Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
agapit napisał(a):
dziewczyny
co myślicie o przechowaniu krwi pępowinowej?
Ja się zastanawiam czy warto? 😞
Bo to trochę kosztuje ale w razie czego może uratować życie 🙂


Też o tym myślałam, ale jak dla mnie to jeszcze trochę jest za drogie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam. Na początku chciałabym, się z wami przywitać.
Mam do was pytanie. Czy wy też nie możecie się doczekać kolejnej wizyty u ginekologa. Ja swoją mam na 10.01, a najchętniej to już bym pobiegła.
Czuję się dobrze, oprócz porannych nudności to od paru tygodni nie odczuwam tego że jestem w ciąży. Rzekłabym, że jest super w porównaniu z pierwszym trymestrem, gdzie wymiotowałam non stop i straciłam 10 kg na wadze.
To jest moja pierwsza ciąża i tak się zastanawiam czy już powinnam coś czuć. Brzuszka mi jeszcze nie widać, nic nie przytyłam i tylko wizyty ginekologa potwierdzają to, że jestem w ciąży.
Już bym poszła do niego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na swoje wizyty nie chodzę chętnie, ewentualnie na USG, które bede miała za niecały miesiąc, ale wykonuję je gdzie indziej, lekarke mam okropna -.-
Błąd że nie chodzę prywatnie -.-
Tobie nie widać brzuszka a mój jest już mega ;o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja już po wizycie, nawet dziś od razu weszłam o swojej godzinie, bez czekania 🙂Wszystko jest ok. Słuchałam dziś tętna dzidzi, 144 miało 🙂Ciśnienie mam już unormowane także wszystko jest oki. Tak samo ze sprawami czysto ginekologicznymi. USG na tej wizycie nie miałam, bo robi mi je co 2 tygodnie. Lekarz zlecił mi zrobienie morfologii i umówienie się na badanie prenatalne, ale to już mam załatwione. Teraz pozostaje czekać na wizytę 15go, może wtedy moje maleństwo odsłoni nóżki i pokaże co tam ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
Witam. Na początku chciałabym, się z wami przywitać.
Mam do was pytanie. Czy wy też nie możecie się doczekać kolejnej wizyty u ginekologa. Ja swoją mam na 10.01, a najchętniej to już bym pobiegła.
Czuję się dobrze, oprócz porannych nudności to od paru tygodni nie odczuwam tego że jestem w ciąży. Rzekłabym, że jest super w porównaniu z pierwszym trymestrem, gdzie wymiotowałam non stop i straciłam 10 kg na wadze.
To jest moja pierwsza ciąża i tak się zastanawiam czy już powinnam coś czuć. Brzuszka mi jeszcze nie widać, nic nie przytyłam i tylko wizyty ginekologa potwierdzają to, że jestem w ciąży.
Już bym poszła do niego.....


Hej, mogłabym się podpisać pod Twoją wypowiedzią obiema rękami 🙂 Nawet wizytę mamy w ten sam dzień hihi 🙂 A w którym tygodniu jesteś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuśka mega wielkie gratulacje;-)

Ja byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam 2 pary spodni ciążowych i bluzę też z miejscem na brzuszek ale jestem przerażona- mam wielki brzuch, wydaje mi się że codziennie rośnie a wagi pilnuje, nic nie przytyłam...moja mama miała taki jak szła do porodu a gdzie to jeszcze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂 Musze sie Wam pochwalić, że byłam dziś u p.Doktora i miałam USG i znowu widziałam mojego Robaczka 😉 hihi jest taki słodki a jak sie ruszał- jakby chciał gdzieś biec- napewno do Mamusi 😉 ;D Ma juz 104g a ja przytyłam tylko 1 kg 🙂 a no i prawdopodobnie bedzie to Filip, ale jeszcze nie wiem na 1oo % bo Maluszek nie chciał pokazać sie od tej strony 😉 pozdrawiam Was Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
Hullu witaj.
Ja chodzę prywatnie do ginekologa. Lepszy standard, po za tym tam gdzie będę rodzic on pracuje więc potem ma się lepszą opiekę.

Piszesz, że spory brzuszek, a który to tydzień ?


Witamy nowa mamusię i jej maleństwo.Koleżanko uzupełnij sobie informacje w swoim profilu o tobie i dzidzi a będzie nam łatwiej analizować dany etap ciąży i porównywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulka1989 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂 Musze sie Wam pochwalić, że byłam dziś u p.Doktora i miałam USG i znowu widziałam mojego Robaczka 😉 hihi jest taki słodki a jak sie ruszał- jakby chciał gdzieś biec- napewno do Mamusi 😉 ;D Ma juz 104g a ja przytyłam tylko 1 kg 🙂 a no i prawdopodobnie bedzie to Filip, ale jeszcze nie wiem na 1oo % bo Maluszek nie chciał pokazać sie od tej strony 😉 pozdrawiam Was Kochane


Filipki to fajne chłopaki 😁 wiem coś o tym 🤪 mój ma prawie 3 latka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulka1989 napisał(a):
Hej Mamuśki 🙂 Musze sie Wam pochwalić, że byłam dziś u p.Doktora i miałam USG i znowu widziałam mojego Robaczka 😉 hihi jest taki słodki a jak sie ruszał- jakby chciał gdzieś biec- napewno do Mamusi 😉 ;D Ma juz 104g a ja przytyłam tylko 1 kg 🙂 a no i prawdopodobnie bedzie to Filip, ale jeszcze nie wiem na 1oo % bo Maluszek nie chciał pokazać sie od tej strony 😉 pozdrawiam Was Kochane


Zazdroszczę ja mojego wiercipiętka nie widziałam od 5 tyg. 😞 no i nadal nie wiem kto tam pomieszkuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
dziewczyny ja po dzisiejszej wizycie 😉 wszystko z dzidzia ok ma 10 cm a co najwazniejsze juz znam płec a mianowicie bede miala swoja ukochana wyczekana CÓRCIE 🤪 jestem przeszczesliwa buziaki ide spac choc nie wiem czy zadne 😜


Gratuluję 🙂
Mam nadzieje, że na swojej wizycie też się dowiem jaką płeć ma maleństwo pod serduszkiem, oczywiście jeśli zechce się pokazać.
Mam nadzieje, że udało Ci się zasnąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Zazdroszczę ja mojego wiercipiętka nie widziałam od 5 tyg. 😞 no i nadal nie wiem kto tam pomieszkuje 🙂


Nie wiem czy bym wytrzymała 5 tyg nie widzą "wiercipiętka", mam wizyty co 3 tyg i nie mogę się doczekać. Podziwiam, że masz cierpliwość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Mamuśka mega wielkie gratulacje;-)

Ja byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam 2 pary spodni ciążowych i bluzę też z miejscem na brzuszek ale jestem przerażona- mam wielki brzuch, wydaje mi się że codziennie rośnie a wagi pilnuje, nic nie przytyłam...moja mama miała taki jak szła do porodu a gdzie to jeszcze....


Kurcze ja o takich zakupach jeszcze nie myślę, waga stoi w miejscu 59, dzidzia rośnie. Wszyscy, którzy zostali wtajemniczeni pytają gdzie mam ten brzuch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...