Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Syla - no ja śpię jak dzika, dzisiaj wzięłam po południu dawkę tabletek na to moje ciśnienie i myślałam że zasnę na stojąco 😮 a tak to pewnie jak my wszystkie 😆 ciężko, sapiąco i już pomału mam dosyć 😁

a jak u Ciebie? Ty chcesz rodzić naturalnie?

bo tak wogóle zauważyłam że chyba tylko ja bedę miała cesarkę (taką planowaną) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Paella ja wlasnie tez mam miec cesarke 🙂 ja chce ja miec hehe bo mialam pierwsza i druga tez by sie zdala ale wszystkiego dowiem sie dopiero 2pazdziernika. Tzn dowiem sie na kiedy mi wypisze termin i czy nie bede ich musiala ich tam powybijac jak nie beda mi chcieli zrobic bo to w sumie tak do konca nie ma mocnych wskazan bylo lozysko niskie ale odsunelo sie na 2cm od szyjki niby lekarze mowia ze raczej cesarka ale nie uwierze dopuki nie dostane terminu heheh 😁

kurde mam skurcz na brzuchu a po chwili idzie bol plecow i po jakims czasie znowu.. ide kapac moja mala latorosl i poloze ja spac to i ja sie poloze znowuuuu.... pol dnia leze. Byle do poniedzialku tesciowa juz bedzie i po wizycie Nelki bedzie. Niby nie chce jeszcze rodzic ale w sumie to nie wiem jak to sie zaczyna bo z Nela nie mialam zadnych objawow poprostu termin i heej i dla nie to bylo fajne bo ja lubie miec wszystko zaplanowane 🙂

Dziewczyny a gdzie sie podzialy marzkap i reszta dziewczyn z tabelki 🙂

Asia masz odemnie oklaska za tabelke 🙂

p.s ale bede wam tu teraz meczyc postami haa bo mam neta a na lapsie to raz dwa wam napisze:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
nie było mnie jakiś czas, siostra wpadła dzisiaj z mężem, byli na grzybach i przywieźli mi pół skrzynki do robienia żebym miała jakiejś grzybki na święta 😁 więc siedziałam i czyściłam no i jeszcze kończymy z mężem zakręcać ostatnie słoiki 🙂 dobrze że już wrócił bo dzisiaj już nie mam sił. Brzuch mi dzisiaj zjechał na dół znów. Chwile posiedzimy i do łóżka 😁 może przyspieszymy porodzik ;D Dobranoc!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giga ja przez całą ciąże nie miałam podglądu nadwozia :P jedynie na początku jak poszłam prywatnie.. w irlandii jak jest wszystko ok to w ogóle nie badają ginekologicznie tutaj uważają że takie badania tylko szkodzą bo naruszają wszystko i moga prowadzić do infekcji itp. także nie ma się czym stresować 😉

paella fajnie że masz zaplanowaną cesarke też bym chciała wiedzieć kiedy sie urodzi moje dzidzi ale cesarki to bym nie chciała, bo się jej boje 😜

gosia bierz swojego w obroty hehe ja mojego dzisiaj po pracy mam zamiar dopaść bo już mam dosyć tego oczekiwania kiedy sie coś zacznie dziać, męczy mnie to już 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia i Asia i co mężczyźni zmolestowani hihi trzymam za was kciuki ;-) oj mnie skurcze męczyły nawet co 10 minut ale zasnelam i przycichlo 😉 zaraz po skurczu miałam okropny ból jak ba okres potem promieniowalo do pleców
Ale dzis będę leżeć he byle do poniedziałku :o na dzis juz byla kumpela na noc postawiona w stan gotowości ale to zawsze Nele musiałabym ściągać z łóżka. W środku nocy. U mnie4 IDE jeszcze sprobowac spac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu wiem że w Irlandii nei badają tam na dole w UK tak samo byłam pół ciąży z córcia w Angli i tez nie byłam badana tam na dole hehe

ja tam też bałabym się cesarki wole rodzić naturalnie 😁 co prawda w poprzedniej ciazy mnie nacinali ale chociaz wiem mnie wiecej co mnie czeka 🙂 fajnie jest urodzić i odrazu dostać dziecko na brzuch i przyłożyć do piersi 🙂
wiecie dzisiaj wtałam rano poszlam do kuchni nastawić wode na mleko i herbatke i moj tato tak się popatrzył na mnie i do mnie z takim tekstem '' ... kurde to juz na dniach bd... '' zszokowal mnie normalnie ! chciałabym jeszcze wytrzymać przynajmniej 2 tyg ! ale jak Maluszek bardzo sie bedzie pchal na swiat to nic go nie powstrzyma 😁 na dziś planuje poprasowac reszte ciuszkow i posciel dla dzidziusia no i przydaloby sie troche ogarnąć w domu 🙂 damy rade 😁
milego dnia dziewczyny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paella teść w sumie to bez zmian no ciut lepiej ale ogólnie bardzo kiepsko. Bardzo go lubię choć to specyficzny człowiek, w poprzedniej ciąży najczęściej odwiedzał mnie w szpitalu narażając się położną bo nie stosowal się do godzin odwiedzin, po urodzeniu zresztą to samo.No i zawsze można na niego liczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
dziś w miarę dobrze mi się spało, chyba dlatego że mąż w końcu był obok mnie 😜 ale nie pobaraszkowaliśmy wczoraj jednak, byłam tak zmęczona i obolała że zasnęłam przed tv...
Dziś idziemy na to wesele.. pokręciłam się od rana, wykąpałam i zakręciłam włosy i obolała chodzę. W dodatku mam delikatne skurcze, ale nie mierze ci ile, poczekam czy się pogorszą. Może to tylko znów przepowiadające. Muszę zaraz wyprasować sobie sukienkę.
Miłego dnia wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 😉
no i z mojego baraszkowania tez nici bo zasnęłam zanim mój z pracy wrócił.. 😠

za to potem miałam nieprzespaną noc, skurcze co 10minut przez ponad godzine pozniej oczywiście ustaly , troszke pospałam i znów się zaczeło ale nawet nie wiem przez jak długo bo w między czasie przysypiałam a nad ranem obudziłam się z bólem brzucha jak na okres i w sumie dalej mnie pobolewa a do tego ból w krzyżu 😞 mój mały od wczoraj jest jakiś nadpobudliwy strasznie się wierci i rozpycha moje żebra są biedne..
na dodatek dzisiaj mam gości, nie wiem jak wysiedze.. ale trudno najwyżej się pójde położyć i mój z nimi będzie siedział w końcu mam prawo odpoczywać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kati witaj w klubie! Poród przy moich hemoroidach przy pierwszej ciąży to był pryszcz przy drugiej jest ciut lepiej ale są ogromne 😞 Dupa mnie boli, o wsadzeniu czegokolwiek w tyłek nie ma mowy! Ja stosuję maśc Posterisan ostatnio pomimo tego że w szpitalu położne straszyły mnie że takie wielkie to operacyjnie tylko się pozbedę to się wchlonęły. Liczę że. tym razem też tak będzie. Od razu po porodzie przy zszyciu już się pytałam kobiety czy duże mi wyszły tak się ich obawiałam.. Biedna współczuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My w szpitalu z Pola. Jest w inkubatorze naswietlana, od nocy nic nie chciała jeść i spadła z wagi 200 gram w 3 dni. Czekamy teraz na wyniki bilirubiny. Historia się powtarza. Z Maksem było to samo.
Kati ja też uzywalam Posterisan po pierwszym porodzie i pomógł bardzo. Teraz na szczęście obyło się bez hemoroidow. Trzymaj się kochana.
Trzymajcie kciuki za moją Polcie oby szybko żółtaczka zeszła i abyśmy szybko wróciły do domku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela - trzymajcie się dziewczyny, niech Polcia szybko wraca do siebie 🙂

Syla - no 2.10 to już niedługo więc dowiesz sie też jak i co 🙂 a zauważyłam że to tak jest jak już się miało cesarkę to też się chce drugą a jak ktoś rodził naturalnie to później też chce, bo wiadomo co i jak, czego się spodziewać 🙂

Asiu - ja będę miała drugą CC a i tak się boję, może właśnie dlatego że mam tego świadomość? 🙂

Kati - ja miałam kiedyś hemoroidy i stosowałam krem procto...cos tam (nie pamiętam tak dokładnie) ale w aptece napewno dostaniesz sporo tego 🙂

Dg - no to niech teść wraca do zdrowia 🙂

ok a ja uciekam bo obiecałam chłopakom kapustę z warzywami i szynką 🙂 jeju ja wogóle dzsiaj ciągle coś robię, normalnie jestem pod wrażeniem a i ciśnienie w miarę normalne heh chociaz po tabletkach ale w miarę ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pola oprócz żółtaczki ma jakaś infekcję, dlatego jest taka senna i nie chciała jeść a tym bardziej jeszcze ssac z piersi . Ma podwzszone crp i badanie moczu wyszło złe. Pobrali teraz posiew i pewnie jutro będzie wynik. Pielegniarka mówiła że prawdopodobnie dostanie antybiotyk i będzie w szpitalu 10 dni. Najgorsze jest to , że ja nie mogę z nią zostać na noc , bo nie ma już miejsc. Muszę ściągnąć pokarm na noc i iść do domu. Serce mi pęka, że muszę ją tu zostawić samą. Łzy same płyną i jeszcze w dodatku mąż dziś i jutro w pracy a Maksio póki co przez weekend z ciocia a później to nie wiem jak będzie. Jednym słowem jestem załamana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pola oprócz żółtaczki ma jakaś infekcję, dlatego jest taka senna i nie chciała jeść a tym bardziej jeszcze ssac z piersi . Ma podwzszone crp i badanie moczu wyszło złe. Pobrali teraz posiew i pewnie jutro będzie wynik. Pielegniarka mówiła że prawdopodobnie dostanie antybiotyk i będzie w szpitalu 10 dni. Najgorsze jest to , że ja nie mogę z nią zostać na noc , bo nie ma już miejsc. Muszę ściągnąć pokarm na noc i iść do domu. Serce mi pęka, że muszę ją tu zostawić samą. Łzy same płyną i jeszcze w dodatku mąż dziś i jutro w pracy a Maksio póki co przez weekend z ciocia a później to nie wiem jak będzie. Jednym słowem jestem załamana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paella no ja juz sie nie moge doczekac wizyty 2.10 🙂))) bede znac date przyjscia mojej dzidzi hehe ale pewnie i tak wezmie mnie wczesniej bo dadza mi moze termin na 19 heee to do tej pory to wiadomo 🤪

Fela bardzo mi przykro z tego powodu.. 😞 duzo zdrowka dla malej!!!!! wazne ze ja podlecza i szybciutko wrocicie do domku! sciskam was mocno i pisz nabiezaco co tam u was. A rozlaka ehh wyobrazam sobie jak ci ciezko naprawde. Swoja droga jak moga nie miec miejsca dla matki do dzieciatka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...