Skocz do zawartości

Witajcie majóweczki | Forum o ciąży


martam83

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
my chcemy zamowic ten zestaw ...tylko bez baldachimu...musi jednak jeszcze poczekac bo upatrzylismy sobie biała szafe w black-red -white i jak bdzie ok to wtedy kupimy białe lozeczko ale napewno to
http://allegro.pl/001-lozeczko-szuflada-gpk-posciel-17el-moskitera-i3067553164.html

no a wozek chcemy ten:
http://www.babyactive.pl/elipso/
ale batalia o kolor trwa :P


Kochana zakochalam sie w tym wozeczku wlasnie!!!!! ale nie widze nigdzie ceny :/ mogla bys mnie oswiecic i powiedziec ile taki pojazd kosztuje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Angela91 napisał(a):
Rudzielec napisał(a):
my chcemy zamowic ten zestaw ...tylko bez baldachimu...musi jednak jeszcze poczekac bo upatrzylismy sobie biała szafe w black-red -white i jak bdzie ok to wtedy kupimy białe lozeczko ale napewno to
http://allegro.pl/001-lozeczko-szuflada-gpk-posciel-17el-moskitera-i3067553164.html

no a wozek chcemy ten:
http://www.babyactive.pl/elipso/
ale batalia o kolor trwa :P


Kochana zakochalam sie w tym wozeczku wlasnie!!!!! ale nie widze nigdzie ceny :/ mogla bys mnie oswiecic i powiedziec ile taki pojazd kosztuje??


tam gdzie my go ogladalismy wychodzilo jakies 1500 zł za 3w1
ale one sa tez na allegro i chyba nawet tansze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela91 napisał(a):
dziewuszki Wy tu szalejecie z zakupami a ja jeszcze daleko w lesie... ale chyba juz sie pora zabrac za zakupy bo w koncu bedzie tak ze nie zdaze a maly juz bedzie z nami... 🙂 co prawda wozek juz mamy wybrany ale nie mozemy sie zgadac z Mezem na kolor...
podrzuce link powiedzcie ktory Wam sie podoba 🙂
http://www.ebay.de/itm/250986242251?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649


chyba ten przedostatni grafitowy w kropeczki 🤨 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarolinaMotyl napisał(a):
Angela-z tymi kolorami jest dziwnie,ja ogladalam emmaljunge i to co bylo na probniku czy w folderze nijak sie mialo do tego,co widzialam na wozku 😞
Ten zestaw z wanienkami super!nawet nie wiem czy nie zamowimy zeby miec z glowy 🙂
My tez z zakupami w lesie,tylko ubranek opór 😁

BettyP-posciel super tez zamowimy chyba z misiaczkami 🙂

Rudzielec Ty to akurat masz najblizej do mnie 😁



Wybralismy wzór kremowe Zoo ale nie wyświetla go już a wydaje mi się że był najładniejszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rudzielec napisał(a):
Angela91 napisał(a):
wlasnie jestem w 7 niebie 🙂 znalazlam te cudowne machiny u siebie na ebay 🙂


no to teraz mi powiedz ktory najladniejszy?? 😁


kuzwa mac kazdy jest piekny :P a najbardziej wpadly mi w oko kolorki:
8 10 11 12 23 🙂
a Tobie ktore sie podobaja?

dokladnie cenowo jest podobnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela91 napisał(a):
Rudzielec napisał(a):
Angela91 napisał(a):
wlasnie jestem w 7 niebie 🙂 znalazlam te cudowne machiny u siebie na ebay 🙂


no to teraz mi powiedz ktory najladniejszy?? 😁


kuzwa mac kazdy jest piekny :P a najbardziej wpadly mi w oko kolorki:
8 10 11 12 23 🙂
a Tobie ktore sie podobaja?



dokladnie cenowo jest podobnie 🙂


no u mnie wchodzi w gre kolor: 10,11,12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BettyPe napisał(a):
Rudzelec ten Twój zestaw pościeli jest przecudny, my mamy łóżeczko od koleżanki, w ogóle nie używane

🙂 duzo pierduł w tym zestawie ale bede juz miala od razu lozeczko ,materac ,kolderke,pouszke i 2 posciele i z głowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny bo tego jest po prostu ZA DUZO! tak jak na poczatku mega mialam energie aby ogladac,dotykac,macac tak teraz chce mi sie płakac jak wchodze do tych sklepow.Wozek 3w1,male kola,duze kola,4 kola,10 kół,posciel w misie,w kwiatki,w owce,w serca,w bułki,w kotlety...Przewijak taki,inny,czerwony,bezowy,zielony...boze powiem Wam ze t jest masakra a jeszcze te wszystkie zlote rady "znajomych"....czuje sie zagubiona 😞

A juz w ogole to wkurza mnie to,ze czesc moich kolezanek to oczywiscie doradza mi cesarke,druga odradza i przytaczaja tysiace przykladow dlaczego rodzic tak,a nie inaczej i opowiadaja jakies straszne historie o tych rodzacych naturanie(zwolennice cesarki) a te zwolennice naturalnego porodu strasza cesarka.I powiem Wam ze juz nie mam sily tego sluchac:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najgorsze są takie rady, w szczególności "koleżanek" które nie rodziły ale wiedzą lepiej... Ja nie mogłam słuchać bzdur kolezanek z pracy które nie pozwalały mi jeść cytrusów, orzechów, malować włosów, paznokci, używać lakieru do włosów... i na dodatek były to młode dziewczyny....Najlepiej nikogo nie słuchać.
Tak samo jeśli chodzi o poród, jak mówię że prawdopodobnie będe miała CC przez połozenie Małego, to mi tłumaczą że to nie będzie taka więź jak przy porodzie naturalnym, że nie będę miała pokarmu... Masakra! Ja po prostu staram sie nie rozmawiać, każdy ma inne zdanie...Nie wydaje mi się żebym nie miała więzi ze swoim dzieckiem, jak ja go jeszcze nie widziałam a juz go kocham najmocniej !!! i czy urodzi sie przez CC czy PN to będę go tak samo kochać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie moje drogie Panie 🙂
widzę,że szał zakupowy trwa...powiem Wam tak,że co byście nie wybrały będzie piękne 😉
bo wszystko dla takich maluszków jest śliczne...
ja nie kupuję wszystkiego nowego.wózek odkupuję,leżaczek odkupuję....później krzesełko do karmienia kupie nowe.pościel nową.łóżeczko mam po synku,nosidełko też...leżaczek też mam ale nie był wygodny i chcemy inny taki z fisher prica.sportówkę miałam nową dla synka i jest w bardzo dobrym stanie,także posłuży na kolejne dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KarolinaMotyl napisał(a):
Dziewczyny bo tego jest po prostu ZA DUZO! tak jak na poczatku mega mialam energie aby ogladac,dotykac,macac tak teraz chce mi sie płakac jak wchodze do tych sklepow.Wozek 3w1,male kola,duze kola,4 kola,10 kół,posciel w misie,w kwiatki,w owce,w serca,w bułki,w kotlety...Przewijak taki,inny,czerwony,bezowy,zielony...boze powiem Wam ze t jest masakra a jeszcze te wszystkie zlote rady "znajomych"....czuje sie zagubiona 😞

A juz w ogole to wkurza mnie to,ze czesc moich kolezanek to oczywiscie doradza mi cesarke,druga odradza i przytaczaja tysiace przykladow dlaczego rodzic tak,a nie inaczej i opowiadaja jakies straszne historie o tych rodzacych naturanie(zwolennice cesarki) a te zwolennice naturalnego porodu strasza cesarka.I powiem Wam ze juz nie mam sily tego sluchac:/


Powiem szczerze ze ja to nie słucham nikogo..zreszta jak zwsze 🙃 wyslucham co kto ma do powiedzenia ale jesli chodzi o rady to słucham tylko swoich lekarzy..w sumie co do porodu dla mnie porod silami natury byl czyms normalnym i logicznym ,pozniej jak sie okazalo ze lozysko jest nisko a Stas codziennie siedzi w innej pozycji rownie logiczna stala sie dla mnie cesarka...wiec nie rozumiem tych życzliwych 🤔 😉 Co ma byc to bedzie dla mnie nie wazne jak ..wazne zeby dla Stachurka było to dobre wyjscie ewakuacyjne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marcysia86 napisał(a):
a powiedzcie mi kochane jak z aktywnoscią waszych maluszków?
bo moja niunia szaleje jak szalona 🙃
jak mi przysoli kopniaka to aż oczy mam na wierzchu.
czyżby miała taki temperamencik 😁 😁 😁 po urodzeniu też tak będzie szalała??


Marcysiu powiem Ci tak..Moj Panicz ma swoje godziny...ale wtedy buszuje wciskajac mi co tylko sie da miedzy zebra 🙂 Stas bardzo lubi grasowac w nocy i wczesnie rano wtedy to az pepek mi wyłazi 😜 ogolnie po jedzeniu, jak jade samochodem,jak stoje w kolejce w sklepie...no czyli ok godzine spi i pozniej 2 grasuje i tak w kolko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marcysia moj maly tez jest dalej bardzo aktywny 🙂 A czasami to takie wygibasy robi w brzuchu ze dzisie sie ze ta skora mi nie peknie jak np wypycha nozke albo glowke do gory 🙂 w nocy to jest az niemozliwy 🙂 Mam nadzieje ze nie bedzie takim lobuzem po porodzie ;D
Karola tez mam nagrany filmik jak maly bryka w brzuszku 🙂 Fajna pamiatka bedzie bo z mezem chcemy dla dziadkow malego i dla jego przyszlych chrzestnych zrobic prezent w postaci plyty cd na ktorej znajdowac sie beda zdjecia z usg zdjecia brzuszka w slajdach tydzien po tygodniu jak roslam i wlasnie filmik(i) jak maly kopie 🙂 mam nadzieje ze sie spodoba takie cos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...