Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
upadek mysle ze naprawde nie ciekawy ale na szczescie po nim brzuch mnie nie bolal nic sie nie dzialo dzidzia byla nadal aktywna , takze dzieki Bogu mysle ze wszystko ok. Co do tabelki mysle ze do czwartku sie wyrobie bo mam wolne az do czwartku wlacznie 🙂
Teraz zas kolejne zmartwienie nie wiem czy wam pisalam ale moja mala miala angine dostala augemntim po czym sie okazalo ze jest na niego uczulona , znowu dostawala encorton (sterydy) doustnie. I teraz jak juz prawie konczymy zamiennik na ktory reaguje chyba ok. Albo chociaz lepiej. Dostala dzis biegunki a tu teraz wszyscy dookola maja rewolucje te grypy zoladkowe 😞 😞 makabra nawet mnie dzis juz w brzuchu wierci. Mam nadzieje ze to ja tylko przeczysci i pojdzie nie bedzie wymiotowac bo to jest chyba najgorsze. Ja juz kiedys mialam taka grype to moze mnie ominie.. ehhh jakos tego nie widze ... :|

U mnie w Polsce anomalia grad dzis padal w wielkosci pilek golfowych co drugi znajomy kurwuje bo maja szyby w autach powybijane. Masakra.

aaa i jak tak piszecie o tych kg to mam caly 1kg na plusie.. i to chyba troszke za malo.. bo moje lekarka odrazu mnie na zwolnienei chciala wyslac. I delikatnie zapytala czy za malo nie jem 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syla to tak niestety jest ,że jak się wali to ze wszystkich stron.U nas też pogoda pod psem 😞 poprostu masakra ,leje z nieba kubłami ,mnie za chwilę jakaś deprecha dopadnie jak nie będzie słońca.Do tego po drodze jak jechaliśmy na działkę w sobotę najpierw jakiś wężyk z chłodnicy poszedł i trzeba było na autostradzie wymienić i zalać chłodnice wodą to jak juz byliśmy na miejscu to znów się coś rozsypało i musiał po nas brat przyjeżdżać ,a mąż tam jedzie w czwartek jak dostanie tą zepsutą część i będzie naprawiał 😠Myślałam ,ze sobie dziś do auta wsiąde i na wizytkę pojadę a tu został mi tylko autobus i deszcz 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry,

Syla - niestety nie mamy jeszcze imienia ☺️
trzymam kciuki żeby Twoja córcia szybko doszła do siebie, no i żeby Ciebie nic nie wzięło - spróbujcie może troszkę coca-coli się napić to pomaga, swojemu synkowi dawałam smectę na takie dolegliwości.
oglądałam własnie wiadomości, faktycznie nieciekawie w niektórych regionach Polski jest, ehh wogóle lata jakby nie było - jest ciepło a za chwilę pada deszcz i się ochładza, ufff gdzie te czasy kiedy były prawdziwe pory roku trrwające tyle co powinny trwać 🤔

Kati - nie ma tego złego, kaloszki, płaszcz przeciwdeszczowy i można śmigać, ja czasami lubiłam w deszcz wściąść do tramwaju i jechać, a potem wracać na piechotę albo poprostu chodzić po mieście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak dalej taka pogoda będzie to chyba Paello będę musiała sobie takie kalosze kupić 😁 bo przyznaję,że nie mam.Ale pogoda mnie dołuje strasznie bo mam niskie ciśnienie,z łóżka nie chce mi się zwlec a moje dzieciaki na 7:00 do szkoły chodzą.A jak tu wstać jak głowa boli i wszystkie kostki ha ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia u mnie będzie dziewczynka imienia nie wybraliśmy.

Macie plany na wakacje powiem że ja chciałbym gdzieś na tydzień wyjechać i to w ciągu najbliższych tygodni. Może macie jakieś fajne miejsca osrodki godne polecenia? Pogoda nas nierozpieszcza i nawet przeszło mi przez myśl za granice się wybrać choć boję się trochę lotu samolotem i oddalenia od polskiej służby zdrowia.Nawet jeśli się zdecyduję to coś z ostatniej chwili i pójdę wcześniej do gina.Tylko wolałabym jednak Polskę z tych wszystkich obaw no i ceny.Masakra że za dziecko 2lata 3ms płaci się tyle co za dorosłego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kati dziekuje za zyczonka 😉 no i Tobie również wszystkiego naj! i przede wszystkim dużo zdrówka i szczęśliwego rozwiązania 😉

Hej cieżaróweczki 🙂 u nas w weekend była tak cudowna pogoda że moje urodzinki świętowałam na plaży, było świetnie a słońce grzało jak szalone na szczęście byłam wysmarowana taką ilością kremu że sie nie spiekłam, gorzej z moim miśkiem wygląda jak skwareczka :P ciesze sie ze weekend fajnie spedziliśmy bo oczywiscie juz wczoraj cały dzień padał deszcz i moje samopoczucie od razu sie popsuło.. Dzisiaj juz jest pogoda w miare więc i lepiej się czuje ale szału nie ma :P

A tak w ogóle to mój brzuchol jest coraz większy i coraz ciężej mi sie chodzi i chodze jak kaczka :P
moja waga to +4, ostatnio zauważyłam że jak mam aktywniejszy dzień na nogach to stopy zaczynają mnie boleć głównie przy piętach.. jak tak dalej bedzie to bede musiala mojego namawiać żeby mi masaż stóp robił:P
a mój mały to chyba piłkarz bedzie bo kopie jak szalony 😉

A co tam u Was kobitki? dodajcie jakies fajne przepisy w wątku który otworzyłam, może mnie oświecicie jakimś dobrym przepisikiem bo ja już na prawde nie mam pomysłów co gotować :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu super pomysł z tymi przepisami będzie wszystko w jednym miejscu, teraz tylko proszę się zmobilizować i coś tam wklejać. Ze mnie kucharka żadna a kocham jeść.Teraz jak siedzę w domu miałam zamiar trochę poprobować nowych rzeczy,ale co rusz inne tematy na głowie... Asia podaj przpis na lazanie i piszcie dziewczyny jak oceniacie stopień trudności podanego przepisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja lubię czytać i wykorzystywać przepisy ale sama nie lubię wymyślać tak,że chętnie poczytam.Byłam dziś na wizycie kontrolnej.........przestaję jeśc i przechodzę od jutra na racjonalne odżywianie 😞
Masakra ,przytyłam juz 10 kg amój gin mi na to ,ze on nie lubi chudych i suchych ciężarnych.Mam się nie przejmować bo nie jest zle,z resztą to może być kwestia wód i sporego dzieciaczka bo on tu nic niepokojącego nie widzi 😞 Za to ja widzę 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o żesz Kati nie strasz, bo zaczęłam czytać od "jestem załamana" i już moja wyobraźnia zaczęła działać... ważne żeby dzieciątko było zdrowe 🙂 ja chwilowo nie wchodzę na wagę 😉 będzie dobrze, nie denerwuj się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati- nie przejmuj się ty jesteś szczupła i jakby niebyło najbardziej zaawansowana w ciąży, a jak lekaż mówi że nie ma powodu do stresu to tak jest, pewnie masz dużo wody i dzieciątko jest spore, wiesz że na to składa sie wiele czynników, macica biust, wody płodowe itd. Co do przepisów jutro jak zrobie coś dobrego to wrzuce może nawet ze zdjeciem. U nas pogoda jest tragiczna, nie przestaje padać, drogi zamykają bo nie da sie przejechać, piwnice nam podmyło i wogóle wszystko pływa. Błam dziś w ciucholandzie jak co wtorek i znowu szczęście sie do mnie uśmiechneło! Znalazłam 2 pary leginsów ciążowych za kolanko z H&M MAMA, jedne białe z koronką przy kolanach, drugie czarne, wyglądaja jak nowe i co najważniejsze po 5 zł a oglądałam takie ostatnio po 50 zł 😆 Mam ostatnio nosa do ciążowych ciuchów a jak nie byłam w ciąży to nigdy ich nie widziałam. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki 🙂
Ja męczę się dziś ze zgagą 😞 masakra zaraz normalnie mi gardło wypali !!!! 🤢
Syla mój też jest uczulony na augmentin i też musiał brać sterydy, tak go wysypało , najgorzej ze tabletek nie chciał łykać i musiałam z nim jeździć na zastrzyki. bidulek 😞
Kati nie przejmuj się , Ty jesteś szczupła więc te kilogramy aż tak Ci nie zaszkodzą, ja wystartowałam z wagą 72 kg i teraz juz mam 80 🥴 Tylko , że mój lekarz kręcił nosem i kazał mi się pilnować. Musze ochrzanić męża , bo mi codziennie przywozi gniazdko na po śniadanku :P
A ja już po wizycie , widziałam moją małą kluskę 🙂 wszystko w jak najlepszym porządku , przekręciła się juz już głową w dól i waży 760 g 🤪 Pipke też widziałam także lekarz już zezwolił na różowe zakupy 😁 😁 Z badań muszę robić teraz test glukozy 75g i ft4 no i morfologia i mocz. Dostałam tez globulki bo mam jakiś stan zapalny 🤢 płyn muszę chyba właśnie zmienić bo mam zaji ale chyba na ciąże nie daje rady.
Dobrej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kati klaps na tyłek ci się należy też mnie przestraszyłas! Ja w poprzedniej ciąży koło tego tyg. miałam 7-8, a skończyłam na 11kg. Średnio tyć się powinno 2kg na ms przed Tobą raptem 3ms 16kg to. przecież niezły wynik, a może twój organizm jak mój poprzednio nie będzie już tak przybierał. Ja jestem 5kg +, z czego 1kg w ciągu ostatnich dwóch tyg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katii, spokojnie - pewnie miałaś słaby dzień i wywaliłaś frustrację na forum 😉 schudniesz szybko po ciąży, zobaczysz - moja znajoma przytyła 25kg w ciąży, a teraz jest fajna laska, obowiązki i karmienie ją wyciągnęło, a poza tym na zdjęciu widać że jesteś szczupła więc napewno szybko wrócisz do formy 🙂 no i tak jak napisała Dg jesteś najdalej w ciąży więc nie ma co porównywać z naszą wagą - ja wczoraj się ważyłam i mam +7

ja jak się dowiedziałam że będzie chłopak to na mężu się wyżyłam, opiernicz zgarnął jakby to była jego wina 😉 a teraz się cieszę że jest chłopak i widzę dużo plusów, no bo co będę się denerwować 🙂 najważniejsze zdrowie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kati__rsl napisał(a):
ja lubię czytać i wykorzystywać przepisy ale sama nie lubię wymyślać tak,że chętnie poczytam.Byłam dziś na wizycie kontrolnej.........przestaję jeśc i przechodzę od jutra na racjonalne odżywianie 😞
Masakra ,przytyłam juz 10 kg amój gin mi na to ,ze on nie lubi chudych i suchych ciężarnych.Mam się nie przejmować bo nie jest zle,z resztą to może być kwestia wód i sporego dzieciaczka bo on tu nic niepokojącego nie widzi 😞 Za to ja widzę 😞 😞 😞

Kati ja z julkiem na tym etapie mialam juz wiecej, skonczylam na +23kg a po pol roku mialam -1kg, a jadlam wszystko i to jeszcze mi rodzinka dogadzala bo marnialam w oczach!! widocznie Twoj organizm przygotowuje sie do karmienia. Na pocieszenie powiem Ci jeszcze ze wszystkie kobiety ktore znam i ktore przytyly mniej niz 12kg mialy niewystraczajaco duzo pokarmu. Ja tam mialam tyle ze klocek mi rosl caly czas na 90 percentyli 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paella napisał(a):
Solenizantka - ale Ci zazdroszczę 😉 ja będe we Wrocławiu dopiero pod koniec czerwca, a do kiedy są wyprzedaże? i co kupiłaś, opowiadaj 😁

u nas smykow w kolo pelno, taki urok metropoli slaskiej 😉

zakupilam piekne bezowe spodenki z rozowa kokarda, piekne body z bambi 😉 , bluzeczke rozowa w srebrne kropeczki za 10zl 🙂)) i sweterek rozowy oczywiscie 😉)) rozmiary 62-68, bo i tak mam pelno ciuszkow juz tylko ze niebieskich 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...