Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobre wiesci 🙂 Wychodze ze szpitala 🙂
Ale z takim leczeniem jak w Polsce to sie nie zetknelam nigdy! Na izbie przyjec babka stwierdzila, ze z szyjka macicy nie jest bardzo zle, ale dobrze tez nie jest, nie zrobili mi od razu usg zeby sprawdzic co i jak, tylko dzis dopiero bylam na usg, a ono wykazalo, ze ani rozwarcia nie mam, ani dlugosc szyjki nie jest za krotka, tylko standardowa! A na twardnienie brzucha mogli mi przepisac tylko magnez do lykania w domu!
Nastraszyli mnie tylko, wprowadzili w wieksze nerwy i w ogole jestem zla na sluzbe zdrowia w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo 😁 no to jak wszyscy do wszyscy też dziś powiem żeby mi foto zrobili 🙂
dziekuje za zyczenia 😆
Gosia ja tez od soboty słabo czułam chłopca tez sie przestraszyłam w nocy nic w dzien nic ale dzis od rana juz buszuje 😉
No ciężaróweczka spora ale na buźce zmieniona patrząc z tym małym zdjęciem, ja mam brzydkie plamy na buzi miedzy piersiami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka a ile masz wzrostu??No bo jak jesteś wysoka to co to jest 75kg
Ja mam 160cm tak jestem mała jakos nie urosłam 😁 a waga moja w blyskawicznym tempie w góre 🤪 już mam 67kg czyli +8 no masakra aż boję się co to bedzie a powiem wam,że wcale tak nie jem ani słodyczy zresztą w ogóle nie podjadam a co się waże to tylko widze jak idzie w górę.

Karolina cieszę się ,ze wszystko gra i najwazniejsze ze do domu idziesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelinka - śliczności brzuchol !

Karola, nie wszędzie u nas tak leczą na szczęście .. Wydaje mi się, że może jakoś pechowo trafiłaś.
Bardzo się cieszę, że z maleństwem wszystko w porządku. Dużo odpoczywaj, żebyś nie musiała się znowu stresować wizytą w tym nieszczęsnym szpitalu.

Gosia mam 169 cm wzrostu, ale i tak czuje sie jak krupniok 😁 😁 😁

Asia te plamy to z hormonów, znikną po porodzie. A na twarzy u mnie zmiana nie wiem skąd 😁 dużo osób mi mówi, ze sie zmieniłam 😁 Ale może dlatego że przytyłam. Trzeba będzie szybko wracać do formy po porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co,dostałam w końcu dzisiaj przelew z ZUS bo jestem na zwolnieniu
jestem juz na zwolnieniu od 27 marca ale przez pierwsze 33 dni wynagrodzenie wypłacała mi jeszcze psacodawczyni czyli do 28 kwietnia, a już od 29 kwietnia płaci mi ZUS no i teraz mam problem chyba bo od 29 kwietnia do dziś wypłacili mi 860 zł .... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze ... no to fortunę Ci wypłacili .....nie ma co ...
Ja pracuję w dużej firmie i cały czas wypłaca mi firma. Średnią z ostatnich 12 miesięcy. Dlatego na L4 jestem już od stycznia 🙂
Sami mnie wyrzucili, żeby przypadkiem coś się nie stało 🙂 Bo wtedy popłynęliby z odszkodowaniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewelina pięknie wyglądasz 🙂

Ja tak jak Agatka pracuje w dużej firmie i od stycznia na L4 i też firma mi płaci normalnie regularnie 🙂

Ja postaram się jutro wam pokazać bo dziś nie ma mi kto fotki strzelić 😉
Ja oprócz brzuszka to w ramionach sie troszke rozrosłam wyglądam jak babo-chłop i na buzi bardziej pucata jestem 😜
Może ta waga już tak nie będzie szła w górę jak myslicie ja się boje jak cholera ale cóż po ciąży trzeba bedzie się martwic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja na zwolnieniu zusowskim jestem od 6stycznia i regularnie placa mi 14 kazdego miesiaca, ostatnio dostałam wyrównanie 1600zl bo tak to dostawałam jedengo miesiaca 991 albo 1136, ale wazne ze jest co miesiac i ze w ogole jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wróciłam od dentysty. Dla mnie to najgorsze co może być z wrażenia oczywiście boli mnie głowa i jestem wypompowana. Ogólnie było bardzo przyjemnie a Hanka w poczekalni działała jak gaz rozweselający
U nas znów burza 😠
Ja jestem na wychowawczym więc nic nie dostaję kasy i się zastanawiam jak to będzie jak urodzę czy coś będzie mi przysługiwało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gigus napisał(a):
no ja na zwolnieniu zusowskim jestem od 6stycznia i regularnie placa mi 14 kazdego miesiaca, ostatnio dostałam wyrównanie 1600zl bo tak to dostawałam jedengo miesiaca 991 albo 1136, ale wazne ze jest co miesiac i ze w ogole jest 🙂
Ja też dostaje z ZUS-U ale niemam tak regularnie płacone 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...