Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
henimedes napisał(a):
Asiu z tym tarciem brzucha to ostrożnie. Żeby ci żadnych skurczy nie wywołało to... Czytałam że najlepszy na rozstępy jest olejek Inca Inchi- i to był artykuł z prasy ciążowej. Co do smarowania- systematyczna jesteś, nie ma co 🙂

Monika ja zauważyłam że wszystko jem ale oczami 🙂 Wogóle moje porcje są mniejsze niż sprzed ciąży. I za dużo czuję smaków... Dla mnie lekko przesolone danie jest już bardzo przesolone




Systematyczna jestem, ale to tylko dlatego że mam na to czas. Jestem na zwolnieniu już od trzeciego tyg ciąży 🙂 Więc mogę sobie na to pozwolić. A co do tarcia skóry brzucha, to wiem, że muszę uważać i dlatego będę tak robić może jeszcze z miesiąc góra dwa. Przez ten czas moja skóra będzie już dobrze przygotowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, coś mi się zwalił wczoraj net i nie miałam z Wami kontaktu... i przyznam, że jakoś mi tak dziwnie było, że nie wiem co słychać na forum 😉 chyba się trochę zżyłam z Wami 🙂

U mnie dzisiaj bardzo ciężki dzień i nie wiem co się dzieje, bo tak mnie brzuch dołem boli, że dawno tak nie miałam 😞 Ja rozumiem, że mi się tam wszystko rozszerza i powiększa i w ogóle, ale jakieś głupie myśli zaczęłam mieć przez te bóle... No nic, w sobotę najprawdopodobniej jadę do mojego gin na wizytę - mam nadzieję ze mnie uspokoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoniaG może poleż, odpocznij sobie. Mnie wczoraj tak brzuch bolał, cały dzień przeleżałam, relaksowałam się i wszystko w porządku. Niestety nie wiemy który ból jest normalny a który należy skonsultowac z lekarzem. Jeżeli ból jest inny niż np na początku ciąży, kiedy właśnie wszystko się rozszerza i trwa cały dzień to może lepiej to skonultowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 Sierpnióweczki uzależniają- wiem coś o tym 😉

Jeżeli mocno was boli to możecie wziąć nospę. Mi tak polecała gin i to od początku ciąży. Ona obkurcza mięśnie i powinno być dobrze. Na pewno źle gdy ten brzuch mocno twardnieje- inaczej niż normalnie, wtedy warto od razu skontaktować się z gin lub wybrać na izbę.

Mi ostatnio towarzyszą bóle miednicy- to takie dziwne ciągnięcie, ból w okolicy krocza, szyjki macicy, pachwin- ten ból u mnie to normalka bo rozszerza mi się miednica (w poniedziałek gin sprawdzała szyjkę czy czoś się tam może dzieje i daje znać, ale wszystko ok). Czuję je jak pochodzę, jak siadam, kładę się, przekręcam w łóżku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooj laski my tez mamy problem z matka chrzestna, no trudno, na szczescie jeszcze troche czasu nam zostalo do ostatecznej decyzji, najwazniejsze zeby dzieciatka zdrowo rosly 🙂
wiem ze jeszcze musze uwazac na siebie wiec obowiazki domowe dalej sprawuje maz, ja na szczescie dysponuje autem wiec glownie przemieszczam sie w ten sposob, ale spacerek 20minut dziennie nie zaszkodzi 🙂 5 tyg lezalam w domku i jestem az spragniona dostepu do swiezego powietrza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ooj laski my tez mamy problem z matka chrzestna, no trudno, na szczescie jeszcze troche czasu nam zostalo do ostatecznej decyzji, najwazniejsze zeby dzieciatka zdrowo rosly 🙂
wiem ze jeszcze musze uwazac na siebie wiec obowiazki domowe dalej sprawuje maz, ja na szczescie dysponuje autem wiec glownie przemieszczam sie w ten sposob, ale spacerek 20minut dziennie nie zaszkodzi 🙂 5 tyg lezalam w domku i jestem az spragniona dostepu do swiezego powietrza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagmara pewnie 🙂 Młodzi, blond i ciemny... Ładnie to będzie wyglądać 😉 Oddać ci drugiego brata??? w tym roku 25 i też baardzo wysoki i ciemny 🙂

Marina, może masz grypę żołądkową??? W moim regionie ostatnio szalała.

Madziu, dodaję cię właśnie do tebelki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Asiu, dobrze. Mąż wrócił z delegacji późno ale dałam radę na niego poczekać. Chyba tęskniłam bo zerwałam się rano żeby zjeść z nim jeszcze śniadanie 😉 Teraz jestem nie wyspana ale czego się nie robi z miłości 😉 Dzisiaj są podobno moje prywatne walentynki... 😉

Szykujecie już powoli wyprawkę dla maluszka??? Ja rozglądam się za łóżeczkiem i oglądam wózki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jeszcze nic nie kupiłam dla dzieciątka z tego względu, że jeszcze nie wiem co będzie. Jak się tylko dowiem to zacznę, już się doczekać nie mogę 🙂 A jak na razie to się rozglądam za wózkiem i łóżeczkiem. W sumie to już decyzja została podjęta co do wózka. Będzie to TAKO Laret black 3w1, w kolorze pomarańczowym jeżeli będzie to chłopiec, a limonkowy jeżeli dziewczynka 🙂

A wy jakie macie typy wózków, które najbardziej wam przypadły do gustu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...