Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Daga 3mam kciuki... 😘 Dawaj znać jak coś bedziesz wiedzieć albo jak bedziesz jechać : 🙂 Już 37 tydz toprawie że w terminie taże na pewno bedzie ok 🙂 Bo i mnie to daleko jeszcze...
Szybkiego i jak naj mniej bolesnego porodu... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marinka napisał(a):
Martyna, podaj jak możesz stronę gdzie kupowalaś pieluszki i może jakiegos dobrego sprzedawcę z allegro co tam kupowałyscie?


10 szt pieluszek kupiłam w sklepie, ale byłam średnio z nich zadowolona. Jak szukałam butelki, smoczki itp. rzeczy trafiłam na sklep justinex. Zamówiłam przy okazji u nich te podwójnie tkane pieluchy i pojedynczo tkane, i te mi się spodobały i jestem z nich zadowolona. Podwójnie tkane są bardzo gładkie i może się nie znam ale wyglądają ok. Z tego sklepu zamawiałam, fridę, spray do noska, butelki tommy tippe, smoczki, takie dupersztyczki jak szczoteczki, podkłady z hartmana, i bella mama, termoopakowania itp. Ciuszków, ręczników i ubrań nie zamawiałam i nie wiem jak to wygląda jakościowo. Jeżeli kupujesz coś na szt. to mimo, że w całym opakowaniu jest ileś tam, to jeśli się tylko da, wytną ci i wysyłają w oryginalnym op. Jedyne co dostałam luzem to majtki z siateczki ale to też były zapakowane oddzielnie w woreczek. No i cena za wysyłkę jest niezła, bo płacisz tylko raz. Szybko paczka dochodzi. Potrafią wysłać nawet tego samego dnia co zamówienie i dobry kontakt- dość szybko odp na maile z zapytaniem.

Daga ty to nas straszysz 🙂 Ja to normalnie tak przeżywam, że zaraz sama trafię na porodówkę i urodzę 😉 Mnie przeraża to że masz upławy z krwią cały czas... Czy to oby na pewno tak ma być???

Gosiu, gdzie ty się teraz podziewasz??? Nadal na patologii czy wypisali cię do domu???

Halo Madziu... Daj znać co u ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jade do szpitala dzwonilam do lekarza i powiedzial ze jak jest wydzielina z krwia to porod sie rozpoczol wiec czekam na meza i siostre zeby zajela sie mala i jade mam nadzieje ze urodze i to juz tak naprawde choc pietra juz mam niesamowitego odezwe sie jak bede mogla papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeju 🙂 Pierwszy Maluch 🙂 Powodzonka i ma być raz dwa i bez przygód 😉 Pamiętaj, 10 w skali 😉 No i buziaki od cioteczek dla Małej jak już się urodzi 😘

Wiecie co dziewczyny... Przydałoby się zrobić listę z numerami tel, tak na wszelki wypadek, żeby dać o sobie znać. Może wyślałybyście mi na priv swój kontakt a ja bym zrobiła listę i rozesłała dla was... Bo forum to tak trochę zbyt publiczne miejsce na takie informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa to jest ten nasz kolorek w sypialni 🙂
[url=[URL=http://www.tinypic.pl/zqov49gcxz8q][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00410/zqov49gcxz8q_t.jpg[/IMG][/URL]][URL=http://www.tinypic.pl/zqov49gcxz8q][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00410/zqov49gcxz8q_t.jpg[/IMG][/URL][/url]
Oj dwa razy mi się zrobiło ale to nic 🙂


Byliśmy wczoraj w szkole rodzenia i była rozmowa odnośnie szczepień co wy o tym sądzicie
na co będziecie szczepić swoje maluszki a na co nie? Położna zbytnio nie chciała nam nic doradzać bo jej nie wolno, a ja już kompletnie nie mam pojęcia co robić czy pozwalać szczepić od razu po porodzie, czy nie, czy brać te bezpłatne szczepionki czy lepsze będą te płatne jak wy będziecie robiły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
henimedes napisał(a):
Jeju 🙂 Pierwszy Maluch 🙂 Powodzonka i ma być raz dwa i bez przygód 😉 Pamiętaj, 10 w skali 😉 No i buziaki od cioteczek dla Małej jak już się urodzi 😘

Wiecie co dziewczyny... Przydałoby się zrobić listę z numerami tel, tak na wszelki wypadek, żeby dać o sobie znać. Może wyślałybyście mi na priv swój kontakt a ja bym zrobiła listę i rozesłała dla was... Bo forum to tak trochę zbyt publiczne miejsce na takie informacje.


Masz rację ja zaraz wyślę Ci swój nr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia - szczepienia to temat rzeka. budzi wiele kontrowersji - ale warto poczytac np. książka sinclaira albo o prof. Majewskiej..... jest tego wszytskiego masa....


Asia19877 napisał(a):
Ewa to jest ten nasz kolorek w sypialni 🙂
[url=[URL=http://www.tinypic.pl/zqov49gcxz8q][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00410/zqov49gcxz8q_t.jpg[/IMG][/URL]][URL=http://www.tinypic.pl/zqov49gcxz8q][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00410/zqov49gcxz8q_t.jpg[/IMG][/URL][/url]
Oj dwa razy mi się zrobiło ale to nic 🙂


Byliśmy wczoraj w szkole rodzenia i była rozmowa odnośnie szczepień co wy o tym sądzicie
na co będziecie szczepić swoje maluszki a na co nie? Położna zbytnio nie chciała nam nic doradzać bo jej nie wolno, a ja już kompletnie nie mam pojęcia co robić czy pozwalać szczepić od razu po porodzie, czy nie, czy brać te bezpłatne szczepionki czy lepsze będą te płatne jak wy będziecie robiły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oby fałszywy alarm. ale POWODZENIA. trzymam kciuki


daga19902 napisał(a):
jade do szpitala dzwonilam do lekarza i powiedzial ze jak jest wydzielina z krwia to porod sie rozpoczol wiec czekam na meza i siostre zeby zajela sie mala i jade mam nadzieje ze urodze i to juz tak naprawde choc pietra juz mam niesamowitego odezwe sie jak bede mogla papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejkuu dochodzi do mnie, że to coraz bliżej. Daga trzymam kciuki.
Asia pięknie to wyszło i białe łóżeczko no noo pokoik dla małej księżniczki 🙂
Też uważam że temat szczepionek to temat rzekaa. I co czytam to różne opinie o tych 5 w 1 czy 6 w 1. Myślę, że trzeba już z pediatrą pogadac i na bank coś doradzi. My na pewno bedziemy chcieli zaszczepic małą dodatkowo na te rotawirusy czy pneumokoki.
Henimedes też wysłałam nr na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pięknie kolory! Naprawdę! Bardzo ładnie 🙂


akurat ja różu w pokoju nie trawię, więc u siebie bym nie zrobiła ale ten zestaw kolorów to czad! .

u dzieci w pokoju jest lekki zółty i zielonkawy. A córka z kolei będzie miała w pastelkach i jedna ściana w groszki białe będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Świetny ten pokoik. A to drzewo z domkami i huśtającą się dziewczynką... BOmba. Za to kropki uwielbiam na ubraniach lecz nie spodziewałąm się że tak fajnie ściana w nich będzie wyglądać.

No i najważniejsze- Daga nadal w dwupaku. Ten lekarz to niepotrzebnie zamieszania i rabanu narobił że to już. Może jutro wyjdzie jak będzie wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Świetna ta ściana w grochy!!! 🤪
Jak Daga w dwupaku to dobrze, jeszcze chwile niech się dzieciątko porozwija w brzuszku 🙂

A co u Was mamuski? Moja mała dzisiaj od rana czadu daje i kopie tak koło pępka po lewej stronie, wczesniej przez 2 tyg. kopała po prawej, prawie na plecach 🙃 więc mam nadzieje, że wreszcie się ułożyła główką 🤪 w pon. wizyta, to się okaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
henimedes napisał(a):
Monia zobaczysz co się będzie działo za 2 tyg... U mnie teraz kopniaki na zmianę raz lewy bok raz drugi... I to w odstępie 1 sekundy 😉 Coraz mniej miejsca, to się rozpycha. Powodzenia, niech tam się łądnie w dół układa.


Haha 🤪 to co ona Ci tam szpagaty robi? 😁 a pamiętam jak nie tak dawno wyczekiwałyśmy pierwszych ruchów... a tu już za miesiąc rodzić będziemy 😉 ależ ten czas śmiga 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny
u nas spoko mały rosnie bylam na tej akcji szczesliwe macierzynstwo na usg 4d
troche czekania ale warto było
mały wazy wg ich maszyny 2700 a g mojej pani doktor 2300 czyli plus minus 400 gram
i nadal jest ułozony posladkowo ma czas do 38 i wtedy bedziemy sie martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...