Skocz do zawartości

czerwcowe Maleństwa 2013:) | Forum o ciąży


MartaMartaMarta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania13 napisał(a):
Anita0707 napisał(a):
Moja dzidzia też mniej aktywna..pepka to ja już dawno swojego nie widzę :-) i nie mogę się doczekać kiedy już będziemy razem..ale na razie nic się nie zapowiada żadnych skurczy

Ja też się obawiam tym że niemam skurczy, skończy się wywoływaniem i nie wiadomo ile to potrwa. 🤢
Armiatka przekaż Poluni WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO od cioci i koleżanki z forum. I DUŻO RADOŚCI

I dużo dużo zdrowia dla Polci 🙂 !! Wszystkiego Najlepszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
To ja poprosze juz o poród. Dzis będziemy pokój odswieżac i łóżeczko składać. Przy okazji podłogi popastuje 😉

A zasłużyłaś? 😁 moja mała przewyższyła już wagę urodzeniową 🙂 waży już ponad 3,8kg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blue napisał(a):
Hugolinka napisał(a):
To ja poprosze juz o poród. Dzis będziemy pokój odswieżac i łóżeczko składać. Przy okazji podłogi popastuje 😉

A zasłużyłaś? 😁 moja mała przewyższyła już wagę urodzeniową 🙂 waży już ponad 3,8kg 🙂


No to super! Ja zasłużyłam! Zapytaj Św. Mikołaja 🙂 dzis mała nadrabia wczorajszy odpoczynek. Wydaje mi sie, że urodzę po terminie. Jak Twoja mała sie nazywa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Armietko dla Polci duzo usmiechu na twarzy i czego sobie tylko zamarzy.
Wczorajsza wizyta przebieglo okej mala wazy 3300g. Lekarz powiedzial ze jest gotkwa do wyjscia pozostaje czekac az zechce. Dalej jestem jak tykajaca bomba. Wczoraj przezylam koszmar mdlilo mnie czyscilo glowa bolal podobno bylam blada jak ptasie gowno. Do tego jeszcze mnie trzepalo tak jakby z zimna. W brzuszku kluska szalala. Kolezanka powiedziala mi ze jej mama twierdzi ze jak bardzo ruchliwa dzidzis to zaniedlugo zechce wyjsc. Dzis tylko raz omalo nie zwymiotowalam przeczyscilo mnie. Czuje sie lepiej niz wczoraj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zonanagazie napisał(a):
Witam
Armietko dla Polci duzo usmiechu na twarzy i czego sobie tylko zamarzy.
Wczorajsza wizyta przebieglo okej mala wazy 3300g. Lekarz powiedzial ze jest gotkwa do wyjscia pozostaje czekac az zechce. Dalej jestem jak tykajaca bomba. Wczoraj przezylam koszmar mdlilo mnie czyscilo glowa bolal podobno bylam blada jak ptasie gowno. Do tego jeszcze mnie trzepalo tak jakby z zimna. W brzuszku kluska szalala. Kolezanka powiedziala mi ze jej mama twierdzi ze jak bardzo ruchliwa dzidzis to zaniedlugo zechce wyjsc. Dzis tylko raz omalo nie zwymiotowalam przeczyscilo mnie. Czuje sie lepiej niz wczoraj.

Jak organizm się oczyszcza to kto wie.. 🤪 zacznijcie się już rozpakowywać, bo mi nudno samej. Titinka milczy, a Wy nie chcecie rodzić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Super imię...u nas są aż 3 w rodzinie....właśnie Blue napisz co konieczne a co zbędne z torby do szpitala...bo ja mam aż 2 jedną dla siebie drugą dla dzidzi...

A wczoraj urodziła moja koleżanka która miała ten sam termin porodu co ja,śmiałyśmy sie że spotkamy się na porodówce, dzidzia ważyła 2800 i wszystko ok...ale im zazdroszczę że mają maleństwo już ze sobą...a my czekamy...chociaż jest jeszcze sporo czasu, chciałabym mieć to już z głowy i wiedzieć że wszystko ok z moją dzidzią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas robią na życzenie, jak się poprosi to zrobią bez problemu.
Armiatka wszystkiego dobrego dla Polci.
Faktycznie Titinka mogła by się juz odezwać bo chyba juz ja na weekend wypuścili ze szpitala:-) mam nadzieje ze u niej i dzidzi wszystko dobrze:-)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hugolinka napisał(a):
Dziewczyny a jak u was w szpitalu jest z lewatywa? Jest konieczna? Czy musicie miec zestaw do jednorazowego uzytku? Ja przy pierwszym porodzie nie miałam ale teraz chyba bym wolala, tylko nie wiem jak u mnie w szpitalu sie na to zapatruja...

Rodziłam w 2 różnych szpitalach no i w pierwszym miałam lewatywę z ich sprzętem położna zapytała się czy chcę, a tym razem nie pytali, ja z tego wszystkiego zapomniałam powiedzieć, że bym chciała i nie miałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita0707 napisał(a):
Super imię...u nas są aż 3 w rodzinie....właśnie Blue napisz co konieczne a co zbędne z torby do szpitala...bo ja mam aż 2 jedną dla siebie drugą dla dzidzi...

A wczoraj urodziła moja koleżanka która miała ten sam termin porodu co ja,śmiałyśmy sie że spotkamy się na porodówce, dzidzia ważyła 2800 i wszystko ok...ale im zazdroszczę że mają maleństwo już ze sobą...a my czekamy...chociaż jest jeszcze sporo czasu, chciałabym mieć to już z głowy i wiedzieć że wszystko ok z moją dzidzią...


Maleństwo, ale najważniejsze, że są już po wszystkim 🙂
No, więc podkłady na łóżko, podkłady poporodowe i podpaski szpital u mnie dawał, także nie musiałam swoich używać, ale że wzięłam 2 opakowania to używałam swoich a położne ciągle namawiały by używać ich, bo są lepsze 😁 majtek jednorazowych miałam 10 sztuk, do domu wróciłam chyba z 3 sztukami. W szpitalu ubierałam małą w swoje rzeczy, ale tylko takie z długim rękawem, jak było ciepło otwierałyśmy okno. Miałam 1 rożek, a pod koniec go już totalnie zdewastowała był obrzygany i obsikany 😁 jeśli wasz szpital ma kąpiele noworodków to przyda wam się tetra do wytarcia maluszka, jakiś krem koniecznie trzeba zabrać, bo moja zaczynała mieć suchą skórę, a aktualnie łuszczy się jak wąż 🤨 u mnie w szpitalu rozdawali specjalnie zrobioną maść pośladkową, ale składu niestety nie znam 😞 a jest bardzo fajna. Ręczniki miałam 2 i w zupełności wystarczyły. No i przede wszystkim nie zapomnijcie o wodzie i jakiejś przekąsce herbatniki? biszkopty? !! ja nie byłam spakowana do końca i przyszło mi rodzić na sucho.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zucchini napisał(a):
Blue, Ninka bardzo fajnie.
Jak Twoja starsza córka? Oswaja się z Maleństwem?
Napisz mi jeszcze proszę co w Torbie do szpitala było zbędne? Czego nie zabierać?

Powoli się oswaja, ale nadal momentami jest nieznośna. Najważniejsze, że małą całuje, chce brać na ręce, próbuje karmić chlebem albo czymś innym 😁 😁 jeszcze ładnie do niej się zwraca "proszę jedz" głupoty też się jej trzymają ostatnio zrobiła dużą śmierdzącą kupę, a starsza patrzy, nagle zaczęła kaszleć miała odruch wymiotny i mówiła z obrzydzeniem fuuuuj i ręką machała 😁 😁 jak mała płacze to krzyczy żeby smoczek jej dać i czasami sama go jej wkłada do buzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Najpierw pochwalę się szczęśliwą wiadomością a potem nadrobię zaległości od ubiegłej niedzieli 🙂
We wtorek 28 maja przyszła nasza świat nasza córcia Julia.Waga 3500g wzrost 56cm.Poród odbył się przez cięcie cesarskie ze względu na ułożenie poprzeczne dziecka 🙂
Od wczoraj jesteśmy w domku 🙂
Zamieszczę zdjęcie ale proszę przypomnijcie mi jak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
TITINKA napisał(a):
Hej 🙂
Najpierw pochwalę się szczęśliwą wiadomością a potem nadrobię zaległości od ubiegłej niedzieli 🙂
We wtorek 28 maja przyszła nasza świat nasza córcia Julia.Waga 3500g wzrost 56cm.Poród odbył się przez cięcie cesarskie ze względu na ułożenie poprzeczne dziecka 🙂
Od wczoraj jesteśmy w domku 🙂
Zamieszczę zdjęcie ale proszę przypomnijcie mi jak 😮

Gratulacje. Fajnie ze sie odezwalas. Ciesze sie ze jestescie juz w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratulacje Titinka!! 🙂) ciekawe na kogo teraz przyjdzie kolej 🙂 🙂

hugolinka, u mnie w szpitalu lewatywa za darmo za zgoda pacjentki. ja osobiscie chce z tego skorzystac, bo jednak wolalabym nie martwic sie czy nie bedzie niespodzianki. dla mnie to byloby troche wstyd mimo wszystko, tymbardziej ze bede rodzic z moim M. bede sie czuc bardziej komfortowo choc nigdy nie mialam lewatywy i troche sie boje :P nie wiem sama czego :P chyba nieznanego :P


wlasnie pochlonelam tyle ubituch truskawek ze smietana i cukrem ze az mi nie dobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...