Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aga to dobrze się odżywiasz skoro wyniki super. Ja we wtorek mam wizytę i pewnie zleci mi znowu badania, więc zobaczymy.
Dziś byłam na wyprzedażach, kupiłam parę fajnych rzeczy ciążowych i szukałam stanika dla siebie, bo wszystkie są za małe, wiec postanowiłam,ze zaopatrze się juz w taki do karmienia, ale brak moich rozmiarów (80F-piersi mi urosły 2rozm!!!). Jutro będę dalej poszukiwać, juz niekoniecznie do karmienia- jakikolwiek niech będzie.
Piorę dzis ubranka małej, ale póki co 2prania na dzis - jutro kolejne, bo trochę tego jest,a stoi w worku i się kurzy.
Malutka coraz mocniej puka, juz tatuś bez problemu ją wyczuwa 🙂 ma swoje pory , ulubiona jest po północy 😉wtedy mocno daje czadu 😁 dodatkowo jak popukam palcami po brzuchu i położę rękę to tez mnie puknie, więc jestem bardzo spokojna i wyczekuję kolejnej wizyty 😁 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Marta z tym moim odżywianiem to jakaś masakra mowiłam niedawno że zachcianki w ciąży to mit... a właśnie zjadłam 2 bułki z pasztetem, miskę kapusty kiszonej i lody 🙂 masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co dziewczyny mnie dopadł jakiś dół dzisiaj i nie mogę się pozbierać siedzę sama w domu cisza spokój aż głupio tak jakoś. Teściowie mnie na weekend zapraszają ale mi się nie chce z domu wychodzić. Worki czekają na na pranie i nie doczekają się tego chyba szybko. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małgosiu nie ma potrzeby prać teraz ubranek dziecięcych. Pomyśl, do maja jeszcze 5 miesięcy. Masz czas. Wypierzesz jak będzie wiosna, ciepło, wyschną sobie na powietrzu, nie będziesz w domu wilgoci dodatkowej gromadzić. Poza tym przez ten czas i tak by sie zakurzyły jeszcze. :*

My właśnie skończyliśmy składać łóżko piętrowe dla Starszego 🙂 Dzieciaki zachwycone a ja przerażona, bo Mała wylazła sama na piętro po drabince !!! 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam że leniuszek 😁 Małgosia korzystaj 🙂 przy dziecku życie nabierze tempa
Wyciągnęłam dziś worki z ciuchami po Kubie miałam przeglądac ale oczywiście przy Księciuniu się nie da a wszyscy dziś w pracy, zobaczylam tylko że wszystko wyprasowane wyskladane w kosteczke. Głupia ja było prasowac przecież zaś będę to prala i prasowala 🙃
W poniedziałek wracamy do siebie do domu, we wtorek idę na tą glukoze a w środę wizyta
Marta z biustem mam podobnie kiedyś babka w bielizniarskim powiedziala że mam 70 e, ja i tak kupuję zawsze 75d a teraz to w ogóle nie wiem czy w coś te moje piersi upcham by nie wyskakiwaly z każdej strony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania tez miałam 75-80 D, ale dziś mnie pani zmierzyla i juz wyszło F 😉
Tez jestem ciekawa czy przy następnej wizycie da mi skierowanie na badanie glukozy-fuj, boje się wypicia tego "trunku" 🤪 , ale najbardziej boje się wyników na tokso- jakoś panicznie się jej boję,a wcześniej nie chorowalam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki
Też mam problem z bielizną. Przed ciążą kupiłam sobie staniki w go-sporcie o największych rozmiarach jakie mieli. Dzisiaj już mi się piersi przelewają, a zwykłe są nie wygodne 😞
Wam też leci krew z nosa? Do tej pory miałam od czasu do czasu posmak krwi, a teraz siedzę z husteczką przy nosie :P normalnie masakra.
Idę spać, bo strasznie męczący był ten tydzień. Dobranoc mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martag napisał(a):
Ania tez miałam 75-80 D, ale dziś mnie pani zmierzyla i juz wyszło F 😉
Tez jestem ciekawa czy przy następnej wizycie da mi skierowanie na badanie glukozy-fuj, boje się wypicia tego \"trunku\" 🤪 , ale najbardziej boje się wyników na tokso- jakoś panicznie się jej boję,a wcześniej nie chorowalam 🙃


Marta nie bój się aż tak tej tokso, mnie lekarz wczoraj pocieszył bo wyszło mi że wcześniej nie chorowałam i teraz też nie jestem chora, więc sie wystraszyłam że mogę się w każdej chwili zarazić bo mam kota. Lekarz wczoraj mi powiedział że większe prawdopodobieństwo jest że zaraże się przez surowe mięso niż od zwierzaka, wiadomo że trzeba uważać ale nie należy popadać w paranoje. Pomyśl skoro tyle lat już nie jesteśmy zarażone to trzeba mieć wyjątkowwego pecha żeby w ciązy się zarazić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ Ja dziewczyny miałam wynik z toksoplazmozy wątpliwy i lekarz skierował mnie do poradni chorób zakaźnych. Tam lekarka mnie pocieszyła ze ta choroba już za mną. Choruje się na nią tylko raz i w 90% nie wiemy ze jesteśmy chorzy. Jadę 7 styczna po odbiór wyniku bardziej wnikliwego. Dziecku niby nic nie grozi. Kota zawsze miałam w domu. pozdrawiam 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Nevaeh 🙂
Ja się ogólnie czuję bardzo dobrze, nie czuję że jestem w ciąży.
Wczoraj wieczór Groszek zaczął skakać tak, że czułam go ręką, ale dziwnie nisko, bo tuż nad spojeniem łonowym. Skoro mu tam nisko dobrze, to niech siedzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj nevaeh 🙂
Marta nie martw się skoro macie od dawna do czynienia z kotami i nie miałyście toxo to i teraz się nie przypeleta. Zresztą paradoksalnie często tak jest że ludzie którzy mają koty toxo nie mieli 🙂 Ja za kotami nie przepadam i ostatnio miałam z nimi do czynienia w dzieciństwie, tatara jadłam raz w życiu a i tak gdzies kiedyś chorowałam na to.
Niedobrze mi i jestem już taka duża 😞 na plecach nie mogę ani chwili leżeć bo mi duszno.. na pocieszenie malutki plumka mamusi, wszystko zniosę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzis dzien dla siebie, ale w postaci sprzątania i dalszego prania 😆
Te malutkie ciuszki są cudowne, mam mnóstwo ślicznych, dzinsowych sukienek, cudownych bucików,a najwiecej mam body i żałuje,ze kilka ich paczek kupiłam. Odkamienilam podgrzewacz do butelek,bo tez dostałam i trzeba było go lekko odświeżyć. Zrobiłam juz listę zakupów do ikei i dam znajomemu,ktory mi przywiezie, bo ja musiałabym jechac do poznania, a juz raczej nie dam rady łazić tyle godzin po sklepie. Zostało 4 miesiące, a ja juz szykuje jakbym za miesiąc miała urodzić,ale to taka przyjemność 😆
Moja koleżanka od bliźniaków miała wczoraj polowkowe (teraz juz 22 tydz.) i jej synuś wazy ponad 500gram, córeczka trochę mniej, wiec moja Kajka jednak nie jest taka wielka jak myślałam, tym bardziej,ze byłam pewna, ze bliźniaki są duzo mniejsze. No ale niech rosną te nasze dzieci i bedą zdrowe-to najważniejsze.
Właśnie zjadłam obiad, a mała puka puka i puka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja oprócz tych bólów czuje się ok, ale zaczynam się powoli martwić, że nie czuję jeszcze maluszka (albo nie zdaje sobie sprawy, że już je czuję). Ponoć niektóre kobiety czują to troszeczkę później niż inne. Do lekarza idę dopiero 14 stycznia - chyba jakoś wytrzymam. Tak czytam, że wy dziewczyny już czujecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...