Skocz do zawartości

Majóweczki 2014:) | Forum dla mam


KarolinaMotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Marta po ile są pieluchy w makro? Wyśle kiedyś M bo ma po drodze, real niestety daleko.
U mnie torba czeka wystarczy powkladac ale mi się nie śpieszy jakoś.. a tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo im bliżej.. Poprzednio spakowalam tak chyba 3 czy 2 tygodnie wcześniej
Magda a Ty jak się czujesz? Nie było już więcej fałszywych alarmów ?
Bolą mnie nogi szczególnie w kostkach
Kangoor Ty już spakowana i przygotowana i mimo że u Ciebie inne czynniki to chyba najbardziej uświadamiasz mi że to tuż tuż 🙂
Do mnie w połowie kwietnia przyjeżdża tesciowa. Przynajmniej będę spokojna o Kubę gdyby coś się zaczęło dziać. Poprzednio jakoś tak pod koniec bałam się zostawać sama. W dzień w którym zaczęłam rodzić prosiłam M by nie jechał do pracy. Pojechał. Przecież wróci w razie czego, no i ledwo do Krakowa dojechał i wracał. Kobiety się słucha 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No wlasnie nie jestem pewna czy są taniej,ale wzięłam,bo miałam bon na 50zl. Ja kupiłam malutkie paczki, czyli za 33sztuki zaplacilam 18,40 (białe) ,duza paczka tez białych czyli ponad 70 pampersow ok.48zl,ale nie wiem ile kosztują w innym sklepie te wlasnie białe,a zielonych akurat nie bylo 😮
I płyn do prania ten bobini kosztował 9zl,ale jak weźmiesz dwa to zapłacisz 25% taniej, no to wzięłam,bo prałam akurat poprzednio nim ubrania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie wydaje mi się,ze w makro moze byc jednak taniej i są to stałe ceny. My mamy blisko akurat do Makro, Tesco ,Carrefour,a najcześciej robimy zakupy w Auchan, wszystkie sklepy są w tych samych rejonach,ale mysle,ze jak mała na świat przyjdzie to M bede wysyłała do Makro,a jak juz tam bedzie to zawsze i tak kupi wiecej tych pieluch,a nie jedną paczkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 sztuki bialych za 18.40 to jest chyba najnizsza cena z jaka sie spotkalam. Od jakiegos czasu jak bylam w roznych sklepach to zwracalam uwage na ceny pampersow i generalnie nie schodzily ponizej 19.99, tazke wydaje sie ze Makro jest tu liderem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosenne dzień dobry brzuszki 🙂 🙂 kocham kocham wiosnę 😁 tylko ta zmiana czasu za tydzień mnie trochę przeraża bo Mały wstaje o 6.00 czyli o 5 będą na początku pobudki
Dziś mam intensywny dzień, jutro zaś moi panowie wybierają się na rajd do Wieliczki więc pewnie coś sobie znajde do roboty. Miałam pytać Doti czy Twoi też ale przecież Twoja bida chora 🤨
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też super pogoda ąz od razu inaczej się wstaje z łóżka. My zaś chyba jutro wybierzemy się do Zoo, Hania ma teraz upodobanie do hipopotama i nosorożca więc jestem ciekawa co powie jaak zobaczy na żywo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ciężarówki 🙂
Ale miałam dzień wczoraj :P jak wyleciałyśmy o 11 z domu, tak wróciłyśmy dopiero ok. 21 :P. Byłam tak umordowana, że zasypiałam na stojąco. Dużo za to kupiliśmy 🙂 uzupełniłam już zakupy dla młodej - wanienka, termometr, tetry i itp. Została mi tylko chemia i będę mogła spakować się do szpitala 🙂 No i baaardzo dużo rzeczy do domu. Strasznie dużo siły wysysa ten remont :P ale przeżyłam.
Piękna jest dzisiaj pogoda 🙂 gdyby nie fakt, że mocno się nie wyspałam po wczorajszej akcji i zostaję sama na cały dzień to pewnie poszłabym gdzieś na spacer. Ale do szpitala mam daleko (20 km), dookoła las. Strach wychodzić 😞
Co do kopniaków, to też mam wysoko w okolicach żołądka i żeber, ale też często mam w okolicach pachwin i kości łonowej. To nie oznacza przypadkiem, że mi się szyjka skróciła?
Jak Wam generalnie zaczął się ten piękny wiosenny dzionek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, pięknie dzionek się zaczyna 🙂 Doti daj znać jak tam po USG.
Ja dziś dzień zaczęłam od zakupów w internecie, dostałam bon z yves rocher z okazji urodzin i przy zamówieniu za 59zł dostanę dwa prezenty 🙂 lubię takie okazję:P
Zaraz się zbieram odebrać bilety do teatru i przy okazji może jakiś mały spacerek skoro taka śliczna pogoda.
Miłego dnia dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziewczyny czekamy na info jak tam pod wizytach.
Ja dzis musze przyznac ze sie calkiem fajnie czuje, bo nieraz to mam takiego lenia I jestem taka slaba ze nic tylko w lozku lezec, a to sloneczko jakos tak mnie nastraja do dzialania.
Aga- masz dzis urodziny? Sto lat!!! Coz mozna Ci zyczyc, chyba szybkiego i bezproblemowego porodu, no i oczywiscie zdrowego bobasa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga 100lat 🙂

Ja dziś wściekła, płacząca, mój M dostał taki opier...ze nawet nie mam ochoty z nikim gadać.
Znowu mi mebli nie przywiozą jutro- tak czułam,ze znowu bedzie cos 😲 jestem juz bezsilna, zryczalam się tylko i koniec,a mój M mówiąc Jemu o tym,wogole nie wie o co chodzi..."Ty cos zamawiałaś"?, wiec dostało Mu się,ze żyje tylko pracą i nic Go nie interesuje, wogole mnie nie słucha,wiec najchętniej na weekend bym gdzies wyjechała,zeby Go nie widzieć. Hormony mi szaleją.Mam dosyć wszystkiego.nie wiem co zrobie z tymi meblami ale na dzis mam to w dupie,niech sie M martwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga zdrowka i spełnienia marzeń 🙂
Teraz zniecierpliwienie i zmienne nastroje będą nam się dawać coraz mocniej we znaki. Każdy by się Marta wkurzyl jak miało być a nie ma. Tym bardziej że pewnie chciałabyś sobie już wszystko po swojemu poukładac i się tym cieszyć
My dziś zabiegani. Jeżeli Mały będzie miał dalej takie zaparcia to pani doktor stwierdziła że trzeba będzie odwiedzić gastrologa. Ciągle coś z tym brzuszkiem mojego synka 😞 szukam w głowie czy czegoś nie robie źle i już sama nie wiem 😞
Brzuch mam dziś twardy praktycznie non stop a ciśnienie woła " kawy!" Dziś tam w poradni było ciepło ale goraca nie było a ja mam jakieś takie uderzenia goraca że przez cały czas i później aż do domu byłam czerwona jak burak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny.
Marta współczuje z tymi meblami, jak człowiek się na coś nastawi i dupa z tego wyjdzie to nerw bierze. Ja dziś dzwoniłam do sklepu gdzie zamawiałam łóżeczko i ma przyjść w poniedziałek lub we wtorek więc zobaczymy.
Ale mały się dziś wierci non stop brzuch zmienia kształty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zje, to jedynie tem kompot z suszonych śliwek przejdzie ale to też zależy od śliwek. My z Michałem łączymy to ze zmianą mleka i wprowadzaniem produktów mlecznych..bo wyszło że alergii na nabiał już nie ma więc tak nam zaleciła..ale z tymi produktami mlecznymi to wszystko oglądam dwa razy i tak naprawdę podaje bardzo rzadko, najchętniej to bym w ogóle nie dawala. Nutramigen kazały zamienić innym to zamieniłam i tak naprawdę chyba wtedy sie zaczęło. Jeśli dalej będzie to samo to alergolog powie co dalej czy do gastrologa już czy co.
Sorki kobietki że tak tym nudze. Strasznie mnie to martwi bo mi dziecko co jakiś czas płacze z bolu, a ja nie wiem jak mu pomóc i czuje się winna że coś robie nie tak..przynajmniej się wygadam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak Gosia jest bardzo pomocny tylko on wymaga czasu. Od jutra zaczynamy jakiś nowy probiotyk.
Nic nie piszesz jak wizyta? A z wyprawką dla Malutkiej coś ruszyłas? 🙂
A Gosia przypomniało mi się .. Ty miałaś planowaną cesarke i już kiedyś miałam Cie pytać.. w razie gdyby się okazało że i u mnie będzie planowana czy przed cesarką robią lewatywe? I czy zakładanie cewnika boli? Bo ja tego kompletnie nie pamiętam.. chyba mi było wszystko jedno 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...