Skocz do zawartości

witam | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂 Ścięłam, pocieniowałam, przyciemniłam... Full wypas 😁 Takie zmiany to coś wspaniałego 🙂 Od razu przyjemniej się robi 🙂 A zgadnijcie ile zapłaciłam za taką usługę... Cena też bardzo zadowalająca 😁

Karolina to twoja druga ciąża więc nie zwracaj na to uwagi 😉 Rośnie brzuszek to przynajmniej jest po czym pogłaskać 🙂 Mi mój wywaliło w ost tyg mocno i jakoś się tym wogóle nie przejmuję 🙂

Kupiłąm sobie olej ze słodkich migdałów i teraz nim się smaruję 🙂 Jaka przyjemna skóra, mmmm.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia nie tylko ciebie ja tez ciagle zakichana i zasmarkana a nos to mam wrazenie ze mi zaraz odpadnie ehh ta pogoda u mnie znow nawalilo sniegu po kostki a mialo byc juz ladnie mam nadzieje ze to ostatni snieg w tym roku hanimedes to zaszalalas ze zmianami ja wczoraj sie tez farbowalam ale jak zwykle na czarno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Współczuję dziewczyny, wczoraj mnie łamało i czułam się koszmarnie. Stan podgorączkowy, osłabienie, dreszcze... Na szczęście jakimś cudem dzisiaj jest już ok.

To było szaleństwo kontrolowane 😉 Szaleństwa na jakie mnie stać to obciachać długie włosy do łopatek na krótko, przefarbować z blondu na ciemny brąz... 🙃 Poprawiłam troszeczkę to co już było żeby włosy nabrały blasku i lepiej się układały- a kosztowało mnie to 65 zł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia ja pije fgamine i biire cholineks i to wszystko a moja cora i tak jest juz chora zarazila sie wlasnie odemnie ale jej naszczescie juz lepiej hanimedes to rzeczywiscie taniocha u mnie w salonie zaplacila bys kolo 100zl w zaleznosci od tego jakiej dlugosci wloaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rzeczywiście tanio ścinanie, malowanie. Promocja dla brzuchatki czy znajoma? Czy może u Ciebie takie ceny? Też tak mam ochotę: zmiany w życiu to i zmiana całkowicie fryzury ale zaraz sobie pomyśle, że na pewno będzie coś nie tak to mi przechodzi ze zmianami he.
Mnie odpukac nic na razie nie bierze jesień, zima bez choroby. Mi to zawsze pomagało mleko z czosnkiem i miodem i do łóżka się wypocic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mleko z miodem... Hehe 😁 w piątek na wieczór sobie zrobiłam a mąż wypił 😜 Nie przechodzi mi słodkie, bleee 😜

Tak bierze u mnie. A 20 km dalej w większym mieście biorą już w granicach 100 zł i wyżej 🙂 Niedawno ją odkryłam, kiedyś mnie ścinała to tak sobie było, za to teraz rewelacja 🙂

Pochwalę się, dzisiaj zaszalałam i kupiłam w smyku śliczny trzypak bodów jeszcze w kolorze unisex 😜 Ze ślicznym słonikiem Dumbo i napisem "Mamas little dreamer" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dagmara, a kiedy masz usg połówkowe??? Jesteśmy na podobnym etapie ciąży, tobie też w ostatnim czasie wywaliło brzuszek??? Bo mój mi w zastraszającym tempie urósł w ciągu tygodnia 😜

Mój zakup 😁 Tylko że to jest kolor seledynowy a nie niebieski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam wizyte we wtorek i pewnie usg polowkowe tak mysle ze mi zrobi a co dobrzuszka powiem ci ze jakos niezauwazylam zbytniej roznicy wstawie zdjecia moze jutro to sama ocenisz a czy twoj dzidz tez tak bardzo sie rusza bo ja mam wrazenie ze moj wogole nie odpoczywa a najgozej jest w nocy wogole niemoge zasnac bo tak sie wierci czy ty tez tak masz????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja żartuję do męża że najbardziej zadowolona bym była gdybym miała w brzuchu dwójkę - i chłopca i dziewczynkę. Bo bardzo bym chciała córeczkę, ale chłopca też bym chciała mieć. choć nie wiem jakbym dała radę z trójką 🙂)))

jutro mam wizytę u gina i malutkie usg a za tydzień połówkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Henimedes śliczne te body. Dzisiaj przechodziłam koło smyka i tak mnie korciło żeby wejśc no ale się powstrzymałam. Czekam do usg połówkowego i może kupię jakieś małe śpioszki albo body.
Mi też w ciągu tygodnia brzuch urósł. Wcześniej z rana mały a dopiero wieczorem rósł to teraz praktycznie żadna różnica między dniem a nocą.

A z cenami fryzjerskimi to rzeczywiście się opłaca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 dawno nic nie pisałam, bo ostatnio jakis zagoniony czas, ale poczytuję Was jak tylko mam chwilę 😉
Ciesze sie, że u Was wszystko ok 🙂 U mnie w sumie jeśli chodzi o stan błogosławiony to też po staremu 🙂 choć chyba mi trochę brzuszek urósł 😁 no i jestem 2 kg do przodu 😁 dzisiaj o 17 mam wizytę u gina. 3majcie kciuki, żeby się płeć udało zobaczyć 😁
Miłego popołudnia Kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane! jutro ide na usg do nowej Pani doktor, najlepsza specjalistka w 3miescie,szefowa kliniki polozniczej, pewnie zrobi usg i sprawdzi to serduszko, chce potwierrdzic tez informacje ze to dziewucha 😉 narazie mam 6kg na plusie, a to dopiero 20tydzien ciazy! matko, co to bedzie dalej! czy ktoraz z Was tez juz tyle przytyla?ruchow dalej nie czuje, ale lekarz powiedzial ze to norma, czesem kobitki ok25tyg dopiero czuja, wiec troszke sie uspokoilam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Daga 🙂 Ale i tak nic z tego, bo mój gin sobie wymyślił, że usg zrobi mi dopiero za 2 tyg, a dzisiaj tylko sprawdził szyjkę i tętno dziecka... więc czekamy dalej 🙂 a Tobie zdrówka dużo!
Madzia do 20 tygodnia to i ja Cię dogonię z tymi 6kg 😉 a wgl to prawidłowo tyjesz - w końcu to już połowa 🤪 Powodzenia na badaniach jutro i nie martw się - będzie dobrze 🙂
A jak z jedzeniem u Was? Bo ja ostatnio to ciągle bym jadła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia w pierwszej ciąży później czuc ruchy więc się nie przejmuj. Jeszcze z tydzień i na pewno poczujesz 🙂 To dobrze, że usg zrobi Ci dobra specjalistka i może na jakimś innym sprzęcie. Daj jutro znac co i jak. Trzymam kciuki i na pewno będzie dobrze 🙂 6 kg to chyba prawidłowo co do tygodnia ale i tak temat wagi zawsze dla nas to cięzki temat he 🙂
Monia co do apetytu to zależy od dnia, czasami co chwile bym coś jadła a innego dnia wogóle nie chce mi się jeśc.
Daga Ty dalej wymiotujesz? Kurcze 20 tydzień i się dalej męczysz. W pierwszym trymestrze to rozumiem, może Twój gin będzie miał jakiś pomysł co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...