Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hello 🤪 my dziś juz po śniadanku, mały się wierci ze szok, musiałam męża zawiesc do pracy i zglodnielismy z synkiem 😜
jeśli chodzi o opuchlizne to mi puchna dłonie strasznie rano obrączki nie moge zdjac, a nogi mi po prostu przytyły, no w końcu mam 7kg na plusie,
dziś jade na wieś 😜 tam mają basen wymoczę sie troszke 🤪
Milusińskiego Dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas dziś ciężka noc córcia miła temperaturę więc co chwila wstawałam sprawdzałam czy wszystko oki 🥴 To wszystko przed Wami dziewczyny, człowiek się zastanawia czy to choroba czy zęby, co podać, jak pomóc. Teraz jest wszystko dobrze więc raczej to trójki które od 2 tygodni próbują się przebić.
Synuś przez to wszystko tez był w nocy mega aktywny. Rano mam mi humorek poprawiła bo powiedziała, że w piątek przyjedzie i zostanie z nami na tydzień. Bardzo się cieszę bo będę miała czas na przygotowanie wszystkiego dla synka i oczywiście odpocznę troszkę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie zonk bo fryzjerki nie było :/ podobno chora, zobacze... może pójde do innej. w sobote jedziemy na 25-lecie firmy do Wrocławia więc chciałam się wysroić 😁
byłam wczoraj na rowerze 🙃 super było! wcisłam się w kolarki bez problemu bo okazało się że nie ma tam gumki 🙂, koszulka troche się naprężyła ale wlazła 😜 wlekliśmy się jak emeryci - tak grzecznie chyba jeszcze nie jechałam nigdy.
moja dzidzia już tak mocno nie kopie, czuje jak się rusza ale już nie tak gwałtownie uffff
plan na dziś: naleśniki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
polemika_schola napisał(a):
moja dzidzia już tak mocno nie kopie, czuje jak się rusza ale już nie tak gwałtownie uffff

No wlasnie ja mam tak samo, tak jakby mniej wyraznie czuje ruchy dziecka, ale za to, jak mam oparta reke o brzuch, to czuje jak on sie podnosi od kopniakow 😁

Zalozylam nowy watek na temat internetowych szkol rodzenia 🙂 dorzucajcie nowe, jak cos fajnego znajdziecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasze szkrabonki są coraz większe i mają mniej miejsca więc dlatego inaczej je czujemy.
Ja ze szkoły rodzenia nie korzystałam bo mąż nie mógł ze mną chodzić a sama nie chciałam. Powiem tak wystarczyła mi jedna rozmowa z położną aby wiedzieć co i jak i potem już w trakcie porodu mimo bólu to podstawa słuchać tego co mówi położna i w mirę możliwości do jej zaleceń się stosować i będzie dobrze. Ja miałam problem z rozpoznaniem bóli partych na szczęście na zmianę przyszła babka ze szkoły rodzenia i powiedziała mi prosto z mostu jak będziesz czuła tak jak by Ci się mocno kupę chciało to to są parte i wtedy startujemy i chwila moment będzie dziecko. Tak też się stało po ok 15 minutach tuliłam córeczkę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moją dzidzie też słabiej czuje ale za to jak już się rusza to aż mój brzuch się unosi do góry 😁
ooo naleśniki są pyszne szczególnie teraz z serem i truskawkami 🙂
mój mężczyzna nie miał dziś litości dla mnie i zażyczył sobie pierogów ruskich,,,a więc od rana z nimi walcze i już mam dość ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałam o szkole rodzenia ale mamusia urodziła nas bez tego, w tym szpitalu sa fajne połozne mowiła ze jak bedzie bardzo bolało pomoga przeciwbolowymi 😉 przezyje choc juz pojawiaja sie nerwy ale jak juz poznam mojego syneczka i utule go to nawet bol nie bedzie mi przeszkadzał 🙂
ja mam dziś meza w domu pomył mi okna teraz konczymy obiad dziś placek po wegiersku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jakoś tak wolę przesłuchać taką szkołę rodzenia. Ogólnie podchodzę w życiu prawie do wszystkiego na zasadzie, że najpierw badam grunt, dużo czytam na jakiś temat itp a później podejmuję decyzje. Więc na temat porodu też chcę jak najwięcej rzeczy się dowiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry ja dzis ranny ptaszek.
miałąm plan iść dzisiaj do labolatorium zrobić wyniki ale za wcześnie wstałam i głód nie dał mi spokoju ,tak mnie ssało że musiałąm zjeść śniadanko no i teraz juz nie jestem na czczo...
u mnie pogoda juz sie zepsuła ...pochmurno jest wieje wiatr i nie zapowiada sie zeby wyszło słoneczko,wczoraj cały dzień spędziłam nna ogródeczku pod domem przy grilu 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny gdzie się podziewacie? Tabeleczka tyle rubryk ma a udziela się nas tak niewiele. Napiszcie chociaż czy wszystko u Was dobrze.
Mimo tego, ze się chroniłam jak mogłam to dopadło mnie mega zapalenie gardła 🥴 córcia zdrowieje już dziś możemy wyjść na świeże powietrze to mnie zaczyna rozkładać. Mam nadzieję, że obędzie się bez poważniejszych leków.
Ewelina ja tak mam często jak mam iść robić badania to córcia wcześniej wstanie i potem nie mam siły tyle czasu na głodniaka i się poddaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupiłąm glukozę w aptece 75 g. i powiedzcie mi kobiety czy ja mam całą tą tubke rozpuścić w wodzie? 🙂
masakra myślałam że tego będzie mniejjjjjj 🙂 i wziełam tez żel na nogi opuchnięte LATAN ale nei ma nic na ulotce ze kobiety w ciaży moga go stosować wiec ide oddac i kupię coś innego -myśle ze mi przyjmie to do zwrotu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a mnie się pytała czy po godzinie lekarz kazał kłuć czy po dwóch ....ja jej na to że albo nie pamiętam albo lekarz nie mowił 🙂
więc mówiła mi żebym w domku sobie rozpuściła glukozę w wodzie wypiła i za równą godzinę mam się wstawić w labolatirium. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 ja dzis troszke zaszalalam i wybralam sie z moim facetem na zakupy dla dzidziusia 🙂 kupiliamy kilka ciuszkow ,rozek,termometr do wody i obcinaczki do paznokci 🙂 takie zakupy to i mojemu sie podobaly 🙂 w drodze powrotnej jednka rozbolal mnie brzuch bo szlismy piechota i cala radosc z zakupow minela wzielam nospe i teraz leze juz jest lepiej ale jak sie pogorszy spowrotem pojade na dyzur do szpitala. Moj synus juz taki duzy mi sie wydaje czuje prawie kazdy jego ruch jak sie przeciag i wbija mi nozki i raczki czasem lekko zaboli ale i tak jest to piekne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...