Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia to chyba przez pogodę bo moja mała dzis też od rana tak szaleje,że aż sama jestem w szoku co ona tam wyprawia 🤪 no i powodzenia jutro 🙂

Ewa no a jak by mogło być inaczej mamy buty są najlepsze 🙂 Hania uczy się od małego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
eveline9118 napisał(a):
ja kupiłam dziś plyn do prania ciuszków dla mojej dzidzi i najchętniej już bym zaczęłą prać i prasoac ale wiem....wiem....to jeszcze za wcześnie 🙂

dziewczyny w ilu stopniach pierze sie ubranka dla maluszkow?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 w gazecie taka informacja była,ja nie mam pojęcia w ilu stopniach sama mam wyprać i boję się że gdy będę prasować to przypalę jakieś ubranko 🙂 boję się żelazka hihihi mam złe wspomnienia ,ale wygląda na to że będę musiała sie pogodzić z żelazkiem 🙂
a jakie środki jakich firm używacie do prania ciuszków dla dzieci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kupiłam płyn do prania w biedronce LOVELA i nie wiem czy dobrze zrobiłam bo faktycznie mogłam kupić produkty z BIAŁEGO JELENIA...ale znajdę rozwiązanie 🙂 w tym LOVELA wypiorę całe poszycie z wózka bo śmierdzi okropnie nowością i kocyki w tym wypiorę a na ubranka kupię BIAŁEGO JELENIA
🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja mama mowila, ze dawniej pralo sie w 90 stopniach, ale teraz nie ma takich wymagan i zelazka tez sa cieplejsze, ale ona tez nie wie w ilu powinnam prac 🤢
Musze jeszcze siostry dopytac jak ona prala ubranka.
Co do srodkow czystosli to ja jestem skazana na to co jest dostepne w UK, czyli jedyny srodek dla maluszkow to Fairy (i plyn do prania i plyn do plukania)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Test proszków: http://www.srokao.pl/2013/04/analiza-proszki-i-pyny-do-prania.html
Moje dziecko było uczulone na Lovele 🥴, używaliśmy Jelpa i Dzidziusia. Zapach dzidzusia bezcenny 😆
Teraz używam Amway home baby niby drogi bo ok 120 zł za 3 kg ale bardzo wydajny bo takie pudełko wystarcza mi prawie na pół roku. Wszystkie ciuszki moje i Hani w tym piorę.
Ja prałam ubranka w 60 stopniach w programie bawełna i obowiązkowo 2 płukania. Bez płynów zmiękczających koniecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale przekorna Dziewuszke nosze w sobie 😁 Az sie boje co to bedzie jak sie urodzi 🤪
Co niektore z Was pisza, ze sie ze swoimi dzieciaczkami bawia, ze jak dotykacie brzuszka, to wtedy malenstwo oddaje kopniaczkiem. Moja niestety jak kopie i dotkne brzuszka, to przestaje kopac - to juz od dawna. A teraz jest juz na tyle silna, ze jak kopie, to widac to golym okiem na brzuszku i chce od kilku dni nagrac to i wyslac mezowi filmik. Za kazdym razem jak zlapie telefon, to Ona sie uspokaja 🙃 Ale to juz tyle prob przeszlam, ze sie normalnie poddaje 🤨 i tak za kazdym razem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki

Ja używałam proszku Lovella albo Jelp a do płukania Dzidziuś. Prałam zawsze w 60\\\'.

Moje maleństwo też szaleje ostatnio w brzuchu na maksa, normalnie chyba fikołki w brzuchu fika.
I chyba będzie Mateuszek.
Miałam wczoraj kiepski dzień. Bardzo mi się brzuch napisał i macica stawiała. Mam nadzieję, że dziś będzie spokojnie.
Otwarli w Dąbrowie sklep Pepko. Podobno są tam fajne rzeczy dla dzieci i tanie. Muszę tam zajrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja właśnie też ostatnio czuję, że za mocno mi się brzusio napina ciekawe co lekarz na to powie 🥴
W pepco są ładne ciuszki ale trzeba zwracać uwagę na wykonanie bo bywają mocno skoszone ubranka lub z materiałów gorszego gatunku ale czasem można coś fajnego wybrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

U nas kolejny pochmurny dzień 😞
Mnie od wczoraj boli brzuch i krzyże tak chwilami jakby jakieś skurcze,ale cóż pewno już tak będzie 🙂
U nas też jest Pepko i własnie mam zamiar tam się wybrać i zobaczyc co w ogóle maja 🙂

Ewa powodzenia na wizycie 🙂
Kajkack u mnie jest to samo zawsze jak mała szleje i np.wołam męża żeby zobaczył to ona przestaje a jak dotkne brzucha lub delikatnie stukam to wtedy juz w ogóle nie chce się ruszać nawet mi się wydaje,że może się boi tak samo jak mąż przyłozy swoją rękę to też nic a nic się nie rusza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie tez jest pepco ciuszki fajne ale rzeczywiscie trzeba patrzyc na wykonanie ja juz tam kupilam troszke ciuszkow , czapeczki i rekawiczki niedrapki. chociaz szczerze mowiac dla dziewczynek sa tam duzo ladniejsze ubranka . Moj synus tez przestaje sie ruszac jak biore telefon zeby nagrac jak kopie 🙂 cwaniak maly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
U mnie za to Bartolini kopie tylko jak Natalka rękę przykłada do brzuszka i mówi do niego : Siema Bracie 🙂
dzisiaj już odrobine lepsze samopoczucie, ale wczoraj to jakaś porażka...
Doła miałam takiego, że wyłam chyba z 3 godziny bez przerwy. Sama nie wiem o co !
ech ..........
Znalazłam fajny artykuł :
http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/ciaza/dziecko-w-lonie-matki-jak-zapewnic-maluszkowi-spokoj-i-poczucie-bezpieczenstwa_34909.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja tez mam dzis wizyte ostatnio mi ginek mowił ze mi go dzisiaj zwazy troche sie denerwuje jak przed każdą wizyta ale mam nadzieje ze bedzie wszystko w porządku 🙂 no własnie te napiecia ciekawe tez zapytam czy to normalne no ja dzis zaczynam 7 miesiac jeszcze troche... poki co walcze z remontem mam nadzieje ze w przyszłym tyg sie skonczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w gazetce Pepco jest pajac za 10zł ?! może jutro zrobie sobie wycieczkę... i to sprawdzę. Wczoraj za to byłam w L.Eklerku i przy okazaju lukłam co mają - ceny ciuszków normalne ale jakość w większości mega kiepska

moje maleństwo rusza się najcześciej przy zmianie pozycji, więc jak nie czuć na rękę to wystarczy na chwile się inaczej gibnać a to na boczek a to na plecki 😁 i już mąż zadowolony 😎

na doły najlepszy jest spacerek - wypróbowane 😜 otwieram lodówkę, określam cel i idę daleko do biedronki choćby po 2 masła 🙃 w szczególności gdy na dworze kiepska pogoda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po wizycie. Dziś było strasznie długo 🥴 Serducho pięknie bije 😆 pani położna została skopana przez mojego synka 😆 Ja na chwilę obecną mam więcej się oszczędzać, jak najmniej dotykać brzusia i zakaz seksu 🥴 Jak zapytałam czemu, aż tak to się lekarz zaczął śmiać czemu tak panikuję skoro mąż na poligonie 😜 Ja do niego, że przecież wróci za 3 tygodnie 😆 To od do mnie, że będę miła jeszcze większą mobilizację aby się oszczędzać 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...