Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doti mam nadzieję, że już dzisiaj dobrze się czujesz 🙂
Monia moje gratulacje!!! W końcu się doczekałaś.
Mnie maluch też dzisiaj skopał, a jak chciałam M pokazać to jak na złość przestał. M był lekko zawiedzony, ale cóż radzić 🙂
Jutro idę na połówkowe i już kurcze nie mogę się doczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Szysza dalej mam nos kichający ale jest lepiej niż wczoraj.
Zaczynam się martwić co to będzie z naszym sylwestrowym wyjazdem, bo M kaszle, dzieci jeszcze kaszlą choc już katarki wygoniliśmy...

Właśnie trafiłam na jakiś dziwny kalkulator porodu co mi wyliczył że będę rodzić 09. czerwca... jakim cudem to nie wiem... musiałabym trochę przenosić hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam do PL i właśnie leżę w swoim łóżku 🙂 Podroz minęła super, lepiej ją przeszłam niż nie będąc w ciąży i bardzo szybko nam minęła, a ile nawiozłam 🤪 dla małej mam juz wszystko, ubranek taki wór od 0-9,że albo muszę dokupić szafę,albo M wynieść do drugiego pokoju. Do tego te rzeczy są prześliczne, sukienek tyle,ze podejrzewam, ze mała połowy nie założy. W nowym roku zacznę prać to normalnym proszkiem, a bliżej maja płynem dla dzieci, z prasowania chyba zrezygnuje,bo zajęłoby mi to z 10dni. Dodatkowo zajechałam do primarka, kupiłam kocyki, zabawki dla niemowlakow, ręczniki, wiec zostały do kupienia juz tylko łózeczko,przewijak i wozek. Dostałam elektryczną huśtawkę, leżaczek, podgrzewacz do butelek i cieszę się przeogromnie!
Do tego przytylam 😉 Kurtkę dopinam na styk,ale moze dam radę wytrzymać do przecen w styczniu 🥴
Malutka fajnie kopie, siostra moja wyczuła kopniaka, a M jak przyłoży rękę to mała ucieka.
Buziaki dziewczynki, pewnie po świętach się odezwę wiec Wesołych świat dla wszystkich, srogich i bolących kopniakow 😘 pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Marta, super ze podroz Ci minela szczesliwie i ze udalo Ci die zdobyc lowy dla malej.
Ja juz tez u rodzinki na swieta. Ostatnie przygotowania a jutro juz mam nadzieje ze na spokojnie bedziemy szykowac sie do Wigilii.
Wszystkiego najlepszego dziewczyny, pomyslnosci i spelnienia marzen! Wesolych Swiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój lekarz na połówkowym sprawdzał przede wszystkim czy budowa serca jest prawidłowa, przepływy w pępowinie, czy nerki doborze fukcjonuja, budowe wątroby żołądka pęcherza moczowego, długość kości nosowej ii jeszcze budowę mózgu. a i nóżki czy stopy nie mają przykurczu czy coś takiego. 🙂 tyle na połówkowym.

ja cały dzień w garach. mam już dość ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂
Ja właśnie nie dawno odeszłam od garów :P jestem wypruta. Dzisiaj byłam na połówkowym i chyba będziemy mieć dziewczynkę 🤪
Mnie gównie badał czy budowa kości jest prawidłowa (czyli wykluczenie rozszczepień), prawidłowy przepływ krwi i budowę serca, budowę pęcherza. Mierzył też obwód główki, wysokość czoła i coś tam jeszcze. A długość kości udowej, budowę pępowiny, położenie łożyska, ilość wód płodowych i może coś jeszcze, ale już niekoniecznie pamiętam 🙂
Najlepszy prezent jaki mogliśmy dostać: WSZYSTKO jest w normie!!!
M jest lekko rozczarowany, bo bardzo liczył na synka - ale i tak widać, że przepełnia go duma 😁
Nie wiem czy uda mi się zajrzeć jeszcze na forum przed świętami: więc życzę Wam wszystkim i każdej z osobna wszystkiego dobrego, dużo zdrówka, szczęścia (to chyba zdeka zbędne - bo każda ma je pod swoim sercem 😁), szczęśliwego nowego roku i jak najwięcej silnych kopniaków 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mamusie i dzidziusie,
Witam Was w ten Wigilijny poranek, jeszcze raz zycze Wam wesolych Swiat. Cieszcie sie milymi chwilami w gronie najblizszych i do napisania po Swietach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Brzucholki i dzidziusie 🙂
Przyturlalam się do Was na chwileczke, mam nadzieję że miło spędzacie czas. My w rozjazdach to tu tam, fajny czas
Kangoor jakbym nie wchodzila na brzuszek to Wszystkiego Naj 😘
Trzymajcie się ciepło!
Doti słodziachne te Twoje dzieciaczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 My już w domu po świetach nareszcie można usiąśc i odpocząc 🙂 Mam nadzieję że wam również miło minął czas w gronie najbliższych. Buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno.. Eh Brzucholki cierpię na bezsenność ostatnio 🤨 noc w noc to samo. Męczące to, a potem chodzę jak zdechlak cały dzień 😠 dobrze, że święta i u rodziców jestem to Kuba jakoś szczególnie tego nie odczuwa. Mam nadzieję że mi się odkręci..Malutki plumka szczególnie teraz jak tak spać nie mogę to się odzywa do mamy 🙂 No i nie pisałam Wam .. jednak nie Wojtek coś przekonania nie mam więc debata trwa. Większość imion jakie proponują np dziadkowie to nic tylko siąść i płakać.. ale jest jeszcze czas.. coś z Michałem wymyślimy tylko mój mężolinski cuduje tym razem gorzej jak baba ( a była to zawsze moja dzialka 😁 )i nic z moich propozycji mu nie pasuje 🥴
No dobra co Was będę zanudzać..kolorowych 🙂
Marta daj znać jak po połówkowym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 😉 Jestem dziś w mieszanym humorze. Super bo wczoraj wieczór jak m położył mi rękę na brzuchu to Groszek wreszcie zaczął kopać! Do tej pory w ogóle go nie czułam a wczoraj szok!
Dziś pakowanie a jutro wyjazd 🙂 🙂 🙂

Ania nic sie nie przejmuj, mój M upiera się że ma być Marcinek czyli po tatusiu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mamusie,
Ja juz tez po swietach w domu. Oczywiscie bylo swietnie spotkac sie z rodzinka i troche poleniuchowac. Objadlam sue straszliwie wiec zeby nie psuc sobie nastroju swiatecznego, narazie nie wchodze na wage i zyje w slodkim przekonaniu ze nie jest tak zle 🙂
Ania- dzieki! Milo ze pamietasz 🙂 a co do imienia to u nas tez narazie nic sie nie wyklulo. Mam wrazenie ze dla dziewczynki byloby mi latwiej a z chlopakiem mam problem. W sumie niewiele imion mi sie podoba, no i oczywiscie zeby jeszcze sie zgralo z gustem mojegi meza... Wiec narazie dziudzius jest dzidziusiem 🙂
Milego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po polowkowym, wszystko w normie, mam płytę cd i malutką w 3d - ślicznie widać buźkę. Patrzę na zdjecia i nie wierze, ze będziemy mieli dziecko 🙃 wazy 480gram, a stopki ma 4 cm. Wybadał ją bardzo dokładnie 🙂
Buziaki dziewczynki ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Marta, to juz prawie pol kg. Super!
Ja musze poczekac do 2 stycznia I wtedy zobaczymy jak tam moj maly bobas. Zakladam ze wagowo powinien byc tez tak jakos miedzy 450 a 480 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, zameldowalismy sie w domku w Zakopanem. Zaczyna wiac a widok polamanych drzew dookola troche przeraza... Ciemno juz wiec mamy rodzinny wieczor 🙂 Mala nauczyla sie mowic "laura". Oczywiscie wychodzi jej to bardzo koslawo ale ja tam slysze laula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...