Skocz do zawartości

Pazdziernik 2013 | Forum o ciąży


SyLa1205

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Syla jestem dokładnie tego samego zdania odnośnie fotelików i z tego co wiem u mnie w szpitalu też nie wypuszczą jak nie ma się właśnie fotelika. I tak jak dziewczyny piszą , służy on tylko do przewożenia , my też przekładaliśmy Maksa do gondoli już poza autem. Zresztą Maks do tej pory jeździ w foteliku tyłem do kierunku jazdy, w Szwecji jest obowiązek przewozić dziecko do 4 roku życia własnie tyłem, testy pokazują , że tak jest najbezpieczniej , zresztą tam dane pokazują , że dzieci wychodzą bez szwanku z przeróżnych wypadków, a uwierzcie , że wystarczy zwykła stłuczka aby dziecku stała się krzywda. Nie wyobrażam sobie jechać z dzieckiem w gondoli nawet parę metrów.
Polecam bardzo stronę http://fotelik.info/ są tam crash testy i wiele ciekawych artykułów odnośnie fotelików, ja z niej korzystałam przy wyborze pierwszego jak i drugiego fotelika.

Wczoraj z nudów czytałam sobie inne miesiące brzuszka i jedna dziewczyna wrzuciła super link do blogu , który prowadzi dziewczyna ( chyba jakaś chemiczka) i poczytałam sporo na temat przeróżnych kosmetyków i dzięki temu juz wiem co będę kupować dla dzieci 🙂 Jeśli macie czas i ochotę zachęcam do poczytania 🙂 www.srokao.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny

Ja ostatnio mam kolorowy zawrot w glowie, staram sie wszystko ogarnac. A jakos tak wszystko sie kumuluje i cos ostatnio za duzo sie denerwuje... wiecznie jakies problemy z dokuementami a z Irolami to gorzej niz z takimi 3Zusami... ehh obled. Mam nadzieje ze zalatwie to predzej czy pozniej i bedzie z glowy. Teraz ta przeprowadzka, malowanie przenoszenie.. chce tez juz miec to z glowy. Tyle rzeczy chce jeszcze kupic hehe ale chyba polowy nie potrzebuje 🤪 dalej nie mam typu wozka jaki chce.. ale nie zalezy mi na nowym a na dobrej gondoli a tutaj wszystko beznadziejne hehe chyba bede musiaala kupic w pl i sobie przyslac. Z Nelcia tak robilam tylko musialam miec nowy wozek :P zaluje ze go sprzedalam bo byl zajebisty a tyle kasy poszlo sie jee.. c 😁
Na poprawe humoru kupilam sobie przewijak z wanienka , jak dziecko podrosnie to mam duza wanienke ale tym razem po cesarce nie mam zamiaru sie wysilac i dzieciaka normalnie przebierac bez wyginania i meczenia kregoslupa 🙂 taki tylko czerwone poleczzki https://www.google.com/search?q=babylo+changing+unit&rls=%7Bmoz:distributionID%7D:%7Bmoz:locale%7D:%7Bmoz:official%7D&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=aDD8UZHxNIeChQelj4GoCw&ved=0CDQQsAQ&biw=1366&bih=638#facrc=_&imgdii=_&imgrc=FsOZRCgLI5aFGM%3A%3BLVIsHAoQkJSayM%3Bhttp%253A%252F%252Fi.ebayimg.com%252F00%252Fs%252FNzA3WDcyMA%253D%253D%252Fz%252FlrsAAOxyNepRnQ~V%252F%2524%28KGrHqMOKpwFGNZNThsJBRnQ%252BVO1og~~60_35.JPG%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.ebay.co.uk%252Fitm%252Fbabylo-changing-unit-%252F151049995027%253Fpt%253DUK_Baby_Baby_Changing_Changing_Tables_Units_LE%2526hash%253Ditem232b480313%3B300%3B294
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela tez polecam ta stronke fotelik.info mam tez ich na FB 🙂 czesto fajne artykuly wrzucaja. Teraz jestem na etapie szukania dobrego fotelika juz z grupy 2-3. Bo Nela za chwile wyrosnie mam jeszcze kilka miesiecy mysle 🙂 zalezy kiedy podskoczy w wzroscie bo wagi chyba szybko nie przekroczy.
Powiem Ci ze zaciekawilas mnie ta opcja siedzenia caly czas tylem do kierunku jazdy nigdy wczesniej tego nie slyszalam. Wrecz odwrotnie ze te foteliki pozniej sa dostosowane do przodu. Bo nie ma gdzie nog dac dziecko i przy wypadku nogi polamane. Musze poczytac wiecej na ten temat. Mi sie marzy isofix w aucie moze w przyszlym roku zmienimy autko na nowsze.

Lap oklaska za too 🙂
Co to tego albumu sroczki kiedys wrzucalam od niej o tych kosmetykach z oriflame. A teraz jak weszlam to napisala notke na temat AZS 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, 🙂
uff co za poranek od 5 rano do teraz sąsiedzi się "tarabanili", tupali, darli, odpalali auto (które ciągle chodziło) wrrr tak mnie wybudzili że nie mogę już spać i głowa mnie boli 🤢 ale przez dwa tyg. będzie spokój - pojechali na urlop 🤪

Syla - no przyznaję że przewijak "wypasiony" 🙂 ja kupiłam taki na łóżeczko, ze względu na oszczędność miejsca, ale do wanienki kupiłam stojak bo nam kręgosłupy odpadną przxy dźwiganiu plus jeszcze nachylaniu się nad wanienką, o nieee 🙂
u nas wózek już w piwnicy 🙂 jeszcze zapakowany w foliach i kartonie, chętnie bym go juz wypakowała 🙃 ale niech mi się młody na świat jeszcze nie pcha, wózek i moje chęci jakoś wytrzymają 😉

jeszcze co do fotelików to warto posłuchać rad specjalistów, jak kupowaliśmy dla starszaka chyba z godzinę męczyliśmy gościa w sklepie, a właściwie to on nas 😁 miał wiedzę i naprawdę nie doradzał najdroższy i wypasiony w cuda, tylko bezpieczny z atestami itp. zdecydowaliśmy się na Romera Britax i jesteśmy bardzo zadowoleni, teraz dla nowego dzidziusia też mamy Romera, co prawda pożyczony, ale następny fotelik też będzie z Romera 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://fotelik.info/pl/art/fotelik_samochodowy_tylem_do_kierunku_jazdy,10.html
Syla tu masz artykuł odnośnie jazdy tyłem do kierunku jazdy i na samym dole masz fotki dzieci jak siedzą z nóżkami. Maks ma jeszcze daleko nóżki od oparcia , ale moja siostra ma identyczny fotelik co ja ( Maxi Cosi Mobi ) a jej córcia ma 4 latka i jeszcze też swobodnie w nim jeżdzi. A Maks jest zadowolony , widzi wszystko w tylnej szybie ( bocznej oczywiście też :P) wszystkim kierowcom macha , a jak zaśnie to można ten fotelik lekko odchylić , że główka mu nie leci do przodu , tylko śpi sobie jak w leżaku 🙂
A przewijak super, ja podobnie jak Paella mam taki na łóżeczko , właśnie po to aby zaoszczędzić na miejscu i chyba też będę musiała dokupić stojak do wanienki , bo rzeczywiście nam te kręgosłupy popadają , mój już i tak jest w opłakanym stanie , tyle musi dźwigać. Ja mam po Maksie taką wanienkę http://www.shopmania.pl/artykuly-dla-dzieci-niemowlat/p-wanienka-profilowana-onda-z-termometrem-2461153 i obawiam się , że za ten stojak to będę musiała zabulić 🤢 no i czy taki znowu mi miejsca dużo nie zajmie.... aj muszę poczytać .
Paella ja to pomyślałam na początku , że "tarabanili" to co innego robili niż pakowali się na wakacje ☺️ 😁 😁
Ja dzis nigdzie nie wychodzę , mają być znowu upały , a po wczorajszym to miałam nogi jak kloce i aż bolały przy każdym stąpnięciu !! masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wszystkim z rana.
Fela ten stojak do wanny to się przecież składa jak deska do prasowania. Ja właśnie mam zamiar kupić wanne i przewijak i najlepiej w komplecie żeby wanne na przewijaku stawiać.
Co do fotelika to moja mama tak się oburzyła bo mówi że dziecko takie zgięte i ona wszystkie dzieci właśnie w takim miękkim nosidełku miała. Ale mówię jej że to prehistoria.
Syla z jednej strony ci współczuje ale z drugiej zazdroszczę przeprowadzki! My jesteśmy na etapie wybierania i zamawiania wszystkiego, wczoraj wybraliśmy kibelek. Te wybory są dla mnie zbyt trudne.
Wogóle cos się średnio czuję ostatnio. Wczoraj pół dnia bolał mnie dziwnie brzuch, tak jak przy okresie więc leżałam. Rano jak wstaję to mam stopy jak poduszki napuchnięte jak idę to aż czuje taki nacisk a powinno być rano dobrze. Taka jestem rozdrażniona i chwilę mam fajny humor a zaraz się tak załamuję. Hormony szaleją...
Miłego dnia, u nas od rana grzeje więc nie wiem co to będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fela - no nie wiem jak ten stojak co pokazujesz na zdjęciu, ale ten co kupiłam chyba 60zł kosztował ale to taki prosty i fakt składa się jak deska do prasowania i nie zabiera zbyt dużo miejsca.
a co myślałaś jak napisałam że sąsiedzi się "tarabanili" ? 🙃 - wiesz, nie wiedziałam jakiego słowa użyć do tego co wyprawiali przed domem. a teraz jestem jak nieprzytomna, bo jak się położyłam po 7mej spać to mnie młody zaraz wybudził 😮

Ola - ja też mam takie nastroje 🤔 łzy czasami mi same lecą bo np. coś smutnego zobaczyłam w tv albo mąż powiedział coś nie tak a już wogóle to uwielbiam pytania mojego męża w stylu: " no co się z Tobą dzieje że masz taką huśtawkę nastrojów, jak mam Ci pomóc" 😮 faceci nie "kumają" nic a nic, przysięgam...
z wybieraniem kibelków itp. napewno sobie poradzicie, bo trzeba 🙂 ale wierzę że w taką pogodę to tym bardziej nic się nie chce, a napewno nie chce się myśleć o jakimś wybieraniu płytek, umywalek itt. żeby wszystko miało ręce i nogi. Trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stojakow do wanienek to my mieliśmy taki komplet pożyczony i mam cichą nadzieję że tym razem też się uda pożyczyć. My fotelki mamy Maxi Cosi.
Ola wybory są trudne szczególnie dla kobiet. Polecam wszystko kupować przez internet to duża oszczędność. Co do wykończeniówki to polecam tobie wybrać styl kolory nakreślić sobie całość a potem wybierać poszczególne rzeczy. Określ sobie charakter np.lazienki, jeśli coś się wam spodoba np. wanna prostokątna czy prysznic z takim brodzikiem powtarzajcie elementy prostokątne w umywalce, kibelku, baterii. Ja inspiracji szukam zawsze na stronie muratora można podejrzeć wnętrza innych i zakreslić w główie efekt jaki sami byście chcieli uzyskać. My właśnie w czerwcu skonczylismy wykańczanie mieszkania moich rodziców i mile zaskoczył nas efekt końcowy, ale cieszę się że mam to już za sobą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 cos dzis malo nas...
Ola z tym bólem brzucha to powiem Ci, że mam podobnie, do tego jeszcze tak ciagnie mnie w dół, ogolnie jakis dziwnie obolały, mam nadzieje ze to nic, choc czasem nawet nie moge sie lekko zgiac bo tak boli. ide w poniedziałek do lekarza to zobaczymy co tam w srodku slychac. zwlaszcza ze dopiero teraz 2 tyg po szpitalu z tym plamieniem co byłam to bede u kontroli , mam nadzieje ze mnie nie opieprzy ze wczesniej nie przyszłam. ale w sumie nic juz takiego sie ni działo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do nastroju, to dokladnie chystawka nastroju jest, czasem jest wszystko super, ciesze sie ze wszystkiego, a nieraz wkurza mnie wszystko i odrazu jestem zła na meza bez powodu, przeciez nic mi nie zrobil 🙂 czasem sie zlosci na mnie za to, ale zwykle mowi aha to ten dzien dzisiaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj te hormony , ja mam tak samo jak Wy, wczoraj np. popłakałam się bo rozmawiałam z mężem o tym , że będę musiała iść do szpitala na parę dni jak bedę rodzić , że będę tęsknić za Maksem bo jeszcze się z nim nie rozstawałam na tak długo i w ogóle strasznie się rozczulam..
Mąż mi powiedział , że w tej ciąży dużo bardziej narzekam niż poprzednio, może dlatego , że teraz duzo gorzej wszystko znoszę no i są upały a wtedy była zima i siedziałam sobie w ciepłym domku. No nic jeszcze trochę marudzenia i już malutka będzie z nami , już nie mogę się doczekać , choć wiem , że nie będzie łatwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć wam
Dg wiesz u nas jest taki problem ze z mężem mamy całkiem inne gusta, idziemy do sklepu i on mówi "zobacz jakie ładne" a ja na to" ale wieśniackie" i co pojedziemy do jakiegoś marketu budowlanego to wychodzimy pokluceni bo mamy inne wizje. Wogóle mam już dosyć tego mojego męża, on nic nie rozumie naprawde!!
Ursulina ty po tym, plamieniu to mogłaś szybciej pujsc na kontrolę. A ból brzucha ja dalej mam taki jak na okres, wręcz latam do łazienki sprawdzic czy nie krwawię. Mam bardzo nisko brzuch, moja siostra mówi że tak nisko miała to szła rodzić. Nagle sie robi bardzo twardy i tak ciągnie że nie idzie stać, masakra. Ja już bym chciała urodzić i mieć to za sobą bo w dodatku coraz bardziej boje sie porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paella ja tez inaczej rozgryzlam slowo "tabaranili" 🤪 myslalam ze moze Ci dzidzi pozazdroscili 🤪

FellaMoj fotelik wyglada identycznie ja mam dla Neli Maxi Cosi Prio. Roznia sie wlasnie tylko chyba tym dolem z pod fotelika. Pisze ze conajmniej do 3urodzin dzieciaczki powinny jezdzic tylem, to wezme to pod uwage przy zakupie kolejnego fotelika dla dzieciaczka drugiego. Bo moja to za chwile bedzie 4latek 🙂 ten czas tak ucieka. Ale wychodzi na to ze tylko jeden na pasy jest ten Maxi Cosi reszta na isofix... tutaj pewnie tez szalu nie ma ... ciekawe czy jest chociaz ten mobi. Dzieki za artykul. Odnosnie tego przewijaka na lozeczko gdybym miala standardowy rozmiar tez zakupilabym tylko ten podklad. Ale ja wolalam zainwestowac w duze lozeczko, nela tez miala ja mam 140x70, pozniej z lozeczka robi mi sie lozko dla starszaka. A jak mam kupowac nakladke drewniana plus do tego przewijak to drozej mnie to by wyszlo jak caly ten przewijak dlatego mam goo, bo o stelza na wanienke to tez tu trudno 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ola pomalu pomalu do celu. Tak jak mowi Dg wez obierz plan poszukaj pomyslow na necie rozplanuj jak maja pokoje lazienki wygladac. Wybieraj design z mezem w domu przed kompem a potem razem szukajcie na wzor nie bedziecie sie klocic 🙂 no ii i allegro sie klania ty,bardziej ze jak kupujesz wiecej i drozej u jednego sprzedawcy zawsze mozesz napisac o rabat!! 🙂

Co do bolow to u mnie jest ich duuzo mniej niz bylo, mysle ze jak boli jak na okres to nie wolno tego lekcewazyc nospa koniecznie magnez i lezenie trzeba pamietac tez ze takie bole mozna latwo pomylic z jelitami. Wtedy nie nalezy sie martwic tylko uwazac na jedzenie.
Co do puchniecia znowu zaczely dretwiec mi palce u rak i zbierac wode, tez tak mialam z Nela pierscionki chyba w ostatnim momencie sciagnelam.. przypomnialo mi sie jak mialam obraczke z Nela w ciazy po 4h walki z tym zeby ja sciagnac za pomoca masel olejow mydel itd juz palec siny mielismy jechac na pogotowie ciac.... i udalo sie takze teraz od azu poczulam mrowienie i sciagnelam az do porodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ola idźcie na kompromis część Ty wybierzesz a część mąż i wszyscy bd zadowoleni 🙂

Syla ja zdjelam pierścionki tylko jak sie dowiedziałam o ciaży 🙂 zaloże spowrotem jak po porodzie moje palce wrócą do swoich rozmiarów 🙂 😁 chociaż puki co nie puchne na szczęście. z córcią tez nie puchlam do konca no ale po porodzie spuchlam jak słonica cala dosłownie mam nadzieje ze tym razem tak nie bd bo w jakich ja butach wyjde ze szpilata na koniec października ? córcie urodziłam na koniec maja wiec byly upaly i noga miescila mi sie ledwo ledwo w japonki i to szłam w nich z bólem ... dobrze że nie mam daleko do szpitala 🙂

a tak w ogóle to ostatnio oragnely mnie generalne porzadki codziennie cos segreguje sprzatam 😁 robie miejsce dla malego na ciuszki 🙂 powoli trzeba wszystko przygotowywac 🙂 ostatnio caly czas mam obolałe rzebra z prawej strony ale nic na to nie poradze i wiecie wydaje mi sie ze szyjka mi sie troche skrocila bo czuje jakby maly byl nizej wczoraj az ciecko mi bylo isc tak mnie ciagnelo... 😞 az sie boje jeszcze zostalo mi 12 tyg ale cos czuje ze urodze troszke wczesniej tylko oby nie za wczesnie... no i zapominam Wam napisać zawsze juz jakiś miesiac czasu dokucza mi zgaga ;/ szczególnie wieczorem a jak tam u Was? też macie ? i jak sobie z nią radzicie ? mi pomagaja suche wafle troche i kolezanka doradzila mi mleko i banany jeszcze .

miłego dnia pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
giga ciekawe czemu akurat po porodzie spuchlas a nie przed co lekarze mowili? teraz w pazdzienriku bedzie juz chlodnaw takze mysle ze bedzie dobrze 🙂
Co do zgagi to zalezy co zjesz jak masz zgage staraj sie nie objadac na wieczor min godzine przed snem nic nie jedz. A tymbardziej ostre ani slodkie nie wolno wzmaga zgage na maxa. Ja Ci powiem ze troszke mi zalezlaa w takim mocnych stanach wieczorem to mam GAVISCON oj polecam naprawde dziala cuda nie jakies reni czy cos. Mam w syropie i w momencie polykania juz czuje ulge i zero zgagi w mig. 🤪 mozna do 3x dziennie to w ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
Giga kiedys juz pisałam co mi pomaga na zgage, len mielony- 1 łyżeczkę zalać wodą przegotowaną tak pół szklanki. i jak ręką odjął zgage. nie chciałam brac tabletek dlatego wybralam to choc smak pozostawia wiele do zyczenia. ale wiem ze to naturalne jest przynajmniej.
ostatnio z 3 tygodnie juz nie mialam zgagi, a lnu tez nie pije, wiec juz sama nie wiem od czego to zalezy, teraz nawet po slodkim nie mam, a wczesniej to co chwilke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny widzę że dzisiaj jak na niedzielę bardzo aktywnie.
U nas dzisiaj od rana deszcz i ochłodzenie od razu poczułam przypływ sił. Te upały działają na mnie strasznie nie mam siły i skurczy dużo więc odsapnięcie od nich mnie cieszy. No ale już się rozpogodziło. Dzisiaj zaszalałam i pojechaliśmy do galerii jedyne buty mi się rozwaliły Strasznie mnie to ucieszyło bo chciałam skoczyć do Smyka -przeceny 50%ale wybór niewielki.Myślałam że kupię jakieś bodziaki 56 ale z rozpinanych nic nie było a na początku zdecydoaanie wolę takie. Kupię chyba wszystko jak zwykle przez internet.

Co do puchnięcia to może ciut palce u rąk mam spuchnięte, a tak. poza tym to czuję się już na prawdę duża Brzuchol rośnie jak na
drożdżach.Wczoraj był u nas mój przyszły szwagier i w szoku był. że mi tak brzuch po 3tyg. urósł !
Mnie opuchlizna też dorwała po porodzie w szoku byłam jakie kolki z nóg mi się zrobiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Ale dziś upał. Wybrałam sie znowu z mężem na zakupy i dziś były udane. Kupiliśmy kibelek szafkę pod umywalke i umywalkę na blat, baterię do tego:] No i jeszcze zamówiliśmy stół do jadalni i ławę do salonu. Więc dużo udało nam się dziś wybrać 😁 Mieliśmy dobry dzień. Pozatym postanowiłam zamówić przewijak z wanienką i zamówiłam taki http://allegro.pl/show_item.php?item=3443567632. Teraz przymierzam sie do zakupu lezaczka ale lego jeszcze nie wybrałam. Jakie polecacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

Syla nie objadam sie na wieczór :P raczej apetyt mam tylko rano! wieczorem jem nie mniej niż 2h przed snem czesem i dluzej. wieczorem nie chce mi sie juz tak jeść... z pewnoscia kupie sobie ten syrop jak mi sie nasili 🙂 czasem naprawde nie mam pojecia po czym mam ... ;/

Ursulina pamiętam że pisałaś o tym ale mi to nie przechodzi przez gardło... w ogóle nic tego typu konsystęcji... kiślów też nie przełknę... ja raz mam raz nie czasem strasznie mnie pali czasem tylko odrobine nie wiem od czego to zalezy nawet jesli uwazam co jem.

Dg ja też mam dość dużo skurczy jak jest gorąco wiec raczej nie ruszam sie z domu wczesniej niz po 16... a co do brzucha to mój rośnie też w rekordowym tępie... a u mnie dopiero poczatek 7 mies. az sie boje ile jeszcze urosnę do porodu... ja zrobilam sobie zdjęcie porównanie 11-27.07 to jest duża różnica a zaledwie 2 tyg... co do opuchlizny po porodzie to wlasnie mialam to samo ale mam nadzieje ze tym razem tak nie bd bo naprawde nie bd miala w jakich butach wyjsc ze szpitala xD hehe

Ola super że udały się zakupy z mężem 🙂 też by mi się przydal taki przewijak ale ja mam zamiar kupic taki przenosny 🙂 a wanienke mam. najgorzej to tez wózek chciałabym kupic ten jeden za drugim mam nadzieje że sie uda kupic tanio 🙂 a co do leżaczka to dla córci nie mialam ale chyba też zakupie teraz dla synka 🙂 myśle że taki najzwyklejszy bez zbednych wymysłów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny Figa napisała o Kubusiu! Jak pomyślę przez co ona przechodzi to naprawdę boję sie z łóżka wstawać żeby coś mi sie nie stało!
Giga. Ja tez leżaczek kubię chyba standardowy bo chodzi mi tylko o to że jak będę sobie gotować czy siedzieć w salonie to na leżaczku go położe i będzie ze mną żeby nie zawsze tylko w łóżeczku. Mąż myślał też żeby kupić drugie turystyczne żeby było w dużym pokoju ale to miejsce zajmuje. teraz jest chyba moment kulminacyjny brzuszków, mój jest wielki! trzeba znowu porobić sobie zdjęcia na porównanie, bo jak patrzę na niego codziennie to tak tego nie widzę ale mąż mi mówi że duzy i w sklepie zawsze mnie w kolejce puszczają 😁 Fajnie widać jak dzidziuś się rozpycha, taka mała dupka wystaje z jednej strony a z drugiej głowa. Dziś coś się niefortunnie ułożył i kluję mnie na prawo od pępka że nawet dotknąć nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś znowu Nasze brzusie ucichly 😁 a później nie bd się dało nadążyć za czytaniem 🙂
u mnie zapowiada się upalnie wybieram się z córcią do rossmana i pepko co centrum handlowego na jakieś takie drobne zakupki 🙂 przy okazji spacerek i zobacze co w smyku jest ciekawego 5,10,15 😁 zaraz ide troszke ogarnąć w domu bo babcia ma przyjsc hehe a łóżka nie poscielone nie pozamiatane 😁 zabawki juz moja Emisia zdarzyla porozrzucać xD hehe
pozdrawiam cieplutko 🙂 miłego dnia życzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola fajny przewijak, ja mam taki z komodą. Co do bujaczka to za szybko nie będziesz i tak wkładać dziecka bo ono w nich w taki pałąk jest wygięte, wiec nie musisz się śpieszyć z zakupem. Najlepiej niech rodzinka kupi na powitanie nowego członka rodziny.
Giga kobieto ale masz energii ja tylko leżę i sapię i łapię powietrze.

Porody przedwczesne i wcześniaki to kupa strachu i łez, czasami dramatów, ale i tylko złych wspomnień. Kubuś da radę :*
a my kobietki trzymajmy się w dwupaku jak najdłużej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie to tak jest na forum cisza, cisza a później "bum" i czytam i czytam, a jak chcę odpowiedzieć to połowę zapominam co, tyle tego jest 😉

ja właśnie się zastanawiam czy karuzelkę czy leżaczek kupi mi rodzinka - bo tak się umawialiśmy że ja powiem co potrzebujemy a dalej to już wiadomo 🙂

Dg - też tylko leżę i sapię, wczoraj miałam chęci, zrobiłam coś więcej w domu to myślałam że padnę, ciśnienie mi skoczyło i tyle, musiałam znowu leżeć, czekać aż spadnie i dalej już zapomnieć o jakimś szybszym ruszaniu się 🤢 a tyle rzeczy bym chciała w domu przygotować i zrobić. Mam już dosyć tych upałów wrrr

dla mnie wcześniactwo to była szkoła życia i pokory, wiem że pewnych rzeczy nie da się zaplanować i przewidzieć, często jest tak że nie masz wpływu na pewne sprawy i możesz tylko czekać - ale nie wspominam tego czasu aż tak bardzo traumatycznie, jednak nikomu nie życzę takich przeżyć i "atrakcji".

Kati - a co u Ciebie? miałaś mieć badania w zeszły czwartek i jak tam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dg żebyś wiedziała ostatnio coś mnie za bardzo energia rozpiera hehe az mnie to dziwi chyba z nudów 😁 ale jeszcze troche szkola sie zacznie (ucze sie zaocznie kosmetyki) i synoś sie urodzi to bd miala rece pelne roboty aż mnie to przeraża... ale powoli sie przygotowuje zwalniam szafki dla malego itd jeszcze z miesiac i trzeba bd miec torbe do szpitala przygotowaną!
ale wiecie dziewczyny czasem sama widze ze przesadzam z tymi porzadkami ale nikt za mnie tego nie zrobi i puki to 7 miesiac to wole wiecej zrobic bo pozniej bd coraz ciezej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...