Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pauli napisał(a):
WoW to faktycznie przegonie Justynę ... a w życiu bym nie powiedziała ! 😮

Justyna, nawet Ci się szyjka nie skraca ? Zupełnie nawet raz Cię nie bolało jak na okres ?? Nic ?


Byłam u gina 2 tyg temu i nic się ani nie skróciło anie nie rozwarło 😁 może już teraz coś tam się podziało... 🙂 Jedyne dolegliwości to jelita, ale to po jedzeniu niekoniecznie zdrowym czy niewzdymającym 🙂 Dzisiaj znowu będę wcinać truskawki a co! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzuszki!!!!
ale się dziś nastresowałam od rana!!! mąż po powrocie ze służby ogłosił nowinę, że jedzie na 3 miesięczny kurs podoficerski od września do grudnia, taki dostał przykaz i koniec.....może będzie przyjeżdżał na weekendy, ale jeszcze nie wiadomo, no więc ja na te wieści tak się poryczałam, potem zezłościłam, że kurde inaczej miało to wyglądać... nie po to wypowiedział umowę w dodatkowej pracy, żeby teraz miało go nie być 😞 no i tak pół dnia byłam załamana, aż tu dowódca zadzwonił, że jednak nie pojedzie w tym terminie z uwagi na jakieś ich formalności, więc teraz już odetchnęłam z ulgą. Ale wizja zostania samej z niemowlakiem mnie wbiła z równowagi. Co innego tydzień, dwa, jak jeździł na obozy nurkowe, ale nie 3 miesiące???????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No zobaczymy ... która będzie kolejna ... :-)

Bardzo możliwe, że będzie tak, że ta która najmniej się spodziewa, że to "już" ... a my tak panikujemy hahaha ...

Ahhh :-) oby do 8 lipca !!! I będzie dobrze ;-) a tak to się niepotrzebnie stresuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morze szumi w muszelkach ... dłoniach Twych :-)
Podnieść dłonie do ucha i słuchaj,
Morze snuje opowieść o ludziach złych,
Oczy ich są fałszywe a pięści chciwe,
A przecież dłonie mogą prawdę nieść
I pomóc zawsze kiedy bywa źle !!!

Ref. Na raz na dwa świat za uszy dziś złap,
ty w przód jak żółw on rakietą ucieka,
Na raz na dwa dość już tego człap, człap,
więc weź się w garść ramion bramą wybiegnij w świat.

Los nam pisze na dłoniach drogi swe,
otwórz te mapę życia i czytaj,
Są tam rzeki przyjaźni i mosty serc,
są doliny cierpienia i wzgórza cienia,
Te same dłonie pielęgnują broń,
te same biegną na spotkanie z łzą.

Ref. Na raz na dwa świat za uszy dziś złap,
ty w przód jak żółw on rakietą ucieka,
Na raz na dwa dość już tego człap, człap,
więc weż się w garść ramion bramą wybiegnij w świat.

Mamo weź mnie za rękę i prowadź mnie
ja prowadzę za rękę me lalki
Mamo czemu z piosenką się żyje lżej,
może nuty nas niosą jak radość wiosną,
Gdy nasze głosy w jeden splotą się,
to nawet lalką wtedy żyć się chce.

MaMo !!! - Pięknie brzmi :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂
Wpadłam do was sprawdzić sytuacje na froncie 😉
ale widzę ze tu cisza żadna się nie spieszy
Daga super bryka..
.przespałabym się ale jakoś nie mogę 😞
no nic może mi się uda odezwę się później jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu, ja bym na Twoim miejscu pojechała do szpitala ... może odchodzić Tobie czop, albo ścianki pęcherza w którym jest dziecko zaczynają pękać - tyle co w tym temacie wyczytałam w internecie - wiem jedno, gdybym zobaczyła to co Ty, z całą pewnością bym odezwała się do lekarza lub pojechała do szpitala, bo to dość niepokojące.

Może inne dziewczyny z forum co innego Ci napiszą, ja jednak jestem też przewrażliwiona i pojechałabym do szpitala.


ola1208 napisał(a):
Dziewczyny ! Zauważyłam krew na bieliźnie . Już nie jakąś tam krppke tylko ciut więcej . panikowac czy to normalne ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Intymne objawy Kilka dni przed narodzinami noworodka śluz pochwowy może stać się bardziej obfity i gęstszy, niż dotychczas. Na Twojej bieliźnie pojawiają się cieniutkie różowe albo czerwone niteczki. To nic niepokojącego – po prostu podczas skracania i rozwierania się szyjki macicy pękają pojedyncze naczynka krwionośne i to one zabarwiają wydzielinę pochwową. To znak, że już tylko godziny dzielą Cię od ujrzenia swojego maleństwa – tego typu plamienie zazwyczaj pojawia się mniej więcej dobę przed porodem. - z netu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauli napisał(a):
No zobaczymy ... która będzie kolejna ... :-)

Bardzo możliwe, że będzie tak, że ta która najmniej się spodziewa, że to "już" ... a my tak panikujemy hahaha ...

Ahhh :-) oby do 8 lipca !!! I będzie dobrze ;-) a tak to się niepotrzebnie stresuję.


Ha ha ha 😁 Sugerujesz, że ja??? 🤪 Ale by było 😜

Olu, ja też bym na twoim miejscu pojechała do szpitala. Mi moja gin przed wyjazdem na urlop mówiła, że jak zobaczę krew to do szpitala na patologię.

Właśnie czytam wynik posiewu, gbs nie stwierdzono, kilka jakichś bakterii ale w nawiasie pisze (niechorobotwórcze) i tylko kilka więc pewnie ok i liczne lactobacillius species. U was też te l... coś tam występuje??? Bo gin na urlopie i nie mam zielonego pojęcia czy ok jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
henimedes - :-) ja nic nie sugeruję 😜

Olu - zrobisz jak będziesz chciała, ale powiem to jeszcze raz ... pojechałabym do szpitala i nawet bym się nad tym nie zastanawiała.

Moja ginekolog też jest na urlopie i też mi mówiła że gdyby działo się "coś" niepokojącego ... odejście czopu, krew, ból brzucha, skurcze - to mam jechać do szpitala, a nie czekać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mhm
melduje się i ja
Pauli zastanawiające że po odejsciu czopu gin kazała Ci jechać do szpitala , przecież to zupełnie normalny, fizjologiczny objaw porodu który może się rozpocząć nawet po dwóch tygodniach , tylko może u Ciebie chodziło o planowane CC

ja po odstawieniu leków czuje się świetnie , nic nie boli , śmiagam, latam, nawet w sobotę znowu na grzybach byłam
Karolla mój też wyjeżdża w sierpniu na trzy mce tylko ja się do tego przyzwyczaiłam i nie wiem jak mogłoby być inaczej w sumie pół roku jest w domu pół go nie ma
Kerry zapomniałaś o mnie pisząc że wszystkie chciałby być już PO , otóż ja nie , bo wiem czym to pachnie 😉 😜 i tak wiem że to nieuniknione więc im później nadejdzie tym lepiej , teraz przynajmniej jeszcze jestem mobilna i mogę z domu wyjść , potem z dwójką przez pół roku szlaban , bo z TAKĄ dwulatką i niemowlakiem na pewno tego nie ogarną , więc oficjalnie mi się nie spieszy i mogę przenosić, po cichu liczę na termin w okolicy 10 go sierpnia
to chyba tyle dziś mam wizytę poprosze o usg , mam nadzieję że dzieć ze 2 kg osiągnął , bo więcej się nie spodziewam
trzymajcie się i kto chce rodzić niech rodzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znow sie meczylam ze skurczami matkko tylko one sie sa takie lekkie czuje naprawde bol i mam razenie ze one nie ustaja dobrze ze dzis wizyta olu co z toba bylas w szpitalu plamienie sie powtorzylo???????gizelle ja tez wiem czym to pachnie i podobnie jak ty uziemie sie w domu chociaz mala idie do przedszkola to moze nie bedzie tk zle ale ja bym chciala juz byc po bo zaczyna maniue juz ten brzuch zloscic ani ulozyc sie doi snu pozadnie kregoslup boli nogi tez ehh ale takie uroki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...