Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Ja dziś padam, nie nadaje się juz do niczego, chwile pochodzilam po sklepach, bo M wybierał zestaw sylwestrowy i poprostu padam. Pachwiny i kręgosłup tak mnie bolą, że jak się położyłam tak leżę,a za moment mamy gości, bo śpi dzis u mnie siostra z mężem i małą.
W sklepach tłumy, bo przeceny, w kolejce M stał chyba z 30min i to samo do przymierzalni, a ja siadałam gdzie tylko mozna, ale kupił mi fajna długą bluzę,taką ala sukienkę w zarze-w sam raz na ciążę, wiec chociaz cos sobie kupiłam. Miłego wieczorku, odzywajcie się,bo cichutko tu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej
Doti oby mimo wiatrów pobyt Wam się udał!
Aga uśmiałam się z Rozalki 😉
Marta bardzo się cieszę że z Twoją Małą wszystko w porządku i już jest taka duża 🙂
Z mojego Kuby robi się taki ancymonek że ręce mi opadają, cały czas bryka i buzia mu się nie zamyka ale to jego brykanie to normalnie co chwilę dziękuję Bogu że gdzieś czegoś sobie nie rozwalil. Na to wszystko mój mądry brat był i mamy tu u rodziców psa. Brat ciągle go przegania i kiedyś oczywiście nie utrzymał języka za zębami i powiedział\" Miśka hadro\" i co..i Kuba teraz powtarza jak katarynka ☺️ Boooshe
Kupiłam dziś pierwsze śpioszki .. tak się nimi cieszę 🙂
Marta ja to już stękam nawet jak buty sznuruje, ciężko mi a będzie tylko ciężej.. ale co tam jakoś doturlamy do maja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey dziewczyny,
Ja dzis wyleguje sie i nie zamierzam narazie ruszac sie z lozka. Wczoraj ledwo dyszalam juz bylam tak zmeczona i mialam dosc tych posiedzen przy stole. Wczoraj ostatni goscie u nas w domu i teraz chwila odpoczynku. Nie wiem czy Wam tez od tego siedzenia swiatecznego daje znac kosc ogonowa? Mnie tak boli ze siedziec normalnie nie moge...
Aaa no i maluszek skacze jak szalony. Przedwczoraj nawet Hania jak polizyla reke na brzuchu to poczula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja też po tym siedzeniu przy stole miałam dość więc jeśli tylko mogłam przenosiłam się na kanapę bo tam mogłam się wygodniej ułożyć, na krześle było bardzo niewygodnie. No i moja mama pierwszy raz mnie widziała z brzuszkiem i powiedziała że miała tak samo jak ja że był mały i jak urodziła to wszyscy pytali czyje dziecko wozi w wózku 🙂

Doti jak pogoda? nie wywiało Was tam 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga piękny brzusio 🙂
Doti poprawiła się już pogoda?
Mam nadzieję, że brzucholki poodpoczywałyście już.
Na mnie dzisiaj pies się obraził, bo postanowiłam ją wykompać. Sierść miała już tak sztywną, że w locie się filcowała. Po paru godzinach postanowiła wejść na wersalkę i odespać stresa. Na szczęście nie prędko będzie trzeba ją kompać :P normalnie masakra.
A jakie macie plany na sylwestra?
Bo my organiujemy u nas, na wypadek gdybym nie dała rady to mam gdzie się położyć 🙂 a Wy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kochane.. Pogoda swietna, wiatr ucichl, jest cieplo i przyjemnie. Dotarlismy teraz do domku po 4godz lazenia i mam dosc. Moj stan nie pozwala na takie wedrowki. M zabral jeszcze dzieci na spacerek po parku dookola osrodka a ja leze i odpoczywam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
Aga zgrabniutki! ja to mam z 3 razy większy i kędziorki masz fajowe 😁
Zjadłam właśnie prze pyszny obiad i ululalam jakimś cudem moje brykające dziecię i leżę, niedługo skoki pisałam Wam że ja to maniaczka i oglądam prawie każdy konkurs
Szysza my Sylwka u znajomych, spoko bo w pierwszej wersji mieliśmy jechać do ich nowego domu ale w końcu wylądujemy w domu rodzinnym tego mojego kolegi a to na tej samej ulicy co moi rodzice więc jak mnie weźmie mega spanie to mamy blisko
Brzuszki podjęliśmy decyzję .. Kupujemy projekt który upatrzyłam i budujemy dom. Strasznie to przeżywam. Boję się jak damy rade ale nie ma co czekać.. może na komunię Kuby będziemy już u siebie.. Oby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga tak naprawdę wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz. Ja teraz uważam że wózek owszem jest bardzo ważnym zakupem ale nie ma co przeplacac i więcej jak 1.5 tyś. bym nie dała. Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie i nie chce nikogo urazić. Lubię dobre firmowe rzeczy, ale też muszę przyznać że trochę jestem jak to mówi mój tato "syc" i nie lubię przepłacać tym bardziej że wybór teraz taki że naprawdę można świra dostać 🤨 I wydatków nigdy dość. My z Michałem jesteśmy też z tych szczepiąych odpłatnie rodziców. Szczepimy nie tylko na to co obowiazkowe, a rota i pneumokoki też a na to też nam poszło i pójdzie sporo kasy. To wszystko to właśnie zależy zawsze od środków i oczekiwań.. no i tak jak z karmieniem piersią, szczepieniami i innymi rzeczami ile mam tyle opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu moje gratulacje!!! Nie ma nic lepszego niż byćna swoim. Też nam marzy sie własna chałupa, ale z tym będzie trzeba jeszcze parę lat poczekać. Noto powodzonka moja droga 🙂
Ja dwa dni przeglądałam wózki i jestem jeszcze bardziej głupia niż byłam przed oglądaniem. W końcu podjęłam decyzję, że przejedziemy się doSmyka, albo innego sklepu żeby te wózki pooglądać i dotknąć. Wtedy najwyżej poszukać w necie 🙂
A właśnie powiedzcie co myślicie o tych wózkach 3 w 1? Bo znalazłam na forach, że nie warto takich kupować. Na dodatek kwestia gondolii, wyczytałam, że głęboka gondola to bardziej przydaje się w zimę, a my posypiemy się przed latem. Poleciłybyście coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga! Jak ty laska jestes 🙂 super brzusio. Ja jestesm niezbyt wysoka i teraz mam wrazenie ze z tym brzuchem to zblizam sie do ksztaltu kuli...
Ania, fajnie! Gratuluje podjecia decyzi. My tez myslimy o domku ale jakos nie mozemy sie zdecydowac bo ciagle rozwazamy za i przeciw
Co do wozkow, to ja mysle ze nie ma co sporo inwestowac w gondole bo to wlasciwie na 6-7 miesiecy. Za to dobra spacerowka na pewno sie przyda tym bardziej ze pojezdzisz nia conajmniej 1,5 roku.
Natomiast te 3 w 1, to wiadomo co mama to inna opinia. Ja mialam xlandera z fotelikiem maxi cosi. Gondola jest ok, fotelik tez fajny natomiast spacerowka moim zdaniem kiepska i kupilismy nowa. Maclarena i jestem super zadowolona. Gdybym jeszcze raz kupowala wozki to pewnie wzielabym gondole i oczywiscie dobry fotelik a spacerowke pozniej juz jakas lepsza. Ale to tylko moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Aga 🙂
A co w kwestii kół? Niby te pompowane są lepsze na nase chodniki, ale za to cały czas jest ryzyko kiszki no i podobno są bardziej ciężkie niż te piankowe. No i kwestia 3-kołowca czy 4-kołowca, tu znalazłam tyle samo za co i przeciw. Jakie sa lepsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szysza każdemu odpowiada co innego, podobno 3 kołowe są nie wygodne w prowadzeniu więc ja szukam 4 kołowego i z dmuchanymi kołami, bo mąż jest serwisantem rowerowym i mowi że takie lapsze i w razie czego dętkę wymieni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga super brzuszek. Ania super, ze podejliscie taką decyzje. My za rok tez będziemy szukać mieszkania 🙂 mój tata namawia nas na dom, bo jest architektem, mój Piotrek budowlańcem ,wiec sporo moglibyśmy zrobic sami,ale jakoś nie możemy sie zdecydować i podjęliśmy decyzje o mieszkaniu jednak.
My dzis znowu na sklepach,bo siostra miała jeszcze pare rzeczy do kupienia,a M stwierdził,ze buty które wczoraj kupił wymieni jednak na rozm.wieksze i pierwszy raz spotkałam sie, ze Pani w kasie przeprosiła innych klientów i obsłużyła nas bez kolejki, ponieważ jestem w ciazy. Az sie czerwona zrobiłam, bo się tego nie spodziewałam, ale jestem bardzo miło zaskoczona 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny nie dziękuję, by nie zapeszyc 😉 😘 długa droga przed nami..
Szysza masz rację z tym smykiem zawsze to inaczej jak się na żywo zobaczy.

W ogóle to wiecie ile porodów wyliczyłam w moim otoczeniu bliższym i dalszym - 7 w tym jedna ciąża bliźniacza, a przecież gdzieś ktoś jeszcze może się załapać na 2014 😉 Ależ rok się szukuje.. i jeszcze mój jedyny brat się żeni więc jak to śpiewa Kuba " będzie ziabawa, będzie się działo" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielkie dzięki dziewczyny 🙂
Jesteście super. Też 4-kołowiec wydaje mi się bardziej stabilny.
U mnie z kolei to wszyscy planują 🙂 Także jestem jedyna w moim gronie. Za to nasza starsza mówi, że ona jedyna w swoim gronie nie jest w ciąży, także gdzie się nie ruszy, z kim nie będzie rozmawiać to jest temat dziecko. Z jednej strony jej współczuję, bo to musi być męczące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja Wam powiem, że zupełnie inaczej prowadzi się pusty wózek w sklepie a inaczej wózek z obciążeniem w postaci dziecka w środku i wypełnionej torby na rączce 😉 I jeszcze rada - jak kupicie wózek to przejdźcie się nowym modelem kilkadziesiat metrów. My jak kupowaliśmy 4 lata temu to trafiliśmy akurat na model który miał coś nie tak z ośkami i ściągał w jedną stronę.... Oddaliśmy go do naprawy i trochę czasu byliśmy bez wózka...

Dzieci już śpią, cisza, spokój, sam na sam z mężem... fajnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja się rozchorowałam wiec sylwester w domku spędzamy we dwoje. Co do wózka to mam jeden upatrzony i chyba przy nim zostanę. Byłam wczoraj na zakupach ale jeszcze jakoś dla malucha nic nie kupiłam czekam na USG może się okazać że pleć się zmieni. Ciesze się że u Was wszystko dobrze. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...