Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczynki!!!
no poruszenie się zrobiło 🙂
Daga, jestem ciekawa jak u Ciebie rozwinie się sytuacja..
Matylda: no widzisz, książkowo 🙂 ale u mnie też od 6-8 tygodni waga stoi, ani drgnie, ani centymetra mi w brzuchu nie przybyło, już chyba wolniej dzidzia rośnie...czyli jednak teraz masz plan rodzić?bo pisałaś, że jak najpóźniej 😉
Justyna: za chwilę będziesz Ty zobaczysz, myślę, że Daga może być przed Tobą, a potem Wojtuś się zdecyduje 🙂
Dagi: nic nadzwyczajnego, nie trafiliśmy w nasze "kubki smakowe" - Iluzja - niestety wyboru zbytnio nie było, no i gdyby nie to, że zostały nam jeszcze darmowe vouchery na bilety w cinema city (z dodatkowej byłej pracy męża), to miałabym poczucie zmarnowanych pieniędzy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hola hola dziewczyny
ja się tam w kolejkę nie wpycham , nie mam ochoty 😜, jeszcze muszę wszystko ogarnąć i nad zalewem ze dwa dni poleżeć
a to co się u mnie tam dzieje to norma, "taka moja natura" jak to lekarz określił, niczego się nie spodziewam
no ale kto wie może akurat w przyszłym tygodniu zacznę po tych schodach latać i męża molestować bo coś mi libido wzrasta
a no i najważniejsze , kolejna wizyta 16go lipca wolałabym jej uniknąć po co płacić znowu he he
ale poważnie to mhm to nie wiem co mam myśleć teoretycznie mogę się tak bujać do sierpnia wsio ryba jak sie zacznie wcześniej to też przeżyję nie mam wyjścia , ale oby po następnym weekendzie nie wcześniej 😉 😎
aha i daga ja Ciebie doskonale rozumiem , też bym nie jechała do szpitala , w sumie nie wiem kiedy ja mam jechać 🤢 😮 najpewniej pojadę po odejściu wód , ale i to mi lekarz nie kazał "krawężników" obijać tylko spokojnie się wykąpać , sprawdzić czy się wszystko ma i przepisowo dojechać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej no wiedz dzwomilam do swojej poloznej i lekarz kazal jechac juz na odzial bo jak ta wydzielina sie pojawila to zaczyna sie porod wiec czekam cierpliwie na meza i siostre i jade ciekawe co tam sie okaze mam nadzieje ze pojdzie szybko i gladko i do jutro urodze postaram sie odzywac papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga19902 napisał(a):
hej no wiedz dzwomilam do swojej poloznej i lekarz kazal jechac juz na odzial bo jak ta wydzielina sie pojawila to zaczyna sie porod wiec czekam cierpliwie na meza i siostre i jade ciekawe co tam sie okaze mam nadzieje ze pojdzie szybko i gladko i do jutro urodze postaram sie odzywac papa

Trzymaj się! 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Jestem "po" wizycie ... więc tak, szyjka się skraca, teraz jest mniej jak 1 cm ... i przepuszczalność na jeden palec. Mogę nie wytrzymać do 8 lipca. Lekarz powiedział, że szczerze mówiąc by się bardzo zdziwił gdybym wytrzymała. Teraz jak wróciłam do domu i byłam w łazience, to zauważyłam "coś" o lekkim zabarwieniu krwią - kolor różowawy ... chyba odchodzi czop ... za chwilę zadzwonię do swojej ginekolog.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwszy raz ponarzekam na forum 🥴
Dzisiaj fatalny dzień. Brzuch mega twardy, stawia się co chwilę, do tego Mlody kopie już od 3 godzin....
Mnie męczy katar i ból gardła 😞 Cały dzień leżę w łóżku, nie mam siły wstać. Jedyne co wstaje to do łazienki, dość często... poczekam aż wszyscy wrócą z pracy i może będzie lepiej.... myślę o tym wywoływaniu porodu... mam tydzień zeby urodzić.... nie uśmiecha mi się leżeć w szpitalu i mieć wywoływany poród.... za dużo się naczytałam 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauli napisał(a):
Hej,

Jestem "po" wizycie ... więc tak, szyjka się skraca, teraz jest mniej jak 1 cm ... i przepuszczalność na jeden palec. Mogę nie wytrzymać do 8 lipca. Lekarz powiedział, że szczerze mówiąc by się bardzo zdziwił gdybym wytrzymała. Teraz jak wróciłam do domu i byłam w łazience, to zauważyłam "coś" o lekkim zabarwieniu krwią - kolor różowawy ... chyba odchodzi czop ... za chwilę zadzwonię do swojej ginekolog.


Mi czop odszedł 4 tyg temu i nic się nie zmieniło. Spokojnie wytrzymasz do poniedziałku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kerry, mam taką nadzieję ...

Dzwoniłam do swojej ginekolog, powiedziała, że ta wydzielina to najprawdopodobniej po badaniu jest i mam się nie martwić. Powiedziała mi : " Paulina, wytrzymaj do poniedziałku :-) " - bardzo bym chciała !

Na chwilę obecną nic mnie nie boli, ale mam brać no-spę ... i nie jeść słodkiego - bo macica lubi słodkie i mogę mieć szybciej skurcze. Zakaz współżycia. I może wytrzymam do poniedziałku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gizelda napisał(a):
wytrzymasz wytrzymasz
ja bez szyjki i z ponad 3 cm rozwarcia zamierzam dotrwać do sierpnia
dasz radę ósmy już niedaleko


Dzięki :-) mam taką ndzieję ... musze myśleć pozytywnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boziuuu! Ale się dzieje.... Nie ogarniam tego wszystkiego jeszcze.... U nas cisza. Nic szczegolnego się nie dzieje, ale z Olem tez zaczelo sie nagle, bez odejscia wod czy czopa... same skurcze. Trzymam za wszystkie brzuszki kciuki i staram sie zagladac na bierzaco... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny jeny nie bylo mnie pare dni a tu sie tyle dzieje 😮 😮 🤪
my zjechalismy z urlopu wlasnie przed chwilka ...bo jutro z rana mam wizyte ale juz spakowalam inne torby na pozostale dni urlopu bo juztro po wizycie chcemy wyruszyc na dalsza czesc /...
szczerze boje sie ...mam tak silne bole krocza ze jak ukucne normalnie czuje glowke malej chodzic nie moge tak boli ,jak kaczka 😞 brzuch mam tak nisko ze az jak usiade na kibelek to nogi pokrakiem bo brzuch wadzi... tydzien temu wylecial mi czop z krwia a od 3 dni... leci mi cos wiecje goracy jak by sluz ale tak gesty i kremowy w takich ilosciach ze wkladki nie ograniaja zobaczymy co mi jutro powiedza ..mysle ze szyjki juz nie mam 🤢 jeszcze 2 tyg i po urlopie wiec musze wytrzymac 🤪 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Daga - trzymam kciuki, żeby szybko i sprawnie poszło 🙂
Daj znać jak tylko będziesz mogła.

Justyna - jeszcze nie rodzę 😉
My raczej w dwupaku wytrwamy do 11 lipca.
Skurcze są, brzuch boli, ale u mnie to prawie całą ciążę tak było, więc to dla mnie żadna różnica.

Ostatnie dni mam kiepskie, bo ciągle bym spała.
Dzisiaj podniosłam się z łózka o 14 🤪
Przysypiałam sobie na jakiś czas, budziłam się, czytałam książkę i znów zasypiałam 😉
I w sumie dalej bym mogła spać.

Wyprałam już ostatnie pranie, ostatnie kocyki i jeszcze parę bodziaków, które mi przyszły ostatnio z Nexta.
Musze jeszcze ubrać łóżeczko i spakować torbę.
A właśnie jakie ubranka bierzecie dla dzieciaków do szpitala?

I przyszła dzisiaj zabawka dla Młodego którą ma dostać w prezencie od siostry 🙂
Na szczęście chłopaków nie było w domu więc zdążyłam schować.

Jagoda i jak po basenie?
Ksawery zadowolony ?

Matylda a Ty kochana przystopuj trochę bo jak nic urodzisz w lipcu 🤪 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga - powodzenia!

Dagii - na basenie - kurcze, dla mnie średniawo, ludzi jak w weekend w zoo 😉 duchota i sauna myslałam ze ducha wyzione. Mlody zjezdzal z jednej zjezdzalni, potem wieksza frajda byla z tego centrum GIBON - 1,5 godz. przyjemnosci a koszt...szkoda gadać.
Nogi mi dzisiaj s;uchly na maxa.
Jestem zmeczone i jeszcze te cholerne upaly wrocily... 😠

Ja torby dziś spakowałam, poopisywalam i popakowalam zestawy ubran do szpitala, ale...no wlasnie, moje dziecię rodzilo sie w zimie, mam same dlugie rekawy, spioszki...bodziaki rozpinane z przodu przyszly mi dzis bo zamowilam na all ale kurde ten rozmiar 56 to raczej 68! 😠 Kasia/Gawinka ma mi we wtorek pozyczyc bodziaki po Miłoszku, bo ja mama same nie rozpinane. I też miałam pytać Was o to - w co ubierać takie malenstwa w lecie na oddziale? 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marietta - oj pamiętam ten ból pchającej się główki dziecka 😞
Jak wstawałam to się trzymałam w kroku bo miałam wrażenie, że Kacper mi zaraz wypadnie, tak strasznie napierał główka.
teraz mam o ten ból mniej bo Młoda główkę ma w moich żebrach ( jedyny plus całej tej sytuacji ) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kobietki 🙂
no ładnie ja znikłam troszkę mniej się udzielam ale staram się czytać co tam w trawie u licówek piszczy ... tyle się dzieje jak na wyścigach 😉 no ale to nie dziwota w sumie końcówka już wiec do dzieła mamuśki wypakowywać swoje kochane brzuszki 😘
u nas , u nas ok. byliśmy na spacerku Adaś to słodziak oby taki pozostał . kikut odpadł nam 14 dnia 🙂 muszę kończyć bo mały sie kreci buziaki kobietki od nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda - w tym Gibonie to są kulki ?
Kacper nam już dzisiaj jojczał , że chce na basen i nie wiem czy jeszcze w tym tygodniu nie pojedziemy.
Weszłaś normalnie na teren basenu ?

No właśnie nie wiem tez co zabrać do ubrania.
Bo ja bym najchętniej takiego bobasa to w sam bodziak z krótkim ubrała.
ale chyba tak nie można.
chyba trzeba będzie zabrać pajace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...