córci tego samego nie upatrzyły, bo będziemy sobie nawzajem podbijać cenę 🤪 Ja obstaję przy białym, ewentualnie coś z kremem, nie chcę różowego bo misiowy mam w tym kolorze.

Helcia zabawiła się sama w robienie laurki, mam więc chwilę żeby pogrzebać w necie, rozejrzę się za stanikami dla kobiet karmiących 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz mam jakis kombinezon bo był w tej paczce którą zamawiałam na all . 🙂
Tak pytałam o pomysl na obiad a tu blada dupa wstalam po 14 Oo ... nie wiem co sie dzisiaj ze mna stalo 🙂 a obudzilam sie o 6 do 7 spac nie moglam i az tyle godz. do przodu a Wy juz obiady porobione zjedzone wyszukane kombinezony itd . Moj Ania to masuje jak by chcial a nie mogl wiecej sie namacham łopatką żeby mu przypomnieć niż on wymasuje 🙂
Ja przed ciążą ważyłam 52 teraz jak byłam u gin to ważyłam 60 kg . 🙂 Stwierdziła,że teraz tak będę tyła po 2kg na miesiąc - wolałabym mniej ale lepszy rydz niz nic 🙂 jeszcze jak mi woda dojdzie to juz sobie wyobrazam jaki ze mnie balon bedzie 😞 ale coz cos kosztem czegos a suma za to wszystko jest naprawde warta wszystkiego ! 🙂
Powiedzcie mi czy te nasz wybrane imię LARISA jest az tak złe ? Bo duzo znajomych a nawet rodzina pyta sie nas czy zmienilismy w koncu i ze mamy jeszcze duzo czasu ;/ mi sie osobiscie podoba, po prostu twierdze iz jest inne niz wszystkie i trzeba sie przyzwyczaić czyz nie ? Mój powiedzial,ze moze zgodzic sie na Gabrysie Ja zas nastepne wybralam Tosia no i nadal zostala Larisa . Ciekawa jestem waszych opini 🙂

Kupilismy sobie sokowirówkę na dniach i powiem wam ze warto bylo bo przez chwile powracasz do chwil z dziecinstwa 🙂 pyszne prawdziwe soki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata nie kieruj się za innymi. U mnie też tak jest że podsuwają mi imiona takie bardzo znane - Zosia, Zuzia itp.
A my matki mamy trochę inny punkt widzenia i szukamy imion nie "oklepanych'. Mnie Larisa bardzo się podoba, choć pisownia Larysa byłaby jeszcze lepsza, ale z Urzędem nie wygrasz 😉

Ja będę mieć Tosię, choć Antonina Miąskowska nikomu dookoła się nie podoba 😁 Mam to w wielkim poważaniu, nie powiem gdzie 🙃 ważne że jak zawołam Tośka w natłoku małych dzieci np. w przedszkolu to wiadomo że będzie chodzić o moje dziecko, a nie zareaguje na to imie 10 innych dziewczynek.
Tak jest z Helenką, to stare imię i ludzie różnie reagują, a mnie tam się podoba najbardziej na świecie 🙂

Mąż nie jest przekonany do Tośki bo Antka zarezerwował dla syna i chyba chce tę rezerwę zachować do następnego razu ( zawsze chcieliśmy mieć trójkę dzieciaczków, może ten trzeci to będzie syn 🙂 Podoba mu się Małgosia i Weronika.
Poczekam do lutego, wtedy na pewno podejmiemy już ostateczną decyzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przeglądałyście może biustonosze dla kobiet karmiących? Masakra na all wszystkie takie same, pozbawione fasonu i badzo a-seksualne 🤪
Może któraś może polecić namiary na jakiś sklep internetowy z bielizną nieco bardziej interesującą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata mój to kocha masować mi plecy i wcierać mus w boczki i brzuch twierdzi że dzięki temu odrabia sobie brak ciągłego sexu i chodź tak może podotykać 😉

Co do imienia Larisa śliczne i niepowtarzalne. U nas też połowa rodziny pyta się czy już zmieniliśmy imię bo wg nich Liliana jest oklepana, a ja zawsze odpowiadam że nie jest oklepana a zaklepana i nie zmienimy na żadne inne imie i taka jest zawsze nasza odpowiedź, po niej odczepiają się i dają spokój. Ewentualnie odpowiadamy że jak nie Liliana to Anna a Anek Smokowskich jest już 5 więc wszyscy mówią że może by wystarczyło i koniec gadki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Larisa- a lepiej Larysa 😁 Normalnie jak księżniczka :> Mi też chodzi o to żeby imię naszego mężczyzny było wyjątkowe i niepowtarzalne... Zeby nie było \"wchodzisz do przedszkola a tam 5 o takim samym imieniu\" :/ U mnie jak u każdej z Was też są zgrzyty w domu jak słyszą propozycje imion 🙂 Ale powiem Ci że to nasza decyzja jak nazwiemy dzidziusia i mam gdzieś co oni akurat o tym myślą...
A co do imion to ja też mam cudaśne np Erwin, Ivo (po dziadku żadko spotykane) czy Jeremi dla dz natomiast wymyśliłam Casandra, ale jak Ty napisałaś Larisa też mi przypadło 🙂 U mnie na wiosce jest Lukrecja a siostra ma Konstancje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...