Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2013 | Forum o ciąży


Gosia734

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja się panicznie boję dentysty...mam bardzo złe wspomnienia...
w najbliższym czasie muszę wybrać się też do stomatologa skontrolować jak moje ząbki reagują na ciążę 🥴
zostały mi ziemniaczki po obiedzie i chciałam zrobić pierogi ruskie ale nie mam siły przecisnąć przez praskę tych ziemniaczków i twarogu, 😉
moja kruszynka od godzinki tam mi daje popalić że aż jestem zaskoczona 🙂 a tu głowę wypcha a za chwilę nogę wsadzi mi pod żebro 🙂 i chyba naprawdę fikołki tam fika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oj Aniu nie jesteś sama ale nie patrz tak na to, tez mam chwile słabosci to płacze jak sama jestem ale ktoś w domu musi to robić niestety zawsze wypada na nas tylko trzeba pomalutku uświadamiać naszych Panów że nie długo pojawi się malutka osóbka i będą musieli przejąć część obowiązków. ja ostatnio zrobiłam w domu zadyme to sprzatał az sie za nim kurzyło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki :-)

Ja też dziś byłam u dentysty z ta ósemką. Lekarz założył mi lekarstwo a za dwa tygodnie zrobi mi plombę tymczasową. A ząb do usunięcia po ciąży.
Ewa jak urodzisz wyślij do pracy akt urodzenia i będziesz dostawała zasiłek macierzyński będąc dalej na wychowawczym.
Ja też na szczęście mam płacone przez firmę a oni rozliczają się z zusem. Duża korporacja tez czasem ma plusy.

Ja ważę teraz 61 kg przy wzroście 175 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry dziewczyny. Widzę że piszecie o wadze ja ważyłam 52 a mam 168 teraz ważę 58 kg :-)
Co do ciuszków mam zapasy po starszej córci więc dokupię pojedyncze rzeczy jak rękawiczki nie drapki bo gdzieś pożyczyłam i nie wróciły. Jak tam samopoczucie ???? Moja mała się strasznie kręci i nóżkami naciska na pęcherz.
Kurcze muszę zrobić zdjęcie brzuszka bo te wasze są super :-)
BUZIAKI POZDRAWIAM :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dobre jakościowo są ciuszki F&F w Tesco a jak się trafi na fajne promocje to można za bezcen kupić śliczne ciuszki.
Ewi 24 Ty też jesteś kruszynka 😆
Ja muszę przebrać ciuszki po córci a jest tego tak dużo że ciężko się przybrać 🥴 ale zastanawiam się czy części nie sprzedać bo ja już jestem tym wszystkim zawalona 🥴
Dziewczyny polecam Wam, serdecznie książkę http://lubimyczytac.pl/ksiazka/49187/jezyk-niemowlat zainteresowanym mogę przesłać plik. Napiszcie adres na priv 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Malenka wczesniej kopala mnie glownie w poblizu szyjki macicy, a przez ostatnie dni aktywowala sie u gory brzucha i czesciej czuje 'boksy' po prawej niz po lewej. Swoja droga ciekawe czy zmienila pozycje ulozenia w brzuchu czy jest juz na tyle duza, ze odczuwam uderzenia np glowka badz raczkami 🥴 🙃 😁 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konefka napisał(a):
Dziewczyny dobre jakościowo są ciuszki F&F w Tesco a jak się trafi na fajne promocje to można za bezcen kupić śliczne ciuszki.

Wlasnie mi polecano te ciuszki i tez sie wybieram 🙂 Tylko z tym wybieraniem jest gorzej, bo po szpitalu moi rodzice boja sie mnie poscic sama z domu! Wczoraj do apteki osiedlowej wyslali mnie z bratem! Pomijajac juz fakt, ze najpierw musialam sie uprzec porzadnie, ze chce tam isc, bo mama chciala za mnie pojsc ☺️

konefka napisał(a):
Dziewczyny polecam Wam, serdecznie książkę http://lubimyczytac.pl/ksiazka/49187/jezyk-niemowlat zainteresowanym mogę przesłać plik. Napiszcie adres na priv 😆


Ta ksiazka podobno jest super, tylko obecnie na rynku trudno ja dostac 😞 jak ostatnio przegladalam allegro to nawet uzywane chodzily w cenie nowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj Wy tak o swoich wagach... są bardzo malutkie az strach powiedziec ile ja mam ale trzeba być szczerym 😜 patrze na wage ta u lekarz bo moja chyba coś ściemnia (podaje zawsze niższa) 3 tyg temu przy wzroście 160cm wazyłam....85,5kg 🤪 ja pikole ale KINKONG 😮 co nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś już mi troszkę lepiej. wcześniej pracowałam z mężem, w domu z nim byłam, sporty też razem uprawialiśmy 24h/dobe go miałam ☺️ może jestem zazdrosna 😮 😁

współczuje wam wizyt u dentysty bo to nic fajnego, że nie wspomnę o kosztach.

fajne te wasze brzuszki, mój to jakiś taki mały jeszcze ☺️ jak założe luźną bluzkę to nikt nie widzi że w ciąży jestem ehhh ale podobno jak łożysko mam z przodu to mnie wywali solidnie 🙂

wczoraj jak siedziałam to chyba czułam ucisk główki i rączki z lewej strony a za chwile kopa po prawej.... albo mam zwidy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gigus KINGKONG kojarzy mi się z wysokim owłosionym (zaniedbanym) facetem fuuu więc musimy inne określenie wymyślić 😜 Pamiętaj, że kochanego ciała nigdy za wiele 😜
Ja jak poznałam męża to ważyłam 50 kg teraz moja stała waga to 59-60 kg i się tym wcale nie przejmuję 😆
Aniu takie doły będą się zdarzały ja siedzę w domu już prawie 2 lata i jeszcze rok przede mną i też czasem mam takie dni, że się nad sobą użalam jak to ja biedna nieszczęśliwa tylko dom, dziecko itd. Ale za parę dni chodzę dumna jak paw, że byłam wstanie odpuścić sobie powrót do pracy i poświęcić swój czas córci 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂 ja po wczorajszej wizycie u mojej Pani doktor wpadłam w rozpacz powiedziała, że strasznie dużo przytyłam, że mam się nie obżerać bo będe wyglądać jak potwór ! na koniec dodała, że ona cały dzień je marchewki i żyje !
fakt przytyło mi się sporo bo prawie 10 kg i teraz waże 52,700 kg ale to nie oznacza, że siedze w domu i tylko jem !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To Ci się jakaś wredna baba trafiła 😮 Ja mam już 10 na plusie i nic mi lekarz nie mówi 😆 w poprzedniej ciąży przytyłam 18 kilogramów a czułam się super powiedziała bym nawet mega sexy chodziłam w dopasowanych sukieneczkach wypindrzona jak nigdy 😁 Co najlepsze wtedy leżałam przed tv jak kwoka co prawda starałam się zdrowo odżywiać ale o ruchu nie było mowy. Teraz przy małym dziecku jestem mega aktywna jem jeszcze zdrowiej bo gotuję dla całej rodziny więc ze względu na Hanie jest zdrowo a ważę więcej nić w tym samym czasie w 1 ciąży.
Na następną wizytę zanieś jej kg marchwi to nie będzie miała czasu Ci takich głupot opowiadać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konefka napisał(a):

Ja jak poznałam męża to ważyłam 50 kg teraz moja stała waga to 59-60 kg i się tym wcale nie przejmuję 😆

A ja jak poznalam meza to wazylam 47kg przy wzroscie 160cm, a jak zaszlam w ciaze 6 lat pozniej, to wazylam 70kg. I tez sie nie przejmuje tym - ale to zawdzieczam mojemu mezowi, bo mnie zapewnia non stop, ze jemu to w zaden sposob nie przeszkadza i ze nadal jestem piekna 🤪
Co do mojego przyboru, to dwa tygodnie temu bylam 5kg na plusie, ale spodziewam sie, ze po powrocie z Polski bede miala spokojnie 3kg wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Tak jak obiecałam dodałam zdjęcie brzuszka w wątku ze zdjęciami 🙂
U nas kolejny dzień okropnej pogody zaraz idę po truskawki 🙂

Asia nie przesadzaj z tym king-kongiem 🙂 a jaka była twoja wyjściowa waga??

Ania głowa do góry kochana nic się nie dołuj 😘 ja na szczęście przy Nikoli nie mam na to czasu,ale jak z nią chodziłam w ciąży to też mnie dopadały gorsze dni choć teraz też czasem wolałabym iść do pracy i odpocząć od domu i codziennych obowiązków

Sandra moim zdaniem wcale tak dużo nie przytyłaś ja bym się wkurzyła jakby mi moja tak powiedziała,nie przejmuj się.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przed ciaza wazylam 58 kg teraz 67 wiec tez troche przybylo ale sie tym nie martwie jak urodze zrzuce ten nadmiar 🙂 jutro czeka mnie wizyta u gina i usg poniewaz na poprzednim nie bylo widac jakis naczynek od serduszka bo za malo pilam wiec teraz wciska w siebie conajmniej 2 l wody dziennie juz mi niedobrze od tego picie 🙂 . Oby wszystko bylo dobrze...bo bardzo sie martwie o tego kruszynka mojego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przed ciaza wazylam 58 kg teraz 67 wiec tez troche przybylo ale sie tym nie martwie jak urodze zrzuce ten nadmiar 🙂 jutro czeka mnie wizyta u gina i usg poniewaz na poprzednim nie bylo widac jakis naczynek od serduszka bo za malo pilam wiec teraz wciska w siebie conajmniej 2 l wody dziennie juz mi niedobrze od tego picie 🙂 . Oby wszystko bylo dobrze...bo bardzo sie martwie o tego kruszynka mojego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dziewczyny popisałyście sobie dużo widzę, miałam sporo do nadrobienia 🙂
ja polepiłam sobie pierogi i walczę z mrówkami 😮 🤨 wprowadziły mi się do mieszkania na pierwszym piętrze i nie wiem jak je wypędzić juz mam je ze dwa tygodnie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj na mrówkach to się nie znam bo na 3 pietrze mieszkam 🤔

co do wagi to myśle że kobitka nie chciała być złośliwa, liczę że to bardziej z troski zwróciła ci uwagę. tu nawet nie chodzi o to żeby to potem efektywnie zrzucić. dziewczyny przecież jak przesadzimy z tyciem to skóra nam popęka! a rozstępy to żadna ozdoba tak samo jak obwisłe cycki do pasa 🥴
może przesadzam ale ja wole uważać na wagę bo mam dość yyyy dużą mame 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też uważam że pani doktor powiedziała to z troski o późniejszy wygląd ale przyznam że gdybym ja taką uwagę dostała od mojego lekarza to napewno nie zostawiłabym tego bez komentarza,ale mój doktor jest jak anioł 🙂 i nigdy mi tak nie powie zawsze mówi ze ładnie wyglądam i jest bardzo przemiły.

ja na te mróweczki mam sposób ale krótkotrwały i trochę śmierdzący 🙂 leję do rozpylacza ocet i pryskam tam gdzie je widzę i ten smród je odstrasza.panele też myję wodą z octem i powoli się robi ich mniej a panele na podłodze po occie - rewelka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...