Skocz do zawartości

Lutowe mamuśki 2014 r. | Forum dla mam


mixidixi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dodi_W napisał(a):
Dopiero się przespałam godzinke od wczoraj rana. Zjadłem obiad. Wszystko ustalo. Jestem spowrotem na patologii. Padnieta trochę ale cóż...fałszywy alarm.

głowa do góry!!! odpoczywaj i zbieraj siły !!! jak mnie w pierwszej ciąży cofali z porodówki to byłam bardzo rozgoryczona.... ale ja byłam wtedy już po terminie i straszyli mnie że dziecko waży około 4 kg... więc pewnie to trochę inaczej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zocha mam tak samo...Co prawda kołyske mamy już od 1,5 miesiąca rozłożoną(przez wysokie ciśnienia.nigdy nie wiedzieliśmy czy zaraz mi tak nie podskoczy że trzeba będzie cc)
Dopóki siedze i się nie ruszam i Rafał się nie rusza to zapominam że jestem w ciąży....a to już za chwilę będzimy mieli małego przy sobie szok...Coś dzisiaj dokucza mi kręgosłup lędźwiowy i pachwiny...może coś się zaczyna dziac...zobaczymy 😉)
Dodi zbieraj siły!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi super że Kubuś na wadze przybrał cieszę się i trzymam kciuki za was!! Kiedy wychodzicie ze szpitala? czy juz zostajecie do porodu tam??
Edytka GRATULUJE!!
Ja dziewczyny pije herbate z malin wcale sie nie oszczedzam na spacery chodze sprzatam mieszkanie sex i to nic nie pomaga wrecz odwrotnie :P skurczow juz dawno tych przepowiadajacych nie mialam :P
wczoraj nawet na 6 pietro wchodzilam >>akurat winda nie dzialala
Najgorsze jest to że wczoraj spałam u rodziców oni maja taka dużą szafe z lutrami i jak zobaczyłam moje nogi to sie załamałam całe z tyłu w rozstępach 😞 okropnie to wyglada mam doła ... ehh o tyle może dobrze że na brzuchu mi te rozstepy nie wyszły, rodzice pocieszali mnie że z tyłu to nic nie widze i sie jeszcze bardziej zalamalam 😞....
Martitka i jak jesteś już w szpitalu?
Dziewczyny tyle stron zapisaliście że już się pogubiłam 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej byli znajomi, siostra i mąż z corcia. Pojechali przed 20. Ja pod ktg. Iza ja miałam skurcze z krzyża,di tego ból. Brzucha i napięta macica, trwalo to od 20 do wczesnego rana, i puścilo.. już teraz wiem że takie mniej bolesne to przepowiadajace. Mam nadz.że jutro po usg wyjde, a jak nie to poproszę o to usg i sie wypisze. Jestem wykończona, twarz szara bura i zmęczona, chce zrobić pediciure. Tęsknię za domem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anuna nie smutaj się, na pocieszenie powiem Ci że ja całą z Julka w ciąży popękałam ,brzuch, uda, nosi. Piersi, nawet w pachwinach czy pod kolanami, po 4 latach rozstepy tak zbladly że prawie ich nie wwidać, bikini latem nie sprawia mi problemu. Może wyjde jutro do domku. Idę spać bo padam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anuna nie jestem jeszcze w szpitalu bo ciągle jakieś fałszywe alarmy ... Do szpitala chcę jechać dopiero wtedy jak będę wiedzieć że to napewno już bo inaczej jak mnie cofną na patologię ciąży i tam w nocy mnie coś weźmie to będę kwilić dziewczynom a pielęgniarki niechętnie biorą na porodówkę chyba że widzą że już tuż tuż... Z Mikim w ciąży jak leżałam to jedna babka mi całą noc wrzeszczała na sali a na drugi dzień wyglądałam jak cień bo tak jak i ona nie mogłam zasnąć ... Rano mnie przepraszała za krzyki 😮
Ja potwierdzam że nie widać później rozstępów, miałam z Mikim całe piersi w rozstępach, uda a teraz po rozstępach nie ma śladu . Dobre nawilżanie po porodzie i skóra się regeneruje.

Dodi Obyś jutro robiła pedicure w swoim domku i trochę odsapnęła od tego szpitala przed porodem, nabrała sił.

Izunia Ciekawa jestem jak to będzie u Ciebie z porodem, mocna babka z Ciebie że tyle wytrzymałaś i donosiłaś szczęśliwie ciążę... Mi też lekarz mówił że max dwa tyg. i rodzę - jutro mijają te dwa tyg. Podbrzusze też mnie boli jak na okres czasami nawet baaaaardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anuna2 napisał(a):
codziennie sie smarowałam specjalnymi kremami dla kobiet w ciąży i to nic nie dało 😞 Można się potem tego jakoś pozbyć??


Anuna rozstepow najlepiej się pozbyć jak są swierze czerwone, ale kremy mało pomogą, najlepiej laser lub inne zabiegi które są cholernie drogie w gabinetach kosmetycznych. Niestety kremy pomogą ale przy dłuższym stosowaniu, ja uzywalam serii już po porodzie Revitol strech mark, skuteczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie z tymi upławami jest normalnie tak jak przed ciąża czyli takie srednie upławy. Ale coraz częściej pojawia mi się taki mega galaretowaty śluz i myślę że to czop odchodzi tak na raty... Jestem wlasnie u lekarza , czekam aż zacznie przyjmować i ciekawe co mi dzisiaj powie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też przez całą ciążę samrowałam sie balsamami i oliwką. Prawie dwa razy dziennie bo wiadomo czasem sie nie chce. Mi powychodziły rozstępy na pośladkach i na boczkach coś się zaczyna pojawiać ale bardzo małę. Do tego mam celulitis na udach bo tyle utyłam. jak na siebie patrzę w lustrze to też nie mogę na to patrzeć. Czuje się przez to taka nieatrakcyjna ale może jakoś znikną te paskudztwa po porodzie.
Dziś tak na dobry humor z rana dowiedziałam się, że mąż zgubił portfel 😞 Faceci to jednak jak dziecie. Kasy duzo nie miał ale karty do banku, kredytowa i dokumenty. Masakra. Ciekawe czy będzie mógł potem dostać akt urodzenia dziecka bez dowodu osobistego. I jeszcze jeżdzić samochodem bez prawka? widać do porodu będę musiała zawieść sie sama. Same zmartwienia 😞
Mam nadzieję,że u was lepiej.
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny dzwonilam do swojego giną ze jeszcze nie urodzilam a on w szoku.umowil mnie dzisiaj na wizyte dopiero na 21!!!!tak późno...mowil ze będziemy cos myslec.nie wiem o co mu chodzili naprawdę.moze zrobi mi lekki masaż szyjki to napewno bym zaczela rodzic.w pierwszej ciąży tez mi zrobil masaż i po 5godzinach juz rodzilam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...