Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hullu napisał(a):
Blue, uspokoiłaś mnie trochę, bo własnie nie wiedziałam, czy jak nie zmienię lekarza to nie będzie potem żadnych problemów.
Juz się trochę podowiadywałam, mam zamiar w styczniu się przenieść, najpierw dokończę u niej badania krwi, bo już mam skierowanie na morfologię i dopiero jak odbiorę badania to uciekam.;-)

A dziewczynki, jak chodzicie prywatnie to co ile czasu macie wizytę? Standardowo 3-4 tygodnie? 😉


Ja mam wizyty co 2tygodnie, a ostatnio nawet co tydzień (miałam wizytę 12grudnia i teraz w piątek znowu idę) , ale oczywiście USG nie na każdej wizycie. Zależy jak tam lekarz zdecyduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję Wam za pomoc i porady, Blue, własnie tak myślę, żeby około 20 tygodnia pójść, akurat będzie połowa ciąży 🙂

Kiedy idziecie na zwolnienie? Ja mam zamiar pracować jak najdłużej, może do kwietnia? ciężkiej pracy nie mam, tylko ciąglę stoję, a w domu nie wytrzymam -.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
Blue, uspokoiłaś mnie trochę, bo własnie nie wiedziałam, czy jak nie zmienię lekarza to nie będzie potem żadnych problemów.
Juz się trochę podowiadywałam, mam zamiar w styczniu się przenieść, najpierw dokończę u niej badania krwi, bo już mam skierowanie na morfologię i dopiero jak odbiorę badania to uciekam.;-)

A dziewczynki, jak chodzicie prywatnie to co ile czasu macie wizytę? Standardowo 3-4 tygodnie? 😉[/quote

oj to straszna kobieta-widocznie nie każdy lekarz jest z powołania no ale może chociaż mogłaby si zachowywac po ludzku.
Ja chodze prywatnie i wizyty mam co 3-4 tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ekoladka napisał(a):
Dziewczyny a mnie dopadło jakieś przeziębienie, boli mnie głowa chyba to zatoki i gardło, na razie walczę domowymi sposobami oby do świąt wyzdrowieć..


ja też już miałam przeziębienie,które leczyłam domowymi sposobami.Mleko z czosnkiem(okropne ale dla zdrowia)syrop z cebuli z cukrem,a na katar przyklejałam na noc plasterki aromactiv a w dzień chodziłam z apaszką na szyi skropioną olejkiem eukaliptusowym,który świetnie udrożnił nos

co do ruchów to też byłam dzisiaj zaskoczona,że tak wcześnie ale poczułam pukanie od środka i to na pewno była dzidzia,bo wcześniej w tym miejscu zrobiła mi gulke.Z prawej strony.Wcześnie bo w pierwszej to wyjątkowo późno po 20 tygodniu nawet ok 22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hullu napisał(a):
Dziękuję Wam za pomoc i porady, Blue, własnie tak myślę, żeby około 20 tygodnia pójść, akurat będzie połowa ciąży 🙂

Kiedy idziecie na zwolnienie? Ja mam zamiar pracować jak najdłużej, może do kwietnia? ciężkiej pracy nie mam, tylko ciąglę stoję, a w domu nie wytrzymam -.-


Ja zamierzam od 1.01.2013 🙂 w pracy mam zimno i 8h siedzę przy komputerze, poza tymi dwoma szczegółami też lekka praca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też się właśnie zastanawiam od kiedy iść na zwolnienie...też mam w miarę lekką pracę ale nie chce mi się wstawać i jakoś tak mnie wszystko denerwuje...tylko zastanawiam się czy wytrzymam w domu tyle czasu...wzięłam sobie teraz kilka dni wolnego i wracam dopiero 2 stycznia do roboty zobaczę jak mi się spodoba to na wizycie 3 stycznia poproszę o zwolnienie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
armiatka napisał(a):
Dziewczynki ależ u mnie mróz. Coś czuje że mi gardełko coś niedomaga. Zanim się coś rozwinie zapodam sobie mleko z miodem i masełkiem. Dobrego dnia! 😉


U mnie był mega mróz pod wieczór jak wracaliśmy ze sklepu, czuć, że idzie zima 🙂 zdrowia życzę ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Dziewczynki, dzis prywatnie ide do lekarza, zobaczymy jak tam dzidzius sie rozwija. Dzis mi sie snilo, ze urodzilam slicznego synka. Zobaczymy czy lekarz cos dzis zauwazy miedzy nozkami :-)


Życzę powodzenia i koniecznie daj znać co lekarz mówił 🙂 mi się częściej śni dziewczynka diagnozowana niby na usg, a raz śnił chłopiec już jako mały człowieczek. No i od dzisiaj oficjalnie mogę powiedzieć z całą pewnością, że czuję ruchy maleństwa, bo od rana czuję pojedyncze puknięcia co jakiś czas 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue, super, gratuluje, ja mam wrazenie, ze jak zjem cos smacznego ( co bardzo lubie) to czuje jakby moj maly czlowieczek sie ruszal, troche inne uczucie niz po np obiedzie jak mi sie jelita ruszaja. Dziekuje Dziewczynki za kciuki! ide zaraz po pracy wiec pewnie w poniedzialek sie odezwe, bo w domu juz do komputera staram sie nie siadac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Blue, super, gratuluje, ja mam wrazenie, ze jak zjem cos smacznego ( co bardzo lubie) to czuje jakby moj maly czlowieczek sie ruszal, troche inne uczucie niz po np obiedzie jak mi sie jelita ruszaja. Dziekuje Dziewczynki za kciuki! ide zaraz po pracy wiec pewnie w poniedzialek sie odezwe, bo w domu juz do komputera staram sie nie siadac.


Też tak mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...