Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej
Wy wszystkie o wadze i jedzeniu.Ja właśnie zgrzeszyłam,bo naszła mnie dzisiaj ochota jak byliśmy na zakupach na burgera i zjadałam - był pyszny choć mega nie zdrowy 😮 No może to ostatnia taka zachcianka 😉 Co do wagi to nawet nie mam 0,5kg na + .Najpierw straciłam a teraz nabrałam,ale tylko tyle.Pewnie będzie jak w pierwszej ciąży,zacznę przybierać po 5 miesiącu i może dojdę do podobnej,wówczas miałam 10kg 🙃 Niby mało,ale cóż z tego jak po roku od porodu przytyłam i startuje z innej podstawy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej czy macie problemy z cerą, mnie wypryszczyło maksymalnie na buzi i to tydzień przed świętami. I jeszcze coś co mi nie daje spać, cellulit na ramionach 🥴 bo o udach nie wspomnę, w poprzedniej ciąży też mi się ujawnił ale na ramionach nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhhs ja mam jakieś pryszcze na dekolcie, a nigdy ich nie miałam tam :/ ale zima jest więc się nimi nie chwalę, a na buzi ok, nic strasznego, ja nigdy jakoś skłonności do pryszczy nie miałam, więc mam nadzieję, że i teraz mnie nie wypryszczy... 😁
A co do jedzenia, to niby jem wszystko, ale dużo rzeczy rośnie mi w buzi często... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki! ja ostatnio mialam niemile zdarzenie, otoz zaczal bolec mnie zab. Musialam pojsc do dentysty i gdy powiedzialm mu, ze jestem w ciazy to zrobil zaklopotana mine i powiedzial, ze znieczulenia mi nie da i ze wszystko na zywca bedzie robil. Doslownie masakra jakas, myslam, ze tego nie przezyje i jeszcze dodam, ze usuwal mi nerwa. Lzy mi ciekly, ze Pani pomoc dentystyczna mi husteczka wycierala ale teraz nareszcie mam spokoj i moge spokojnie przespac noc. Przed zajsciem w ciaze wszystkie zeby mialam wyleczone, ale jak sie okazalo w praktyce cos musialo byc nie halo. Milego dzionka zycze a ja lece do pracy. Jak bede miala chwile do zajrze tu do Was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Ekoladka, a chociaż bulgotki czujesz? 😁 albo słyszysz? 😁


Magda dziecka nigdy nie usłyszysz 😁 nawet jak będziesz w 40tyg. to jest niemożliwe, a to głośne bulgotanie to jelita. Mam nadzieję, że w okolicy 17tyg. będę czuć już coś konkretnego, bo na razie to sama nie wiem co czuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
ja wiem, że dziecka nie usłyszysz, ale właśnie te głośne bulgotki to są ruchy dziecka, tak lekarz powiedział.


No na początku są takie bąbelki, drgania, łaskotanie, ale nie tak wcześnie. Zresztą sama zobaczysz różnicę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Rozplanowałyście już wypłaty? 😁 planujecie zakupy i szaleństwo tylko do 21 grudnia czy do 10 stycznia? Ja się śmiałam z mężem, że może czas wyjechać do jakiegoś ciepłego kraju 😎


Ja dopiero po 21 grudnia ( bo wyplate dostane ), ale prezenty dla corci juz kupilam, wiec juz najgorsze mam za soba. Dla meza jakis ladny sweterek planuje kupic i takie smieszne gacie na allego dzis zamawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chce coś mężowi kupić na necie, ale czy to dojdzie? 🤨 boję się, że za późno się obudziłam.. Magda nie mam pojęcia co można kupić takiej dużej pannicy, może rodzice coś podpowiedzą? albo jak się bawi jeszcze Barbie to może to: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=2874774361&ars_source=ars&ars_socket_id=6&ars_rule_id=8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jestem po USG. Maluch jak na ten etap ciąży (12tydz 4 d) ma się całkiem dobrze. Główka, kręgosłup, kończyny wszystko prawidłowe. Uf... !
Teraz czeka nas jeszcze USG genetyczne 15 stycznia u prof.Roszkowskiego w Warszawie. Wtedy poznamy płeć.
Dziękuje za Wasze pozytywne fluidy.
Powiem Wam że warto próbować starań o kolejne maleństwo. I jest stres okropny przed USG ale jeszcze większa radość i łzy wzruszenia kiedy lekarz mówi że jest wszystko bardzo dobrze.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...