Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Cześć już wróciłam 🙂 byłam jeszcze na zakupach 😁
Mały jest juz ułożony w prawidłowej pozycji, główką w dół, a już myślałam, że się nie obróci ☺️
Waży 2650 😁 więc jest kluska 😉
Poza tym wszystko ok 🙂


Ale super, zazdroszczę, że wiesz wszystko o swojej kluseczce 🙂 i że wszystko dobrze, ciekawe kiedy ja się dowiem... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Cześć już wróciłam 🙂 byłam jeszcze na zakupach 😁
Mały jest juz ułożony w prawidłowej pozycji, główką w dół, a już myślałam, że się nie obróci ☺️
Waży 2650 😁 więc jest kluska 😉
Poza tym wszystko ok 🙂


Super wieści 😁Też bym chciała takie usłyszeć w poniedziałek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
Yvonne1987 napisał(a):
Cześć już wróciłam 🙂 byłam jeszcze na zakupach 😁
Mały jest juz ułożony w prawidłowej pozycji, główką w dół, a już myślałam, że się nie obróci ☺️
Waży 2650 😁 więc jest kluska 😉
Poza tym wszystko ok 🙂


Super wieści 😁Też bym chciała takie usłyszeć w poniedziałek 🙂

To już na prawdę duży chłoczyk, ja też jestem ciekawa ile mój już warzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA DOPIERO W PON. IDĘ DO GIN. I JUŻ MAM STRESA PRZED TYM DEBILEM... ;/
I ON DOPIERO SKIERUJE MNIE NA USG, CIEKAWE NA KIEDY... SZOK, ŻE TO JUŻ TAK BLISKO-TEN PORÓD.
Ehhhs doła mam ostatnio ;/ o porodzie nie myślę na szczęście, ale życie mnie dołuje... 😞

Dobranoc dziewczynki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdad86, współczuję wizyty u lekarza. Jeśli chodzi o życie to wiem że potrafi zdołować, ale w każdej złej chwili pomyśl o szczęściu jakie cię spotkało że masz swoją kruszynke pod serduszkiem 🙂 od razu chce się żyć, a juz niedługo będziesz mogła przytulic swoje szczęście.
Yvonne kawał szczęścia ci się trafił, moja córa też juz się ustawiła głową w dół wiec będzie poród sn ale ja tak wolę.
Fjiolek dzięki za słowa otuchy, przydają się. To diabelskie grypsko nie odpuszcza i ucho dalej boli ☺️.
Medli super że będziesz miała z siostrami dzieciaczki w jednym wieku.
Ja większości będę używać pampersów ale też mam zamiar zakładać tetre raz na jakiś czas.
Macie może jakiś sprawdzony sposób na zapalenie ucha, jeszcze przy tym migdal mnie boli. Szałwią płukałam, goraca sol przykladalam, olejkiem kamforowym smaruje, krople od lekarki nie pomogły, smarowałam amolem i nic nie pomaga. ☺️ a boli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Yvonne1987 napisał(a):
Cześć już wróciłam 🙂 byłam jeszcze na zakupach 😁
Mały jest juz ułożony w prawidłowej pozycji, główką w dół, a już myślałam, że się nie obróci ☺️
Waży 2650 😁 więc jest kluska 😉
Poza tym wszystko ok 🙂

Lekarz wspominał Ci może coś o orientacyjnej wadze? 🙂 bo mój niestety nie. Duży już jest i rośnie podobnie jak moja mała 🤪 no chyba, że teraz przystopują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Dziewczynki, czy możecie polecić jakiegoś sklep internetowy z rzeczami dla dzidzi? szukałam na forum i dałam na luz bo mamy tu tyle postów, że chyba bym do wieczora siedziała 🙂

jesli chodzi o ubrania ja zdecydowanie polecam c&a. co prawda ze sklepu on line zamawiałam dwa razy, ale mam sklep pod nosem wiec większość rzeczy mam z tego sklepu. polecam. a teraz darmowa dostawa 🙂
http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Niemowlęta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4222926&change_view=1&order=qd

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11612773

Nie wiem dokładnie o jakie rzeczy Tobie chodzi. Jak drobiazgi to wiem, że dziewczyny tutaj polecały tych sprzedawców. Ja też muszę się zebrać i w końcu zamówić brakujące rzeczy i pewnie zrobię to u któregoś z tych sprzedawców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 udało Ci się mnie pocieszyć 🙂

Czuję jak mała się kotłuje w brzuchu, ale nie widzę, a szkoda... chciałabym na nią sobie popatrzeć :p
Ej dziewczyny macie więcej owłosienia na brzuchu? Bo mi się wydaje, że ja mam...
Moja koleżanka niedawno urodziła i powiedziała, że też miała tak i że lekarz jej powiedział, że ma z tym nic nie robić, bo same odejdą tak samo jak te u maluszka na główce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alla25 napisał(a):
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4222926&change_view=1&order=qd

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11612773

Nie wiem dokładnie o jakie rzeczy Tobie chodzi. Jak drobiazgi to wiem, że dziewczyny tutaj polecały tych sprzedawców. Ja też muszę się zebrać i w końcu zamówić brakujące rzeczy i pewnie zrobię to u któregoś z tych sprzedawców.

u tego pierwszego Pana zamawiałam juz dwa razy i wsjo ok.
Kupiłam dziś wreszcie stanik ciążowy (chyba ostatnia rzecz do mamusinej wyprawki). Kosztował 12 zł i jest z miękkiej bawełny, z fiżbinami. Kupiłam miskę większy niż obecnie.
Coraz trudniej mi się chodzi po mieście. Idę wolniej bo brzuch ciągnie, schody to dla mnie wyzwanie. Większość wyprawki już mam i dobrze bo już sił brakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zucchini napisał(a):
alla25 napisał(a):
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4222926&change_view=1&order=qd

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=11612773

Nie wiem dokładnie o jakie rzeczy Tobie chodzi. Jak drobiazgi to wiem, że dziewczyny tutaj polecały tych sprzedawców. Ja też muszę się zebrać i w końcu zamówić brakujące rzeczy i pewnie zrobię to u któregoś z tych sprzedawców.

u tego pierwszego Pana zamawiałam juz dwa razy i wsjo ok.
Kupiłam dziś wreszcie stanik ciążowy (chyba ostatnia rzecz do mamusinej wyprawki). Kosztował 12 zł i jest z miękkiej bawełny, z fiżbinami. Kupiłam miskę większy niż obecnie.
Coraz trudniej mi się chodzi po mieście. Idę wolniej bo brzuch ciągnie, schody to dla mnie wyzwanie. Większość wyprawki już mam i dobrze bo już sił brakuje.

Stanik masz taki w połowie piersi na wysokości sutka przeszywany? Ja szukałam żeby był cały, bo później brzydko się układa pod bluzka ale babeczka w sklepie powiedziała ze do karmienia tylko takie są 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdad86 napisał(a):
Ania13 udało Ci się mnie pocieszyć 🙂

Czuję jak mała się kotłuje w brzuchu, ale nie widzę, a szkoda... chciałabym na nią sobie popatrzeć :p
Ej dziewczyny macie więcej owłosienia na brzuchu? Bo mi się wydaje, że ja mam...
Moja koleżanka niedawno urodziła i powiedziała, że też miała tak i że lekarz jej powiedział, że ma z tym nic nie robić, bo same odejdą tak samo jak te u maluszka na główce...

Sprawdzony sposób na poprawę humoru 😆. Moja jak figluje to mogę sobie dotknąć brzuszka ale jak juz bym chciała podnieść bluzkę i popatrzeć to koniec. Spokój jak makiem zasiał 🤨 moja cwaniara 😉
Propo owłosienia to u mnie szczególnie odznacza się ścieżka od pępka w dół 😜 a kręgosłup to już nam nie popuści z bólami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania13 to tak jak u mnie,też czuje czuje-fajnie, a jak chcę popatrzeć, tylko bluzka w górę, to już koniec... małe cwaniary nasze 😁 u mnie też ta droga i mi się wydaje, że nie tylko, no a kręgosłup to katastrofa :/ starość nie radość + ciąża... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj była na badaniu krzepliwości krwi 🙂w poniedziałek mam badanie u gina i pewnie dostałabym skierowanie na paciorkowca,bo coś o tym wspominał ostatnio.A że dzisiaj w laboratorium kobieta zaczęła dopytywać kiedy rodzę i,że to teraz jest obowiązkowe badanie,bez niego nie chcą czasami przyjmować na oddział to sugerowała mi abym zrobiła je już dzisiaj 🙂I tak też się stało na miejscu zrobiłam sobie wymaz,na wynik czeka się ponad tydzień,jeśli wyjdzie dodatni to potrzebne jest zastosowanie antybiotyku aby nie było zakażenia 🙂No tak i właściwie to dziwi mnie,co jeśli porób zaczyna się sporo wcześniej niż ten planowany 🥴Może faktycznie nie ma co czekać na ostatnią chwilę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję siostrzenicy 🙂
Mój brzusio tez zrobił się bardziej włochaty 😁No ale faktycznie potem ten meszek zanika na szczęście 😜
Ja to sobie jeszcze podpatrzę małą,ale jak mój mąż się starał albo chciał poczuć to chyba poczuła respekt tatusia 😜i nic z tego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka,
my wczoraj byliśmy na wizycie, Jaś waży ok 2200, jak dalej tak będzie rósł to lekarz mówi, że będzie ważył ok 3900g 🙂
Szyjka się nie skraca, wszystko jest ok. poza tą opuchlizną, ale ciśnienie jest ok, więc mam się nie martwić dużo pić i mało solić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...