Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

kangoor napisał(a):
Ania31 napisał(a):
A ja mam stresa coraz większego. Przypuszczam że urodze w kwietniu.. Boje się bardzo i cieszę się że to już końcowka jestem już zmęczona kręgosłup ciągle teraz boli.. Chce mieć Małego już przy sobie

Ania, ja tez w sumie mam dosyć, jestem mega zmęczona i jeszcze te wszystkie dolegliwości daja się we znaki. Z jednej strony cieszę się że urodzę wcześniej bo juz nie daję rady a z drugiej mam nadzieje że nie bedzie to wczesniej niż 36 tyd- dla dobra maluszka. No ale to juz nie ode mnie zależy.

Mam nadzieje Kangoor że Twój Malutki posiedzi tyle ile potrzeba. W ogóle to mam nadzieje że jednak nie będziesz musiała iść jutro do tego szpitala, że jeszcze Ci się uda chociaż z tydzień w domu być. Chociaz jeśli będzie trzeba to odzywaj się do nas jak tam się czujesz i co u Ciebie..
A tak jeśli chodzj o troche wcześniejsze porody to pamiętam że miałam na sali też Anie i ona urodziła synka w 37 tyg ani jednego dnia nie musiał być w inkubatorze także wiadomo że takie dzieciątko jest traktowane jako wcześniak ale to już często silne dzidzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nie wiem co mi dziś.. ryczec mi się chce.. bezsensu. Eh 😞 dobrze że ten mój M taki w porządku kochany facet jest bo zaczęłam być czepialska.. Pamiętam że poprzednio dałam mu popalic 🤢 Miał chłop anielska cierpliwośc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja też mam wahania nastroju raz lepiej raz gorzej, teraz jak taka pogoda kiepska to wszystkiego się odechciewa.
Nie wiem co mi się dzieje ale od ok 2 tygodni codziennie cos sprzątam, wszystko mnie denerwuje jak leży nie na swoim miejscu, nigdy tak nie miałam, to chyba ten syndrom wicia gniazda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda z tymi wahaniami nastroju, ja również czasami mam swietny humor a czasami to denerwuje mnie dosłownie wszystko, albo wręcz jestem baaardzo smutna i ryczec mi się chce. Do tego jeszcze ta dzisiejsza pogoda, więc nie dziwie sie że masz Aniu kiepski nastrój. Wiem że nie jesz teraz słodyczy ale moz jakas mała kosteczka czekolady albo żeloky misiek choc trochę polepszy Twoj humor?
Aga- no mówią ze tak przed porodem sie dzieje. Mnie też strasznie denerwuje jak cos jest nie na miejscu. Ostatnio patrzyłam na te moje brudne okna i normalnie, gdyby nie to że muszę bardzo na siebie uważac to pewnie juz bym wszystko pomyła. Choć szczerze powiem, że przed porodem Hani nie pamiętam żebym miała az takie parcie na super porządek. Co ciąża to inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu nie wystrasz się bo ja naprawdę mam balona 🙂 ale bardzo go lubię 😉 jeśli chodzi o to co mówi o siostrze Twój Borysek to ja też muszę mojemu coś kupić. Już dawno mi dziewczyny mówiły że tak to trochę pomaga \" prezent od dzidziusia\" Ostatnio w marcu jak rodzila ta moja koleżanka to dzwonił do mnie jej mąż żalił się że młodsza corcia nic cały dzień nie chciała jeść no w ogóle nie mógł bidok dziecka ogarnąć tak przeżywala. Podpowiedzialam mu z tym prezentem od dzidziusia że mi dziewczyny tak poradziły no i ten się tak wkrecil ze Lenka przez 3 dni dostawala 😉 grunt że podziałalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, miałam jeszcze wspomnieć o Monice- coś się kochana nie odzywasz!. Wszystko w porządku u Ciebie? Daj znac, bo troszkę się martwię, a chyba przez to że też jestes na heparynie to dość często sobie to Tobie myslę. 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się Wam przyznam że z oknami ide tym razem na łatwizne ☺️ Moja sąsiadka ma panią która u niej sprząta. Tym razem skorzystam i ja odżaluje 5 dych. Mam jeden dywan taki fajny ale strasznie kudlaty i nie potrafie go niestety doczyscic tak porządnie jak w pralni..tyle że pani zawołała stóe.. 🤨 także kosztowne wicie gniazda sobie zrobiłam 😉 no trudno raz na czas odżaluje.
Kangoor mój Michał chyba myśli podobnie bo wczoraj kupił mi ciacho 🙂 zjadłam 🙂

Monia i ja też często o Tobie myślę co tam u Ciebie bo mi akurat bardzo pasuje Twoje poczucie humoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania31 napisał(a):
Gosiu nie wystrasz się bo ja naprawdę mam balona 🙂 ale bardzo go lubię 😉 jeśli chodzi o to co mówi o siostrze Twój Borysek to ja też muszę mojemu coś kupić. Już dawno mi dziewczyny mówiły że tak to trochę pomaga \\\\\\\\\" prezent od dzidziusia\\\\\\\\\" Ostatnio w marcu jak rodzila ta moja koleżanka to dzwonił do mnie jej mąż żalił się że młodsza corcia nic cały dzień nie chciała jeść no w ogóle nie mógł bidok dziecka ogarnąć tak przeżywala. Podpowiedzialam mu z tym prezentem od dzidziusia że mi dziewczyny tak poradziły no i ten się tak wkrecil ze Lenka przez 3 dni dostawala 😉 grunt że podziałalo

A to jest bardzo fajny pomysl z tym prezentem. Nie wpadłam na to. U nas narazie Hania reaguje na dzidziusia bardzo dobrze. Codziennie pyta mnie: "Mamusiu jak czuje się Filipek?" A jak wracam od lekarki to pyta czy juz urósł i czy Pani doktor może go już yciągnąć. Ostatnio nawet tak przytuliła sie do brzuszka i powiedziała że już chce mieć braciszka w łóżeczku.
Ale coś się boję że jak się faktycznie pojawimy z maluchem w domu i zobaczy że czas będę poświęcać nie tylko jej ale w dużej mierze małemu to może byc problem. Także chyba też pomyślę o jakimś prezencie od braciszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.
Nie wiem co u Was, poczytałam trochę po łebkach bo nie mam głowy do niczego... Wczoraj byłam ze Starszym u hematologa bo ma powiększone węzły chłonne pod uszami, na szyi, koło obojczyków i pod pachami. Kolejny antybiotyk musi brać. Do tego jakieś grypsko sie przyplątało, więc biedak z gorączką prawie 39*. Laura też zasmarkana, kaszląca i nudząca a dziś do alergologa jedziemy. Mam już dość. Jestem umeczona strasznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Doti... 🥴 pozostaje mi życzyc Ci tego co zwykle zdrowia dla Twoich Maluchów
Tak sobie myślę że nie ma co ściemniac że pieniądze szczęścia nie dają, jakies dają ale jak jest ich mniej to człowiek jakoś pokombinuje, ale jak ze zdrowiem się chrzani to wszystko inne "wuj".. I to jest prawdziwe szczęście i podstawa wszystkiego.. dlatego Doti mam naprawdę nadzieje że w końcu wyjdziesz ze swoją rodzinką na prostą.

Mam nadzieje że zabobon o poparzeniu w ciąży jest zabobonem bo tyle razy co się w tej ciąży poparzylam to nawet nie zlicze. Dziś uparzylam się w warge piecze pewnie spuchnie, trzeba mieć talent 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas tez zimno i deszcz,wiec na pocztę wybrałam się autem 😆 leń śmierdzący ze mnie 😲
Piszecie,ze macie juz "syndrom wicia gniazda" -ja miałam, tydzien temu,kiedy to okna pomylam i wysprzatalam na błysk,a teraz znowu mam w chacie masakrę i nie moge patrzeć,zle mi żyje w nieladzie,alemam takiego lenia,ze szok! Piotrek posprzątał w sobote,ale juz dzis jest tak jakos nie po mojemu. Miałam prac i jak weszłam do domu, tak siedze. Muszę zupę zrobic,choć wczoraj zrobiłam żeberka na slodko 🤨
Aaaa wozek przyszedł! Wiedziałam,ze jak sie zwali to wszystko na raz 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia jak odbiore to dam znać 🙂 Nie dam rady sama go odebrać,a M w pracy do pozna,wiec najprawdopodobniej odbierzemy go w sobotę. Ja najbardziej cieszę się z lozeczka i juz nie moge doczekac sie kiedy M je złoży, wtedy bede pewnie chodzić i zaglądać jak do ubranek hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odp 🙂 :*
Duplo fajny pomysl. Myslalam też o jakimś zestawie play doh bo też lubi. Symboliczne autko zajęło by go na 10 minut, ma ich tyle że naprawdę gdyby po sobie nie sprzątal to bym z milion razy wywinela orła
U nas się rozpogodzilo troche, ale rzeczywiscie zimno. Mały śpi już ponad godzine chyba go zaraz obudze. Jak śpi mi w dzień za długo to chce mi na wieczor dom roznieść
Dzięki dziewczynki za miłe słowo o moim brzucholku 🙂 oczywiście że go bardzo kocham. Wszystkich moich panów kocham nad życie a że mówie że domek dla juniora wielki przy moim wzroście to tylko stwierdzam fakt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzuszki musze kupic posciel dla dziewczynki na prezent najlepiej 2 el , że dla siebie tym razem nie kupowalam bo mam sporo kompletow to chcialam Was prosic o namiary jak macie jakies sprawdzone strony.. bo tak szukam szukam i za dużo tego. Z góry dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Pare dni mnie nie bylo , bo wzielam sie koniecznie za pranie i prasowanie rzeczy dla malutkiej i troche mnie to jednak pochlonelo 😁 w dodatku od dwoch dni jestem jakos dziwnie nie do zycia w przeciwienstwie do kruszynki ktora caly czas juz daje o sobie wiedziec 🙂 Jak wy sie czujecie ? Ja tez juz lapie zadyszki po schodach i jedzenie rosnie mi w buzi doslownie ..heh jeszcze kilka tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...