Skocz do zawartości

listopadóweczki 2013 | Forum o ciąży


existence

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kasia a moze przenosisz jak MAlinka 😁ktora tez jak pisala z 3cm rozwarcia chodzila do 41tc 😁
Zeberka powiem Ci ze ja tez dzisiaj pospalam jak nigdy bo az do 8.05 😁 😁 😁 (Oli tak wstal wiec i mnie obudzil) dzisiaj do przedszkola nie poszedl bo u nas jest takie swieto LullusFest - impreza tygodniowa, mnóstwo atrakcji, karuzeli itp 🙂 🙂 dzieci maja wolne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Goshe... to ładne jaja by były...tzn..paradoksalnie jaj by nie było 😁 😜 U nas widać ewidentnie dziewczynkę, raczej już nic jej nie urośnie 😜 Ale powiem Wam, że to czekanie jest najgorsze... cholerka wie ile to potrwa. Każda z nas przechodzi ciążę inaczej, w kwestii porodu będzie to samo. Ja osobiście pewnie będę miała poród SN, chyba, że nie będzie to wskazane bo coś tam... 🤨 zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niunieczka napisał(a):
Ilia, a ja z całym szacunkiem nie zgadzam się z Tobą 🙂
CC jest przez lekarzy wybierane, ponieważ każdy szpital ma określone fundusze na operacje.
Poza tym łatwiej dla lekarza jest odebrać sn..
Przy sn często 'wyciskaja' dzieci 😞, tak jak ostatnio mojej koleżance z anglii 😞.
W mojej rodzinie tak dusili przez sn, ze chłopak jest chory do dzisiaj zniekształcili mu głowkę 😞((
często przy sn maluch owija się pępowiną 😞..
ja jestem z cesarki, moja kuzynka z sn i ona jest tak schorowana , że w wieku 24 lat ma kilka chorób.
Ja bylam tak grzecznym dzieckiem, ze rodzice twierdzą, że nie wiedzieli, że mnie mają, także kochana to teorie nie pokrywające się zupełnie..
tylko takie pierdoły, które sobie ktoś wymyślił.
jestem dzieckiem cc, a w mojej rodzinie te dzieci z sn są i były masakrycznie niedobre od samego początku.
Depresje może się mieć i po jednym i po drugim!!
Jedyne z czym się zgodzę to dochodzenie do siebie po cc..czasem bywa dłuższe z racji rany.., ale w wielu przypadkach nie jest az tak zle..koleżanki wychodzily po 3 dniach..moja mama tez nie narzekała.., a jak Ci krocze natną i popękasz to tez dochodzisz długo do siebie.., więc..
oj nie ma reguły..
Uwazam, że każdy powinien robic tak, jak czuje, albo tak, jak powinien... 🙂


Mojego Gracjana tez wycisneli... 🤨na szczescie nic mu sie nie stalo...byl duzy i dawno powinni mi zrobic cc to meczyli mnie 20godzin... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,,,widze ze tu dyskusja odnosnie cc...ja tez rozwazalam te opcje i caly czas mi chodzi po glowie bo po ostatnim porodzie mam niezly uraz psychiczny... 🤨
Dziewczyny ktore nastawiaja sie na porod naturalny niech sie nie zdziwia ze przy komplikacjach beda zmuszone do cesarki dla dobra dziecka... 🤨
To ta mama z pazdziernika miala niezla niespodzianke... 😜
Mnie znow glowa boli,kolejna nocka do kitu...mlody glowka na pecherz uciska i co chwile musze leciec siku i mam momenty ze wydaje mi sie ze za przeproszeniem zsikam sie w majtki bo nie zdaze dobiec do wc...eh 😉
Pogoda depresyjna...szukam mieszkania i nic nie moge znalezc...jestem zalamana... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malinko nie przejmuj się ! Ja tez mam każda noc do bani-brzydko pisząc.., a jak zasne to budzą mnie bóle 😞(i tak non stop..
teraz tez pobolewa kręgosłup..czasem brzuch..i generalnie czuję się róznie..niezbyt dobrze 😞
raz płacze, raz się złoszczę ..
czyli problemy i fizyczne i psychiczne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, jeszcze raz podkreślam, że super jest to, że każda z nas ma prawo wyboru.
Jeśli ktoś przeżył jakieś drastyczne doznania albo ma wskazania lekarza to logiczne jest to, że wybierze to co lepsze dla zdrowia i życia dziecka. Ja będąc przeciwniczką wyboru CC bez powodu czy dla wygody, wcale nie wykluczam takiej możliwości bo zawsze mogą zajść okoliczności w których to CC będzie nieuniknione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokladnie kazda z nas ma prawo wyboru... 🙂ja jak zobacze ze porod naturalny bedzie sie przedluzal to bede walczyc o cc...narazie zostaje przy naturalnym...bo szczerze mowiac to i jednej i drugiej opcji sie boje...szkoda ze ne mozna tego ominac hihi... 😜za dluzo ogladam chyba porodowki i cc tez mnie przeraza... 🤨chcac nie chcac nie mamy wyboru bo bobasy beda chcialy wyjsc.... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
wyobraźcie sobie ze calutką noc męczyła mnie ta cholerna zgaga 😲 🤢 teraz jest lepiej ale specjalnie zrobie sobie dzisiaj diete i zaraz ide po migdaly, bo dluzej tej męki nie wytrzymam 🤨 a mąż jeszcze mi mówi i wkurza ze do konca ciązy bede miec zgage 🙃

jeszcze deszcz leje od rana ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja przybijam Wam piątkę. Zgaga mnie męczy od tygodnia taka, ze mam wrazenie, ze mi ktos kwas wlal do gardła i przełyku..; ((. Nigdy w zyciu nie wiedziałam, ze mozna miec taka zgage...normalnie jak przewracam się w nocy z bokh na bok to wszystko to co drazni podcbodzi mi do gardla 😞(( mnie pomaga siemie lniane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...