Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Aga, ale Ci sie udalo wylowic super zestaw za super cene.
U mnie dzis pierogi, co prawda przy cukrzycy nie wskazane ale juz przetestowalam ze 6 sztuk wchodzi, wiec spoko.
A tak w ogole to mam dzis kiepski nastroj. Chyba caly dzien przeleze bo nic mi sie nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
Ja juz po wizycie i same dobre wiadomosci 🙂Mala rozwija sie idealnie, a dlugosc mojej szyjki jest bezpieczna wiec zadny przedwczesny porod mi nie grozi 🙂
Pytalam sie gin. o ta herbatke koprowa i powiedziala mi , zebym nic takiego nie pila ,bo potrafi wlasnie przyspieszyc porod, w ogole z uporem przepisala mi w ogole cokolwiek ,bo stwierdzila , ze przed 36 tygodniem powinno sie odpuscic jakiekolwiek leki i substancje lecznicze...hmmm sama juz nie wiem.Dostalam tylko recepte na czopki na 10 dni i to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika super że wszystko w porządku 🙂
Przeglądnelam póki co kilka stron rzeczy tego użytkownika co Marta chce rampersy i naprawdę niektóre rzeczy ma po prostu przepiękne!
Kangoor i Małgosia uszy do góry 🙂 Te nasze nastroje to teraz będą tak zmienne jak kwiecień plecień 🙂 musimy tą końcówke jakoś przetrwać.. Razem razniej
U mnie dziś ogórkowa, pierogi ruskie i Kuba ma gulasz z indyka. Mam straszną ochotę na coś ciężkiego pizze albo frytki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie chce jeszcze u niego zamówić balerinki z myszką miki i trampki converse hehe,tylko czeka się ok2tyg, na paczkę 😲
Odebrałam wozek, posprawdzane ,chyba wszystko jest. M dzis wieczorem wniesie go do domu i jeszcze troche się nim pobawimy 😁 dali mi zniżkę na fotelik,ale to juz z M pojedziemy razem ale bierzemy ten cybex, Wy Monika tez o nim myślicie?? Wygląda na duży i jest tak mocno obudowany,ze wydaje sie tez bezpieczny 🤢
Ale mi lżej,ze juz wszystko mam. Gdybym dzisiaj zamawiala ten sam wozek zapłaciłabym juz za niego 390zl wiecej, bo podnieśli cenę 😞
Ok idę pakować tą torbę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tez sie na niego decydujemy ale w tej wersji CYBEX ATON BASIC 🙂 pytalam jaka jest roznica miedzy Atonem ,a Atonem basic to mi powiedzieli , ze chodzi o to, ze Aton ma niby lepszy material. Co do testow to oba je przeszly tak samo . patrzylam tez na adaptery do wozka i akurat na ten fotelik beda nam pasowac 🙂
ogolnie wozek w koncu zamawiamy ten https://www.google.pl/search?q=tako+moonlight+mietowy&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Z3o1U7n8McGN7QaRxIDYBQ&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=643#facrc=_&imgdii=_&imgrc=lud4RAFTF8D5MM%253A%3BaCXKE4L7zvrvNM%3Bhttp%253A%252F%252Fviki.home.pl%252Fbabyland_zdj%252FTAKO%252Fmoonlight_foto.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.babyland.pl%252Fprodukt%252F36871%252FTAKO-MoonLight-Wozek-wielofunkcyjny-WYBIERZ-KOLOR%253A.html%253Fref%253Dm2290%3B300%3B360.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczny kolor Monia. Moja mała bedzie miała w łóżeczku biało -mietowo,bo różu nie lubię 🙃
Śpiąca jestem, od 3 nie śpię ale nie umiem spac popoludniami 🤢 Chyba sobie zrobie te frytki ale z ziemniaków, tylko zeby mi się chciało wyjść spod tego koca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Witam Was Brzuchatki.
Ostatnio przypadkowo wpadłam na aukcje tego allegrowicza....moim zdaniem ma fajne i firmowe ciuszki dla naszych maluszków i większych szkrabów...może wy coś dla siebie upatrzycie?
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&p=3&us_id=24826451
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strasznie mi już ciężko o tej porze dnia. Jestem tak wymęczona, że za każdym razem jak wstaję z łóżka albo z krzesła to brzuch robi sie twardy jak skała. 😞
Piękne te rampersy, takie kolorowe 🙂 🙂 🙂 No ale ja już mam tyyyyle ciuszków, że nic więcej nie kupuję.
Rożki też mam i szczerze Wam powiem, że przy pierwszym dziecku taki usztywniany to było coś super, bo czułam się pewniej biorąc dziecko na ręce. Przy drugim dziecku rożek mi już tylko przeszkadzał i wolałam owinąć w kocyk i przytulić. A teraz zobaczymy jak będzie.

A jeszcze Wam powiem żebyście porządnie zadbały o mięśnie kegla i zwieracze już teraz. Nie wiem jak dziewczyny po poprzednich porodach SN, ale ja mam ze zwieraczami okropny problem. Po pierwszym porodzie ginekolog stwierdził, że wszystko samo się unormuje, że rozciągnięte po porodzie samo dojdzie do siebie itd... uwierzyłam mu niestety. Po drugim porodzie niestety było tylko gorzej i teraz w trzeciej ciąży przy każdym kichnięciu czy kaszlnięciu muszę kontrolować zwieracze zaciskając nogi bo inaczej popuszczę. Po porodzie muszę koniecznie zrobić z tym porządek nawet jeśli będzie sie to wiązało z leczeniem operacyjnym. Zwykłe ćwiczenia to teraz już za mało niestety 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Brzuszki
Mam nadzieje że noc miałyscie spokojną i obyło się bez alarmów 🙂 Ja się w sumie wyspalam, chociaż wczoraj praktycznie całe popołudnie i wieczor brzuch mi bardzo twardniał. Nie było to bolesne nawet nie odczuwałam jakiegoś mega dyskomfortu ale jednak był twardy jak skała. Matka natura ćwiczy 🙂 U mnie dziś dzień jak codzien bo M niestety do późna w pracy 😞 Zapowiada się przepiękna pogoda 🙂 obudziłam się o 5.00 i ptaki tak pięknie śpiewały że aż mi się micha cieszyla 😁 takie koncerty to tylko z dzieciństwa i pobytu u dziadków pamiętam 🙂
Miłego dnia i weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć. U mnie noc spokojna, torba spakowana,M przyniósł wozek do góry - i jestem mega zadowolona. Na zdjęciach tak ładnie nie wyglada jak na żywo,jest leciutki,fajnie się składa i widac,ze bedzie fajny w czyszczeniu,ale ten kolor piaskowy bede w zime pewnie przeklinać,chociaz mam nadzieje,ze w zime małą bede juz wozić w spacerowce,a spacerówka jest rewelacyjna - taka wysoka,ze dziecko mam na wyciągnięcie reki. No same ohy i ahy,ale zobaczymy przy użytkowaniu.
Ogólnie hormony szaleją, rano sie popłakałam tak poprostu, uzalalam sie nad sobą,ze ciagle sama w domu itd. Ahhh,byle do porodu... Nie bede narzekać na nudę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak iść po chleb a kupić buty 😁 🙃 kupiłam malinowe cichobiegi przecenione na caale 30 zł 🙂 Mam nadzieje że przeżyją ten miesiąc.. Najważniejsze że już nie będę musiała sznurować bo to był dopiero taniec polamaniec 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martag napisał(a):
Ogólnie hormony szaleją, rano sie popłakałam tak poprostu, uzalalam sie nad sobą,ze ciagle sama w domu itd. Ahhh,byle do porodu... Nie bede narzekać na nudę 🤢

Marta ja tak miałam jak już Kuba był na świecie ☺️ 🥴 Miałam czas że płakałam bardzo często i z byle powodu.. Jak większość z Was nie miałam nikogo przy sobie ani rodziców ani tesciowej czułam się strasznie osamotniona w nowej roli. M ciągle w pracy no przeciez co miał zrobić pobył ze mna tydz czy dwa już nie pamiętam i musiał wrócic do swoich obowiązków. Tym bardziej że jak się ma swoją firmę to wystarczy trochę odpuścic i wszystko trafia a kasa sama nie płynie.. No i tak wydawało mi się że mnie to wszystko przerasta ciągle się zastanawialam czy jestem dobrą matką i postepuje jak należy. Z perspektywy czasu widze że czekałam na M jak terrorystka z zegarkiem w ręku.. i niewidoczną strzelbą jak się spóźnił..No niestety nie ma się czym chwalić.. Mam nadzieje że teraz będzie ciut łatwiej bo wakacje bo ciepło, mama ma lipiec sierpień wolny.. i ja chyba trochę wyluzowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też dopadł baby blues- niestety. Myslę że prawie każda młoda mama przechodzi mniejszą lub większą depresję. A powody mogą być przeróżne od bardzo zwykłych po faktycznie troche poważniejsze- A to nie jest pewna czy dobrze sobie radzi, a to tatusia ciąglenie ma i jest sama i zmęczona, a to nie ma mleka i musi karmic sztucznym, a to kolka i niewiadomo co zrobić a maluch płacze i płacze itd..
Mówią że to trwa do 6 miesięcy ale mi się wydaje że mi taki nagły dół depresyjny pojawiał się jeszcze jakiś czas po tych 6 miesiącach, tzn. nie zdarzało się to często ale jednak chyba mała miała około roku a mi czasami było naprawde źle ☺️
U mnie dziś od rana była brzydka pogoda, dopiero teraz wyszło słoneczko i zrobiło się przyjemniej. Mam nadzieje ze jutro będzie cieplutko, to wybierzemy sie na wiosenny spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martag napisał(a):
Cześć. U mnie noc spokojna, torba spakowana,M przyniósł wozek do góry - i jestem mega zadowolona. Na zdjęciach tak ładnie nie wyglada jak na żywo,jest leciutki,fajnie się składa i widac,ze bedzie fajny w czyszczeniu,ale ten kolor piaskowy bede w zime pewnie przeklinać,chociaz mam nadzieje,ze w zime małą bede juz wozić w spacerowce,a spacerówka jest rewelacyjna - taka wysoka,ze dziecko mam na wyciągnięcie reki. No same ohy i ahy,ale zobaczymy przy użytkowaniu.

Ciesze się, że zakup sie udał i jestes zadowolona z wózka. Myslę że w użyciu też będzie OK. A co do gondoli to faktycznie zimą pewnie przejdziemy na spacerówki, no chyba że zima nadejdzie baardzo szybko... ale tak czy siak jak bobasy będą miały około 6-7 mies zamienimy pewnie na spacerówki, bo maluchy, poubierane wgruby kombinezon, na pewno nie bedą się mieściły już w gondoli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, dobrze wiedzieć,ze nie jestem sama. Chociaz dzis mój M mnie zaskoczył,bo wrócił z pracy i do 15 zdążyliśmy jechac jeszcze po fotelik,bo byłam pewna ze w tyg.bede musiała znowu załatwić to sama 😆
Wczoraj pakując torbę do szpitala zauważyłam,ze troche mało mam jednak body takich 0-3, mam duzo new born.ale one sa tak maleńkie,ze boje sie ze mała w nie nie wejdzie albo reszta od 3-6, wiec musze z 5sztuk chociaz jeszcze dokupić ,wiec zajade w tyg.moze do Tesco. Niby do szpitala nic nie musze miec ale wzięłam 4szt.body i pajacyki 🤢
Pogoda cudowna, byliśmy na zakupach i zaraz skracanie mebli.
Zjadłam dzis kebaba-taka miałam ochote 🤪 a tyjeeeee,szkoda gadać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cybex aton 2, ma 5gwiazdek w testach bez bazy 🙂 widziałam ten Basic,ale jest b.drogi, cos około 600zl czy nawet ponad,a wy go bierzecie co? Ale fajnie jest zrobiony 😆 mysle,ze bedziemy zadowoleni, jest spory i szeroki, takze bierzcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...