Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Mam pytanie do dziewczyn, które chodzą prywatnie do gina. Zapisujecie się na wizytę dzwoniąc tego samego dnia czy musicie z wyprzedzeniem 1-2dniowym? Jutro i w czw moja lekarka przyjmuje no i się zastanawiam czy mnie wepchnie tego samego dnia czy dopiero nastepnego. Rejestracja jest w tych samych godzinach co przyjmuje pacjentki 🙂[/quote

Mnie zapisuje położna po każdej wizycie automatycznie na następna za dwa tygodnie. Nie muszę dzwonić i się umawiać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Z reguły jak dzwoniłam to sama się zapisywałam na kolejny dzień, no nic zapytam się czy mnie przyjmie tego samego dnia. Może nie będzie miała dużo osób. Na początku ciąży jak plamiłam to zapisałam się do innego gina w ten sam dzień bez problemu nie pytali nawet o przyczynę. Tylko tak jak mówicie zależy też od oblężenia. Dzięki za odpowiedzi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tymi zapisami przez lekarzy czy położne to też nie jest do końca fajne na pewno wygodniejsze, bo z góry zna się termin, ale ja niestety muszę ustalać wizyty z mężem zależnie od tego jak wraca z pracy, bo wtedy zostaje z córką. Rodzina mieszka daleko, więc sami musimy sobie jakoś radzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Z tymi zapisami przez lekarzy czy położne to też nie jest do końca fajne na pewno wygodniejsze, bo z góry zna się termin, ale ja niestety muszę ustalać wizyty z mężem zależnie od tego jak wraca z pracy, bo wtedy zostaje z córką. Rodzina mieszka daleko, więc sami musimy sobie jakoś radzić.


Mnie akurat taki sposób umawiania wizyt pasuje, bo wiem naprzód kiedy będzie wizyta i mogę sobie zaplanować wszystko i mąż też ustawia tak sobie grafik w pracy by iść ze mną 🙂A poza tym gdy miałabym potrzebę wcześniej pójść do lekarza, bo np. źle bym się czuła to wystarczy jeden telefon i mam wizytę w ten sam dzień w szpitalu na oddziale u mojego ginekologa-ordynatora, także jestem zadowolona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej jak tam u was dziewczyny po swietach i sylwestrze? kilogramy na plusie czy bez zmian? u mnie widocznie na + hehe a brzuchol mi tak wyskoczyl ze masakra 😜 mam kuzynke w ciazy i wlasnie odliczamy dni bo 8 ma termin i nie mozeby doczekac sie dzidziusia dziwnie tak bedzie znow potrzymac taka kruszynke na rekach w pierwszej ciazy tez inna kuzynka urodzila przede mna 😉 ona bedzie rodzila w tym szpitalu w ktorym ja wlasnie chce i wiecie no bede wiedziala jak tam jest rzeczywiscie 😉 ale najbardziej nie moge doczekac sie piatkowej wizyty 😜 ale mam ochote na szampana ale tego z bombelkami 😞 mam w lodowce nawet nie ma sie kto napic zebym mogla sobie choc jezyczek zamoczyc ;( heh to moja fotka aktualna z dzis, dodajcie tez swoje [IMG]http://i48.tinypic.com/mkbvk6.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuska2706 napisał(a):
hej jak tam u was dziewczyny po swietach i sylwestrze? kilogramy na plusie czy bez zmian? u mnie widocznie na + hehe a brzuchol mi tak wyskoczyl ze masakra 😜 mam kuzynke w ciazy i wlasnie odliczamy dni bo 8 ma termin i nie mozeby doczekac sie dzidziusia dziwnie tak bedzie znow potrzymac taka kruszynke na rekach w pierwszej ciazy tez inna kuzynka urodzila przede mna 😉 ona bedzie rodzila w tym szpitalu w ktorym ja wlasnie chce i wiecie no bede wiedziala jak tam jest rzeczywiscie 😉 ale najbardziej nie moge doczekac sie piatkowej wizyty 😜 ale mam ochote na szampana ale tego z bombelkami 😞 mam w lodowce nawet nie ma sie kto napic zebym mogla sobie choc jezyczek zamoczyc ;( heh to moja fotka aktualna z dzis, dodajcie tez swoje [IMG]http://i48.tinypic.com/mkbvk6.jpg[/IMG]


Ja mam taki sam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ekoladka napisał(a):
Wszystkiego dobrego w tym wyjątkowym dla nas roku 2012!!!

Piękne macie brzuszki, też muszę zrobić jakąś fotkę.

Dziś przyszedł wreszcie czas na wizytę u lekarza, ciekawe co tam nowego się dowiemy.

Oj chyba 2013 😁
Może poznacie płeć kto wie 😎 proponuję zjeść coś słodkiego przed wizytą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Piękne macie brzuszki każda inny, ale to właśnie jest fajne 😉 muszę się pochwalić, że od wczoraj widać już jak malec kopie 😜 spróbuje go nagrać jak będzie miał fazę szaleństwa.



Gratulacje 🙂To szybko u Ciebie widać ruchy malucha pod skórą. Ciekawe kiedy ja tego doświadczę. Jak na razie czuję tylko od środka czasami jakieś łaskotanie, bulgotanie itp. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hania z córką miałam tak samo też w 18 było już widać. Łożysko wtedy jak i teraz mam na ścianie przedniej to niby powinnam później czuć ruchy? Ale może mam cieńszą skórę czy coś.. nie wiem. Te prawdziwe ruchy odczuwam od ok. 2tyg. A wcześniej czułam właśnie takie łaskotanie i bąbelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkie brzuszki są cudne zwłaszcza że w środku takie słodkości 🙂 Pokazujcie więcej brzuszków 🙂 Ja mam następną wizytę 16 stycznia, a na usg mam się umówić około 30 stycznia tylko nie wiem czy tyle wytrzymam, ostatnie miałam 30 listopada :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...