Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzięki dziewczyny 🙂
Kangoor cudownie 😘 z panami to u nas na bogato 😉 będą miały nasze księżniczki wybór 😁 z terminem to rzeczywiscie fajnie się zgralysmy 🙂
Ja to ciągle mam przed oczami jak to moje malenstwo tymi rączkami wywija, mam to nagrane na płycie. W ogóle zarąbisty komfort po tym usg połówkowym że dzidzius taki wybadany dokładnie. Teraz będę czekać na wieści od Was! Kolejną wizytę mam dopiero 8.01 bo mój doktor idzie na urlop i mam mieć już wynik z tej glukozy. 75 g mi wypisał czyli to samo co z Kubą 2 godz czekania między pobraniem to jest niefajne no ale jak trzeba to trzeba
Dobranoc 🙂
P.s Kangoor ale ta Twoja Hania fajowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, z tymi terminami to jest roznie. Ja sie trzymam mojego terminu 8 maja, mam super reguralne cykle i wiadomo kiedy dzidzius zostal poczety. Zreszta lekarka tez tak uwaza,.
Za tydzien mam polowkowe, a potem po 2 tyg ( 2.01) kolejna wizyte wiec sobie teraz czesto bede podglsdac mojego malego krolewicza 🙂
Dzieki Aniu za mile slowa w kierunku Hani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, mam pytanko, Ty sie klujesz tylko w brzuch? Moj ma juz dosyc, mam zrosty i straszne siniaki mi sie robia. Wczoraj rozmawialam z lekarka i podpowiedziala zeby sprobowac w udo albo w ramie. W ramie sama chyba nie dam rady ale z tym udem sprobuje, moze bedzie lepiej. A jak u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
U mnie z bólem zębów cd. Doszly znowu bole brzucha,ale juz wiem, ze to wina zelaza, ktore biorę. Budzę się o 5 i dopóki nie pójdę do toalety to bol jest dość silny. I tak juz drugą noc od kiedy go wznowiłam, bo jak nie brałam go trzy dni - był spokój 🙂 No trudno, do wizyty jakoś wytrzymam, moze doktor przepisze inny lek. 🤢
Jutro zbieram siły i jadę na sklepy po prezenty 🤔 Dodatkowo muszę kupić prezent dla kolegi na 30stkę i jestem bez pomysłu, więc chyba kupie bon do jakiegoś sklepu, bo w sumie sama bym takim prezentem nie pogardzila 😠 Drugi Kolega sie z nami złoży,wiec dostatnie bon na 200zł, moze do tk maxxa...jeszcze nie wiem.
W czwartek wyjazd do siostry...odliczam dni!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta- trzymaj sie dzielnie! Mam nadzieje ze bol szybko Ci przejdzie i te osemki sie uspokoja. A co do zelaza to faktycznie pogadaj z lekarzem przy okazji wizyty i na pewno cos poradzi.
Ja tez jutro wybieram sie na zakupy, moj maz ma jutro dzien wolny (wow! wreszcie 🙂) wiec mam nadzieje ze kupimy wszystkie prezenty. Juz jakies pomysly mam ale moze sie tak zdarzyc ze w sklepie zmienie zdanie, jakas taka jestem w tej ciazy niezdecydowana ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Dzięki Aga 🙂 Też mam nadzieję i trzymam kciuki za same dobre wiadomości!
Byłam zawieść zwolnienie, u szefowej, u fryzjera ja to prawie na chłopaka jestem obcieta więc max co 2 m-ce musze chodzić... Jejku Brzuszki i tyle jeżdżenia 😮 i będę w domu z Kuba aż nie dociera 🙂 ale się cieszę!
Kangoor i Aga mam pytanko..bo pamiętam, że Wy jesteście na zwolnieniu. Czy miałyscie kontrolę z zusu? W poprzedniej ciąży byłam na zwolnieniu od 14 tyg bodajże i nie miałam kontroli ani raz więc pomyślałam, że może kobiet w ciąży tak nie kontrolują..u mojego taty jak złamal noge byli pare razy... A tu moja kolezanka która też jest w drugiej ciąży miała kontrol już 3 razy 😠 raz wyszła do nich z dzieckiem na rękach bo nie wiedziała, że to kontrol, co było tłumaczenia 🤨 Tylko, że ona ma swoją działalnosc to może dlatego?! Oj nie chciałabym takiej akcji 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kangoor mi lekarz powiedział top samo co Tobie że mogę w ramię albo w udo. No w ramię średnio tym bardziej że nie mam tam tkanki tłuszczowej...a w udo? Kurde na udzie jest taka delikatna skóra że tam na pewno nie bd robić, także ja zostaje przy brzuchu, mocno ściskam jak wklowam i teraz tak pomału ta igłę wsuwam i nie robią się takie siniaki...no i raz w prawa stronę raz w lewa.
Damy rade ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, ja jestem na zwolnieniu od 31 sierpnia czyli od samiutkiego poczatku ciazy. Nie mialam kontroli jak do tej pory. Nie wiem jak Ty Aniu ale ja mam na zwolnieniu zaznaczone ze moge chodzic wiec mysle ze nie moga nic zrobic jak nie zastana mnie w domu. W poprzedniej ciazy tez bylam na zwolnieniu od samego poczatku do konca ale to nie bylo w Polsce wiec trudno tu porownywac.. ale moja szwagierka 1,5 roku temu "lezakowala" cala ciaze i tez miala zaznaczone przez lekarza ze moze chodzic i nie miala zadnego nalotu z ZUS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, ja w pierwszej ciazy mialam bardzo malo siniakow, prawie wcale, ale teraz juz mam zrosty podskorne od tych zastrzykow i siniaki robia mi sie dosc czesto. Poprzednio wbijalam cala ciaze tylko w brzuch bo tak jak Ty balam sie w udo. Dzis sobie zrobilam pierwszy raz i ku mojemu zdziwieniu wcale nie bolalo. Zobaczymy tylko czy nie pojawi sie siniak pozniej ale narazie wyglada OK wiec chyba znalazlam metode na chwilowy oddech dla mojego brzuszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja jestem na zwolnieniu od paździenika i nie miałam kontroli, moja koleżanka która miała swoją działalność miała chyba z 3 razy ale wydaje mi się że dlatego że zus płacił jej bardzo dużo bo miała najwyższe składki zdrowotne opłacane. Podobno jak Cie nie zastaną w domu to musisz im przedstawić paragon ze sklepu albo zaświadczenie od lekarza że byłaś na wizycie bo do tego masz prawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Aga to chyba to. Ta moja koleżanka też na działalnosci i to pewnie przez to mimo , że miała napisane, że może chodzić. Wiadomo, że nie jesteśmy na zwolnieniu dla widzi mi się i by kogoś przycyganic czu naciągnąć a po prostu sytuacja tego wymaga, więc nie mamy nic do ukrycia ale ją biedną tak zestresowali że jej mąż jeździł i tłumaczył.
Monia i Kangoor wiem, że dla Was to codziennosc z tymi igłami ale ja to Was podziwiam! Serio!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam się dziewczyny czujecie?
Mi wczoraj dał popalic pecherz i w nocy... mozliwe że dziecko tak się ułozyło?
Co godzinę do łazienki...dzis juz lepiej.
Jutro mam wizytę u ginekologa, strasznie się denerwuje.
Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam się dziewczyny czujecie?
Mi wczoraj dał popalic pecherz i w nocy... mozliwe że dziecko tak się ułozyło?
Co godzinę do łazienki...dzis juz lepiej.
Jutro mam wizytę u ginekologa, strasznie się denerwuje.
Miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuszki.

Ja Ewelinko miałam okropny dzień. Średnio wyspałam się, bo M położył się dopiero o 2.30. Wtedy jak się obudziłam byłam święcie przekonana, że trzeba do pracy wstawać. Później nie mogłam znowu wstać. Już dawno nie byłam tak ociężała. W pracy znowu standardowo zasuwa. Szef na dodatek nie chce dać urlopu na święta, ani na tydzień sylwestrowy :P mówi, że teraz mamy wczasy,bo nie ma zasuwy na maksa!
Normalnie z początku myślałam, że on żartuje, ale później zrozumiałam, że jednak nie. Jestem wściekła, bo miałam nadzieje, że w końcu złapię troche oddechu. Aż mnie korci, żeby skorzystać z przywilejów, które daje prawo :-P
No nic. Mam nadzieję, że Wy miałyście dużo przyjemniejsze dzionki.

P.S. przepraszam za ton wypowiedzi, ale musiałam tą żółć z siebie wylać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 Kangoor i Ania gratulacje dobrych wyników 🙂 ja ide 19 i juz nie mogę doczekać. Dzisiaj chyba czułam pierwszego kopniaka 🙂 i to nie jednego! ale musze zidentyfikować czy to napewno kopniak :P a co do kontroli to z tego co ja zauważyłam to kontrolują przedewszystkim dziewczyny na wlasnej dzialalnosci z wysokimi skladkami.. a i miałam wypadek na lidzie..;/ u nas przed klatka w weekend bylo tak slisko ze sie wywróciłam wiec dupsko boli!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula ja też zaliczyłam poślizg na parkingu przed sklepem ale udało mi się jakoś ręką podeprzeć, teraz musimy szczególnie uważać więc najjlepiej jakieś antyposlizgowe buty.
Szysza a Ty korzystaj z przywilejów bo tu nie chodzi już tylko o Ciebie, musisz się oszczędzać a i tak pewnie nikt nie podziękuje że się poświęcasz w ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba trzeba sobie kupić raki do butow,ale faktycznie u mnie jak ide do auta na parking tez droga jest zawsze skuta lodem, wiec mój Piotrek ostatnio po imprezie tez zaliczył glebę 2 razy 😁 😁
Jutro umówiłam się z koleżanka w centrum na kawę i bede biegać po sklepach,także juz zapowiedziałam M, ze obiadu jutro nie bedzie 🙂 z moja zadyszką pewnie zajmie mi pół dnia to latanie 😠
Powiem Wam,ze odkąd brzuch mi wywaliło i wieczorem jest mi czasem cieżko na żołądku to rogal do spania jest dla mnie zbawieniem i wogole nie żałuje, ze go kupiłam, także polecam jakby co.
Dobranoc brzuszki, do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nowa mamusie ;-)
No my jutro jedziemy do wrocławia polazic po sklepach dzidziusiowych ie poszukiwaniu rogala bo złe mi się śpi i wierze że mi pomoże ;-) no i chcemy się rozejrzeć czy nasz wózek gdzieś jest ;-) żeby zobaczyć na żywo. Kurcze fajnie by było jakby byl to może byśmy się skusili i kupili bo już mamy nsa niego odłożona kasę :-P i wgl mam ochotę kupić coś Maluskiemu ;-) no i musimy coś mojemu kochanemu mężowi kupić bo ma jutro urodziny także musi sobie coś wybrać ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...