Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Gosia mi się ten pośrodku w grochy właśnie podoba najbardziej 🙂 nie wyglądają na jakieś kiepskie. Ja kupiłam polskiej firmy amy w daadaa.pl wyglądają bardzo fajnie ale są dość grube. Wzielam 2 i teraz żałuje że jednego nie kupiłam cieńszego. W tym smyku w futurze za leroy też bywały fajne w logicznych cenach, ale nie wiem jak teraz. Wczoraj wzięliśmy tam z M pościel z ochraniaczem haftowaną za 109 zl przeceniona z 150 na prezent.. chyba nieźle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszalyscie może o zoobies? 3w1 maskotka poduszka kocyk. Niektóre są kapitalne 🙂 szkoda że takie drogie ale chyba się skusze dla starszego jak już ogarne wydatki na młodszego.
Ide spać, dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupiłam jakies polskiej firmy na allegro za 25zl i jestem zadowolona. Kupiłam bez usztywniacza,bo nie byłam pewna czy go użyje. Sporo mam mówiło,ze nie używalo wogole,wiec kupiłam jeden tańszy. Mam chyba z 5kocykow,to najwyzej bede ją owijać w kocyki+śpiworek. Są śpiworki fajne w tk maxxie poprzeceniane sporo,ale nie chce tez kupować,bo nie wiem czy mała bedzie chciała w nich spac,wiec mam jeden na próbę.wszystko okaże się z czasem,dlatego poki co tez nie kupuje laktatora,bo niewiadomo co z pokarmem i czy wogole się przyda 🤢
Dzis śpimy na foli budowlanej,szeleszci to okropnie,az człowiek boi się przewrócić na drugi bok haha 😁
Dobrej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Kolejna bezsenna noc przede mna sie zapowiada . Ja rozek kupie narazie jeden do szpitala, a potem sie zobaczy 🙂 Marta pisalas o foteliku Cybex Aton i chcialam sie Ciebie zapytac czy bedziecie go ewentualnie brali z baza czy bez , bo sie zastanawiamy czy to nie bedzie zbedny wydatek tylko z drugiej strony mamy auto z isofixem i hmmmm sami juz nie wiemy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez bezsenna noc,ale miałam pierwszy sygnał alarmowy!! Miałam skurcze w nocy,ale podświadomie wiedziałam,ze jeszcze nie czas,ale troche się wystraszyłam. Spocilam się,ze aż piżamę przebieralam i jak mantrę powtarzałam,ze dzis spakuję juz torbę 🤢 🤢 poprostu chyba się wczoraj troszkę Zmęczylam tym sprzątaniem itd. Ale z torbą juz nie czekam i dzis napewno to zrobię!!
Monika my kupujemy bez bazy,bo ja zdecydowałam,ze bazę kupimy do następnego fotelika czyli po roku,jak dziecko juz bedzie miało miec ten fotelik na dłużej. Poza tym z tego co wiem(przynajmniej w PL) zmieniają się przepisy i ma wejść przepis,ze dzieci ma się wozić w każdym foteliku juz tyłem do kierunku jazdy. Juz pierwsze te foteliki są i na maluchu mówili,ze od przyszłego roku ten przepis wejdzie napewno,więc skoro mają byc te zmiany,to pewnie zaraz będą produkować cos nowego i wtedy zainwetsujemy w bazę ,bo fakt,ze jest ona duzo bezpieczniejsza i wygodniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
Marta prosze powiedzieć ode mnie Malutkiej że jeszcze z m-c niech siedzi i poczeka na kolege z drugiego końca Pl 😉 po jajku mamy rodzić 🙂
A ja wyspana, tak byłam padnieta że tylko otworzyłam oczy jak Kuba do nas przyszedł koło 2giej
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta faktycznie moze spakuj ta torbe, chociaz z drugiej strony teoretycznie wciaz powinnas miec czas 🙂 ja tez pomalu zaczne swoja pakowac bo nigdy nic nie wiadomo 😉

Swoja droga jestem zla bo udalo mi sie usnac jakos po 3:00 , ale Moj mnie juz przebudzil bo jak stwierdzil strasznie sapie i on bidulek spac nie moze :/ mialam wstawac za godzine dopiero, bo i tak mam wizyte u gin umowiona no , ale po co ja mialabym byc chociaz troche wyspana...echhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia wszystkie rożki które pokazałas wg mnie bardzo fajne więc w sumie to tylko kwestia wyboru który Ci się najbardziej podoba 🙂 Doczytalam właśnie że pytałaś o ten wkład i ja miałam ale wg mnie to nie jest wygodne, szybko go wyciągnęłam. Zdecydowanie wole te miękkie rozki.
Ja mam z kolei pytanie o starszego. Gdzie kupujesz Borysowi pizamy. Gdzie popadnie czy masz jakiegoś sprawdzonego dostawce na allegro?
Co do smyka to ja też nie jestem fanką bo mają drogo ( jak zobaczylam bepanthen za niecałe 50 zł to mnie z butów wyrwało 😉 ja dałam 28 zł ale czasem trafi się coś fajnego za logiczne pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, muszę się pochwalić nowym nabytkiem, nie mogłam się powstrzymać http://allegro.pl/nowe-ralph-lauren-next-zestaw-pulower-spodnie-6-m-i4079302680.html 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta ale słodkie i do tego te żywe kolory 🙂
No z ceny najbardziej się cieszę, nikt o dziwo nie licytował :P gdyby mój M się dowiedział że znów coś zamówiłam powiesiłby mnie za uszy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie kiedy dokonuje się wyboru lekarza pediatry dla dziecka? nie wiem czy już powinnam się zgłosić do przychodni czy dopiero jak mały się urodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agach86 napisał(a):
Hej, muszę się pochwalić nowym nabytkiem, nie mogłam się powstrzymać http://allegro.pl/nowe-ralph-lauren-next-zestaw-pulower-spodnie-6-m-i4079302680.html 🙂

Super! Tymek będzie elegancik 🙂 ja to do takich zestawów uwielbiam takie eleganckie kaszkietki 😁

My lekarza załatwiliśmy przez położną jak przyszła do nas. Najpierw poszperałam po necie, poczytałam opinie o lekarzach i potem już z przychodni z której wybrałam lekarza przyszła położna ona powypełniała papiery, dostalismy tele do naszej lekarki i poszliśmy na pierwszą wizyte. Jakoś tak to było. Pamiętam że Michał dzwonił i dopytywał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę się w takim razie wybrać do przychodni i podpisać deklarację, wybrałam kilku lekarzy z naszej przychodni więc mam nadzieje że któryś będzie miał miejsce wolne 🙂
Co dziś serwujecie na obiad? ja znalazłam przepis w necie na skrzydełka w coli i chyba się skuszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...