Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
henimedes, a Ty studiujesz? sesja pewnie trwa? a jak tam zdjecia ze slubu, o ktorych wspominalas wczoraj? poukladalas wszystkie? 🙂
co do kawy to nie wiem czy to od słabego cisnienia, bo nie dorobiłam sie jeszcze cisnieniomierza 😉 może za chwile samo przejdzie, a jak nie to wtedy sprobuje Twojego sposobu 🙂 :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jamargaretka napisał(a):
niestety czesto sa niemili lekarze. mnie z tymi wiazadłami tez kiepsko potraktował

a teraz bylam w 9 tyg z plamieniami a polozna " a co pani chce ratowac? za mala ciaza" a dla matki to jakby w głowe wlasnie dostała

ja pierdziele, co za ludzie (jesli wgl mozna ich tak nazwac)! zamiast spokojnie wytlumaczyc, po LUDZKU! to byle jak byle szybko i nastepna... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety tak to jest jak ktoś wybiera zawód z pieniędzy a nie z powołania... Czasami u niektórych kompletna znieczulica... A przecież składają przysięgę Hipokratesa, że będą działać na korzyść pacjenta fizycznie i psychicznie.

tak, niestety został mi jeszcze semestr do końca. Ja chyba nie umiem żyć bez robienia kilku rzeczy na raz 😜 Ślub- przygotowania- sesja-praca, teraz będzie poród- obrona... A czemu nie :P

Co do zdjęć to poukładane już, nawet powklejałam 🙂 Dzisiaj mają jeszcze przyjść większe formaty. za 512 szt zapłaciliśmy 120 zł. plus 12 zł przesyłki ale można je odbierać w większych miastach. W niedzielę wieczorem dobierzemy i wywołamy inne. Jednak na papierze zdjęcia są ładniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam a my dzis w dobrym humorku bo jestem wyspana spalam do 9 glowa nieboli i mam duzo energi wiec na godzinke mam zamiar choc z domku wyjsc pomic mezowi w wakupach bo jak to facet troche mu nie ida pomimo listy heh dobrze ze z monia ok tak jak napisala hanimedes odpocznie polezy a co do lekarzy to zalezy na jakiego sie trafi u mnie sa okropni jak sie nieda w lape to sie nic czlowiek niedowie i tak samo bylo przy moim pierwszym porodzie milego dnia zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
dzisiaj u mnie ok. Ide zarz odrobic zalekłe 30 h z praktyk 😁 zaniechałam troche . zeby dostac papiery ze szkoly musze je odrobic hhehehe .
Fakt piękne są zdjęcia na papierze 🙂 w sierpniu 2012 brałam ślub i fotografka zrobiła piekny album nie moge sie napatrzec co jakis czas zerkam na nie
🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina, którego sierpnia??? My jesteśmy 4-ty 😉 Także jak moje Maleństwo poczeka 3 dni to będzie zamiast rocznicy porodówka 🤪
Ja wywoływałam dla chrzestnych i dla siebie z wesela. Zrobiliśmy wielu aparatów zbiórkę najlepszych i najfajniejszych ujęć. My mamy taki ładny robiony album z pleneru. Ślub i wesele do pojemnego dużego- bo masa zdjęć nam się podobała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jej, jakie Wy jestescie młode męzatki 🙂 nam w lipcu juz 3 lata stuknie 🙂 co fakt, to fakt - zdjecia na papierze są bez porownania ładniejsze. Tez mamy 2 piekne albumy 1 - slub i wesele, 2 - sesja 🙂 Eh... az miło tak powspominac 🙂
No to henimedes widze, ze jestes człowiek czynu 😉 powodzenia w sesji w takim razie i w pisaniu pracy! Jestes na tym samym etapie co moja siostra 🙂
A Ty Karolina niezła agentka - 30h w ciagu 1 dnia, tak potrafią tylko matki polki 😉
Ja się zbieram do pracy, także owocnego dnia Kochane! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarze - szkoda gadac, przecież na taką izbę się jedzie jak coś nas niepokoi, boli i zamiast wsparcia, wytłumaczenia to jakieś chamskie odzywki. Zero wyczucia i człowieczeństwa. Czytałam, że w Anglii tak jest, że do 12 tyg chyba nic nie robią, nie pomagają bo sama natura wie co ma robic. Ale w Polsce w każdym tygodniu ciąży powinni walczyc. No ale...

A u mnie w maju będzie 3 lata 🙂 Zdjęcia wywoływaliśmy przez internet, szukałam takich ofert na gruponie i wszystkie zdjęcia praktycznie za grosze miałam wywołane. Ale przyznam się że cały czas leżą w opakowaniu. Może i ja pomyśle o albumach, teraz mam dużo czasu bo siedze na zwolnieniu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojjj tak, bez Was to jak bez ręki teraz 🙂 Codziennie muszę spr po kilka razy co się u Was dzieje 🙂

Gosiu, wiek nie ważny, liczy się że będziesz miała malutkie Maleństwo 😉

Ewa, działaj 🙂 Pięknie to wygląda a na allegro super albumy do wyboru 🙂

Byłam dzisiaj z mężem w sklepie dziecięcym za sukieneczką dla Julki 🙂 Ale cudności 🙂 Kupiłam jej zieloną kieckę w białe grochy z różowymi kokardkami i do tego skarpetki imitujące różowe buciki 🙂 Piękna będzie 🙂 Mała Jula:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej już jestem... Wczoraj już nie miałam siły wejść... 😞
Pojechałam wczoraj na pogotowie i jak się już doczekałam to dr mi powiedział że oni mie mają z tym nic wspólnego (z osobami w ciąży) i kazał iść odrazu na oddział.... No to ok....
Poszłam na oddział... Przyszedł dr zrobił badanie USG i nic się przy tym nie odezwał... NIC kompletnie... Powiedział tylko do położnej że nie zostaje.... Myśle to pewnie wszystko ok albo w miare ok....
Wypisał coś dla dr prowadzącego wypisał recepte i powiedział to tyle dziękuje... No by go szlak trafił.... 😠 Ide do apteki czytam po drodze to co tam nabazgrał: rozpoznanie ciąża 2 tyg 14 no ok czytam dalej nie moge się poczytać coś w stylu pow. zagrożona... No to już złapałam doła 😞 I jeszcze ciul nic nie powiedział 😞 Poszłam do apteki pytam ile to bedzie kosztować 89zł sama luteina 🤢 no to ładnie poszłam wybrać pieniądze stoje jeszcze raz daje kobiecie recepte i w pewnym momęcie mówi że jest wypisana bez żadnej zniżki że jak chce mogę wrócić do doktora niech przepisze recepte na innym blankiecie ze zniżką bo wtedy wyjdzie ok 50 zł... Myśle to wcale nie tak mało kasy.... Więc wracam do niego 😞 Tłumacze mu czy mógł by mi to przepisać ze zniżką.... A on taki chamski ze to jest dobra ale przepisze ale nie wie czy to coś da... Aż się we mnie gotowało.... Ale wypisał i udało się ze zniżką kupić.... Ta luteina taka niedobra ż normalnie szok 😞 Ale co się nie robi dla dobra maleństwa.... W nocy dalej spać nie mogłam ale już mnie wszytsko troche mniej bolało ale nie powiem że to przez leki tylko wczoraj już też było troche lepiej ale dla spokoju sumienia pojechałam do tego lekarza.... A dziś też wcale dobrze nie jest... 😞 Boli mnie co chwile brzuch 😞 Jeszcze mi niedobrze jak by tego wszystkeigo było mało 😞 Na szczęście w czwartek ide do swojego gin i ten jest normalny wszystko powie co powinnam wiedzieć i jeszcze więcej... Więc mam nadzieje że już nic się złego nie bedzie działo i nie bede musiała znowu jechać do szpitala bo ten gin tam chyba codziennie siedzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
henimedes napisał(a):
Karolina, którego sierpnia??? My jesteśmy 4-ty 😉 Także jak moje Maleństwo poczeka 3 dni to będzie zamiast rocznicy porodówka 🤪
Ja wywoływałam dla chrzestnych i dla siebie z wesela. Zrobiliśmy wielu aparatów zbiórkę najlepszych i najfajniejszych ujęć. My mamy taki ładny robiony album z pleneru. Ślub i wesele do pojemnego dużego- bo masa zdjęć nam się podobała 🙂


kochana my też 4 sierpnia !! 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Gosiu bidulko nasza, dobrze że już jest trochę lepiej i przynajmniej wiesz, że nic poważnego się nie dzieje bo inaczej musiała byś zostać w szpitalu. Więc trzeba być dobrej myśli. Dobrze zrobiłaś, że tam poszłaś mimo tych nerwów. A w czwartek pójdziesz do swojego lekarza, który Ci jak człowiek wszystko wytłumaczy. A teraz odpoczywaj ile tylko możesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia734 napisał(a):
Oj co do odpoczynku to jest reczej nie możliwe.... Zostałam sama bo mój ma jutro i w niedziele cały dzień uczelnie 😞 A Kinga daje tak w kość że aż się boje co to bedzie przez te 2 dni 😞



wierze ci..... neistety tak jest z dzieciakami :*:*:*:*:* bedzie wszystko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ja luteine pod język 3x1 biorę od początku ciąży aż do 20 tygodnia. Da się przyzwyczaic. Jeżeli Ci nie podpasuje a będziesz musiała brac to lekarz może Ci przypisac dopochwową i z tą zniżką to koszt około 5 zł za 30 tabletek.
Dobrze, że pójdziesz do swojego gina to będziesz spokojniejsza i powie Ci co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...