Skocz do zawartości

lipiec 2013 :)))) | Forum o ciąży


happywife

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny ja po wizycie mam termin na 18 stego na jutro bo nic nie mowilam ale ..moj termin sie zmienil jakis czas temu..jka mala tak przybrala w miesiac ten 1.200 i waga siegala 2100 w koncowce maja ..

mialam dzis wizyte i mala przybrala tylko 0.5 kg ma 2580 gram.. i wszystko pozamykane ... wiec kazal czekac jeszcze 2 tygodnie do tego 31 lipca wiec w tabelce nawet nie trzeba zmieniac jak dotrwam a raczej dotrwam do 31 to beda wywolywac bo to bedzie skonczony 42 tydzien... a nie 40 tydzien .. wiec mysle ze przejde potem na zakladke sierpniowki 😞 mala niechce wyjsc a ta glowka tak nisko i spojenie sie rozchodzi... 🤨 trzyma nas w niepewnosci do tego czasu pewnie sie juz rozpakujecie ...wszystkie 😞 tesciowa mowi ze moze nawet lepiej ze po terminie bo mala troche przybierze na wadze a do tego mam stan zapalny..dostalam nystatyne w globulkach a jutro jade z amelka bo mowi ze ja cipcia boli 😞 wiec basen nie wyszedl nam na dobre .. eh..

Dla wszystkim mamusiek z dziecki gratulacje .. a dla nierozpakowanych zycze aby wasze dzieci nie byly tak uparte jak moja 😜 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej Laski,

ja mam dziś bardzo kiepski dzień, zasnęłam tylko na chwile nad ranem. Miałam tak ogromną zgagę, że juz myslalam ze mi sie przelyk uszkodzil bo palilo nawet rano. K O S Z M A R
Chciałabym nie być zaskoczona w nocy skurczami w nocy, strasznie sie zaczelam tego bac.
Brzuch mnie boli od wczoraj non stop, tak jak na biegunkę, a ja tak zawsze miałam w 1 dni miesiączki. Sama nie wiem co o tym myslec. Boje sie strasznie.
W ciagu dnia jest ok ,ale w nocy - wszystko jest 100 x straszniejsze 😞
Na dzien dzisiejszy moje marzenie o trojce dzieci wydaje mi sie zupelnie nierealne.
To niesprawiedliwe, ze my kobiety najpierw musimy 9 mies znosic wszystkie dolegliwosci, potem w stresie czekasz na final, a potem jeszcze kilka tyg dochodzisz do siebie...co za zycie. 🤢

Matylda
- nie pękaj Chudzielcu na mecie 😉 Dasz rade! No i nie umieraj! musisz tu jakeis zdjecie wstawic 😉 😘 Trzymaj sie cieplo!

Karolla
- no to ostro! 🤪 trzymam kciuki!

Dagii - nie za dobrze Ci 😉? Całusy dla dzieciaków:*

Pauli - a masz kontakt z położną laktacyjną? one są dostępne w całej Polsce, ja sobie taką już załatwiłam i będzie do nas przychodzić. A jak nie ma jak przyjść to jest infolinia dostępna w całej Polsce, może warto, żeby ktoś coś doradził, bo tak samemu to wiem, że bardzo cięzko z tym wszystkim....Trzymaj się, siły Ci dużo życzę 😘

Ciekawe jak u Justyny...

Monia
- całuski z okazji 1 miesiąca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
halo halo przecież ja rodzę SN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
właśnie dzwonie do szpitala "zaklepać" poród rodzinny żeby mi się nikt w kolejkę nie wepchnął
a Martyna balonik to taki balonik wypełniony płynem który ma za zadanie jeszcze bardziej mnie "rozerwac" tzn szyjkę i przy okazji skurcze wywołać , może się udać bo mam prawie 5 cm rozwarcia ale jeśli to i lewatywa nie pomogą to oxy
w każdym razie tego dnia do wieczora powinnam się wyrobić 😉
ale mnie łeb boli zmykam
i kciuki za rodzące 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My już po wizycie położnej
I tak Młoda na spacery jak najbardziej ile tylko chcemy, za to mi się dostało, że się wyrwałam a powinnam jednak jeszcze odpoczywać.
Bo to operacja a dopiero 6 dni minęło.
Poza tym z Emilią wszystko super 🙂
Mi macica trochę kiepsko się obkurcza ale jutro i tak idę do szpitala na zdjęcie szwów to poproszę o usg.
Chłopaki na basenie.
Moja mama na plotach u ciotki a my sobie razem urzędujemy znaczy się Młoda śpi a ja popijam soczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daga to super wieści 🙂
a szwy nie były rozpuszczalne ?
mi wszędzie takie wlasnie zakładali i wizyte pierwsza mam dopiero za 6-8 tyg po porodzie (tak mam na wypisie )
ja dopiero z malym się szykuje na spacer u nas dziś upal wiec czekam jak się troszkę schłodzi
ciekawe jak tam karolla ?
a to miesięczny Adaś

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=158874090966278&set=a.137506319769722.1073741828.100005310642800&type=1&theater#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszorowałam mieszkanie, poukaldałam w końcu we wszystkich szafach w kuchni, poprałam, wyciągnełam sterylizator i zaraz będę wszystko myć i wyparzać.
Zaczynam odbierać telefony pt. "jak tam - nie rodzisz już?"

Karolina - czekamy na wieści 🙂
Dagmara - jak to jednak szybko życie wraca na swój tor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej my juz w domku z malutka spi sobie slodko karmie piersia choc bardzo mnie bola woec powiem w ponidzialek o 2odeszly mi wody ze skurczami zmagalam sie od piatku do szpitnala dotarlam o 2.20 a maja na swiat przyszla 2.55 nawet papierow niezdazylam na izbe wypelnic bo juz zaczelam miec parte wiec szybko winda na gore na lozko ktg w sumie zbdne ale podpiela 4-5partyvh i mala juz byla wszyscy w szoku a lekarz siedxial i sie gapil i popijal kawke i sie smial ze bym w aucie urodzila niestety peklam nieduzo mam 2szwy ale strasznie boli siku zrobic niemoge tak mnie piecze siedziec tez niemoge ale trzeba przecierpiec a na i tego co sie obawialam chyba im zrobilam niespodzianke podczas porodu ale przeprosilam jak cos to sie smialy i mowily ze nie takie rzeczy robia kobitki a ja mialam prawo bo z nienacka przyjechalam dodam ze dyzor mialam w innym szpitalu ale tam bym napewno nizdazyla dojechac wiec skrecilam do tego blizszego gdzie pracuje moj lekarz mala wazy 3210 53cm a jak zajechalam mialam 9cm gdyby mni te wody nie odeszly to pewnie bym dalej w domu siedziala i byc moze urodzila ehh mialam szczescie 🙂 zdjecia wstawie jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Dziewczyny po cc czy jeszcze krwawicie?


JA jeszcze krwawie. Krwawienie może występować do 6 tygodni po cc. Jak bylam w szpitalu to pod koniec pobytu krwawilam mniej prawie w ogóle, ale to było chwilowe. Krwawienie dalej sie utrzymuje.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Drogie ciocie
Jesteśmy szczesliwymi rodzicami Lenusi: 19:41, 10 w sk. Apgar, 3250, 56cm.
Poród zdaniem poloznej i lek wzorcowy, do szpitala dotarlam o 14:00, 3cm rozwarcia, 90% skróconej szyjki, cyt. przygotowana do porodu, miękka i elastyczna. Potem ktg, piłka, materacyk, prysznic z piłka, po godzinie było5 cm, potem 7, a o 19ej 8cm, no i za pół godziny 10 i pojawiła się czuprynka. Polozna suuuuper, pytała o wszystko, czy chce prysznic, czy nospe, czy może zbadać, czy chce nzciecue, bo ona nie 🙂
Mała jest cuudna, teraz śpi, a przez 2h ciągnęła siare na porodowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina!!! - Czekałam na takie wieści! 🤪 😘 🙂 😆
Wspaniale! Gratuluję!!!! 😘

To ile nas zostało dziewczęta 😉)?

Dzień Dobry wszystkim tak w ogóle! lecimy rodzinnie na badania papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pauli - tak ja mam zdanie pilam w ciazy przy koncowce oraz jak sie mala urodzila ..niesamowicie zwiekszylo to pokarm poprostu lało mi sie z piersi...praktykowalam to piwo ale clasic .. ciemne ..i moje kolezanki tez bylam zadowolona a mala sie najadała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daga19902 napisał(a):
hej my juz w domku z malutka spi sobie slodko karmie piersia choc bardzo mnie bola woec powiem w ponidzialek o 2odeszly mi wody ze skurczami zmagalam sie od piatku do szpitnala dotarlam o 2.20 a maja na swiat przyszla 2.55 nawet papierow niezdazylam na izbe wypelnic bo juz zaczelam miec parte wiec szybko winda na gore na lozko ktg w sumie zbdne ale podpiela 4-5partyvh i mala juz byla wszyscy w szoku a lekarz siedxial i sie gapil i popijal kawke i sie smial ze bym w aucie urodzila niestety peklam nieduzo mam 2szwy ale strasznie boli siku zrobic niemoge tak mnie piecze siedziec tez niemoge ale trzeba przecierpiec a na i tego co sie obawialam chyba im zrobilam niespodzianke podczas porodu ale przeprosilam jak cos to sie smialy i mowily ze nie takie rzeczy robia kobitki a ja mialam prawo bo z nienacka przyjechalam dodam ze dyzor mialam w innym szpitalu ale tam bym napewno nizdazyla dojechac wiec skrecilam do tego blizszego gdzie pracuje moj lekarz mala wazy 3210 53cm a jak zajechalam mialam 9cm gdyby mni te wody nie odeszly to pewnie bym dalej w domu siedziala i byc moze urodzila ehh mialam szczescie 🙂 zdjecia wstawie jutro


Daga nie martw sie 😉 ja tez narobiłam pod siebie 😉 i w sumie mi to najbardziej przeszkadzalo ale jak nie zrobia lewatywy to przeważnie tak jest...tobie napewno by nie zdazyly.. ja sie wogole dziwie ze tyle czasu po odejsciu wod siedziałas w domku ja chyba bym nie dala rady bala bym sie ze mala mi sie udusi ... ale podziwiam cie strasznie !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Już szwy zdjęte 🙂 Ale ulga.
A pytałam się Was wczoraj o krwawienie bo ja od paru dni nie krwawię i mnie wczoraj położna przestraszyła, że pewnie mi się tam coś po blokowało. No to dzisiaj pytam lekarza co jest grane, zrobił mi usg i mówi mi, że tak mnie wyczyścili, że nie mam prawa krwawić 🤪 czysta jak łza - tak mi powiedział.
Młoda była z nami, bo nie chciałam mamie dwójki dzieci zostawić.
Bardzo grzecznie sobie spała w foteliku.
Pielęgniarki się nią zachwycały a tata pękał z dumy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagii napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Już szwy zdjęte 🙂 Ale ulga.
A pytałam się Was wczoraj o krwawienie bo ja od paru dni nie krwawię i mnie wczoraj położna przestraszyła, że pewnie mi się tam coś po blokowało. No to dzisiaj pytam lekarza co jest grane, zrobił mi usg i mówi mi, że tak mnie wyczyścili, że nie mam prawa krwawić 🤪 czysta jak łza - tak mi powiedział.
Młoda była z nami, bo nie chciałam mamie dwójki dzieci zostawić.
Bardzo grzecznie sobie spała w foteliku.
Pielęgniarki się nią zachwycały a tata pękał z dumy 🙂



Nie bez parady mówią córunia tatunia 😉 Super, że tak do siebie dochodzisz szybko i Malutka grzeczniutka 🙂 Ja coś czuję, że moje to będzie odwrotność twojej Emilki 😉

Justyna odezwij się co u ciebie??? Już w domu??? Jak Wojtuś??? Czekamy na fotki 🙂 A ja na jedną specjalną w stroju żabki z h&ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...