Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to dołaczam się do grona przykro doświadczonych przez teściowe.Ja już na szczescie nie mam z moja kontaktu,mój mąż ze swoja matka również nie utzrymuje żadnych kontaktów. Oficjalnie zapowiedział ze nasze dziecko bedzie miało tylko jedna babcie. Powodów mamy wiele aby tak się zachowywać ale najważniejszy jest taki ze musimy za teściową jej długi spłacać jak na razie koszt ok 100 tys zł. Ale jak pizda jedna na raka umierała i kilka operacji miała w gdańsku to kto jej dupe wycierał, wymiociny wycierał,mył pod prysznicem,ja,ja i tylko ja, a ona tak sie odwdzięcza.Mąż pracował a ja na 2 miesiace przeprowadziłam sie do gdańska(ok 200km od domu),żeby byc przy niej w szpitalu bo jej dwóch pozostałych dorosłych synów miało ja w dupie.Efekt jest taki ze ona jakos z tego raka wyszła,rętę sobie załatwiła,dalej pracuje na czarno my jej długi spłacamy bo ona oficjalnie tylko 900pln renty,ona sobie na wycieczko do egiptu jeżdzi i jeszcze nas straszy ze moj mąż a jej syn bedzie jej jeszcze alimenty płacił.Także drogie dziewczyny to że Wasze teściowe są złe to ja rozumiem,ale to że niektóre odwiedzają Was raz do roku i dla Was jest to problem to tego nie kumam. Ja bym na Waszym miejscu sie cieszyła.Bo żadna synowa ze swoja teściową Szczerej przyjaźni nie zawrze.Zawsze bedzie żal że odebrałyście im kochanego synka.Ja tam preferuje opcje teściowej na 102, czyli 100 metrów od domu i 2 pod ziemią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kobietki jak czytem te wasze opowiesci o tesciawych to mysle sobie ze nietrafilam tak najgorzej choc woadomo kolorowo tez ie jest ale niema co narzekac jak narazie u nas dzis pochmurno i pada deszcz ze sniegiem i znow plucha maskra jak ja nielubie takiej pogody a dzis troszke spraw ma do zalatwoenia i musze wyjsc z domu w taka chlape i na sama mysl juz mi sie niechce milego dnia zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki jak czytem te wasze opowiesci o tesciawych to mysle sobie ze nietrafilam tak najgorzej choc woadomo kolorowo tez ie jest ale niema co narzekac jak narazie u nas dzis pochmurno i pada deszcz ze sniegiem i znow plucha maskra jak ja nielubie takiej pogody a dzis troszke spraw ma do zalatwoenia i musze wyjsc z domu w taka chlape i na sama mysl juz mi sie niechce milego dnia zycze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

Weekend się skończył a szkoda 😞
Kacper dzisiaj w domu, bo obudził się z gorączką
Ja znów kaszlę - jakaś masakra z tymi chorobami,
coś nie chcą się ode mnie odczepić.

Ja za moją teściową nie przepadam,
Najchętniej zaplanowała by nam całe życie,
w sumie planuję tylko potem wielce zdziwiona, że my mamy inne plany 😮
I ma nie wyparzony język.
Ostatnio wypaliła mi z tekstem, że tylko kobiety które pragną swojego dziecka nie mają w ciązy żadnych dolegliwości 🤪 - dostała zjebkę za to 😜


Lola wysłałam zaproszenie zaakceptuj je to będziesz widziała tabelkę 🙂

A dziewczyny które już czują ruchy niech napiszą w którym tygodniu poczuły to uzupełnię tabelkę.

A ja dalej nic nie czuję i że niby w drugiej ciąży jest szybciej - u mnie się to nie sprawdza, zaczyna mnie to martwić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny,

ja mam jakiś zwałowy dzień 🤨
Po super intensywnym weekendzie dziś nie miałam siły wstać 😞
WSzystko mnie drażni (oczywiśćie szczegolnie dziecko), nic mi sie dzis nie chce (poza plakaniem, bo mi sie zbiera).
Slonce przepieknie swieci, a ja mam to gdzieś. Mam ochote co najwyzej spac. Dziecko umiera z nudów, mnie sie nie chce wyjsc na spacer, masakra jakaś...

Życzę Wam lepszych poniedzialkow niż mój!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna!!!!
czekamy na wieści jak po wizycie?? jaka płeć ma Wasza dzidzia??
widzę, że temat teściowej wzbudza wiele emocji, tego raczej nie unikniemy; jeśli o moja chodzi, całkiem niezła, mieszkamy w jednym mieście i ciągle narzeka, ze za rzadko się widujemy; jednak my z mężem wolimy raczej "zatęsknić" i odwiedzamy teściów według naszych terminów 🙂 ewidentnie różnych od preferencji teściówki, ale co tam!!!! zawsze mam argument, że widuję się z nią częściej niż z własną mamą, która mieszka 250 km dalej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i po badaniu... Jeżeli chodzi o płeć mojego dziecka to nosi ono nazwę "Wywrotowiec" :P Stanęło sobie na głowie, odwróciło się pupą i poszło smacznie spać 😁 także za 4 tygodnie... pół godziny po wizycie wypoczęte w najlepsze szrajbowało, bo aż je czułam :P Wszystko jest ok. A i mąż zaczarowany 🙂 Stał jak wryty i obserwował, później dopiero się otworzył że to coś super było i że się nie spodziewał że wszystko tak dobrze widać 🙂
Marietta, gin sprawdziła mi szyjkę i w moim przypadku to rozszerzająca się miednica. Jakby mocno pobolewało to mam wziąć nospę, rozkurczy mięśnie i powinno być lżej.
Dostałam też kawkę z rana jako recepta na bóle głowy :P Mam niskie ciśnienie. przy normalnym dniu 110/70 przy złym i z bólem spada nawet do 100/70.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martyna- Twoje Maleństwo to lekkoatleta 😁 już na głowie staje proszę 🙂
Ja dzisiaj miałam pracowity dzień, wieczorem Mężuś przywiózł mi sałatkę z KFC- standard... ciekawe kiedy się znudzi? 🙃
Jutro też pracowicie...

co do walentynek.... my w tym roku w domu, bo nie zdążyliśmy nic zarezerwować.
Macie przepis na jakąś dobrą sałatkę z krewetkami?- Naszło mnie... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja pamiętam jak moja LENA siedziała sobie w 20 tygodniu z nogą założoną niemal na szyi i nigdy na usg nie spała bo specjalnie zawsze wszamałam coś słodkiego i przed wyjazdem wypiłam kawę , DZIAŁA !!!!!!!!!!!!
a ten dzieć ostatnio siedział sobie ładnie na tyłku ze skrzyżowanymi nogami ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry.

Pospaliśmy sobie do 9.30,
za to w nocy Młody miał wysoką gorączkę i nie umiał spać 😞
Pewnie do końca tygodnia nie pójdzie do przedszkola.

Zaraz uzupełnię tabelkę.

Matylda super brzuszek - wcale nie jakiś duży 🙂

Mój za to staną w miejscu 😮 nic nie rośnie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziwczyny . U mnie dziś jakoś tako szaro i pochmurno za oknem . Tez musze niestety wyjśc z domu żeby pozałatwiać pare spraw . Ja wizytę mam za dwa tygodnie i też będe się domagała potwierdzenia płci bo po zmianie lekarza wole żeby ta nowa pani doktor to oceniła 🙂 Ja narazie ruchów nie czuje ale brzuch mam spory . I te rozstępy . Najgorsze mam na piersiach ale i brzuch zaczynają mi szpecić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola1208 napisał(a):
Hej dziwczyny . U mnie dziś jakoś tako szaro i pochmurno za oknem . Tez musze niestety wyjśc z domu żeby pozałatwiać pare spraw . Ja wizytę mam za dwa tygodnie i też będe się domagała potwierdzenia płci bo po zmianie lekarza wole żeby ta nowa pani doktor to oceniła 🙂 Ja narazie ruchów nie czuje ale brzuch mam spory . I te rozstępy . Najgorsze mam na piersiach ale i brzuch zaczynają mi szpecić


A smarujesz się czymś?
CO prawda, jeżeli masz skłonności do rozstępów to się przed nimi nie uchronisz, ale warto natłuszczać dobrze skórę.
Ja mam po pierwszej ciąży i w tej pewnie wyjdą nowe, ale codziennie się smaruję, żeby skóra była bardziej elastyczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki u mnie tez pieknie swieci sloneczko 🙂 dzis mnie naszla ochota na pyzy okraszone cebulka ze skwarkami wiec o taki obiadek dzis sobie zaserwuje a po obiadku na spacer z corcia pokarmic kaczuchy bo mamy niedaleko zalew pozdrawiam i milego dnia zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola ja sie smaruje oliwka dla dziecie w pierwszej ciazy tez sie smarowalam i powiem ze rosstepy mam ale niema ich az tyle mam nadzieje ze teraz tez bede miec malo jawieksze rosstepy mam na piersiach niestety 😞na brzuchu niema tragedi wiadomo ze zawsze cos sie pojawi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny co do tej tesciowe ciesze sie ze nie jestem sama
Te bole w brzuszku to ciesze sie ze to wiezadla 🙂
Ja wczoraj miałam strasnzy dzien bol glowy a nawte wymioty;/ problem z zasniecie a dzis rano jak sie obudzilam to bol glowy 😞 ale przyznam sie ze w ciagu dnia sie narobilam wysprzatalam cale mieszkanie .. a wieczoram mialam w ten sposob wynagrodzone ja 19 ide odebrac wynik do spzitala mam zamiar moj plan spełnic 🙂 czyli poprosic aby mnie lekarz zbadal mam nadzij ze sie uda .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Próbować walki z rostępami zawsze można... Alei nie nastawiajmy się na super extra efekty... Niestety...
Marietta, daj znać jak poszedł twój misterny plan 😉 Na ból- kawa. Jeżeli masz czas to polecam się na chwileczkę położyć z zimnym okładem na czole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Kobitki,

ja dzisiaj walczę z moim trzylatkiem niejadkiem... 😞 Od dziś wprowadziłam zmiany tzn. albo bedzie jadl to co my albo wyladuje w szpitalu, bo sie zaglodzi. Dantejskie sceny sie tu dzialy a ja jestem wykonczona. Nikomu nie zycze dziecka, ktore nic nie je. Jesli drugie tez takie bedzie to sobie strzele w leb chyba 😠 WSzystkie metody zawiodly, Mlody moze nie jesc nic przez 2 dni. Nigdy nie jest/byl glodny. Ostatnio je tylko pod grozba zabrania ulubionej zabawki. Chodzimy do psychologa i poki co marne efekty. Z tych nerwow ucielam sobie dzis caly opuszek kciuka 😮
Nie mam juz zupelnie sily na codzienne walki, krzyki, wylewanie wszystkiego co dla niego zrobię. Od 2,5 roku przygotowuje minimum 2 rozne dania na kazdy posilek. Zero motywacji dla mnie, bo i tak choc bym stanela na rzesach i tak nie zje! On nawet nutelli nienawidzi, nawet frytki mu nie smakują i nic co dzieci uwielbiaja 😞

A jeśli chodzi o rozstepy to ja chyba jestem fenomenem! ponad 30 kg na plusie i skorę mam gladka jak niemowle 🙂 Stosowalam zwykla oliwke dla dzieci w zelu i nadal ja stosuje i preparat ELASTIQ. Niestety nie ma tego teraz nigdzie w hurtowniach i apteki tez tego nie mają. Widocznie takie geny - u nas wszystkie babki w rodzinie tyją po 30 kg, ale zadna nie miala rozstepów, wiec nie wiem czy kremy cos dają, na pewno nawilzają, ale przeciez pewnie wiekszosc przyszlych mam sie smaruje a rozstepy i tak maja i tak... 😮



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu kup sobie koniecznie krem w aptece na powstale juz rozstepy to je ladnie bez sladu prawie zagoisz. Ja w pierwszej ciazy uzywalam roznych kremow, oliwki dla dzieci ale i takiej oliwy z oliwek tez... ponoc krocze smarowane taka oliwa jest bardziej elasyczne i ma mniejsze tendencje do pekania (mnie i tak nacieli)
Ruchy malenstwa czuje dokladnie od pierwszego dnia 16 tc. Ale niestety zbieglo sie to z moja choroba... dzis wlasnie dostalam antybiotyki, ponoc cos z oskrzelami. Dziewczyny kaszel i katar od piatku mam taki ze wysmarkalam juz 3 paczkji duzych chusteczek do nosa. od kaszli boli mnie doslownie wszystko, kazdy miesien, kosc i cala skora. w sumie to przytylam kg a teraz schudlam 2 bo nie mam apetytu-w sumie to malo powiedziane bo mi nic przez gardlo nie chce przejsc....
A moj maly skarb ma angine i w srode bierze ostatni 20 zastrzyk, bidulek... A bylo nawet podejrzenie mononukleozy. Oj co to sie dzialo ostatnio, nie mam juz sily a teraz jeszcze mnie na koniec rozlozylo.
podczytywalam przez tel ale nie moge tam nic odpisac.
Ktoras z was pisala o wysokiej goraczce dziecka... u nas sie tak wlasnie zaczelo.... a potem zaszczyry... brrr
Dobrze ze mala mnie czasem juz musnie bo bardzo sie o nia martwilam, ze zaszkodzi jej ten moj kaszel i smarkanie.....
No nic trzymaajcie sie zdrowo kochani... buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...