Skocz do zawartości

Kto dowiedział się właśnie że zostanie mamusia? zapraszam | Forum o ciąży


mysiunia25

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co ja tez zadnych objawow nie mam tylko strasznie bolące cycki powiekszone z miseczki B do duzego D 😁 😁
laydeek mnie tez w ok 7tyg bolało podbrzusze, z tego co czytalam to macica sie rozciagala trwalo to jeden dzien 🙂
Niunia26 zycze zdrowka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 337
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczyny 🙂 podobnie jak Wy dowiedziałam się że będe mieć dzidziusia i bardzo się ciesze 🙂wszystko byłoby super gdyby nie te moje mdłości i wymioty:/ jestem w 6 tyg. a termin porodu mam na 26.12. 🙂 Wy też macie takie silne dolgliwości??Aż się boje co będzie dalej, bo podobno 8 i 9 tydzień jest najgorszy 😞 pozdrawiam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak czytam, że u Was bez objawów, to baaardzo zazdroszczę.
W pierwszej ciąży miałam mdłości ale nie takie jak teraz.... masakra....
Mdłości, duszności, zawroty głowy, bolące piersi , podbrzusze i plecy.... w weekend doszło przeziębienie, więc byłam nieżywa.

Ja na kolejną wizytę wybieram się dopiero 1.06... :-) nie mogę się doczekać bo to już będzie 14 (?) tydzień :-)

Miłego dnia! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olka88 napisał(a):
czesc dziewczyny 🙂 podobnie jak Wy dowiedziałam się że będe mieć dzidziusia i bardzo się ciesze 🙂wszystko byłoby super gdyby nie te moje mdłości i wymioty:/ jestem w 6 tyg. a termin porodu mam na 26.12. 🙂 Wy też macie takie silne dolgliwości??Aż się boje co będzie dalej, bo podobno 8 i 9 tydzień jest najgorszy 😞 pozdrawiam 🙂 🙂

witaj,
ja tez urodzilam synka wlasnie 26.12 ale 2011 🙂) teraz czekam na druga dzidzie i powiem Ci ze obiecywali mi ze mldosci mina po 12tc a sa nadal...zalamalm sie juz no ale co zrobic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj bo z tymi mdłościami to różnie jest, ale teoretyczne powinny sie skonczyc z koncem I trymestru,
ja nigdy nie miałam mdłości i wymiotów ani w pierwszej ciazy ani teraz (jak wracalismy do Niemiec ze Świat Wielkanocnych to 2 razy zygalam ale z tego co mysle to przez McDonalda na ktorego zatrzymalismy sie po drodze :/ )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szczęście też takie dolegliwości jak mdłości omijają, nie miałam ich w pierwszej ciąży i nie mam teraz. Ale współczuje tym, które muszą to przeżywac. Ja wczoraj pojechałam z mężem i synkiem do zoo we Wrocławiu i co chwila widziałam kobiety z brzuszkiem. nie wiem czy to taki wysyp teraz czy po prostu człowiek bardziej zwraca na to uwagę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
bylam u lekarza z malenstwem super ma 2,73 cm i termin znowu wychodzi mi na 2 grudnia 🙂
moja cysta sie powolutku zmniejsza i za tydzien znowu do kontroli 🙂 ja chyba bede co tydzien miala USG 🙂 przynajmniej maluszka bede czesto podgladac hehe 🙂
a to tam u Was?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś byłam na usg. Mój maluszek ma 1,47 cm. Słyszałam jego serduszko i tętno. USG wskazało idealnie 7 tyd i 6 dzień ciąży. Niesamowite uczucie widzieć to malenstwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja idę 13 maja i się już doczekać nie mogę. Za duża przerwa te trzy tygodnie od ostatniej wizyty ;-( Muszę w przyszłym tygodniu wszystkie badania zrobić, które mi zapisała gin. Na szczęście już lepiej się czuję, za to mój synek dostał antybiotyk, bo ma zatoki zawalone ;;-( Ciągły szpital w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wizytę 7 maja i też nie mogę się doczekac, bo to moja pierwsza wizyta. Boje się trochę bo mam ciągle plamienia, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂 Ja 3 tygodnie temu dowiedziałam się, że powiększy nam się rodzinka 🙂 teraz jest prawie 8 tydzień. Czuję się w sumie ok, oprócz małych dolegliwości. Już dwa razy widziałam maleństwo i słyszałam serduszko 🙂 ale z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę - 14-05. Mam nadzieję, że zobaczę coś więcej niż białą plamkę 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie grudniowe mamusie 🙂
Tydzień temu dowiedziałam się, że rośnie we mnie szczęście 😆 Czuję się dobrze. Jedyne objawy ciąży to bolące piersi i "humory" 😉 , czasem podbrzusze zaboli jak na okres. Do lekarza wybiorę się pewnie w 7 tygodniu. Według moich obliczeń termin rozwiązania wypada na 4 stycznia
Jestem już mamą 12-letniego łobuziaka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam. nie było mnie tu dwa tygodnie a tu tyle grudniówek się namnożyło 😁
ja wizytę mam na 17 maja i już nie mogę się jej doczekać tym bardziej że oststnio musialam ja przyśpieszyć bo miałam straszne bóle brzucha które mnie martwiły. dostałam tabletki które "zmniejszają ryzyko poronienia" i jakoś idziemy do przodu. w pracy dziewczyny też mi bardzo pomagają gdyż już wszyscy wiedza o mojej ciąży. jeżeli dam rade to chcialabym popracować do końca wakacji ale zobaczty,my jak to wyjdzie. na razie mamy remont łazienki i dziś i jutro mam wolne aby przypilnowac robotnika.
A tą ciążę znoszę zupelnie inaczej niż tą pierwszą i przez to wszyscy licza po cichu na dziwewczynkę, lecz ja bym chyba wolala 2 chłopca bo chłopcy są fajni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Witajcie nowe brzuszki 😁
ja bym chciała dziewczynke bo jak patrze na mojego diabełka to jak drugi tez przyjdzie chłopiec to chyba nam dom rozniosą cały 😁 ale co tam bedzie chłopiec to tez super masz racje Agniesia chłopcy są fajni 🙂 🙂
my zaraz grila robimy tylko czekam az mąż wróci z pracy bo pogoda piękna jak w lecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę na chłopaka 🙂 Mam starszego brata i stwierdzam, że pierwsze dziecko to musi być chłop 🙂 Macie wybrane imię dla swoich pociech? Jeśli faktycznie urodzę chłopca, to na pewno będzie to Mateusz. Jeśli dziewczynka, dyskusja trwa. Chciałabym Hanie, ale mojemu mężowi Hanka kojarzy się tylko z kartonami 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wizytę mam w ten piątek i już nie mogę się doczekać, mam nadzieję, że usłyszę serduszko.
Co do płci to marzy mi się kolejna dziewczynka 🙂 Poza tym mam wszystkie ubranka po pierwszej córeczce więc byłoby łatwiej. No ale przede wszystkim najważniejsze żeby Było zdrowe, płeć nie ma większego znaczenia.
Imiona dla chłopca mamy wybrane: Marcel, Błażej lub Tobiasz, ewentualnie Filip. A dla dziewczynki to mamy całą listę - ciężko będzie się zdecydować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie złapały mdłości, zaraz po jedzeniu jest mi niedobrze, ale nie wymiotuję. W pracy trochę twardnieje mi brzuch po 8 godzinach siedzenia przy kompie i zaczyna mnie to wkurzać. Jeśli chodzi o imiona to Jakub lub Agatka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my6 mamy wybrane dla chłopca: pawełek albo Wojtuś ewentualnie Piotruś. Dla dziewczynki mamy mętlik w głowie bo każdy chciałby ionaczej włącznie z synkiem 😉 ja bym chciała Klarę ale reszta rodzinki się nie zgadza a jak siostra usłyszałam moją propozycję to powiedziala że mam słuchac się mężą bo wariują mi hormony 😉 A tak to myślimy nad Kingą lub Anią ale raczej byłabym za Anią mimo tego że moja siostra ma tak na imię więc była by mała Ania i duża Ania. Moja przyjaciółka mówi że mamy szuakac imion na A bo u mnie w domu rodzinnym wszyscuy mieliśmy imina na A i teraz mąż i synek też mają na A więc przyjaciółka się śmieje że musze podtrzymać rodzinną tradycję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
my tak jak pisałam liczymy na dziewczynke i imie juz dawono wybralismy - Julia, dla chłopca jest cięzko cos wybrac ale chyba bedzie Alex 🙂
jejku ja bym juz poszła kupic kilka ciuszkow bo nie mam dosłownie nic! ale trzeba poczekac az poznamy płeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...